مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:9 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:8 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1160 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:23 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:18 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3600 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:106 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2852 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:23 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:493 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمنی که فقط اسم انجمن را دارد !
1392/11/21 , 11:16 ب.ظ
ارسال: #11
RE: انجمنی که فقط اسم انجمن را دارد !
بنده واقعا قصد داشتم کمکتون کنم ولی با دیدن لحن بسیار ناشایست شما در حق دوستان منصرف شدم.اینجا یک سایت آموزشی است در جهت ارتقای علمی مهندسین نه یک سایت تبلیغاتی و یا انجام پروژه.
سهند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/11/22 , 01:49 ق.ظ
ارسال: #12
(1392/11/21 07:18 ب.ظ)top10 نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی فکر کنم اگر با ادبیات بهتری صحبت میکردین نتیجه بهتری میگرفتین.
این انجمن برای کمک به شما ورفع اشکال ایجاد شده نه انجام پروژه دانشجویی . تازه اگر دوستان این پروژه رو براتون انجام بدن چی نصیبه شما میشه فقط نمره ؟!!! حالا اشکال نداره تا کی وقت دارین این پروژه رو انجام بدین ؟

لحن من مشکلی نداشته اگر برین و پستام رو بخونین
اما مشکل اینجاست که دوستان نه تنها کمک نکردند بلکه از من اشکال هم میگیرند
جالبه
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/11/22 , 01:51 ق.ظ
ارسال: #13
(1392/11/21 11:16 ب.ظ)sahand-p-z نوشته شده توسط:  بنده واقعا قصد داشتم کمکتون کنم ولی با دیدن لحن بسیار ناشایست شما در حق دوستان منصرف شدم.اینجا یک سایت آموزشی است در جهت ارتقای علمی مهندسین نه یک سایت تبلیغاتی و یا انجام پروژه.
سهند

مگه من اومدم مثل خیلی از اعضا سایت خودمو یا کار خودمو تبلیغ کنم و پول بگیرم
من اومدم که مدل سازی ایتبس رو انجام بدین در صورت امکان اینجا انجمن ورزشیه که اشتباه امده باشم ؟
شمام که بخوای کمک کنی من کلا منصرف شدم از برخوردت
1392/11/22 , 02:07 ق.ظ
ارسال: #14
از مدیران محترم سایت درخواست میشود تاپیک فوق را بررسی نمایند.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

1392/11/22 , 03:10 ب.ظ
ارسال: #15
نظرات کاربران برای ما کاملا قابل احترام خواهد بود . از تمامی انتقادات و پیشنهادات هم استقبال می کنیم . اینکه این انجمن برای برخی ها به هیچ وجه مفید نیست بی شک حرف غلطی نمی باشد . اما خب به هر حال خوب است که کاربران نیز یه مقدار فکر ماهارو بکنند . من خودم این روزا خیلی سرم شلوغه و مشغله های خیلی زیادی دارم ، ولی هر روز مرتب به سایت سر می زنم و به نظم سایت میرسم که کاربران بتوانند به راحتی به مطالب مورد نیاز خودشون دستیابی داشته باشند . این همه وقتی که همکاران بدون هیچ چشم داشتی میزارن و به مسائل روزانه کاربران پاسخگو هستند بهتره که با یه تقدیر و تشکر از آنها جبران بشه که انگیزه برای ادامه فعالیت داشته باشند . یکی از همکاران فرودند که خوشون هم می توانند یه جزوه بزارند و مثل اعضای این سایت بفروشند و پولی به جیب بزارند ( مستقیما منظور با بنده و جناب مهندس امن خانی بود ) . در جواب باید بگم که اگه بتوانید یه جزوه با محتوای خوب تهیه کنید و در قبلا آن یه مقدار پول نیز دریافت کنید خیلی خوب است . پیشنهاد می کنم حتما تو فکر تهیه چنین جزواتی باشد . اما باور کنید که تهیه یه جزوه 20 صفحه ای با محتوای بدون اشکال علمی کار ساده نیست . خود بنده برای تهیه جزوه فولاد به روش حدی نهایی حداقل 5 ماه روی آن وقت گذاشتم . دوستانی که فایل را دریافت کردند می توانند در مورد این ادعای من اظهار نظر کنند . چندین مرجع را کامل مطالعه کردم که توانستم یک جزوه 400 صفحه ای بسیار کامل تهیه کنم . هیچ منتی هم ندارم روی شماها بزرام و یه جور علاقه و وظیفه بوده . همین که روزانه حداقل دو نفر با ایمیل با من تماس میگرند و تشکر می کنند برای من کافی است و خستگی اون روزها را از من دور می کنند.
این خستگی ما زمانی از بین می رود که از طرف کاربران سایت حمایت شویم . نه تنها من بلکه تمامی همکاران دیگر که در مسائل و مشکلات کاربران رسیدگی می کنند
تاپیک هم به این علا قفل شد که توهینی به شخصی نشود

با سپاس

پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا درز انقطاع در فونداسیون هم ادامه دارد؟ hossein isavand 6 2,076 1394/06/27 11:47 ق.ظ
آخرین ارسال: hossein isavand
  آخرین ارسال های انجمن samisoft 2 652 1394/02/12 02:02 ب.ظ
آخرین ارسال: samisoft
  نحوه ارسال مطلب جدید در انجمن فرشاد امن خانی 0 1,904 1391/09/26 10:43 ق.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان