مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:21 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:31 زمان:1395/09/14
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:69 زمان:1395/09/14
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:SK1970 پاسخ ها:24 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:535 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:49 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1179 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:59 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:46 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3626 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:132 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امیتازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزشی متفاوت از ایتبس بصورت فصل به فصل و همراه با سوالات مربوطه
1391/12/11 , 03:46 ب.ظ
ارسال: #1
آموزشی متفاوت از ایتبس بصورت فصل به فصل و همراه با سوالات مربوطه
سلام و خسته نباشید

راستش من چند تا کتاب اموزش ایتبس گرفتم و از هر کدوم یه چیزی یاد گرفتم اما راستشو بخواین عمیقا نمیتونم یاد بگیرم و اگر یک مشکلی تو ایتبس داشته باشم انگاری هیچی بلد نیستم حالا میخوام کاری کنم پستی رو باز کنم تا بتونیم گام به گام ایتبس رو بصورت کاملا اصولی یاد بگیریم

من خودم با اجازه شما یه فصل بندی انجام دادم و دوستان نگا کنن وکم کسری های فصل بندیمو بگن تا کاملش کنیم و یک سری سوالات اساسی برام پیش امده که اونارو هم مطرح کردم تا اگر دوستان میتونن کمک کنند:

امیدوارم در اخر سر به یه جمع بندی کلی برسیم البته با مشارکت شما...

فصل اول : شناسایی سازه از لحاظ بتونی یا فلزی بودن
فصل دوم : اطلاع از نوع قاب (قاب خمشی یا ساده یا ...)(یکی از دوستان زحمت این رو بکشه و انواع قاب رو توضیح بدن چون تا ندونی فرق قاب ها چیه و کلا چند نوع قاب داریم اصلا یادگیری ایتبس معنی نداره من خودم الان دقیقا نمیدونم چند نوع قاب داریم و فرقشون چیه و اون قاب چیه که میگن یک طرف خمشی یک طرف ساده ...
فصل سوم:ساخت مدل
فصل چهارم :تعریف مشخصات مقطع
فصل پنجم:معرفی مقاطع بتونی یا فلزی به ایتبس
فصل ششم : معرفی نوع سیستم سقف (یکی از دوستان هم لطفا زحمت این بخش رو بکشن و انواع نوع سقف رو توضیح بدن و بعد انواع نوع سقفی که تو ایتبس بکار میره و تو کدوم ساختمان ها بکار میره رو توضیح بدن )
فصل هفتم:معرفی حالات بار(من خیلی تو اینترنت پروژه دیدم که حالات بار مختلفی دارند حتی حالات بار کتابی با کتابه دیگه فرق داره که باعث سردرگمی میشه یکی از دوستان هم توضیحاتی در این مورد بدهند که برای سازه بتونی یا فلزی چه حالت های باری باید استفاده شود و اصول کلی انتخاب حالات بار چیه ؟
فصل هشتم: معرفی ترکیبات بار (جریان ترکیبات بار چیه و بر حسب چه چیزی انتخاب میشود ؟
فصل نهم: معرفی روش محاسبه جرم سازه (ایا تو ایتبس انواع نوع روش محاسبه جرم سازه رو داربم یا نه فقط یک روش وجود داره و روشش چیه ؟
فصل دهم: ترسیم ستون تیر
فصل یازدهم : ترسیم سقف
فصل دوازدهم : ترسیم فضای خالی داخل اتاقک راه پله
فصل سیزدهم: اصلاح سقف خرپشته
فصل چهاردم: اصلاح خطوط جهت ترسیم بالکن
فصل پانزدهم:ترسیم طره طبقات و بالکن
فصل شانزدهم : ترسیم تیر none (قضیه تیر نان چیه +کاربردش ؟
فصل هفدهم: حذف المان های اضافی
فصل هجدهم: اختصاص تکیه گاه (این جریان اختصاص تکیه گاه چیه من جای خوندم ربطی به قابی داره که انتخاب کردی مثلا قاب خمشی باشه تمام تکیه گاه ها ثابت یا چیزی مثل اون ... ولی حالت کلی شو نمیدونم چون اصلا انواع قاب رو نمیدونم و نمیدونم برای اونع قاب چه تکیه گاهی باید انتخاب کنم ممنون میدم یکی از دوستان در این مورد هم اموزش بدن)
فصل نوزدهم: تعریف مقاطع
فصل بیستم: تغییر جهت تیرریزی (انواع جهت تیر ریزی چطوره و ما تو ساختمان فلزی یا بتونی بهتره کدومش رو اجرا کنیم ؟
فصل بیست و یکم :اختصاص نواحی صلب ( جریان نواحی صلب چیه ایا باید برای همه مدل های ایتبس حتما اختصاص بدیم یا به قاب بستگی داره ؟
فصل بیست و دوم : اختصاص دیافراگم صلب طبقات (قضیه دیافراگم صلب طبقات چیه و اصلا چرا اعمال می کنیم و ایا تو ساختمان های بتونی یا فولادی فرق داره یا نه یک اصول کلی داره؟
فصل بیست و سوم : بارگذاری
1-اختصاص بار مرده طبقات
2-اختصاص بار زنده طبقات
3-اختصاص بار مرده طره بالکن طبقات
4-اختصاص بار زنده طره بالکن طبقات
5-اختصاص بار مرده پله
6-اختصاص بار زنده پله(نحوه محاسبشو بلدم اما نمیدونم مثلا اگر پله سه طرفه شد یا چهار طرفه باید چیکار کنم و به کدوم تیر ها باید اعمال شه ؟
7-اختصاص بار مرده دیوارهای پیرامونی
8-اختصاص بار جان پناه بالکن طبقات
9-اختصاص بار زنده طبق بام
10-اختصاص بار گشترده wall
جریان بار گشترده وال چیه و چرا تو هیچ کتابی توضیحات مفیدی در موردش نداده و اکثرا یا 50 میگیرن یا 100 و اینکه باید کجا اعمال کنیم و چرا ؟

11-اختصاص بار خطی جان پناه
12-اختصاص بار خطی wall
جریان بار خطی وال چیه من چندتا کتاب دارم هرکدوم یه چیزی گفته یکیش گفته بار وال برابر نصف بار دیوار پیرامونی است تو کتاب دیگه چیزه دیگه ممنون میشم دوستان در این مورد هم توضیح بدن وایا اینکه محاسبه اینبار تو ساختمان های بتونی فلزی فرق داره یا ؟
13- اختصاص بارخطی جان پناه طبقه خرپشته

فصل بیست و چهارم : مش بندی دال (ایا مش بندی دال در ساختمان های بتونی فلزی فرق داره بر فرض دال ما تیرچه بلوک نبود ایا دیگه نباید مش بندی کرد و اصول کلی مش بندی دال چیه؟
فصل بیست و پنجم : اعمال ترک خوردگی مقاطع (جریان اعمال ترک خوردگی مقاطع چیه و اون مقدار های که میدیم مثلا 0.7 یا غیره از روی چه حسابیه ایا به نوع قاب بستگی داره یا فلزی یا بتونی بودن و تو حالات مختلف چند باید انتخاب شود ؟
فصل بیست وششم :تنظیم پارامترهای تحلیل (تنظیمات این قسمت ایا تو همه موارد یکی است یا نه بستگی به نوع قاب داره اصلا اصول کلیش چیه و کی باید اپر پی دلتا وارد کرد یکی از دوستان هم لطفا کمی در مورد این مورد توضیح بدن ...
فصل بیست و هفتم : تحلیل سازه (فرق تحلیل سازه تو سازه بتونی یا فلزی چیه ؟
فصل بیست و هشتم :انتخاب ترکیبات بار طراحی (من خیلی کتاب خوندم ولی همش با اون یکی دیگه فرق داشت اصول کلیش چیه و برای سازه بتونی یا فولادی فرقش چیه ؟

فصل بیست ونهم : انتخاب شکل پذیری متوسط عناصر (جریان این چیه و ایا حتما باید اعمال شه و ایا فقط باید تو سازه بتونی اعمال شه یا فلزی و فرقش چیه ؟
فصل سی ام : طراحی

فصل سی و یکم :کنترل تغییر ماکن جانبی

یجورای فصل هارو خلاصه کردم ونوشتم ولی متاسفانه تو هیچ کتابی تو هیچ جزوه اموزشی از این بیشتر توضیح نداده که که به اینجا رسیدیم باید چیکار کنیم
ما اینهمه فصل رو طی کردیم تا طراحیمون رو کامل کنیم تا فردا که رفت برای اجرا طرف بدونه تو سقف تیر ستون چه میلگردی باید استفاده شه اما چون اموزشی نیست نمیدونیم چیکار باید بکونیم و اگر این قسمت رو بلد نباشیم اینهمه که زحمت کشیدیم بی فایدست و عملا قابلیت اجرا رو نخواهد داشت از همه دوستان و اساتید درخواست دارم اگر این مورد رو بلدن اموزش مربوطه رو درست کنن و تو سایت بزارن تا ما بدونیم تا اینجا که رسیدیم از این بعدش رو چیکار باید بکونیم
امیدوارم همه دوستان مشارکت کنن و جواب سوالات رو بدن حتی اگر جواب یک سوال رو بدین لطف بزرگی کردین منتظر جواب های شما هستم تا بتونیم ایتبس رو به صورت کاملا اصولی یاد بگیریم ...

اگر دوستان جواب سوالات رو بدن به شکل زیر جواب بدن
جواب فصل هفتم :......
موفق باشین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1391/12/11 , 03:59 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/11 04:26 ب.ظ، توسط حمید فلاح منش.)
ارسال: #2
RE: آموزشی متفاوت از ایتبس بصورت فصل به فصل و همراه با سوالات مربوطه
سلام
دوست عزیز اینکه شما گفتید جواب سوالات.... خیلی از سوال ها جوابی نمیشه داد بهش مثل ترسیم
ولی تا جایی که میشه سعی میکنیم جواب سوال های اساسی داده بشه و ابهامات از بین بره
فصل 1 : بتنی یا فولادی بودن بستگی به شرایط اقلیمی، اقتصادی و جغرافیای و دسترسی مصالح داره، مثلا برای شرایط مرطوب و یا
جاهایی که خورندگی وجود داره اولویت با بتنه و یا از لحاظ اقتصادی مثلا با توجه به افزایش قیمت ها باید برسی بشه و بعد اسکلت تعیین بشه

فصل 2:
انواع سیستم ها طبق جدول صفحه 34 ایین نامه 2800 ویرایش سوم
[تصویر:  lawcmarokf4e4om48nj.png]

در مورد سوالی که پرسیدید هم.1 سازه میتونه در 1 جهت مهاربند و در جهت دیگر قاب خمشی باشه ویا در هر جهت دوگانه باشه
دوگانه به این منظوره که در 1 جهت از 2 سیستم مهار جانبی استفادهبشه .مثلا در سازه های بتنی همیشه سازه قاب خمشیه چون اتصالات صلبن ولی اگه بهش دیوار برشی
اضافه بشه تبدیل به سیستم دوگانه ی قاب خمشی همراه با دیوار برشی میشه

معمولی متوسط یا ویژه بودن هم برمیگرده به شکل پذیری که به ترتیب میشه شکل پذیری کم، متوسط، زیاد

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1391/12/11 , 04:53 ب.ظ
ارسال: #3
دقیقا منم تو برخی از فصولی که گفتی مشکلات اساسی دارم. منم می تونم در پیش رفتن این تاپیک کمک کنم. بهتره فصل به فصل بریم جلو تا یه نظم خاصی داشته باشیم.

اشک هایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم
1391/12/11 , 06:18 ب.ظ
ارسال: #4
قاب خمشی به قابی که اتصال تیر به ستون در انها صلب باشد همان ورق روسری (کله گاوی)و زیر سری که روی بالهای تیر جوش داده میشد و در فولاد 2 خوانده اید ==== قاب مفصلی هم اتصالات تیر به ستون مفصلی میباشد و نمیتواند لنگری تحمل کند همان اتصال تیر به ستون توسط نبشی جان - اتصال تیر به ستون توسط نبشی نشیمن با سخت کننده و بدون سخت کننده که در فولاد 2 خوانده اید ===هر کدام از قاب های ساختمانی رفتار مخصوص به خود را دارند- مثلا از نظر شکل پذیری -جذب انرژی و استهلاک با یکدیگر متفاوت هستند که در همین سایت و تحقیق بیشتر میتوانید رفتار قاب ها را بهتر بشناسید هر چه رفتار قاب ها را بهتر بشناسید در انتخاب قاب ساختمانی بهتر میتوانید تصمیم بگیرید

برای تشکر فقط از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.
1391/12/11 , 06:33 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/11 06:37 ب.ظ، توسط اردلان نوروزی.)
ارسال: #5
در خصوص قاب ها:

در کل 2 نوع قاب وجود داره:

1- قاب خمشی
2- قاب مفصلی ( قاب ساده ساختمانی)

اتصالات در قاب خمشی به صورت گیردار بوده در نتیجه لنگر در اتصالات وجود داره
اما اتصالات در قاب ساده ساختمانی مفصلی بوده و لنگر وجود نداره
در قاب مفصلی حتما باید مهاربند مانند دیوار برشی و یا بادبند استفاده بشه تا این مهاربند ها بتونند نیروهای جانبی زلزله و یا باد رو تحمل کنند
در قاب خمشی نیروی جانبی زلزله و باد توسط اتصالات تحمل میشه

در سازه های بتنی به صورت اجرایی چیزی به نام قاب مفصلی وجود نداره چون ناگذیر تیر و ستون ها به هم قفل و بست میشند ، البته به صورت تئوریک قاب مفصلی هم برای سازه های بتنی وجود داره که قبلا در انجمن بحث شده

اما در سازه های فولادی هر دو نوع از قاب ها قابل اجرا هستند

به قاب هایی که توسط مهاربند (دیوار برشی یا بادبند ) کنترل نشدند قاب مهاربندی نشده و به قاب هایی که مهاربند وجود داشته باشه مهاربندی شده گفته میشند

(لطفا قبل از استفاده از امکانات انجمن قوانین را مطالعه بفرمایید)
تدریس خصوصی محاسبه سازه های بتنی و فولادی توسط نرم افزار های Safe ، Etabs و SAP و همچنین آموزش معماری سازه توسط نرم افزار Autocad
1391/12/11 , 06:45 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/11 06:45 ب.ظ، توسط Manciple.)
ارسال: #6
انوای سقف هایی که کاربرد دارد: سقف دال بتنی که عملکرد 2 طرفه دارد===سقف تیرچه بلوک که عملکرد 1 طرفه دارد بلوک بتنی و یونولیتی و سفالی استفاده میشود====سقف کامپوزیت یا سقف مرکب که دو نوع محاط در بتن و غیر محاط وجود دارد== سقف مرکب از بقیه سبک تر میباشد لذا میتواند وزن سازه را کاهش دهد====سقف دال بتنی در سازه های بتن ارمه به کار میرود =====سقف تیرچه بلوک هم در بتنی و هم در سازه فولادی به کار میرود=== این ها سقف هایی هستند که میشود در ایتبز مدل شوند

1391/12/11 , 07:37 ب.ظ
ارسال: #7
(1391/12/11 03:59 ب.ظ)hamidfm نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز اینکه شما گفتید جواب سوالات.... خیلی از سوال ها جوابی نمیشه داد بهش مثل ترسیم
ولی تا جایی که میشه سعی میکنیم جواب سوال های اساسی داده بشه و ابهامات از بین بره
فصل 1 : بتنی یا فولادی بودن بستگی به شرایط اقلیمی، اقتصادی و جغرافیای و دسترسی مصالح داره، مثلا برای شرایط مرطوب و یا
جاهایی که خورندگی وجود داره اولویت با بتنه و یا از لحاظ اقتصادی مثلا با توجه به افزایش قیمت ها باید برسی بشه و بعد اسکلت تعیین بشه

فصل 2:
انواع سیستم ها طبق جدول صفحه 34 ایین نامه 2800 ویرایش سوم
[تصویر:  lawcmarokf4e4om48nj.png]

در مورد سوالی که پرسیدید هم.1 سازه میتونه در 1 جهت مهاربند و در جهت دیگر قاب خمشی باشه ویا در هر جهت دوگانه باشه
دوگانه به این منظوره که در 1 جهت از 2 سیستم مهار جانبی استفادهبشه .مثلا در سازه های بتنی همیشه سازه قاب خمشیه چون اتصالات صلبن ولی اگه بهش دیوار برشی
اضافه بشه تبدیل به سیستم دوگانه ی قاب خمشی همراه با دیوار برشی میشه

معمولی متوسط یا ویژه بودن هم برمیگرده به شکل پذیری که به ترتیب میشه شکل پذیری کم، متوسط، زیاد

ممنون که جواب دادین ولی منظور من جواب دادن به همه گام ها و فصل ها نیست مثلا همین ترسیم تیر و ستون و سقف اینا تو همه اموزش ها وجود داره منظورم فقط اون سوالاتیه که با رنگ ابی و قرمز نوشته شده چون تو همه کتاب ها و جزوه ها اموش ترسیم و غیره موجوده ولی جواب این سوالات موجود نیست و برای من و دوستان میشه علامت سوال ؟
و همین سوالاتی که رنگی نوشتم تا اینارو یاد نگیریم ایتبس رو عمیقا یاد نمیگیرم
و من خواستم تو اینجا گام به گام کار با ایتبس رو مطرح کنم + سولاتی که تو ذهنمه
اگر دوستان دیگری سوالات دیگه ای دارند مطرح کنن
منتظر کمک دوستان و اساتید هستم
تشکر...
1391/12/11 , 08:01 ب.ظ
ارسال: #8
اینکه واسه خودتون فصل بندی انجام دادین خیلی خوبه.

اما مطرح کردن همه در یک تاپیک هم بحث رو خیلی طولانی میکنه و هم ممکنه باعث سر در گمی خودتون بشه.
بهر حال هرکسی میخواد به هر پستی در حد تواناییش پاسخ بده!

بنظر من بهتره این فصول رو نزد خودتون نگه دارین و از اولش شروع به سوال کنید،و هر کداوم رو که بخوبی یاد گرفتین و قانع شدین بسراغ بعدی برین!

و اما در مورد یادگیری نرم افزار بهتره بگم اینکه کتاب بخریم خیلی خوبه اما اینکه از اول کتاب بخواهیم شروع کنیم مطمئنن خیلی یادگیری واسمون سخت میشه.
جزوه هایی که تو سایت هستن جزو بهترین آموزشها قرار دارند.
بنظر میاد اگه از همین جزوه های کم حجم شروع کنید خیلی زود تر و مطلوب تر به نتیجه دلخواهتون خواهید رسید!
موفق باشید!

از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

1391/12/11 , 08:15 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/11 08:31 ب.ظ، توسط حمید فلاح منش.)
ارسال: #9
ما به کمک دوستان و مدیران محترم سعی میکنیم در حد توان ابهاماتو بر طرف کنیم
فصل هفتم:
حالت های بار : DL بار مرده - LL بار زنده - RLL بار زنده کاهش پذیر - Mass or Wall بار معادل سازی جرم و بار - EX EY زلزله در جهت x یا y بدون خروج از مرکزیت
EXP EXN EYP EYN زلزله در جهت X یا Y با خروج از مرکزیت تصادفی
نام گذاری حالات بار دلخواهه ولی تعین ماهیت بار نه

فصل هشتم:
در مورد ترکیبات بار توی سایت بحث شده ولی
در مورد سازه های فلزی تقریبا تمامی جزوات و اساتید یکسان ترکیب بار معرفی میکنن ولی در مورد بتنی نه
عده ای نظرشون اینه که از همان ترکیب بار های aci318-99 استفاده بشه (1.4DL+1.7LL) و قواعده ایین نامه خودمونو توش اعمال کنیم
در واقع بخاطر ضرایب بزرگ 1جورایی طرح دست بالا میشه غیر اقتصادی
اما عده ای نظرشون اینکه از ترکیباتaci318-2008استفاده کنیم (1.2DL+1.6LL)
علت تفاوت هم در همین هست

[URL][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1391/12/11 , 09:16 ب.ظ
ارسال: #10
مهندس فلاح منش
اگه بیایم از 9 ترکیب بار ابا استفاده کنیم و بعد با aci 318-99 طراحی کنیم ایا تناقض دارد؟

ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود آموزش ایتبس 9.7.4 (104 صفحه) فرشاد امن خانی 3 308 1395/08/13 07:16 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  فیلم آموزش اختصاص دیافراگم صلب به کف ها و پاگردها و نکات مربوطه در ایتبس LCIVIL.COM 0 128 1395/05/28 12:30 ب.ظ
آخرین ارسال: LCIVIL.COM
  فیلم آموزش نکات طراحی لرزه ایی بازشوها و دیافراگم در ایتبس LCIVIL.COM 0 139 1395/05/25 04:55 ب.ظ
  فیلم آموزش تعریف تیرچه دوبل در ایتبس LCIVIL.COM 0 185 1395/05/25 11:46 ق.ظ
  روند طراحی پروژه بتنی با ایتبس به صورت گام به گام (جلسه آخر) 9132337 5 1,465 1395/05/16 04:13 ب.ظ
آخرین ارسال: Alek2Lek
  فیلم آموزش بررسی ترک خوردگی دیوار برشی در ایتبس (مهندس چمن آرا) LCIVIL.COM 0 274 1395/04/19 03:27 ب.ظ
  دانلود فیلم آموزش همپایه سازی برش های پایه در ایتبس (فرزاد چمن آرا) LCIVIL.COM 0 195 1395/04/18 07:34 ب.ظ
  فیلم اموزش کنترل لزوم یا عدم لزوم اعمال پیچش اضافی در ایتبس LCIVIL.COM 0 157 1395/04/18 07:22 ب.ظ
  فیلم آموزش مدلسازی سقف شیبدار و نیم طبقه در ایتبس LCIVIL.COM 0 196 1395/04/18 07:18 ب.ظ
  دانلود فیلم آموزش ارسال نقشه از ایتبس به اتوکد LCIVIL.COM 0 177 1395/04/18 07:11 ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان