امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اماده شدن فیلم اموزش اتو کد
با سلام و احترام
مژده
دوستان بالاخره دی وی دی آماده شد ولی متاسفانه به دلیل اینکه هنوز فروشگاه سایت برای سی دس راه نیفتاده مجبورا این دی وی دی رو خودم پخش میکنم.
که این دی وی دی شامل انجام یک پروژه از ابتدا است که با شیوه جدید و البته از سطح 0 شروع کرده و حداقل کاربران رو به سطح متوسط رو به بالا میرسونه
از نظر من باسه کسایی که با شروع کد مشکل دارن یا نمیدونن از چه ابزاری کجا استفاده کنند بهترین فیلم آموزشی است.
اما هدف من از اینکار فقط این بود که منم یه کار خیری کرده باشم و هیچ پولی از این کار بدست نمیارم که هیچ یه مقداری هم هزینه بابت انجام این کار پرداخت کردم که مهم نیست
اما با عرض پوزش قیمت این دی وی دی 10 هزار تومان میباشد به غیر از هزینه پستش.
دوستان هر کسی این دی وی دی رو میخواهد مشخصات کامل مثل:
نام و نام خانوادگی
تلفن مزل و موبایل
آدرس دقیق
رو به من پیام بدن و مبلغ 15هزار تومان رو به حساب من بریزند که 5هزار تومان ما بقی هزینه پست هستش که کم و زیادش رو با پست بهتون بر میگردونم.
یا اگه دوستانی کرج هستند بگن بیایم یه جا با هم قرار بذاریم و به دستشون برسونم.
فقط تمامی دوستان خواهشا تا سه شنبه هر کس این محصول رو میخواهد به من بپیام بده که من چهار شنبه پست کنم.
موفق باشید
محمد
پاسخ
(1391/11/29 ، 06:34 عصر)sabet32 نوشته است: با سلام و احترام
مژده
دوستان بالاخره دی وی دی آماده شد ولی متاسفانه به دلیل اینکه هنوز فروشگاه سایت برای سی دس راه نیفتاده مجبورا این دی وی دی رو خودم پخش میکنم.
که این دی وی دی شامل انجام یک پروژه از ابتدا است که با شیوه جدید و البته از سطح 0 شروع کرده و حداقل کاربران رو به سطح متوسط رو به بالا میرسونه
از نظر من باسه کسایی که با شروع کد مشکل دارن یا نمیدونن از چه ابزاری کجا استفاده کنند بهترین فیلم آموزشی است.
اما هدف من از اینکار فقط این بود که منم یه کار خیری کرده باشم و هیچ پولی از این کار بدست نمیارم که هیچ یه مقداری هم هزینه بابت انجام این کار پرداخت کردم که مهم نیست
اما با عرض پوزش قیمت این دی وی دی 10 هزار تومان میباشد به غیر از هزینه پستش.
دوستان هر کسی این دی وی دی رو میخواهد مشخصات کامل مثل:
نام و نام خانوادگی
تلفن مزل و موبایل
آدرس دقیق
رو به من پیام بدن و مبلغ 15هزار تومان رو به حساب من بریزند که 5هزار تومان ما بقی هزینه پست هستش که کم و زیادش رو با پست بهتون بر میگردونم.
یا اگه دوستانی کرج هستند بگن بیایم یه جا با هم قرار بذاریم و به دستشون برسونم.
فقط تمامی دوستان خواهشا تا سه شنبه هر کس این محصول رو میخواهد به من بپیام بده که من چهار شنبه پست کنم.
موفق باشید
محمد

سلام
چطوری میتونم این فیلم آموزشی رو بخرم؟
نام و نام خانوادگیمو و شماره و آدرسمو به چه آدرسی بفرستم؟
پاسخ
ba salam va ehteram
lotfan be man yek payame khususi bedahid
man shomare hesabam ro baratun mifrestam va 4shanbe dvd ro baratun post mikonam
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) فرشاد امن خانی 18 28,051 1396/1/9 ، 03:52 صبح
آخرین ارسال: mahmoud1200
  Etabs 9.7 اموزش گام به گام کشیدن نقشه با اتوکد AutoCAD2010 91 146,740 1395/12/8 ، 02:39 عصر
آخرین ارسال: AutoCAD2010
  دانلود فیلم آموزش پلات و پرینت گرفتن در اتوکد فرشاد امن خانی 0 205 1395/11/28 ، 05:55 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود فیلم آموزش اندازه گذاری زوایا به روش درجه دقیقه ثانیه در اتوکد فرشاد امن خانی 0 147 1395/11/28 ، 05:36 عصر
  دانلود فیلم آموزشی " روش نما گرفتن در اتوکد با دستور Layout و Flatshot "(رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 232 1395/11/25 ، 11:42 عصر
  دانلود فیلم آموزشی " آموزش ترسیم حجم های 3 بعدی در اتوکد (3D Solid) " (رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 130 1395/11/25 ، 09:59 عصر
  دانلود فیلم آموزشی " ترسیم خطوط با دستور پلی لاین در اتوکد (Poly Line) " (رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 148 1395/11/25 ، 09:46 عصر
  دانلود فیلم آموزش مقدماتی ترسیم پلان 3D در اتوکد (مدرس مهندس رضا درویشی ) فرشاد امن خانی 0 153 1395/11/24 ، 12:41 صبح
  دانلود فیلم آموزش ترسیم پله سه بعدی 3D در اتوکد از اول تا آخر (مهندس رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 160 1395/11/21 ، 08:51 عصر
  دانلود فیلم آموزش نحوه ی معرفی خط جدید در اتوکد با مشخصات دلخواه (مهندس رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 145 1395/11/21 ، 05:41 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان