امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار آزمونهاي دانشگاه پيام نور ( فراگير )
#1
رییس دانشگاه پیام نور:دانشگاه دخالتی در سهمیه‌ها ندارد/سهمیه‌های آزمون فراگیر اصلاح می‌شودرییس دانشگاه‌ پیام‌نور درباره اعتراض برخی از دانشجویان نسبت به تخصیص سهمیه پذیرش در آزمون‌های دوره‌های فراگیر برای برخی دستگاه‌ها و موسساتی همچون صدا و سیما که با این دانشگاه قرارداد همکاری دارند، گفت: مسوولیت کل این آزمون با سازمان سنجش است و دانشگاه هیچ دخالتی در پذیرش سهمیه‌ای ندارد.

حسن زیاری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برخی از سازمان‌های طرف قرارداد با دانشگاه پیام‌نور، اظهار کرد: برخی از سازمان‌ها که حمایت علمی و پژوهشی و پروژه‌ای از دانشگاه دارند، کارکنان‌شان در آزمون فراگیر حداکثر از 10 درصد تخفیف نمره‌ای در آزمون بهره‌مند شده‌اند که درصدد بررسی و اصلاح آن هستیم.

وی افزود: یعنی کارکنان این سازمان‌ها برای پذیرفته‌ شدن باید 90 درصد نمره آزمون آخرین فرد قبولی را کسب کرده باشند.


ظرفیت جداگانه‌ای برای کارکنان دستگاه‌ها نداریم

زیاری در این باره تاکید کرد که هیچ ظرفیت جداگانه‌ای برای کارکنان دستگاه‌ها و موسسات خاص دولتی یا غیردولتی در نظر گرفته نشده است.

رییس دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه این سازمان‌ها از گذشته با دانشگاه‌ها قرارداد حمایتی پژوهشی داشته‌اند، تصریح کرد: این سهمیه‌ها نیز از همان زمان و طبق مصوبات گذشته تعلق می‌گرفت.

به گزارش ایسنا در بند تسهیلات آموزشی دفترچه راهنمای پذیرش دانش‌پذیر دوره‌های تحصیلات تکمیلی آزمون فراگیر سال 91 دانشگاه پیام نور آمده است که کارکنان اداری و علمی دانشگاه پیام نور، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی دولتی وابسته به آن، کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی شاغل در سازمان‌های طرف قرارداد با دانشگاه (سازمان‌های ذکر شده در جدول شماره 7) و ایثارگران می‌توانند از تسهیلات آموزشی در نظر گرفته شده بهره‌مند گردند.

همچنین در جدول شماره 7 این دفترچه نام 44 دستگاه و موسسه طرف قرارداد با سازمان پیام نور ذکر شده است.

گفتنی است، پیش از این دکتر خدایی رییس سازمان سنجش با بیان اینکه سهمیه‌های مصوب مجلس و وزارت علوم برای آزمون‌های مختلف به طور روشن مشخص شده است، گفته بود که اختصاص سهمیه کارکنان ارگان‌های خاص دولتی در آزمون‌های ورودی توسط دانشگاه‌ها غیرقانونی است.


اعلام کدرشته‌ای حذفی دانشگاه پیام نور به سازمان سنجش

وی همچنین از ارائه حدود 5000 رشته محل برای پذیرش بدون آزمون به سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد و گفت: ما آمادگی خود را برای حذف این تعداد رشته محل اعلام کرده‌ایم که تصمیم نهایی را در این باره سازمان سنجش اتخاذ می‌کند.
پاسخ
#2

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور :

شرط پذیرش بدون آزمون در دانشگاه پیام نور اعلام شد/حذف کنکور در 5000 کدرشته
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91101006158
یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۶
290-1.jpg

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور با تشریح نحوه پذیرش دانشجوی بدون آزمون در کد رشته‌های حذفی این دانشگاه، گفت: بومی بودن دانشجویان معیار اصلی برای پذیرش است.

دکتر دل افکار در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: براین اساس هم استان بودن واحد دانشگاهی مورد درخواست، با محل زندگی دانشجو از معیارهای پذیرش محسوب می‌شود.

وی افزود: متقاضیان برای پذیرش در کد رشته‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور یا باید محل زندگیشان با واحد دانشگاهی مربوطه هم استان باشد و یا اینکه نباید فاصله محل سکونت دانشجو با مرکز دانشگاه متقاضی از 120 کیلومتر بیشتر باشد.

وی با بیان اینکه کد رشته‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور حدود 5000 کدرشته است، گفت: اسامی این رشته‌ها به سازمان سنجش اعلام شده است که این رشته‌ها در همه گروه‌های آموزشی دانشگاه ازجمله فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، مدیریت، حسابداری واقتصاد و غیره در تمامی مراکز و واحدها وجود دارد.

به گفته وی، ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه از نیمه دوم دی ماه انجام می‌شود و پذیرش این داوطلبان در بهمن‌ماه صورت می گیرد و معیار پذیرش داوطلب برای هر کد محل رشته‌ای به عهده سازمان سنجش است.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#3

مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد:

نتایج دوره‌های فراگیر پیام نور امروز اعلام می‌شود/پذیرش نهایی 115 هزار تن
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91110804738
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۰
290-1.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج دوره‌های مختلف فراگیر دانشگاه پیام‌نور از ساعت 14 امروز خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اعلام نتایج دوره‌های مختلف فراگیر دانشگاه پیام‌نور از ساعت 14 امروز از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org ، گفت: فهرست اسامی تعداد 5582 داوطلب در دوره کارشناسی ناپیوسته و فهرست اسامی 86 هزار و 474 نفر در دوره کارشناسی امروز اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه فهرست اسامی 22 هزار و 435 پذیرفته شده نهایی دوره کارشناسی ارشد پیام‌نور از ساعت 17 امروز اعلام می‌شود، اظهار کرد: کلیه پذیرفته‌شدگان دوره‌های مختلف باید بر اساس اطلاعیه مذکور، از روز دوشنبه 23 بهمن ماه تا 30 بهمن ماه، نسبت به انجام ثبت‌نام در کد رشته محل خود اقدام کنند.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71201
پاسخ
#4


زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان رشته‌های نیمه متمرکز دانشگاه پیام نور
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91111609609
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۸
290-1.jpg

زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان رشته‌های نیمه متمرکز دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر پور بافرانی مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور طی اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان رشته‌های نیمه متمرکز را اعلام کرد.

وی گفت:اسامی پذیرفته‌شدگان رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org اعلام شده و کلیه پذیرفته‌شدگان باید در تاریخ 29 و 30 بهمن ماه با مراجعه به سامانه جامع خدمات آموزشی به نشانی reg.pnu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام غیر حضوری اقدام کنند.

گفتنی است دستو رالعمل و مدارک ثبت نام نیز در سیستم گلستان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#5


آغاز ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان بدون آزمون دانشگاه‌ پیام نور/دستورالعمل ثبت‌نام
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91120603374
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۸
290-1.jpg

رییس دانشگاه پیام نور از آغاز زمان ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه‌ پیام نور از امروز یکشنبه 6 اسفند خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر زیاری گفت:کلیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون سال 91 که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده دانشگاه پیام نور درج شده است باید تا 10 اسفند با مراجعه به سامانه جامع خدمات آموزشی به نشانی http://reg.pnu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام غیرحضوری خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: نتایج نهایی پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه‌ پیام نور از 26 بهمن در سایت سازمان سنجش به شانیwww.sanjesh.org اعلام شده است.

وی در خصوص ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در رشته محل‌های قبولی، گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند بر اساس مفاد اطلاعیه که همزمان با اسامی آنان بر روی سایت قرار می‌گیرد نسبت به انجام ثبت‌نام برای نیم سال دوم سال تحصیلی اقدام کنند.

بر اساس دستورالعمل پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 91 در خصوص پذیرفته شدگان بدون آزمون، ثبت‌نام غیرحضوری کلیه پذیرفته‌شدگاناز طریق نشانی http://reg.pnu.ac.ir انجام خواهد پذیرفت.

نظر به اینکه گزینش دانشجو صرفاً بر اساس معدل کتبی دیپلم صورت پذیرفته در صورت وجود هرگونه مغایرت؛ قبولی دانشجو لغو شده و دانشجو مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در این دانشگاه نیست.

تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی و کاردانی (برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته) حداکثر تا 30 بهمن تعیین شده است.

گفتنی است، داشتن شرایط بومی مطابق دستور العمل الزامی است ضمن اینکه پذیرش در رشته‌ های فنی و مهندسی و گروه هنر به صورت بومی استانی انجام می‌شود.

با توجه به اینکه نوع ورود دانشجویان مذکور به صورت رسمی (سراسری) می باشد دانشجویان پذیرفته شده آزمون سراسری دانشگاه پیام نور وسایر دانشگاهها مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته/محل بطور همزمان نبوده و باید از یکی از رشته‌های قبولی خود انصراف دهند.

انتقال و تغییر رشته از رشته محل‌های بدون آزمون به رشته‌محل‌هایی که پذیرش آنها با آزمون سراسری صورت می گیرد؛ممنوع است.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#6

معاون دانشگاه خبر داد:

زمان ثبت‌نام آزمون‌های فراگیر و ظرفیت‌دوره دکتری دانشگاه پیام نور
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91120805285
سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۱
290.jpg

معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه ظرفیت پذیرش دانشجو در سال 1392 نسبت به سال گذشته تغییری نکرده است، گفت: البته ظرفیت‌های اعلامی باید مورد تایید دفتر گسترش آموزش عالی قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دل‌افکار در نشستی مطبوعاتی در خصوص ظرفیت دانشگاه پیام‌نور برای دوره دکتری، گفت: برای هر رشته محل مقطع دکتری، پنج نفر ظرفیت در نظر گرفته شده که البته این ظرفیت‌ها نیز باید از سوی دفتر گسترش آموزش عالی تایید شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام‌نور دارای 3200 عضو هیات علمی تمام وقت است، گفت: حدود 800 نفر از این اعضا، استادیار به بالا و بقیه مربی هستند، درواقع یک چهارم اعضای هیات علمی پیام‌نور، استادیار به بالا هستند.

دل‌افکار در خصوص اعضای هیات علمی مدعو دانشگاه پیام نور، اظهارکرد: در حال حاضر بین 35 تا 40 هزار نفر عضو هیات علمی مدعو در سراسر کشور داریم، همچنین استان‌ها نیز می‌توانند بر اساس نیاز خود، حق‌التدریس مدعو را از طریق کمیته جذب مدرسین مدعو خود جذب کنند.

وی در خصوص دور بعدی آزمون‌های فراگیر دانشگاه پیام‌نور، تصریح کرد: با توجه به اینکه در آزمون امسال هم برای بهمن ماه و هم مهر ماه سال آینده پذیرش انجام شده است، فرآیند ثبت‌نام آزمون‌ دوره‌های فراگیر سال آینده در آذر ماه خواهد بود.

معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور، از تحصیل رایگان کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر حافظ کل قرآن در کلیه مقاطع دانشگاه پیام نور خبر داد.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#7


توسعه آزمون بدون کاغذ دروس دانشگاه پیام‌نور
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92012005475
سه‌شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۲
borna ghasemi-2-58.jpg

رییس دانشگاه پیام نور با اشاره به توسعه آزمون بدون کاغذ تمام دروس دانشگاه پیام‌نور، گفت: سامانه بانک سوال دانشگاه پیام‌نور حدود 10 هزار آزمون در سال برگزار می‌کند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسن زیاری، افزود: سامانه بانک سوال دانشگاه پیام‌نور با هدف کاهش خطاهای انسانی، ذخیره کردن سوالات شناسنامه‌دار، حذف هزینه‏‌ها و کاهش اشتباهات تایپی سوالات توسط کاربر، عدم‌نیاز به حضور فیزیکی اساتید برای طرح و ویراستاری سوال (کاهش هزینه ماموریت، رفت و آمد اساتید)، کاهش تخلفات، افزایش امنیت روند برگزاری آزمون، امکان ارائه گزارشات لحظ‌ه‏ای طراحی شده است و هم اکنون طرح و ویراستاری و ذخیره سوالات در سامانه انجام می­‌شود.

زیاری افزود: در آینده نزدیک با غنی‌سازی بانک سوال از سوالات کیفی می‌توانیم آزمون سازی خودکار این سامانه را نیز فعال کنیم.

وی همچنین از راه‌اندازی سامانه مدیریت آزمون با هدف ارسال برخط سوال به مراکز و برگزاری آزمون بدون کاغذ خبر داد و افزود: آزمون بدون کاغذ در 82 مرکز و واحد در ترم گذشته برگزار شد که با برنامه­‌ریزی مناسب آزمون بدون کاغذ برای تمام دروس توسعه خواهد یافت.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#8


زمان آغاز دور جدید ثبت‌نام‌ دوره‌های مختلف فراگیر پیام‌نور
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92031206930
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۴
290-1.jpg

معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور در خصوص دور جدید ثبت‌نام‌های فراگیر این دانشگاه، گفت: در صورت تایید شورای گزارش برای ترم تحصیلی بهمن دانشجو پذیرش خواهیم کرد.

دکتر دل‌افکار در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی‌» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: هم‌اکنون در حال مذاکره با شورای گسترش وزارت علوم و همچنین سازمان سنجش هستیم که در صورت تایید نهایی، برای بهمن ماه پذیرش دانشجوی فراگیر خواهیم داشت که ثبت‌نام‌های آن احتمالا در مهرماه انجام می‌گیرد.

وی همچنین در خصوص فعالیت و تبلیغات موسسات فراگیر نیز، تصریح کرد: تا زمانی که دانشگاه پیام نور تصمیم نهایی را برای برگزاری دوره‌های فراگیر اخذ نکرده است، رشته‌ها و منابع نیز مشخص نخواهد بود، بنابراین تبلیغات موسسات فراگیر غیرقانونی است و دانشجویان مراقب باشند که فریب این گونه تبلیغات را نخورند.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#9

جدول زمانی آزمون فراگیر ارشد پیام‌نور اعلام شد

آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور از فردا
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92071307849
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۸
290-1.jpg

مسئول آزمون دانشگاه پیام نور از آغاز ثبت‌نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا یکشنبه 14 مهرماه خبر داد و به داوطلبان درباره سوءاستفاده سازمان‌ها و موسسات آموزشی تبلیغاتی هشدار داد.

مهندس بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون پذیرش فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در سال 1392 از 14 مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org، گفت: ثبت‌نام این دوره از آزمون تا روز 20 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص زمان برگزاری سیزدهمین دوره آزمون پذیرش فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، اظهارکرد: آزمون داوطلبان در کلیه رشته‌های امتحانی در روز جمعه 29 آذر ماه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه کلیه افراد واجد شرایط برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، می‌توانند در کنکور فراگیر نیز شرکت کنند، اظهارکرد: دانشگاه پیام نور برای ورودی‌های بهمن 92 و ورودی مهر 93 امسال پذیرش دانشجو دارد، بنابراین افرادی که دوره لیسانس خود را تا 31 شهریور 93 به اتمام برسانند می‌توانند برای ورودی مهر 93 در این آزمون شرکت کنند.

بهرامی با بیان اینکه دفترچه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور فردا منتشر می‌شود، گفت: تمام جزئیات در این دفترچه آمده است و لازم به ذکر است که امسال دانشگاه پیام نور در 220 رشته و گرایش امکان پذیرش دانشجو دارد.

وی در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی آزمون فراگیر ارشد، افزود: نتایج نهایی آزمون هفته اول بهمن ماه اعلام می‌شود.

هشدار دانشگاه پیام نور به داوطلبان درباره سوء استفاده سازمان‌ها و موسسات آموزشی

مسئول آزمون دانشگاه پیام نور با اشاره به سوء استفاده سازمان‌ها و موسسات آموزشی، تاکید کرد: هیچ کدام از سازمان‌های آموزشی مورد تایید دانشگاه پیام نور نیست و به همین دلیل از داوطلبان تقاضا داریم تحت تاثیر تبلیغ این موسسات قرار نگیرند.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور امسال 100 رشته و گرایش جدید اضافه کرده است، گفت: هیچکدام از این موسسات سابقه تدریس این گرایش‌ها را نداشته‌اند و طبیعی است که در 50 درصد از این رشته‌ و گرایش‌ها تبلیغات آن‌ها بی‌مورد است و می‌توان از آن با نام کلاهبرداری یاد کرد.

بهرامی با بیان اینکه کار گروهی در وزارت علوم مسئولیت بررسی عملکرد این موسسات را بر عهده دارد، گفت: البته میزان تبلیغ و گسترش این موسسات نسبت به دو سال گذشته کاهش یافته است.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71498
پاسخ
#10


آزمون‌های دانشگاه پیام نور اینترنتی می‌شوند
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 93061005571
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۷
290-1.jpg

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از برگزاری آزمون های این دانشگاه به شکل آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی در دانشگاه در آینده نزدیک خبرداد.

دکتر کریمی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دراین باره گفت:‌ یکی از ویژگی ها و شعارهای دانشگاه پیام نور آموزش برای همه،‌در همه جا و در همه وقت است و برای رسیدن به این هدف که بخش زیادی از آن محقق شده تصمیم گرفتیم تا امکان برگزاری آزمون های آنلاین این دانشگاه فراهم شود.

وی با بیان اینکه در این شیوه دانشجو بدون حضور در مراکز دانشگاهی در منزل ،محل کار و هر جای دیگری که به اینترنت متصل است در آزمون شرکت می‌کند گفت: در حال حاضر بنا داریم تا اجرای آزمایشی این آزمون را در استان تهران یایکی از مراکز این استان انجام دهیم و پس از جمع آوری بازخوردها و رفع نواقص، آن را به تمامی مراکز پیام نور تعمیم دهیم.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره احتمال تقلب در این آزمون و راه های پیشگیری از آن نیز گفت: در این خصوص نیز تمهیداتی اندیشیده شده و بررسی هایی نیز در حال انجام است و امیدواریم مشکلی در این خصوص پیش نیاید.

کریمی درباره شیوه آموزش الکترونیک که از امسال جایگزین شیوه آموزش محور در دانشگاه پیام نور شده است گفت: اجرای آزمایشی این شیوه در استان تهران آغاز شده و امیدواریم در دیگر استان ها نیز اجرایی شود.

وی در توضیح بیشتر در باره این شیوه اظهار کرد: شیوه الکترونیکی همان شیوه آموزش مجازی است و نیازی به حضور دانشجو در دانشگاه نیست و این امکان را برای دانشجویان و اساتید فراهم می کند که به شکل آنلاین با یکدیگر درارتباط باشند.

به گفته معاون آموزشی دانشگاه پیام نور در این دوره از آزمون ارشد فراگیر دانشگاه که روز جمعه برگزار می‌شود، حدود 20 درصد از پذیرفته شدگان یعنی معادل 2000 نفر در این شیوه پذیرفته خواهند شد.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71431
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار کنکور کاردانی پیوسته و ناپیوسته (دولتی /آزاد) keiivan 6 2,163 1400/1/11 ، 03:14 عصر
آخرین ارسال: atefehazimi1997
  اخبار کنکور کارشناسی پیوسته(دولتی /آزاد) keiivan 27 8,584 1396/5/19 ، 02:00 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اخبار پیرامون آزمون های ،MHLE،GRE ، IELTS ، TOLIMO ، TOEFL ، UTET keiivan 9 4,313 1394/9/18 ، 06:37 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اعلام نتایج آزمون های دانشگاه آزاد تلفنی شد keiivan 2 1,585 1394/2/8 ، 02:12 عصر
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  اعلام نتايج آزمونهاي تستي آبان‌ماه 1393 به جز معماری زینب خوش کلام 0 1,293 1393/11/2 ، 09:32 صبح
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  اخبار کنکور کارشناسی ناپیوسته (دولتی /آزاد) keiivan 2 2,131 1393/5/13 ، 09:09 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  دانلود دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1393 sami4258 0 1,283 1393/4/9 ، 12:49 صبح
آخرین ارسال: sami4258
  اخبار آزمونهاي دانشگاه جامع علمي كاربردي و پودمانی keiivan 15 5,189 1392/12/11 ، 01:05 صبح
آخرین ارسال: keiivan
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد دانشگاه آزاد تا پایان هفته keiivan 0 1,257 1392/10/30 ، 02:52 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد keiivan 0 1,208 1392/7/14 ، 01:10 صبح
آخرین ارسال: keiivan

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان