امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون نظام مهندسي
Smile 
عنوان: قابل توجه داوطلبان آزمونهای ورود به حرفه سال 92 تاريخ: دوشنبه 31 تیر 1392
بسمه تعالی

قابل توجه داوطلبان آزمونهای حرفه ای سال 92
همانگونه كه مطلعند براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده مقرر بود آزمونهاي ورود به حرفه (مقررات ملّي ساختمان) در شهريورماه سالجاري برگزار گردد، ليكن علیرغم آمادگی و انجام مقدمات لازم، با توجه به درخواست گسترده مديران محترم استانها و مهندسان عزيز مبني بر گرمي هوا، تعطيلات تابستاني، نزديكي فصل شروع مدارس و دانشگاهها و عدم استقبال از برگزاري آزمونها در شهريورماه، لذا ضمن عرض پوزش از تاخير بوجود آمده بدينوسيله به آگاهي متقاضيان شركت در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و معماران تجربي در سال جاري مي‌رساند، با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در اين خصوص، زمان برگزاري آزمونهاي مذكور در اواسط آذرماه سالجاري خواهد بود. اطلاعات تكميلي در اين خصوص متعاقباً از طريق همين وب سايت به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد.

"دفتر مقررات ملّی ساختمان"
پاسخ
دوستان عزيزي كه شرايط شركت در آزمون رو دارن بخصوص محاسبات لطفا اگه اطلاعاتي دارن كه ميتونه به قبول شدن ساير دوستان كمك كنه لطفا همكاري كنن ......... چقدر زمان گذاشتين واسه خوندن .......... از چه منابعي (بجز مباحث) استفاده كردين و ....................
پاسخ
سلام استفاده از کتب دانشگاهی وکتاب های مقررات ملی که سایت وزارت مسکن اعلام می کند و زمان 3یا 4 ماه برای خواندن کافی است.
اما سوالات بسیار سخت شده است.
---------------------------------------------------
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
پاسخ
به من گفتند که سری عمران واسه محاسبات خوبه ولی دقیقا نمیدونم کدوم کتابه و مثل این که واسه امتحان خوب کمک میکنه
تا نیست نگردی ره هستت ندهند

این مرتبه با همت پستت ندهند

چون شمع قرار سوختن گر ندهی

سر رشته روشنی بدستت ندهند
پاسخ
درسته حق با خانم مهندسه این کتاب هم مفیده به شرطی کل کتاب ها را خوب خونده باشی
پاسخ
هر چی رو به جلوتر میره، سوال ها بسیار مفهومی تر و برای پاسخ دادن به اونها، فاکتور قضاوت مهندسی، بشدت تاثیرگذار داره میشه ...
من برای اسفند 91 به مدت 4 ماه تقریباً روزی 5 ساعت وقت گذاشتم.
دوره ی غیرفشرده ی آمادگی آزمون محاسبات خانه عمران رو هم رفتم.
تمام سوالای دوره های سنوات گذشته تا 10 سال پیش رو هم حل کرده بودم. جسته و گریخته سوالای پایه 2 و 1 رو که تا سالهای 82 و 83 برگزار میشد هم حل کرده بودم.

نهایتاً تمام سوالات رو که میتونستم جواب بدم رو پاسخگوئی کردم و اینطور هم نبود که وقت کم بیارم و 44% از 100% نمره آوردم.

سوالاشون خیلی با روال سالهای پیش متفاوت بود. سه تا سوال غلط طراحی کرده بودند. سوال 46 (سری الف) رو هم شنیدم که 3 تا از 4 تا جوابش رو درست اعلام کردند.

نظارت اسفند 91 رو هم شرکت کردم و 75% زدم.
ظاهراً قبولی امتحان محاسبات، رابطه ی مستقیمی با میزان مطالعه ی قبل از امتحان دیگه نداره، ... قضاوت مهندسی، داشتن تجربه ی محاسبات (در دفاتر مشاور) و همینطور نوع سوالها هم در اون تاثیر بسزائی داره.

آزمون آذر 92 باید آزمون پرغلطی باشه، چون ظاهراً برای اولین باره که میخان LRFD هم سوال بدند.
پاسخ
مهندس سالی دو دفعه امتحان برگزار میشه.شهریور واسفند
من نظارت اسفند 91با پاسخ به 35سوال وداشتن 7غلط و28 سوال درست 43درصد امتیاز گرفتم.فکر می کردم حتما قبول بشم و30تا سوال اول را که زدم گفتم 5تا هم برای اطمینان بزنم.
پاسخ
امسال یک بار و اون هم اواسط آذر ماه برگزار میشه .
پاسخ
آقایان همیشه به این بی برنامگی ها ودلسرد کردن مردم دعادت دارند.ما خودمونو اماده کرده بودیم برای تابستان1392 اما متاسفانه آب پاکی
را روی دست ما ریختند.
پاسخ
در عوض وقت بیشتری دارید تا مبحث هفت جدید رو بخونید و همینطور LRFD رو بیشتر تمرکز کنید :-)
من به شخصه خوشحال شدم که افتاد عقب ... چون باید از اول خرداد استارت میزدم و نزده بودم ...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ابهام نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 911240 1 229 1396/5/14 ، 12:37 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  نحوه ثبت نام در آزمون مهر 96 REZAF 1 510 1396/5/13 ، 11:56 عصر
آخرین ارسال: 911240
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 56 9,112 1396/5/2 ، 12:17 صبح
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  بحث و تبادل نظر در مورد آزمون محاسبات اسفند 95 rasool ghazali 9 1,439 1396/3/27 ، 12:45 عصر
آخرین ارسال: 1q2w3e4rr
  آمار قبولی در ازمون نظام مهندسی اسفند ۹۵ maryam68 1 538 1396/3/26 ، 01:27 عصر
  راهنمایی در مورد عضویت در سازمان نظام مهندسی navid444 1 229 1396/3/25 ، 01:48 صبح
آخرین ارسال: 1q2w3e4rr
  خدمات بیمه تامین اجتماعی برای اعضای دارای پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی mehrazsarafraz14 4 1,563 1396/3/6 ، 10:20 صبح
آخرین ارسال: behnam-araz
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 21 3,980 1395/12/25 ، 10:27 صبح
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران اسفند 95 (موسسه جهش) فرشاد امن خانی 3 532 1395/12/21 ، 02:04 عصر
آخرین ارسال: mehdipanahi
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری اسفند 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 284 1395/12/20 ، 06:06 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان