امتیاز موضوع:
  • 162 رأی - میانگین امتیازات: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش گام به گام و تصویری انجام پروژه بتن بر اساس مباحث جدید 6 و 9 و 2800
بچه ها موسم رو چطوری بکش(از کجا تا کجا) که فقط دیوار برشی هام select بشند،می خوام بهشون اسم بدم p1 و p2 ,...
آخه هرچی انتخاب میکنم یا تیرها باهاشون select میشه و یا اینکه احساس میکنم دیوار برشی رو کامل select نکردم.میشه روی عکس بهم نشون بدین.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
کل دیوارو از بالا سمت چپ از خارج دیوار تا پایین سمت راست خار ج دیوار با موس انتخاب کنید
موقع نام گذاری سطح فقط سطح نام گذاری میشه
بعدش فقط ستون های دوطرف انتخاب بشن و همون نام دیوار ها براشون انتخاب میشن
پاسخ
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
پاسخ
Sad 
شرمنده،من یک طبقه زیر زمین دارم،دور تا دور زیرزمینم هم دیواربرشی دارم،اونا رو چطور نامگذاری کنم؟؟؟در قاب هایی مثل قاب شکل زیر چیکار کنم؟؟؟

پاسخ
خواهش میکنم
دیوار برشی از بالا تا پایین 1 نام و دیوار حائل ها هرکدوم 1 نام مجزا
پاسخ
آقا شرمنده من خیلی سوال میپرسم.اولین پروژمه،زیاد از ایتبس هم سر در نمیارم.
من سعی کردم اونطور که گفتین نامگذاری کنم،توی شکل مشخص کردم،درسته؟دیواری رو که آبی کردم و ستونی که آبی کردم رو گذاشتم p1 (یه جا توی شکل اشتباهی به رنگ آبی نوشتم p2،حواسم نبوده،منظورم همون p1 بوده)و ستون و دیواری رو که سفید کردم گذاشتم p2 و دیوار و ستونی رو که زرد کردم گذاشتم p3.
الان طبق شکل زیر،دیوار و ستون این قاب رو درست نامگذاری کردم؟؟?

پاسخ
درست یود؟؟؟
پاسخ
بله دوست عزیز درسته
پاسخ
بچه ها من بعد از اینکه تحلیل سازه ام رو انجام دادم(Run Analysis) و گزارش فایلمو دیدم،توش یک کلمه ی Erorr پیدا کردم.حالا نمی دونم واقعا erorr هست یا چیز مهمی نیست چون آقای سلطان آبادی توی همین آموزششون تاکید داشتند که هیچ کلمه ای مبنی بر erorr و warning نباید توی گزارش باشه.بچه ها من هم عکس گرفتم و هم فایل گزارشم رو میزارم.میشه لطفا چک کنیند بگین مشکل کارم کجا بوده؟؟

بعدش هم بچه ها وقتی عملیات تحلیل سازه رو انجام داد حدود 54 تا فایل توی پوشه ای که فایل ایتبسم رو سیو کرده بودم ایجاد شد!!!!!!
یعنی تا آخر کار باید این همه فایل باشند؟؟من فایل ایتبسمو می خوام به استاد تهِ کار تحویل بدم،باید این فایلها رو هم بریزم واسش؟؟اصلا اگه یه سیو جدید از فایلم بگیرم و دیگه این فایل ها که مربوط به گزارش تحلیل سازه اند فک کنم،نباشند،مشکلی پیش میاد توی طراحیم؟؟

.rar   log file.rar (اندازه: 2.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 33)
پاسخ
در مورد این ارور اصلا جای نگرانی نیست و به کارتون ادامه بدید . در اکثر تحلیلات این ارور داده میشه که برنامه امکان حضور خطا در نیروها را گزارش میدهد .
در واقع اگه نتایج تحلیل شما به صورت مختصاتی دارای ارور و یا وارنینگ باشد مشکل ساز خواهد بود

در مورد فایل های ساخته شده توسط برنامه این هم طبیعیه و بر اساس حجم محاسبات این فایل ها تهیه میشوند . شما برای تحویل به استاد کافیه که مقاطع را نهایی کنید و سپس قفل برنامه را باز کنید و تمامی فایل های ساخته شده به 3 فایل تبدیل میشوند و در هنگام تحویل وقتی استاد عمل تحلیل و طراحی را مجددا انجام دهد همون فایل ها دوباره ساخته میشوند
پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود جزوه 329 صفحه ای آموزش طراحی سازه با نرمافزار ایتبس 2015 (مهندس علیرضا خویه) فرشاد امن خانی 0 287 1397/4/14 ، 03:20 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود آموزش تصویری برنامه ی تحلیلی Etabs (تدوین:فروزنده، غلامی)(دکتر مهدی شریفی) فرشاد امن خانی 0 280 1397/2/10 ، 04:11 عصر
  جزوه نحوه تحلیل طیفی و تاریخچه زمانی در ETABSبراساس استاندارد 2800 ویرایش 4 آرش نقیبی 0 294 1396/10/9 ، 12:50 صبح
آخرین ارسال: آرش نقیبی
  راهنمای انجام تحلیل غیر خطی سازه ها با استفاده از نرم افزار ETABS 2013 admin 2 6,031 1396/9/26 ، 11:27 عصر
آخرین ارسال: Nimazzz
  دانلود جزوه رنگی " آموزش ایتبس و سیف 2000 " (283صفحه) (پیشنهاد ویژه) فرشاد امن خانی 5 5,020 1396/7/7 ، 12:52 صبح
  ایبوک 600 صفحه ای آموزش جامع نرم افزار ETABS2015 hasanfadavi 0 569 1396/6/19 ، 01:18 صبح
آخرین ارسال: hasanfadavi
  دانلود Pdf مراحل گام به گام انجام پروژه فولاد و بتن (احمدرضا جعفری) admin 11 25,010 1396/5/9 ، 01:47 صبح
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  Etabs 9.7 دانلود آموزش ایتبس 9.7.4 (104 صفحه) فرشاد امن خانی 5 2,005 1395/12/12 ، 07:31 عصر
  Etabs 9.7 دانلود جزوه دست نویس آموزش Etabs 9.7 و Safe 8 با کیفیت بالا (مهندس مرتضی پور اکبری) فرشاد امن خانی 0 989 1395/11/7 ، 07:35 عصر
  آموزش مدلسازی خرپای دو بعدی در ETABS (مساله استاتیک جانسون) mahmoodimr 0 899 1395/11/2 ، 04:29 عصر
آخرین ارسال: mahmoodimr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان