امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارجاع کار در نظام مهندسی
سلام به همه مهندسین عزیز

دوستان از هر استانی که هستن بگن سال 93 چند متر کار بهشون ارجاع شده و ایا سیستم مهندس مجری فعال شده یا نه

پاسخ
خودمو بگم که تا الان 0 متر بهم کار دادن

راستش خیلی دارم مقایسه میکنم حق نظارت ی مهندسو با ی مشاور املاک - ی آپارتمان توی تهران با قیمت حدود 500 میلیون تومان حدود 3تا 4 میلیون تومان حق دلالیش میشه اما حق نظارت مهندس ناظرش چند تومان میشه؟؟؟؟ با مسئولیتهای سنگین مهندس عمران ایا این اعداد عادلانس؟؟؟؟؟؟ چرا نظام مهندسسی مثل نظام پزشکی حامی مهندسا نیست؟؟؟ با توجه به اینکه مسئولیت ی مهندسن از پزشک خیلی سنگین تره
پاسخ
سلام
آیا خود نظام مهندسی اگه توش عضو باشی و مجوز طراحی و نظارت داشته باشی اگه کار عمرانی در حال اجرا وجود داشته باشه ممکنه برای کار نظام مهندسی بهت پیشنهاد کار بده؟
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
(1393/10/2 ، 04:52 عصر)omid_rch نوشته است: سلام
آیا خود نظام مهندسی اگه توش عضو باشی و مجوز طراحی و نظارت داشته باشی اگه کار عمرانی در حال اجرا وجود داشته باشه ممکنه برای کار نظام مهندسی بهت پیشنهاد کار بده؟

سلام
متوجه نشدم منظورتونو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
اقا حالتون خوشه کدوم کار؟
پاسخ
(1393/10/3 ، 09:32 صبح)cvmosi نوشته است:

سلام
متوجه نشدم منظورتونو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم اینه که نظام مهندسی کار به کسی که عضو سازمان نظام مهندسی کار میده؟

تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
سلام
بستگی به استان داره. که نظامش سیستم ارجاع کار داشته باشه یا نه
مثلا استان ما، اینجور نیست، و هرکی باید خودش دنبال کار باشه و کار پیدا کنه، حالا یا از طریق آشناها یا رابطه یا ....
ولی یه سری استانها سیستم ارجاع کار دارن، و به صورت رندم کار داده میشه به مهندسین، به صورت تقریبا نوبتی هست این شیوه
یکی که کار داره، دیگه کاربعدی به کسی داده میشه که کار دستش نیست، به این صورت
ولی باز برمیگرده به قانون نظام استان که این سیستم رو داشته باشه یا نه
پاسخ
سلام
مهندس فکر کنم سیستم ارجاع ب تدریج سراسر کشور اجرایی بشه
اگه مجری ذیصلاح فعال بشه فکر میکنم بخش عمده بیکاری مهندسای عمران رفع بشه و بار مالی هم به مسکن وارد نمیکنه چون رقم اینقدر بالا نیست ولی نمیدونم چرا نظام مهندسی نمیخواد کمکی واسه رفع مشکلات ساختار مهندسی عمران قدمی برداره
پاسخ
(1393/10/3 ، 08:42 عصر)cvmosi نوشته است: سلام
مهندس فکر کنم سیستم ارجاع ب تدریج سراسر کشور اجرایی بشه
اگه مجری ذیصلاح فعال بشه فکر میکنم بخش عمده بیکاری مهندسای عمران رفع بشه و بار مالی هم به مسکن وارد نمیکنه چون رقم اینقدر بالا نیست ولی نمیدونم چرا نظام مهندسی نمیخواد کمکی واسه رفع مشکلات ساختار مهندسی عمران قدمی برداره
مجری ذی صلاح مگه تو همه استانها نیست؟؟

پاسخ
مهندس سلام
اگه مهندسی برای خودش کار کنه مثلا پیمانکاری سوابق کارش رو چطوری بایستی ثبت کنه که جزء اون سال سابقه کار برای پروانه کار نظام مهندسی محسوب بشه؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات نظام مهندسی mobinarabi 0 163 1395/12/3 ، 10:11 صبح
آخرین ارسال: mobinarabi
  عضویت در نظام مهندسی vhdmzh 1 232 1395/4/27 ، 01:15 عصر
آخرین ارسال: ostadasadi90
  دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی civilamoozesh 0 700 1393/11/23 ، 12:28 عصر
آخرین ارسال: civilamoozesh
  یک طراح چه نقشه هایی رو باید به نظام مهندسی تحویل بده m.m0068 5 1,159 1393/7/9 ، 08:09 عصر
آخرین ارسال: m.m0068
  نتایج آزمون نظام مهندسی 93 چه زمانی اعلام میشود؟؟ dalasm 3 5,663 1393/5/12 ، 08:01 عصر
آخرین ارسال: ailll
  گرفتن مهر نظام مهندسی برای رشته مهندسی تکنولوژی امکان پذیر است؟ tarane68 5 1,433 1393/5/12 ، 04:53 عصر
آخرین ارسال: مهندس رضا
Lightbulb کلید آزمون های نظام مهندسی خرداد منتشر شد One 2 1,149 1393/4/12 ، 08:43 عصر
آخرین ارسال: One
Lightbulb پاسخ و کلید آزمون محاسبات نظام مهندسی خرداد 1393 One 37 12,665 1393/4/7 ، 02:17 صبح
آخرین ارسال: yas502@chmail.ir
  سهمیه نظام مهندسی amin-n 1 1,513 1392/5/9 ، 04:16 عصر
آخرین ارسال: malaki_mall
  تعرفه ی خدمات مهندسی تهران در سال 92 حمید فلاح منش 0 3,063 1392/4/2 ، 10:47 صبح
آخرین ارسال: حمید فلاح منش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان