نظرسنجی: آموزش اتوکد به زبان خودمانی تا چه حدی در یادگیری نرم افزار تاثیر دارد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
کم
13.33%
4 13.33%
متوسط
16.67%
5 16.67%
زیاد
26.67%
8 26.67%
خیلی زیاد و عالی است
43.33%
13 43.33%
در کل 30 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 122 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش اتوکد به زبان خودمانی
تا اونجارو فهمیدم اخه پلان من قوس داره اگه بکشم اینجوری میشه نمیدونم سقفشو چطوری با دیوار یکی کنم بعد لبه های منحنیم باید قوس دار بشه با توجه به اینکه پلانمم مربع نیست
[تصویر:  27444803746575126671.jpg]
پاسخ
(1392/3/15 ، 04:25 عصر)splitter نوشته است: تا اونجارو فهمیدم اخه پلان من قوس داره اگه بکشم اینجوری میشه نمیدونم سقفشو چطوری با دیوار یکی کنم بعد لبه های منحنیم باید قوس دار بشه با توجه به اینکه پلانمم مربع نیست
[تصویر:  27444803746575126671.jpg]
با سلام ضمن اینکه بنده فایلی در رابطه با نحوه ی ایجاد سقف چنین پلانی را همراه با توضیحات و فایل اتوکد ورژن2007 را برای این سوال شما در لینک زیر برای دانلود قرار دادم این نکته را هم یادآور میشوم که با فراگیری نکاتی که بنده از ابتدای آموزش تاکنون آمورش دادم و همچنین با هوش و ذکاوت خودتان باید با اتوکد کار کنید یعنی اینکه تا شما تمام دستورات اتوکد را چه از طریق آموزشی که بنده دادم و چه از طریق کتابهای آموزشی اتوکد و غیره را مطالعه ننمایید و با چم و خم این نرم افزار آشنایی پیدا نکنید و باز تاکید می کنم از هوش و درک خودتان بهره نبرید در یادگیری این نرم افزار چندان که مطلوب باشد نخواهید توانست بهره ای ببرید.

password:www.shoshcivil.rozblog.com

در هنگام ورود پسورد به کوچک و یا بزرگ بودن فونت دقت کنید پسورد تماما با فونت ریز است.

[تصویر:  yprvlw9xfohjatc1a7p.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   شکل مسقف شده دارای پلان نامنظم.rar (اندازه: 874.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 40)
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
(1392/1/14 ، 12:34 عصر)omid_rch نوشته است:
نقل قول: ما در اینجا جزوه مختصات سه بعدی را برای شما قرار می دهیم صرفا جهت آشنایی با مبحث مختصات در ریاضی که شما را در درک کامل این نرم افزار یاری می دهد.

برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

لطفا پسورد را قرار بدید؟
پاسخ
(1392/3/16 ، 06:38 صبح)S.K.Y نوشته است:
(1392/1/14 ، 12:34 عصر)omid_rch نوشته است:
نقل قول: ما در اینجا جزوه مختصات سه بعدی را برای شما قرار می دهیم صرفا جهت آشنایی با مبحث مختصات در ریاضی که شما را در درک کامل این نرم افزار یاری می دهد.

لطفا پسورد را قرار بدید؟

ما جزوه ای که در رابطه با مختصات می باشد را برای دانلود با لینک اصلاح شده در زیر قرار داده ایم.

تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
من میخام در زمینه متریال دهی و نورپردازی حرفه ای بشم ایا شما CD آموزشی یا کتابی سراغ دارید؟

مثلا به عکس زیر دقت کنید
چطوری بگراند اسمان را بندازم پشت زمینه کارم؟
چطوری قاب پنجره و شیشه را بسازم تا جلوه واقعی داشته باشه؟

[تصویر:  0be0edcb00cc.jpg]
پاسخ
اینها که کار اتوکد نیست یا کار 3d max و یا ArchiCad نرم افزارهای بسیاری هست در زمینه ی رشته معماری ولی اکثر کار و آموزشهای ما برای عموم افراد و رشته های مکانیک و عمران و معماری و... است و این بحث 3d max را باید در تاپیک دیگر دنبال کنید و از آنهایی که در این زمینه فعالیت نموده اند توی این سایت مای سیویل خیلی از افرادی هستند که به نظرم توی زمینه 3d max قوی هستند و شما می تونید با آنها پیام بدید و تاپیکی در این زمینه ایجاد کنید مثلا کاربر محترم Cadkhoda به نظرم کار بسیاری در این زمینه دارند و می تونید از ایشون کمک بگیرید
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
با سلام
در این جا ما آموزش برای ساخت ستون های کتیبه دار را قرار داده ایم هر چند ساده است ولی می تواند شما را با نحوه ی رسم سه بعدی کتیبه ها و سر ستون ها آشنا کند برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   نحوه ساخت سر ستون و کتیبه.rar (اندازه: 445.74 KB / تعداد دفعات دریافت: 35)
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
اتوکد هم این قابلیت رو داره و میتونیم با متریال دهی، نورپردازی و رندر گیری شاهد چنین کاری باشیم
ولی اگر کاربر عزیز S.K.Y خیلی علاقه مند به بافت دهی و رندر گیری چه به صورت عکس یا فیلم هست پیشنهاد می کنم 3dmax یاد بگیره
این هم چند نمونه کار با 3dmax که البته فقط انیمیشن کار خودمه که اون هم کیفیت کار فدای کاهش حجم شده !

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آی دی تلگرام r_lachianani@
پاسخ
(1392/3/16 ، 02:11 عصر)S.K.Y نوشته است: من میخام در زمینه متریال دهی و نورپردازی حرفه ای بشم ایا شما CD آموزشی یا کتابی سراغ دارید؟

چطوری بگراند اسمان را بندازم پشت زمینه کارم؟

آیا با اتوکد هم می توان بک گراوند داد؟
بنده خودم تاکنون بک گراوند نداده بودم ولی با اندکی مطالعه و کار با منوها متوجه شدم به چه گونه ای اینکار انجام می شود که به صورت فایلی در پیوست قرار دادم و اگر دوستانی هم هستند که کاملتر از این هم بحثی دارند در رابطه با بک گراوند اتوکد قرار دهند متشکرم
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   بک گراوند.rar (اندازه: 857.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 175)
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
اگه ميشه يه تاپيك تشكيل بشه كه در مورد اجراي يك پروژه كه از حالت 3 بعدي اتوكد به 3d max برده ميشه رو مرحله به مرحله اموزش داده بشه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Etabs 9.7 اموزش گام به گام کشیدن نقشه با اتوکد AutoCAD2010 92 150,228 1396/4/30 ، 11:35 صبح
آخرین ارسال: ali00rr
  دانلود فیلم آموزشی " روش ترسیم کادر استاندارد در اتوکد "(رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 61 1396/4/23 ، 08:01 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود جزوه آموزش اتوکد 2010 و نقشه های ساختمانی (مهندس مجید پیروزفر) فرشاد امن خانی 5 320 1396/3/29 ، 01:12 صبح
آخرین ارسال: Alek2Lek
  تغییر مقیاس با دستورات Scale در اتوکد فرشاد امن خانی 7 52,369 1396/3/10 ، 01:59 صبح
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  درخواست کتاب vba در اتوکد samisoft 3 217 1396/1/27 ، 11:04 عصر
آخرین ارسال: samisoft
  دانلود AutoRebar افزونه آرماتور گذاری اتوماتیک مقاطع بتنی در اتوکد آرش نقیبی 17 6,752 1396/1/11 ، 02:38 عصر
آخرین ارسال: aya2565158
  دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) فرشاد امن خانی 18 28,758 1396/1/9 ، 03:52 صبح
آخرین ارسال: mahmoud1200
  دانلود فیلم آموزش پلات و پرینت گرفتن در اتوکد فرشاد امن خانی 0 326 1395/11/28 ، 05:55 عصر
  دانلود فیلم آموزش اندازه گذاری زوایا به روش درجه دقیقه ثانیه در اتوکد فرشاد امن خانی 0 228 1395/11/28 ، 05:36 عصر
  دانلود فیلم آموزشی " روش نما گرفتن در اتوکد با دستور Layout و Flatshot "(رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 366 1395/11/25 ، 11:42 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان