امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیتم دوغاب سیمان در فهرست بهاء
سلام
من دو سوال در زمینه برآورد داشتم
1: معمولا زیر سرامیک کف طبقات (آشپزخانه و حمام) حدود یک سانیتمتر دوغاب سیمان میریزند در فهرست بهاء چه آیتمی را برای آن در نظر میگیرند.
2: آیتم بندکشی سرامیک کف و موزائیک در فهرست بهاء چیه؟
با تشکر
پاسخ
(1392/4/30 ، 02:23 عصر)ali719 نوشته است: سلام
1: معمولا زیر سرامیک کف طبقات (آشپزخانه و حمام) حدود یک سانیتمتر دوغاب سیمان میریزند در فهرست بهاء چه آیتمی را برای آن در نظر میگیرند.
با تشکر
سلام
1- دوغابی به ضخامت 1 سانتی متر وجود ندارد. شاید منظور شما ملات زیر کار می باشد که این مورد در خود آیتم سرامیک کاری دیده شده است و نیاز نیست جداگانه منظور شود.
2- بندکشی در خود آیتم دیده شده است و نیازی به آیتم جداگانه نمی باشد.
پاسخ هر دو سوال شما در فصول 19 و 20 و 21 فهرست بهاء می باشد.
موفق باشید.
حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
پاسخ
(1392/4/30 ، 03:27 عصر)mehdipanahi نوشته است:
ضمن تایید حرفای دوست عزیزم باید بگم که اضافه بهایی برای بنکشی به ضخامت یک سانتیمتر و بیشتر هم وجود داره
پاسخ
(1392/4/30 ، 03:27 عصر)mehdipanahi نوشته است:
با تشکر
سلام
1- دوغابی به ضخامت 1 سانتی متر وجود ندارد. شاید منظور شما ملات زیر کار می باشد که این مورد در خود آیتم سرامیک کاری دیده شده است و نیاز نیست جداگانه منظور شود.
2- بندکشی در خود آیتم دیده شده است و نیازی به آیتم جداگانه نمی باشد.
پاسخ هر دو سوال شما در فصول 19 و 20 و 21 فهرست بهاء می باشد.
موفق باشید.
شاید منظور دوستمون اجرا به روش (به اصطلاح بناها) شیره ریزی باشه ، که بعد از ریختن و تسطیح ملات یک لایه از دوغاب غلیظ سیمان (شیره ی سیمان) ریخته میشه. و عموماً هم زیر سنگ پله و یا سنگ درپوش این کار رو میکنند(برای چسبندگی بیشتر بین سنگ و بستری که سنگ روی اون اجرا میشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان