مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1154 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:5 زمان:1395/09/13
دانلود جزوه تایپ شده مقاومت مصالح (هوشنگ بهرامی)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:alireza195619 پاسخ ها:1 مقاومت مصالح مشاهده:1113 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:10 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3595 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:98 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2849 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:19 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:486 زمان:1395/09/13
آسانسور هیدرولیک در ساختمان های قدیمی
شروع کننده:vasvas آخرین ارسال توسط:Amiresh پاسخ ها:5 نکات آموزشی و اجرایی مشاهده:5546 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امیتازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش GPSاز مبتدی تا حرفه ای
1392/11/19 , 04:06 ب.ظ
ارسال: #11
RE: آموزش GPSاز مبتدی تا حرفه ای
نمی شود حداقلش به شکل اینترنتی ثبت نام کرد .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/12/03 , 12:00 ب.ظ
ارسال: #12
(1391/12/29 08:46 ب.ظ)taksa2012 نوشته شده توسط:  سلام .امروزه استفاده از GPSبرای نقشه برداری به شدت افزایش یافته.از ترسیم کروکی ها ، تعیین طول ها و اختلاف ارتفاع ها تا عملیات مساحی و مسیریابی و حتی توپوگرافی و ............به همین دلیل سعی دارم آموزش این دستگاه و نرم افزار آن (MAP SOURCE)و همچنین کاربرد اتوکد در این مبحث رو انجام بدم.قسمت اول اون رو تهیه کردم که تقدیم میکنم.امیدوارم دوستان استقبال کنن.

آقای مهندس با تشکر از زحمتی که برای تهیه این فایل ها کشیدید اما ای کاش قبلش در مورد تبعات تهیه نقشه به روش هایی که گفتید هم صحبت میکردید

شما هیچ صحبتی در مورد دقت کار و اینکه اصولا مصرف GPS های دستی برای چی هست نکردید
البته خودتون شاید به این موضوع واقف بودین و فکر کردید دوستان هم شاید بدونند
اما بنده برای دوستانی که نمیدونند عرض میکنم

GPS های دستی فقط و فقط برای مسیریابی ساخته شدند و تنها استفادشون در امور مهندسی همین بخشنامه تعیین تکلیف زمین های فاقد سند هست (که به اشتباه با عنوان ماده 147 شناخته شده) اون هم فقط برای اینه که بدونن زمین کجا هست همین و بس!

GPS دستی هیچ کاربردی توی تعیین مساحت ، ارتفاع و حتی طول تقریبی نداره چون دوستان گول اون دقت 3 متر رو میخورند و فکر میکنن دقت نهایی کار همین هست!

اصلا شما ارتفاع خود GPS دستی رو با چه مبنایی کالیبره کردید که ازش برای تعیین ارتفاع استفاده میکنید؟

بنده به عنوان نقشه بردار دارای پروانه ده ها نقشه تهیه شده برای همین ماده مثلا 147 مشاهده کردم که بعضاً متاسفانه معلوم نیست با چه اصولی تهیه شدند حتی خیلی از این دوستان نمیدونند UTM چی هست و اصول تهیه نقشه در این سیستم چیه (خنده دار اینکه در آگهی هاشون نوشتند تهیه نقشه توسط UTM) !!!

به شخصه در شهر خودم دفتر یکی از دوستان عمرانی به دلیل شکایت کارفرماها و به دلیل تهیه نقشه در وضعیت نامعلوم و اشتغال به امور غیر مرتبط به پروانه اشتغال تعطیل و مشمول محکومیت درجه 3 شدند

اجازه بدهیم در هر کاری متخصص همون کار وارد شود و گول اون پول هایی رو که بعضا هم قیمت های ناچیزی میگیرن نخوریم
1392/12/03 , 12:14 ب.ظ
ارسال: #13
(1392/11/18 10:32 ب.ظ)ebrahimkazemi51 نوشته شده توسط:  آیا برای ثبت نام سند مالکیت برای زمین های غیر کشاورزی روستا ها هم می شود در سایت ثبتاسناد واملاک کشور ثبت نام کرد؟آیا مسول سند برای روستاها دهیاری یا بنیاد مسکن نمی باشند؟

زمین های مسکونی یا زمینه هایی که دارای بنا هستن مشمول ماده 133 ثبت اسناد میشن و برای اینها باید از طریق دهیاری روستا اقدام کنید(بهتن نامه میدن مابقی کار با بنیاد مسکن هست)
1393/07/10 , 10:05 ب.ظ
ارسال: #14
نحوه محاسبه مساحت با مپ سورس را توضیح دهید
1393/10/09 , 04:29 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/09 04:45 ب.ظ، توسط kaka410.)
ارسال: #15
سلام . چطوری میشه نقاط برداشتی با GPS به کد انتقال داد و کروکی منطقه با ابعاد واقعی ترسیم کرد؟
من حدود 100 نقطه با جی پی اس برداشت کردم ، میخام وارد کرد کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید که چطوری سریع به صورت گروهی انتقال بدم .

خدایا چنان کن سرانجام کار تا وقتی که هنوز زنده ایم آیین نامه ایران جای بگیره توی CSI و تو خشنود بشی و ماهم رستگار.
1393/11/17 , 12:02 ق.ظ
ارسال: #16
(1392/01/02 06:38 ب.ظ)taksa2012 نوشته شده توسط:  در قسمت بعدی آموزش ترسیم کروکی جهت اخذ سند را خواهیم داشت.اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بذارن.
سلام باعرض تشکرازشما مندس عزیز.جزوه جی پی اس خیلی به دردم خورد...اگه تهیه کروکی رو هم توضیح بدین عالی میشه
بسیارسپاسگذارم

1393/11/17 , 12:19 ق.ظ
ارسال: #17
میشه بگین ورژن کدوم جی پی اس بهتره ؟؟؟ به درد ما عمرانی ها میخوه.
قیمتشو هم محبت کنین ممنون میشم

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چزیه که من هستم
اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی
1393/11/17 , 02:10 ب.ظ
ارسال: #18
مهندس taksa2012 عزیز
با عرض سلام و تشکر بابت آموزشای خوبتوون
امیدوارم نصف کاره نزارینش و ادامش بدین
1393/11/22 , 12:07 ب.ظ
ارسال: #19
(1392/11/18 10:32 ب.ظ)ebrahimkazemi51 نوشته شده توسط:  آیا برای ثبت نام سند مالکیت برای زمین های غیر کشاورزی روستا ها هم می شود در سایت ثبتاسناد واملاک کشور ثبت نام کرد؟آیا مسول سند برای روستاها دهیاری یا بنیاد مسکن نمی باشند؟
سلام .. همه رو باید از همون سایت ثبت اسناد استفاده کرد و همونجا گفته چه زمینایی با چه شرایطی میشه . ثبت اناد بعد از بررسی پرونده مطمئنا برای زمینای روستایی اولش از بیناد استعلام میگیره... دهیاری ها فقط می تونن برای جواز اخت روستایی مستقیم دخالت کنن تازه اونام باید از بنیاد استعلام بگیرن اما توی گرفتن سند ثبتی یجورایی نقشی ندارن مگه اینکه کروکی طرج هادی با مهر دهیاری رو لازم داشته باشه اداره ثبت که البته کم پیش میاد ..
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان