نظرسنجی: آموزش اتوکد به زبان خودمانی تا چه حدی در یادگیری نرم افزار تاثیر دارد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
کم
13.33%
4 13.33%
متوسط
16.67%
5 16.67%
زیاد
26.67%
8 26.67%
خیلی زیاد و عالی است
43.33%
13 43.33%
در کل 30 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 121 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش اتوکد به زبان خودمانی
(1392/3/18 ، 06:54 عصر)omid_rch نوشته است: با سلام
در این جا ما آموزش برای ساخت ستون های کتیبه دار را قرار داده ایم هر چند ساده است ولی می تواند شما را با نحوه ی رسم سه بعدی کتیبه ها و سر ستون ها آشنا کند برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[تصویر:  i2uri8ix1pi89mwnqpq.bmp]

دانلود نمیشه ؟
پاسخ
(1392/3/18 ، 06:54 عصر)omid_rch نوشته است: با سلام
در این جا ما آموزش برای ساخت ستون های کتیبه دار را قرار داده ایم هر چند ساده است ولی می تواند شما را با نحوه ی رسم سه بعدی کتیبه ها و سر ستون ها آشنا کند برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.

[تصویر:  i2uri8ix1pi89mwnqpq.bmp]
با سلام
فایل ایجاد سرستون ها و کتیبه ها در فایل پیوست در زیر قرار گرفت.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   نحوه ساخت سر ستون و کتیبه.rar (اندازه: 445.74 KB / تعداد دفعات دریافت: 174)
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
با سلام
این هم فایل سه بعدی پلان نامنظم با دیوار و سقف منحنی شکل در پیوست برای دانلود قرار دادم.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   amfiw.rar (اندازه: 132.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 211)
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
(1392/1/8 ، 04:25 عصر)omid_rch نوشته است: شما می توانید با خاصیت نقطه مختصات دهی به برنامه از هر مکانی در روی صفحه برنامه شروع به رسم کنید شما در ابتدا به صورت زیر نقطه دهی کنید و مشاهده کنید که برنامه همان نقطه را به شما نشان می دهد:
تصویر 1: شما در این تصویر یک خط را با خاصیت نقطه دهی رسم می نمایید با وارد نمودن عبارات پایین در کاماند
1,1,0و اینتر و 6,6,0 و اینتر یک خط رسم می شود با معادله خطy=ax
در تصویر 2 هم شما انواع کارهایی که با بعضی ابزار انجام شده مثل copy , mirror, trim, ..را مشاهده می کنید:

خوب تا الان باید متوجه شده باشید که کار با برنامه زیاد هم سخت نیست و فقط دقته نه؟
شما باید پارمتر های زیر را در یادگیری هر برنامه ای داشته باشید:
1-دقت
2-هوش
3-زبان انگلیسی در سطح مقدماتی
4-ابتکار در یادگیری

سلام من اینو نفهیمدم چطوری باید انجام بدم اگه امکانش هست یه کم توضیح بدین ممنون میشم.

پاسخ
ب***** سایت آموزشی بسیار غنی ومفیدی دارین امیدوارم موفق باشید
پاسخ
مهندس فایل دو بعدی پلانو تو پیوسته ها پیدا نکردم ؟

..............
اموزش ها برای بنده بسیار مفید بود .
تشکر مبکنم بابت این همه تایمی که برای تهیه این اموزش ها صرف کردید و از صمیم قلب براتون ارزوی موفقت روز افزون دارم .
پاسخ
این چه سایتیه طراحی کردین ؟ دو روزه سعی میکنم دانلود کنم نه شکل دانلودو پیدا میکنم معلوم نیست چی به چیه ؟ یه ذره مرتب کنید آدم زده نمیشه
پاسخ
به سلام......
یه سوال:
توی نقشه ی سه بعدی بخوام چندتا خط رو توی تصویر سه بعدیم هست پاک کم باید چیکار کم؟؟؟
پاسخ
سوال اختصاص متریال
قوس جلو رو از جنس شیشه انخاب کردم
حالا میخام به پله ها متریال بدم
این قوس باعث میشه نتونم پله ها رو انتخاب کنم
همین طور با وجود محیط بسته دیوار سقف انتخاب کمد ها و اجزایی که در داخل ساختمان هستند چطوریه تا بتوان به آن متریال اختصاص داد ؟؟
سوال دوم
با اینکه در هنگام اکسترود لایه 0 رو حذف و با لایه bondry 1 کار کردم الان میبینم کل ساختمان روی هم کپی شده
انگار یک کپی از پلان سه بعدی دقیقا روش قرار داره ، یه دیوار پاک میکنم میبینم یکی زیرش هست .
راهی هست که یک کپی رو پاک کنم یا باید از نو سه بعدی کنم ؟
پاسخ
(1392/4/27 ، 12:29 صبح)mohsen_1363 نوشته است: مهندس فایل دو بعدی پلانو تو پیوسته ها پیدا نکردم ؟

..............
اموزش ها برای بنده بسیار مفید بود .
تشکر مبکنم بابت این همه تایمی که برای تهیه این اموزش ها صرف کردید و از صمیم قلب براتون ارزوی موفقت روز افزون دارم .
در پست زیر آورده شده است.

با سلام
خوب تا اینجا ما تمام مواردی را که مربوط به رسم یک نقشه به آسانی تمام بود را آموزش دادیم و از اکنون می خواهم شروع به ترسیم یک نقشه بنمایم که شما می توانید فایل آن را که قرار می دهم طبق آن ترسیم نمایید و ببینید که ترسیم یک نقشه خیلی ساده بوده و شما نباید زیاد در آموزش این برنامه فقط به خود سخت بگیرید و به راحتی می توانید یک نقشه ترسیم نمایید.
فایل زیر آموزش نحوهی ترسیم یک نقشه می باشد که به شما القا می کند که چگونه یک نقشه را ترسیم نمایید منتظر بقیه آموزش ها باشید.
این فایل به گونه ای است که تا یک حدی ما نحوهی کشیدن نقشه را آموزش داده ایم و بقیه نقشه را شما ترسیم نمایید و اگر هم به مشکلی برخوردید در همین تاپیک بیان نمایید.
تصویری سه بعدی از نقشه طراحی شده در آموزش

[تصویر:  eue66bgv3qi3pjx4wul.png]

نکته:برای باز کردن این فایل دانلودی شما برای وارد کردن پسورد wwwها را با فونت کوچک وارد کنید زیرا همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید به اشتباه wwwها با فونت بزرگ نوشته شده.
پسورد صحیح در زیر آورده شده البته تنها فایل این پست به این شکل می باشد و تمامی فایلها با پسورد زیر قابل باز شدن است:

password file:www.shoshcivil.rozblog.com

[تصویر:  kmki2nq9ljxlgbgek3b4.png]

تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تغییر مقیاس با دستورات Scale در اتوکد فرشاد امن خانی 6 49,731 دیروز، 05:44 عصر
آخرین ارسال: farshid13981229
  دانلود جزوه آموزش اتوکد 2010 و نقشه های ساختمانی (مهندس مجید پیروزفر) فرشاد امن خانی 1 61 1396/3/6 ، 11:07 عصر
آخرین ارسال: Alek2Lek
  درخواست کتاب vba در اتوکد samisoft 3 125 1396/1/27 ، 11:04 عصر
آخرین ارسال: samisoft
  دانلود AutoRebar افزونه آرماتور گذاری اتوماتیک مقاطع بتنی در اتوکد آرش نقیبی 17 6,314 1396/1/11 ، 02:38 عصر
آخرین ارسال: aya2565158
  دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) فرشاد امن خانی 18 28,109 1396/1/9 ، 03:52 صبح
آخرین ارسال: mahmoud1200
  Etabs 9.7 اموزش گام به گام کشیدن نقشه با اتوکد AutoCAD2010 91 147,018 1395/12/8 ، 02:39 عصر
آخرین ارسال: AutoCAD2010
  دانلود فیلم آموزش پلات و پرینت گرفتن در اتوکد فرشاد امن خانی 0 217 1395/11/28 ، 05:55 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود فیلم آموزش اندازه گذاری زوایا به روش درجه دقیقه ثانیه در اتوکد فرشاد امن خانی 0 152 1395/11/28 ، 05:36 عصر
  دانلود فیلم آموزشی " روش نما گرفتن در اتوکد با دستور Layout و Flatshot "(رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 241 1395/11/25 ، 11:42 عصر
  دانلود فیلم آموزشی " آموزش ترسیم حجم های 3 بعدی در اتوکد (3D Solid) " (رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 135 1395/11/25 ، 09:59 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان