امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش وارد کردن نقاط به سیویل تری دی و کشیدن نقشه مساحی زمین
سلام

در حال یادگیری نقشه برداری هستم و نحوه برداشت و پیاده کردن رو یاد گرفتم
بعد از تخلیه دوربین به سیستم از قرار معلوم باید تو سیویل تری دی یا لند اقدام به رسم کنیم که طبق نظر استاد دارم سیویل تری دی رو یاد میگیرم و منم فیلم اموزشی 14 جلسه ای اموزش پروژه راه با سیویل تری دی مهندس میرزا نمدی رو دانلود کردم و تا جلسه پنج رفتم ولی به نظرم اصلا هیچ ربطی به کشیدن نقشه با مساحی مورد نظر ما نداره

یعنی من بعد تخلیه دوربین یک سری نقاط دارم که نمیدونم چجوری باید به سیویل تری دی وارد و رسم کنم
پیشنهاد شما چیه
تو گوگل چی سرچ کنم به جواب برسم و اگر خودتان اطلاعاتی دارید ممنون میشم اطلاع رسانی کنید
پاسخ
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=...xMhNpjBEGA
(1396/2/14 ، 09:19 عصر)mehdi_hashtrod نوشته است: سلام

در حال یادگیری نقشه برداری هستم و نحوه برداشت و پیاده کردن رو یاد گرفتم
بعد از تخلیه دوربین به سیستم از قرار معلوم باید تو سیویل تری دی یا لند اقدام به رسم کنیم که طبق نظر استاد دارم سیویل تری دی رو یاد میگیرم و منم فیلم اموزشی 14 جلسه ای اموزش پروژه راه با سیویل تری دی مهندس میرزا نمدی رو دانلود کردم و تا جلسه پنج رفتم ولی به نظرم اصلا هیچ ربطی به کشیدن نقشه با مساحی مورد نظر ما نداره

یعنی من بعد تخلیه دوربین یک سری نقاط دارم که نمیدونم چجوری باید به سیویل تری دی وارد و رسم کنم
پیشنهاد شما چیه
تو گوگل چی سرچ کنم به جواب برسم و اگر خودتان اطلاعاتی دارید ممنون میشم اطلاع رسانی کنید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question چند سوال مهم از دوستان نقشه بردار؟؟؟ memar-ayande 0 739 1394/6/4 ، 11:29 عصر
آخرین ارسال: memar-ayande
  روشهای توجیه کردن دوربین توتال استیشن با مدلهای مختلف لایکا emade 0 2,178 1394/2/27 ، 12:33 صبح
آخرین ارسال: emade
  کمک برای تبدیل نقشه گوگل ارث به اتوکد؟؟ زینب خوش کلام 3 18,972 1393/10/9 ، 05:53 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  افراز وتفکیک سند یک زمین ebrahimkazemi51 4 1,417 1392/12/3 ، 12:20 عصر
آخرین ارسال: payman_sh
  نحوه وارد کردن نقاط برداشتی به جی پی اس امیربازگیر 0 2,569 1392/4/23 ، 11:43 صبح
آخرین ارسال: امیربازگیر
  وارد کردن توپوگرافی در gis hhn1370 0 1,946 1392/1/27 ، 05:27 عصر
آخرین ارسال: hhn1370

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان