امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمنی که فقط اسم انجمن را دارد !
بنده واقعا قصد داشتم کمکتون کنم ولی با دیدن لحن بسیار ناشایست شما در حق دوستان منصرف شدم.اینجا یک سایت آموزشی است در جهت ارتقای علمی مهندسین نه یک سایت تبلیغاتی و یا انجام پروژه.
سهند
(1392/11/21 ، 07:18 عصر)top10 نوشته است: سلام دوست گرامی فکر کنم اگر با ادبیات بهتری صحبت میکردین نتیجه بهتری میگرفتین.
این انجمن برای کمک به شما ورفع اشکال ایجاد شده نه انجام پروژه دانشجویی . تازه اگر دوستان این پروژه رو براتون انجام بدن چی نصیبه شما میشه فقط نمره ؟!!! حالا اشکال نداره تا کی وقت دارین این پروژه رو انجام بدین ؟

لحن من مشکلی نداشته اگر برین و پستام رو بخونین
اما مشکل اینجاست که دوستان نه تنها کمک نکردند بلکه از من اشکال هم میگیرند
جالبه

(1392/11/21 ، 11:16 عصر)sahand-p-z نوشته است: بنده واقعا قصد داشتم کمکتون کنم ولی با دیدن لحن بسیار ناشایست شما در حق دوستان منصرف شدم.اینجا یک سایت آموزشی است در جهت ارتقای علمی مهندسین نه یک سایت تبلیغاتی و یا انجام پروژه.
سهند

مگه من اومدم مثل خیلی از اعضا سایت خودمو یا کار خودمو تبلیغ کنم و پول بگیرم
من اومدم که مدل سازی ایتبس رو انجام بدین در صورت امکان اینجا انجمن ورزشیه که اشتباه امده باشم ؟
شمام که بخوای کمک کنی من کلا منصرف شدم از برخوردت
از مدیران محترم سایت درخواست میشود تاپیک فوق را بررسی نمایند.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

نظرات کاربران برای ما کاملا قابل احترام خواهد بود . از تمامی انتقادات و پیشنهادات هم استقبال می کنیم . اینکه این انجمن برای برخی ها به هیچ وجه مفید نیست بی شک حرف غلطی نمی باشد . اما خب به هر حال خوب است که کاربران نیز یه مقدار فکر ماهارو بکنند . من خودم این روزا خیلی سرم شلوغه و مشغله های خیلی زیادی دارم ، ولی هر روز مرتب به سایت سر می زنم و به نظم سایت میرسم که کاربران بتوانند به راحتی به مطالب مورد نیاز خودشون دستیابی داشته باشند . این همه وقتی که همکاران بدون هیچ چشم داشتی میزارن و به مسائل روزانه کاربران پاسخگو هستند بهتره که با یه تقدیر و تشکر از آنها جبران بشه که انگیزه برای ادامه فعالیت داشته باشند . یکی از همکاران فرودند که خوشون هم می توانند یه جزوه بزارند و مثل اعضای این سایت بفروشند و پولی به جیب بزارند ( مستقیما منظور با بنده و جناب مهندس امن خانی بود ) . در جواب باید بگم که اگه بتوانید یه جزوه با محتوای خوب تهیه کنید و در قبلا آن یه مقدار پول نیز دریافت کنید خیلی خوب است . پیشنهاد می کنم حتما تو فکر تهیه چنین جزواتی باشد . اما باور کنید که تهیه یه جزوه 20 صفحه ای با محتوای بدون اشکال علمی کار ساده نیست . خود بنده برای تهیه جزوه فولاد به روش حدی نهایی حداقل 5 ماه روی آن وقت گذاشتم . دوستانی که فایل را دریافت کردند می توانند در مورد این ادعای من اظهار نظر کنند . چندین مرجع را کامل مطالعه کردم که توانستم یک جزوه 400 صفحه ای بسیار کامل تهیه کنم . هیچ منتی هم ندارم روی شماها بزرام و یه جور علاقه و وظیفه بوده . همین که روزانه حداقل دو نفر با ایمیل با من تماس میگرند و تشکر می کنند برای من کافی است و خستگی اون روزها را از من دور می کنند.
این خستگی ما زمانی از بین می رود که از طرف کاربران سایت حمایت شویم . نه تنها من بلکه تمامی همکاران دیگر که در مسائل و مشکلات کاربران رسیدگی می کنند
تاپیک هم به این علا قفل شد که توهینی به شخصی نشود

با سپاس
پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا درز انقطاع در فونداسیون هم ادامه دارد؟ hossein isavand 9 5,060 1396/4/26 ، 10:03 عصر
آخرین ارسال: yasermeithamy
  آخرین ارسال های انجمن samisoft 2 860 1394/2/12 ، 02:02 عصر
آخرین ارسال: samisoft
  نحوه ارسال مطلب جدید در انجمن فرشاد امن خانی 0 2,138 1391/9/26 ، 10:43 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان