امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش تولید مقاطع فولادی با استفاده از نرم افزار Proper
سلام دوستان لینک دانلود بالا مشکل داره لطفا اصلاحش کنید تا بتونیم دانلود کنیم تشکر
پاسخ
سلام
برای معرفی کردن مقاطع یکسری از مقاطع خانه عمران معرفی مرده که پسوندش pro هست ، حالا سوال من اینه که این مقاطع رو با به صورت general باید معرفی کنم یا به صورت wide flang چه برای ستون یا تیر یا بادبند ؟
و اینکه اگه به صورت general معرفی کنم کنترل فرشدگی چی میشه چون etabs مقاطعی که به صورت general باشه کنترل فرشدگی نمی کنه و دست اخر اون مقاطع رو قرمز می کنه ؟

یکی از گیرهای خودم سر بادبنده که قرمز می شه در صورتی که با طراحی دستی جواب میگیرم اما با ایتبس نه
پاسخ
kasbkari ,

این مقایع باید به صورت جنرال ایمپورت شوند . معمولاً این مقاطع شرایط فشردگی را دارا می باشند ، اما ایتبس نمی تواند تشخیص دهید که مقطع فشرده می باشد در اینصورت به صورتی دستی مقدار تنش مجاز را برای مقطع تعریف می کنیم .
پاسخ
(1393/6/8 ، 05:12 عصر)کیوان بابایی نوشته است: kasbkari ,

این مقایع باید به صورت جنرال ایمپورت شوند . معمولاً این مقاطع شرایط فشردگی را دارا می باشند ، اما ایتبس نمی تواند تشخیص دهید که مقطع فشرده می باشد در اینصورت به صورتی دستی مقدار تنش مجاز را برای مقطع تعریف می کنیم .
اگر از حالت حدی استفاده کنیم چه کاری باید بکنیم؟
پاسخ
(1393/6/8 ، 10:57 عصر)kasbkari نوشته است:

در حالت حدی یا باید از مقاطع غیر از مقطاع جنرال و سکشن دیزاینر استفاده نمائیم و یا مقاطع را معادل سازی کنیم به مقطع I شکل و تک ، البته شرایط فشردگی باید دستی از طریق جداول مبحث دهم دستی چک شود .

پاسخ
(1393/6/9 ، 11:32 صبح)کیوان بابایی نوشته است:
(1393/6/8 ، 10:57 عصر)kasbkari نوشته است:

در حالت حدی یا باید از مقاطع غیر از مقطاع جنرال و سکشن دیزاینر استفاده نمائیم و یا مقاطع را معادل سازی کنیم به مقطع I شکل و تک ، البته شرایط فشردگی باید دستی از طریق جداول مبحث دهم دستی چک شود .
چه طوری معادل سازی بکنیم مهندس؟

پاسخ
مهندسین عزیز کسی نرم افزار proper که سالم باشه داره ما که از اینترنت هر چی دانلود کردیم خراب بود
پاسخ
فایل زیر را دانلود فرمائید .

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Saze808-Proper Learning_2.pdf (اندازه: 282.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 96)
پاسخ
میخوام که سالم باشه من هر چی دانلود کردم این ارور رو میده porper مهندس خود

could not load an object because it is not available on this machine .
پاسخ
به نظر میاد که اکسل proper با افیس 64 بیتی مشکل داره کسی هست که با افیس 64 بیتی باهاش کارکرده باشه و تونسته باشه مقاطع رو باهاش ذخیره کنه؟؟؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود آموزش کنترل صلبیت دیافراگم سقف در ETABS (مهندس کاظم بهادرنژاد) فرشاد امن خانی 0 87 1396/1/29 ، 09:56 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  فایل اکسل کنترل نامنظمی پیچشی با استفاده از خروجی Etabs nadermoslemi 0 111 1396/1/12 ، 08:45 عصر
آخرین ارسال: nadermoslemi
  کنترل نامنظمی پیچشی با نرم افزار اکسل hasanfadavi 0 159 1396/1/7 ، 11:56 صبح
آخرین ارسال: hasanfadavi
  دانلود آموزش نحوه ی تعریف تیرهای غیرمنشوری در ETABS (مهندس کاظم بهادرنژاد) فرشاد امن خانی 0 126 1395/12/22 ، 12:54 صبح
  آموزش نحوه اکس بندی و ستون گذاری در سازه (پیشنهاد) فرشاد امن خانی 3 21,297 1395/11/21 ، 04:48 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  آموزش نحوه ی گرفتن خروجی گرافیکی از نرم افزار Etabs 2015 فرشاد امن خانی 0 467 1395/7/27 ، 09:52 عصر
  فیلم آشنایی با قابلیت تحلیل Model Alive در نرم افزار Etabs 2015 فرشاد امن خانی 0 363 1395/7/21 ، 05:08 عصر
  دانلود آموزش "کنترل های قاب خمشی ویژه فولادی با نرم افزار ایتبس" (مهندس صمد آقازاده) فرشاد امن خانی 0 478 1395/7/8 ، 09:34 عصر
  فیلم آموزش نکات طراحی و اجرای راه پله ها LCIVIL.COM 0 451 1395/6/14 ، 02:03 عصر
آخرین ارسال: LCIVIL.COM
  فیلم آموزش SEISMOSIGNAL سیسموسیگنال LCIVIL.COM 0 325 1395/6/11 ، 01:18 صبح
آخرین ارسال: LCIVIL.COM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان