امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار و اطلاعات دانشگاه پیام نور/موسسات فراگیر
#1
سرپرست دانشگاه پیام نور خراسان شمالی: 10 پروژه عمرانی در این دانشگاه در حال اجرا است» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91060804287سرپرست دانشگاه پیام نور خراسان شمالی گفت: در حال حاضر 10 پروژه عمرانی در دانشگاه پیام نور استان در حال اجرا است.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام حمیدرضا طیبی نسب در جمع خبرنگاران، سوله ورزشی، ساختمان آموزشی و مجتمع فرهنگی را از جمله این پروژه‌ها برشمرد و افزود: برای اتمام این تعداد پروژه 65 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار نیاز است.


وی به اعتبارات حوزه پژوهش دانشگاه پیام نور استان در سال جاری اشاره کرد و ادامه داد: میزان اعتبار حوزه پژوهش در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.


حجت‌الاسلام طیبی‌نسب میزان اعتبار تخصیص یافته به بخش پژوهش در سال جاری را یک میلیارد و 400 میلیون ریال و سال گذشته را یک میلیارد ریال عنوان کرد.


وی بیان کرد: برای خرید کتاب، نشریات، بانک اطلاعات و تحقیقات نیز در سال جاری دو میلیارد و سیصد میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته که این رقم در سال گذشته سیصد میلیون ریال بوده است.


حجت‌الاسلام طیبی‌نسب همچنین از تخصیص 270 میلیون ریال اعتبار در سال جاری برای کمک به طرح‌های پژوهشی دانشجویان در تمامی رشته‌ها و همچنین 240 میلیون ریال برای جذب اعضای هیات علمی خبر داد.


وی اظهار داشت: سیاست دانشگاه پیام نور خراسان شمالی، حمایت از تولید علم و جنبش نرم افزاری، افزايش تعداد اعضای هیات علمی، تقویت بنیه علمی دانشگاه و ارتقای روحیه همکاری و همگرایی میان کارکنان است.


سرپرست دانشگاه پیام نور خراسان شمالی گفت: دانشگاه پیام نور استان دارای هشت مرکز، 18 هزار نفر دانشجو و قریب یک هزار نفر مدرس است.


انتهای پیام
پاسخ
#2

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور

نحوه دریافت برنامه امتحانات دانشگاه پیام نور/هشدار نسبت به اطلاع‌رسانی سایت‌های غیرمعتبر
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91101207397
سه‌شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۶
290-1.jpg

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور، گفت:‌ برنامه امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور از امروز در سایت سیستم جامع گلستان قابل مشاهده است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، مهندس مقداد محمودی گفت: کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور در تمام مقاطع کارشناسی، کاردانی و کارشناسی ارشد می‌توانند گزارش 428 " برنامه امتحان پایان ترم دانشجو" را از امروز در سایت سیستم جامع گلستان مشاهده کنند.

وی گفت: دانشجویان برای دریافت این برنامه به بخش آموزش و اطلاعات ثبت نام و امتحان مراجعه کنند.

محمودی افزود: امکان دریافت گزارش برای دانشجویان بدهکار حداکثر 72 ساعت از زمان پرداخت شهریه مقدور می‌باشد.

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور همچنین به گزارشات دریافتی از مرکز آزمون اشاره کرد و افزود: طبق اعلام گزارش مرکز آزمون اطلاع رسانی نادرست برخی از سایت‌ها و وبلاگ‌های غیر معتبر در خصوص اطلاع رسانی نادرست زمان دریافت گزارش امتحانات مشکلات عدیده‌ای را برای دانشجویان و مرکز آزمون ایجاد کرده است.

وی گفت: همانطور که قبلا نیز اشاره شده است سایت رسمی دانشگاه پیام نور به نشانی http://www.daneshgahnews.com می‌باشد و سایر سایت‌های مشابه با این سایت غیر معتبرند.

انتهای پیام
پاسخ
#3

مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام کرد:

نحوه اطلاع از ثبت‌نام دانشجویان انصرافی در دانشگاه پیام نور
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91110603339
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۲
290-1.jpg

مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور نحوه ثبت‌نام دانشجویان انصرافی در دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علیرضا پوربافرانی گفت: دانشجویان جهت اطلاع از مرکز پذیرش و زمان ثبت‌نام به پورتال خدمات آموزشی وزارت علوم مراجعه و از نحوه ثبت نام آگاهی پیدا کنند.

مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور افزور: پیرو ثبت‌نام دانشجویان انصرافی در سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشجویانی که انتخاب آنها جهت بازگشت به تحصیل، دانشگاه پیام نور بوده است می‌توانند جهت اطلاع از مرکز پذیرش و زمان ثبت نام به پورتال خدمات آموزشی وزارت علوم مراجعه و از نحوه ثبت نام آگاهی پیدا نمایند .

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71476
پاسخ
#4


رییس دانشگاه پیام‌نور زنجان: دانش بی‎جهت تأثیرگذاری ندارد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91112615919
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۱

رییس دانشگاه پیام‎نور زنجان گفت: قشر عظیم دانشجویان، اثرگذارترین قشر جامعه هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، سیدمحمد موسوی در مراسم تجلیل از نخبگان دانشگاه‌های پیام‎نور استان زنجان، تصریح کرد: تصور همه دانشجویان هنگام مطالعه کتاب و جملات دانشمندان و بزرگان این است که آن‌ها زحمات زیادی برای تدوین جملات در قالب مطالب علمی کشیده‌اند و اغلب از این غافل هستند که خود ما در قالب رفتار و کردار آموزه‌هایی تولید می‌کنیم و این افراد فقط کار طبقه‌بندی و تدوین این رفتارها را انجام داده و آن‌ها را در قالب مطالب علمی در اختیار ما قرار می‎دهند.

وی در ادامه افزود: دانشجویان برای ایفای نقش تأثیرگذاری خود در جامعه باید مجهز به دو عنصر اساسی علم و تحصیل باشند که وظیفه اصلی هر دانشجو است و هر اندازه که دانشجویان مجهز به این عنصر باشند به همان اندازه اثربخشی دارند و عامل دوم جهت دادن به اندوخته‌های علمی است، زیرا اگر دانش بی‎جهت باشد تأثیرگذاری خوبی ندارد.

موسوی با اشاره به ویژگی عمده دانشجویان پیام‎نور اظهار کرد: از ویژگی‎های عمده دانشجویان پیام‎نور می‌توان به بالا بودن میزان تقید به مسایل فرهنگی ایرانی اسلامی، خودباوری و اعتماد به نفس با تکیه بر استعدادهای شخصی، بومی بودن و ارتباط تنگاتنگ با خانواده‌ها، حضور فعال و مؤثر در فضای مجازی، برقراری عدالت نسبی آموزشی در سطح دانشگاه‎های پیام‎نور کشور اشاره کرد.

رییس دانشگاه پیام‌نور زنجان با اشاره به عناصر اصلی پیشرفت در سطح شخصی و اجتماعی، عنوان کرد: لازمه پیشرفت در سطح فردی و اجتماعی و حتی دولت‌ها و ملت‌ها، دو عنصر اساسی بهره‌مندی از امکانات مادی همین طور مؤلفه‌های فرهنگی است که مؤلفه‌های فرهنگی تأثیرگذارتر از عناصر دیگر است.

انتهای پیام
پاسخ
#5


تحصیل 20 درصد دانشجویان کشور در دانشگاه پیام نور
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91120301703
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۲
4-1002.jpg

رییس دانشگاه پیام نور استان مرکزی گفت: از اقدامات مهمی که توسط 5 دانشجوی فنی مهندسی دانشگاه پیام نور اراک انجام شده ساخت بزرگترین پل ماکارونی جهان با وزن 57 کیلوگرم و طول 6.3 متر است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مرکزی، هادی غفاری رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی در نشست مطبوعاتی که در دانشگاه پیام نور اراک برگزار شد اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در سال 1368 با مصوبه شورای عالی ****** فرهنگی به عنوان تنها دانشگاه باز و ارائه کننده آموزش نیمه حضوری تشکیل شد.

وی افزود: 30 درصد از دانشجویان کشور دراین دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و بیش از 500 مرکز و واحد دانشگاهی در کشور فعال است. حدود 25 درصد از دانشجویان کل کشور در این دانشگاه تحصیل می‌کنند.

وی اظهار کرد: دانشگاه پیام نور در هشت کشور شعبه داشته و از 50 کشور دنیا دانشجویانی در این دانشگاه تحصیل می کنند. همچنین بیش از سه هزار عضو هیات علمی به صورت نیمه وقت در واحدهای پیام نور کشور مشغول تدریس هستند.

رییس دانشگاه پیام نور استان مرکزی در خصوص دانشگاه پیام نور استان مرکزی گفت: دانشگاه پیام نور استان مرکزی 13 مرکز و واحد آموزشی دارد و 32 هزار نفر در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند، همچنین 110 عضو هیات علمی به صورت تمام وقت در واحدهای پیام نور این استان تدریس می‌کنند.

وی افزود: از مجموع دانشجویان این دانشگاه 22 هزار نفر در رشته‌های انسانی با 276 رشته گرایش، چهار هزار نفر در رشته علوم پایه در قالب 85 رشته گرایش و 6 هزار نفر در 82 رشته گرایش فنی مهندسی مشغول به تحصیل هستند.

وی در خصوص افتخارات این دانشگاه گفت: از افتخارات دانشگاه پیام نور استان مرکزی این است که تنها دانشگاهی است که دارای مدرکISO 9001 است و سیستم مدیریت کیفیت در آن مستقر شده که این نشان از حفظ کیفیت و ارتقای خدمت رسانی است، همچنین فصلنامه علمی پژوهشی دانشگاه پیام نور که از بین 877 مجله علمی پژوهشی و علمی ترویجی رتبه چهارم ضریب تاثیر را اخذ کرده، در بین کلیه مجلات اقتصادی کشور رتبه اول ضریب تاثیر را گرفته است.

وی با اشاره به ساخت بزرگترین پل ماکارونی جهان در دانشگاه پیام نور اراک اظهار کرد: تعداد المانهای ماکارونی استفاده شده در این سازه 56 هزار قطعه است که 10 ماه کار برده است و 80 میلیون ریال هم برای ساخت آن هزینه شده است.

غفاری از برگزاری سومین جشنواره تولیدات دانشجویی دانشگاه پیام نوراستان مرکزی با هدف افزایش انگیزه و خودباوری دانشجویان از پنجم تا هفتم اسفند ماه در دانشگاه پیام نور واحد اراک خبر داد و گفت: جشنواره‌های قبلی تولیدات دانشجویان دانشگاه پیام نور استان مرکزی در شهرستان‌های تفرش با 360 اثر و دلیجان با 388 اثر برگزار شد و امسال در دانشگاه پیام نور اراک در دو حوزه فرهنگی و علمی برگزار می‌شود.

غفاری در خصوص اختراعات دانشجویان این دانشگاه گفت: اختراعات زیادی توسط دانشجویان دانشگاه پیام نور استان انجام گرفته است که از جمله آنها می‌توان به اختراع بالش هوشمند توسط دانشجویان پیام نور واحد کمیجان، سیم خاردار هوشمند، ربات شیشه شوی، جستجوگر اشیا برای نابینایان، کمربند اکسیژن اضطراری، انواع ربات ها و همینطور داروی ضد انگلی که در انگلستان ثبت بین‌المللی شد اشاره کرد.

انتهای پیام
پاسخ
#6


اعتبار وام شهریه دانشگاه پیام نور افزایش یافت
» سرویس: دانشگاه و حوزه - صنفي، دانشجويي
کد خبر: 91121308090
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۹
290-1.jpg

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت‌ علوم، با اشاره به اعتبار شش میلیارد تومانی وام شهریه دانشگاه پیام نور برای نیمسال دوم سال تحصیلی، گفت: در پی درخواست دانشگاه سه میلیارد تومان دیگر به اعتبار وام شهریه این دانشگاه اضافه شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی دانشجویان ایران (ایسنا)، مهندس کیوان مرادیان کوچک سرایی با بیان اینکه دانشگاه‌ها تا روز سه‌شنبه (15 اسفند ماه) برای مراجعه به سایت صندوق رفاه ارائه اسامی دانشجویان متقاضی وام‌های دانشجویی مهلت دارند، به درخواست دانشگاه پیام نور مبنی بر افزایش این مهلت با توجه به تعداد بالای دانشجویان دانشگاه اشاره کرد و افزود: پرتالی که دانشگاه‌ها اسامی دانشجویان متقاضی خود را در آن ثبت می‌کنند، یکسان است، بنابراین این امکان وجود ندارد که برای یک دانشگاه زمان بیشتری اختصاص داد.

وی با اشاره به یکسان بودن پرتال ثبت تقاضاهای دانشگاه‌ها برای وام‌های دانشجویی، اظهارکرد: در واقع اگر بخواهیم زمان بیشتری را به یک دانشگاه اختصاص دهیم، روند توزیع اعتبار برای کلیه دانشگاه‌ها به تعویق می‌افتد.

وی با بیان اینکه در نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 اعتبار 120 میلیارد تومانی به صورت علی‌الحساب برای وام‌های دانشجویی در نظر گرفته شده است، گفت: از این میزان 60 میلیارد تومان مربوط به وام شهریه، 30 میلیارد مربوط به وام تحصیلی و 30 میلیارد دیگر نیز مربوط به انواع وام‌های دانشجویی( وام‌های متمرکز) است.

به گفته مرادیان همچنین 24 میلیارد تومان اعتبار به عنوان ذخیره در صندوق نگهداری می‌شود که در این میان دانشگاه‌هایی که اعتبار اولیه آنها به پایان می‌رسد و خواستار اعتبار تکمیلی هستند، می‌توانند تا 15 اسفند ماه درخواست خود را جهت دریافت اعتبار بیشتر به صندوق رفاه ارائه کنند.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#7


آغاز مهلت حذف و اضافه دانشجویان پیام نور
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91122012843
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۴
290-1.jpg

مدیر کل برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور از آغاز مهلت حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان پیام نور خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدهادی امین ناجی، گفت: با توجه به شروع مهلت حذف و اضافه از 19 اسفند ، کلیه دانشجویان در مهلت اعلامی می‌توانند نسبت به مشاهده زمان حذف و اضافه خود از سایت دانشگاه اقدام کنند.

وی افزود: کلیه دانشجویان قبل از شروع زمان حذف و اضافه نسبت به بررسی وضعیت شهریه خود از طریق سایت دانشگاه در بخش « شهریه » اقدام کنند.

ناجی تاکید کرد: مدت زمان تغییر وضعیت دانشجو از حالت بدهکار به فعال پس از پرداخت شهریه از 24 تا 72 ساعت است، بنابراین عواقب ناشی از عدم امکان حذف و اضافه به دلیل بدهکاری بر عهده دانشجوست.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#8

پیگیری کامنت‌های متعدد پذیرفته‌شدگان دکتری پیام‌نور در ایسنا

مشکل ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دکتری پیام‌نور رفع شد
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91122315385
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۵
290-1.jpg

با پیگیری کامنت‌های متعدد پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری مبنی بر عدم ثبت‌نام این دسته از پذیرفته‌شدگان در دانشگاه پیام نور، مسئولین دانشگاه پیام نور و سازمان سنجش توضیحاتی ارائه کردند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس دانشگاه پیام‌نور در توضیح مشکلی که هنگام اعلام تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 91 از سوی این دانشگاه برای داوطلبان ایجاد شده بود، گفت: دانشگاه پیام‌نور در سال گذشته درخواست‌های خود را برای پذیرش دانشجوی دکتری به شورای گسترش وزارت علوم اعلام کرد که با بخشی از این ظرفیت‌های اعلامی موافقت شد.

وی افزود: در زمان تکمیل ظرفیت، سازمان سنجش از ما خواست که ظرفیت‌هایمان را برای پذیرش دانشجوی دکتری در این مرحله اعلام کنیم که ما نیز به اشتباه کل ظرفیت اولیه را به سازمان سنجش اعلام کردیم، در حالی که پذیرش در آنها قبلا صورت گرفته بود و تنها در برخی رشته‌ها، ظرفیت خالی مانده بود و دانشگاه تنها می‌توانست در این ظرفیت‌های خالی پذیرش دانشجو را داشته باشد، نه در کل ظرفیتی که به اشتباه اعلام کرده بود.

زیاری ادامه داد: این اشتباه باعث سردرگمی برخی از داوطلبان شده بود، ولی پس از آن اعلام شد که دانشگاه به اشتباه به جای اعلام ظرفیت‌های خالی، کل ظرفیت‌های خود را اعلام کرده بود و با همکاری سازمان سنجش، داوطلبان تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام‌نور در رشته‌هایی که ظرفیت آن خالی مانده بود، انتخاب رشته کرده و پذیرش شدند.

همچنین حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در این باره، گفت: اگر فردی در فهرست اسامی قبول‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 91 قرار گرفته باشد، دانشگاه مورد نظر موظف است داوطلبان را پذیرش کند.

وی افزود: اگر برای داوطلبی چنین مشکلی پیش آمده است می‌تواند، به سازمان سنجش مراجعه کند و ما به او نامه‌ای می‌دهیم تا پذیرش و ثبت‌نام او انجام شود.

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#9


ایجاد شعب دانشگاه پیام‌نور در 5 کشور خارجی
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 91122616694
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۳
290-1.jpg

سرپرست مرکز بین‌الملل دانشگاه پیام نور با اشاره به ایجاد شعب دانشگاه پیام‌نور در کشورهای خارجی، گفت: دانشگاه پیام نور در جهت گسترش خدمات به هموطنان خارج از کشور و فارسی‌زبانان غیرایرانی در نظر دارد در سال 92، نمایندگی‌هایی را پس از اخذ مجوزهای لازم در کشور‌های قزاقستان، فرانسه، اربیل عراق، آلمان و بوسنی هرزگوین دایر کند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر فراهانی با اشاره به ارائه تسهیلاتی برای آزمون جامع مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، گفت: ملاک نمره پذیرش در آزمون جامع سال 92 به بعد در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نمره 10 خواهد بود و نمره میانگین حذف می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری آزمون جامع دانشگاه پیام‌نور به منظور حفظ کیفیت از ابتدای تاسیس دوره‌های برون مرزی در پایان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، اظهارکرد: اکنون تسهیلاتی برای دانشجویان برون مرزی در ارتباط با آزمون جامع فراهم شده است.

وی افزود: بر این اساس، افرادی که در داخل کشور از طریق آزمون سراسری در دانشگاه پیام‌نور پذیرفته شده و به نحوی به واحدهای بین‌الملل این دانشگاه منتقل شده‌اند از شرکت در آزمون جامع معاف می‌شوند.

ارائه آموزش مجازی و بهره‌گیری از رسانه‌های آموزشی

فراهانی با بیان اینکه آموزش مجازی و بهره‌گیری از رسانه‌های آموزشی در دستور کار مراکز بین‌الملل دانشگاه پیام‌نور قرار دارد، اظهارکرد: کلیه دانشجویانی که در آزمون آنلاین شرکت می‌کنند، علاوه بر اینکه مشمول 35 درصد تخفیف شهریه می‌شوند، از شرکت در آزمون جامع معاف خواهند شد.

وی اظهارداشت: آزمون آنلاین ضمن افزایش سرعت عمل از امنیت بالاتری برخوردار است، البته درصدد هستیم این نوع آزمون را در کلیه واحدهای بین‌الملل دانشگاه نهادینه کنیم.

سرپرست مرکز بین‌الملل دانشگاه پیام‌نور افزود: دانشگاه پیام‌نور همچنین در راستای ایجاد شرایط مساعدتر برای ورود متقاضیان به نمایندگی‌های خارج از کشور و برون مرزی این دانشگاه و تحقق شعار " آموزش برای همه، همه وقت و همه جا" بستر مناسبی را برای پذیرش این دانشجویان مهیا کرده است، به گونه‌ای که کلیه افرادی که دارای مدرک کارشناسی مورد قبول وزارتین علوم و بهداشت و یا یکی از دانشگاه‌های خارج از کشور مورد تایید باشند، می توانند تحصیل خود را با لحاظ سایر شرایط مربوطه، در یکی از نمایندگی‌های دانشگاه پیام نور ادامه دهند.

وی افزود: در مورد این افراد شرط معدل 12 برای کارشناسی و 14 برای مقطع کارشناسی ارشد از شرایط ورود حذف شده است.

دانشگاه پیام نور رتبه برگزیده چهارمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر

روابط عمومی دانشگاه پیام نور به عنوان برگزیده ویژه چهارمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، فناوری و سازمان‌های تابعه وزارت علوم معرفی شد.

در سومین جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، فناوری و سازمان‌های تابعه وزارت علوم دانشگاه پیام نور به عنوان روابط عمومی برتر در حوزه پژوهش و افکار سنجی در گروه دانشگاه‌های الف کشور انتخاب شده بود.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71189
پاسخ
#10


اتمام امتحانات دانشگاه پیام نور قبل از انتخابات ریاست جمهوری
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 92011603211
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۷
290-1.jpg

امتحانات دانشجویان دانشگاه پیام نور قبل از انتخابات ریاست جمهوری پایان خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مقداد محمودی،‌ مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام‌ نور با اعلام این خبر افزود: برنامه زمانی برگزاری امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 92-1391 این دانشگاه به گونه‌ای تنظیم شده که امتحانات دانشجویان قبل از انتخابات به اتمام برسد.

محمودی همچنین درخصوص سال 92 با عنوان «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» نیز گفت: ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی در سال جدید توجه خود را به حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی معطوف کرده و در این برهه حساس، خودشان را آماده حرکتی پرشتاب و بزرگ به سمت پیشرفت و عدالت کرده است.

انتهای پیام
کد خبرنگار: 71189
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار و اطلاعات دانشگاههای سراسری ( روزانه و شبانه ) keiivan 263 38,270 1396/7/8 ، 01:56 صبح
آخرین ارسال: keiivan
  اخبار پیرامون صندوق رفاه و ستاد عمره دانشجویان و امور مربوط به خوابگاه های دانشجویی keiivan 49 11,140 1396/1/25 ، 01:31 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اخبار و اطلاعات دانشگاه آزاد keiivan 70 18,188 1395/11/1 ، 12:12 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اخبار جذب عضو هيات علمي در رشته‌ها و گرايش‌هاي مختلف در دانشگاه keiivan 23 7,753 1395/5/12 ، 05:06 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اخبار و اطلاعات دانشگاه جامع علمي كاربردي keiivan 15 5,342 1394/11/1 ، 04:44 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  مقایسه بین چند دانشگاه و موسسات آموزش عالی FakeEngineer 0 772 1394/2/24 ، 03:22 عصر
آخرین ارسال: FakeEngineer
  صنعتی شریف و صنعتی اصفهان در جمع 400 دانشگاه برتر جهان keiivan 0 922 1394/2/2 ، 11:20 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  آذین: وزارت علوم از ادامه فعالیت دانشگاه ایرانیان جلوگیری کند keiivan 0 634 1393/9/25 ، 06:19 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  جزییات پرونده تخلفات مالی 19 تن از مسئولان و پرسنل دانشگاه آزاد keiivan 0 585 1393/8/19 ، 09:41 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  اخبار پیرامون ایجاد رشــــتـه هــای جدیــد در مقـــاطــع مختلف در دانشگاه ها keiivan 6 2,036 1393/7/7 ، 09:12 عصر
آخرین ارسال: keiivan

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان