مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مسجدی با معماری شگفت انگیز در قلب کلیسای جامع
شروع کننده:mahno0osh آخرین ارسال توسط:mahno0osh پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:4 زمان:1395/10/28
کمک در خصوص ترکیب بارهای پیشفرض در ETABS
شروع کننده:frankly آخرین ارسال توسط:behzad_breeder پاسخ ها:9 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:1559 زمان:1395/10/28
دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:sabzsaze پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ(مسائل نظام مهندسی) مشاهده:266 زمان:1395/10/28
راههای موفقیت در آزمون محاسبات نظام مهندسی
شروع کننده:آرش نقیبی آخرین ارسال توسط:sabzsaze پاسخ ها:18 پرسش و پاسخ(مسائل نظام مهندسی) مشاهده:31706 زمان:1395/10/28
کانال تلگرامی کنکور ارشد عمران پر از جزوات تخصصی به ویژه زبان تخصصی
شروع کننده:fateme_mpg_t آخرین ارسال توسط:fateme_mpg_t پاسخ ها:4 کنکور و ازمون های مختلف.... مشاهده:45 زمان:1395/10/28
راهنمایی در مورد سازه هشت طبقه
شروع کننده:sasan.ce آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ مشاهده:42 زمان:1395/10/28
بهینه یابی هندسی سازه فضاکارتخت براساس زاویه اعضادر محل گره
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:21 زمان:1395/10/28
مدیران و ناظمان بخوانند
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:175 گفتمان مدیران مشاهده:4745 زمان:1395/10/28
فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی
شروع کننده:elitesjournal آخرین ارسال توسط:elitesjournal پاسخ ها:0 سمینارهاو فراخوان ها مشاهده:28 زمان:1395/10/27
آموزش نرم افزار Catia
شروع کننده:seo20ma2 آخرین ارسال توسط:seo20ma2 پاسخ ها:0 آموزش ها مشاهده:38 زمان:1395/10/27

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 218 رأی - میانگین امیتازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش گام به گام کشیدن نقشه با اتوکد
1391/11/29 , 03:47 ب.ظ
ارسال: #11
RE: اموزش گام به گام کشیدن نقشه با اتوکد
انشالا خوب میشی هم یه چند تا سوال از مباحثی که گفتی دارم هم که بد جوری منتظرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Marina
1391/11/30 , 03:30 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/01 02:51 ق.ظ، توسط فرشاد امن خانی.)
ارسال: #12
درس پنجم :اموزش تصویری کشیدن نما

سلام
دوستان همونطور که اگه مراحل قبلی رو نگاه کرده باشین از سطح خیلی اسون شروع کردم تا اونای که خیلی ضعیف هستن هم بتونن و اماده شن برای مراحل بعدی
مراحل ما به این شرحه امیدوارم بتونم تا اخرش ادامه بدم و تونسته باشم به عنوان عضو کوچیکی از سایت کمکی کرده باشم به جامعه عمرانی مون...

سطح اولیه :نقشه یک ساختمان یک طبقه
سطح متوسط :نقشه کامل یک ساختمان 2یا 3 طبقه
سطح پیشرفته :نقشه کامل یک ساختمان بالای 8 طبقه
سطح بسیار پیشرفته :نقشه یک مجموعه اموزشی تفریحی

سعی کردم کاملا بصورت روان و خودمانی براتون توضیح بدم تا با مساله راحت تر باشین بی شک اموزش کاملی نیست اما برای اونای که خیلی مبتدی هستن بسیار مفیده...
منتظر انتقاد و نظرات سازنده دوستان نیز هستم موفق باشین...
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

.
 سپاس شده توسط CivilS ، ii-_-ii ، rythm ، زیبا یگانه ، زاحا حدید ، nana_ahvazi ، amiryakuza12 ، سيدمحمود حسابي ، پونه پورعلی ، لوکربوزیه ، خوزه رافائل ، لودویش میس ون در روهه ، mahyari ، کلاه قرمزی ، narges.k ، bijanvoda ، mina00a ، morvarid_sadaf ، mashkanis ، مهندس فریبا ، varoxa ، motahare shd ، vahid.madadi ، waynerooney ، majid2rankouh ، hasan01 ، vahidnezarat ، lagoon ، adel28 ، hamidasd ، elmiraomidimanesh ، Marina ، mahboob21 ، یوسف ایراهیم پور
1391/11/30 , 05:28 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/01 02:55 ق.ظ، توسط فرشاد امن خانی.)
ارسال: #13
درس ششم : اموزش رسم پلان تیپ بندی ستون و جزییات آن

به درس ششم از سری درس های اموزش تصویری رسم نقشه با اتوکد رسیدیم...
تو این درس میخواهیم بدونیم که پلان تیپ بندی ستون ها چطوری رسم میشه وفرق تیپ بندی ستون های بتونی با فلزی چیه ؟
اگر انتقاد یا پیشنهادی دارین در خدمت هستم

موفق باشین...
 سپاس شده توسط ii-_-ii ، CivilS ، a.kh.civil.eng ، rythm ، زیبا یگانه ، زاحا حدید ، Taha_212 ، nana_ahvazi ، amiryakuza12 ، سيدمحمود حسابي ، پونه پورعلی ، لوکربوزیه ، خوزه رافائل ، لودویش میس ون در روهه ، mahyari ، کلاه قرمزی ، nazarnokandeh ، عمران قوچان ، bijanvoda ، lvl ، mashkanis ، مهندس فریبا ، آیدا2 ، velyan2006 ، vahid.madadi ، waynerooney ، peha ، majid2rankouh ، behruz_civil ، vahidnezarat ، adel28 ، hamidasd ، Marina
1391/11/30 , 05:55 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/11/30 05:58 ب.ظ، توسط ii-_-ii.)
ارسال: #14
salam.vaqean damet garm aziz.ma ke taze varedim vaqean bedarde mon khord.bazam edame bedid.va age beshe ye kam tozih ziad bedid mamnon misham.tnx az shoma.moafag bashid,
 سپاس شده توسط Marina ، mahboob21
1391/12/01 , 12:54 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/01 12:55 ق.ظ، توسط taksa2012.)
ارسال: #15
سلام.من یه نقشه ترسیم کردم با اتوکد با واحد سانتی متر (مثلا طول پلان 1200سانتی متر)میخوام اون رو با مقیاس 1/100چاپ کنم طوری که وقتی چاپ شد دقیقا طول پلان 12سانتی متر ترسیم شده باشد لطفا دوستانی که کارکردن توضیح بدن.ضمنا میدونم که در کادر plotباید مقیاس رو روی 1/10بذاریم اما درست نمیشه اگه میشه از اول کار توضیح دهید.با تشکر.
 سپاس شده توسط nhpspd ، Marina
1391/12/01 , 01:34 ب.ظ
ارسال: #16
اگر دقت کنید اتوکر از دو فضا تشکیل شده
1- فضای مدل - همون صفحه ای که هنگام باز شدن اتوکد می بینیم که اکثرا رنگ مشکی هستش و ترسیمات اعم از دو بعدی و سه بعدی در اون ترسیم میشن
2- فضای کاغذ - که برای پلات گرفتن و چاپ نقشه هست
اگر میخوای دقت فوق العاده داشته باشی از فضای کاغذ استفاده کن
نحوه استفاده باید به صورت عکس و توضیح یا فیلم باشه تا متوجه بشی
اگه خواستی با هزینه کم برات آماده می کنم و میفرستم

و به انگشت نخی خواهم بست تا فراموش نگردد که هنوز انسانم
 سپاس شده توسط Marina
1391/12/01 , 05:26 ب.ظ
ارسال: #17
سلام
با تشکر از زحمات شما
مطالب و دیدم - واقعا خوبه
توی درس سوم نوشتی << :گاهی اوقات بعد از رسم کلی نما وقتی میاییم ارتفاع گذاری کنیم ارتفاع درست در نمیاد مثلا باید بشه 4.40 که وقتی اندازه میگیری میبینی شده 4.38 >>
اگر کاربر در درج اعداد اشباه نکنه امکان نداره خود به خود بشه 4.38
اگه این اتفاق بیفته مطمئن باش کل نقشه زیر سواله و نباید به نقشه اعتماد کرد - گرچه هدف شما آموزش هست ولی کلمه مهندس از ریشه ماندز ( Moandez ) یعنی اندازه گیر است و حالا همین مهندس دقیق نباشه زشته - مگه نه
دستور Stretch هم برای کشش موضوع هست و مثال درسته
دستت درد نکنه - منتظر آموزشهای جدید هستم

سپاس شده توسط Marina
1391/12/01 , 05:33 ب.ظ
ارسال: #18
با تشکر
ولی این اتفاق برای اونای که تو اول راه هستن خیلی اتفاق میوفته مثلا من نما رو میکشیم بعد موقع اندازه گیری میدیدم یکمی کمه یا زیاده ولی چون راهشو بلد نبودم کلا از اتوکد زده میشدم و پیش خودم میگوفتم کار من نیست
گفتم بگم تا بعضی از دوستان استفاده کنن...
 سپاس شده توسط //علی// ، Marina
1391/12/01 , 06:56 ب.ظ
ارسال: #19
فایل آموزش چاپ را دقت و مقاس دقیق آماده شد
اما نمیدونم چطوری باید اینجا قرار بدم اگه ایمیل رو واسم بنویسی برات میفرستم شما زحمتش و بکش در آموزشها قرار بده تا مشکل دوستمون برطرف بشه. یه فایل Pdf با حجم خیلی کم

سپاس شده توسط azade63 ، نی نت ، Marina
1391/12/01 , 08:47 ب.ظ
ارسال: #20
اونطوری که من از حرفاتون فهمیدم شما نمیتونید فایل رو پیوست سایت کنید
فرمت فایلتون چیه فیلم گرفتین یا pdf یا ورد یا چی
اگه فیلم باشه که حجمش بالاست با برنامه که تو این پست گفتم باید فشردش کنی تا بتونی بزاری تو سایت

نه اگه ورد یا پی دی اف بود طبق عکس زیر عمل میکنی
[تصویر:  e2336_sshot3.png]
 سپاس شده توسط admin ، سيدمحمود حسابي ، پونه پورعلی ، لوکربوزیه ، خوزه رافائل ، لودویش میس ون در روهه ، hasan01 ، lagoon ، Marina
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) فرشاد امن خانی 17 26,552 1395/10/04 03:44 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  راهنمای تبدیل فایل DWG به JPG(گرفتن خروجی از اتوکد) زینب خوش کلام 0 108 1395/10/04 12:01 ب.ظ
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  دانلود کتاب آموزش اتوکد Mastering AutoCAD 2015 And Autocad LT 2015 آرش نقیبی 8 8,463 1395/09/10 11:12 ب.ظ
آخرین ارسال: muhammad nikrou
  دانلود قسمت فیلم آموزش فارسی اتوکد 2016 (مهندس امیر محسن صابر ماهانی) فرشاد امن خانی 7 2,383 1395/08/23 04:19 ب.ظ
آخرین ارسال: ms.hasasian
  دانلود آموزش " انواع اندازه گذاری در اتوکد " (سازمان فنی و حرفه ای) فرشاد امن خانی 0 207 1395/08/14 05:31 ب.ظ
  دانلود فیلم آموزشی مدلسازی سه بعدی رمپ دورانی 1/4 در گردش - اتوکد Cadkhoda 12 4,535 1395/05/20 03:08 ق.ظ
آخرین ارسال: azar.bajgah
  تبدیل پرینت اتوکد به PDF به صورت یک فایل Arya68 4 2,163 1395/05/06 12:20 ب.ظ
آخرین ارسال: kiarashkj
  دانلود AutoRebar افزونه آرماتور گذاری اتوماتیک مقاطع بتنی در اتوکد آرش نقیبی 16 5,260 1395/05/06 09:19 ق.ظ
آخرین ارسال: دسپرادو
  دانلود جزوه آموزش اتوکد " دستورات اتوکد " ( مهندس خلیل گودرزی سروش) فرشاد امن خانی 2 1,689 1395/04/13 11:19 ب.ظ
  شکستن قفل اتوکد sanam 4 753 1395/04/13 10:37 ب.ظ
آخرین ارسال: sanam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان