مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:12 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:11 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1160 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:28 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:20 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3605 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:109 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2853 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:24 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:494 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امیتازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا معافیت پزشکی یعنی استخدام نشدن در هیچ جای ؟؟؟
1391/11/14 , 12:55 ق.ظ
ارسال: #1
ایا معافیت پزشکی یعنی استخدام نشدن در هیچ جای ؟؟؟
سلام دوستان خوبین
من یه مدت دنبال معافیت پزشکیم هستم اما امروز یکی از دوستانم رو دیدم بهم گفت معافیت پزشکی یعنی اینکه دیگه هیچ جا نمی تونی استخدام شی و کار کنی و میگوفت اینهمه درس که خوندی همش به باد میره
من لیسانسم رو گرفتم و بخاطر مشکل واریکوسل معافیت میگیرم

دوستان خواهشا بهم بگین اگه معافیت پزشکی بگیرم چه تاثیری در اینده شغلیم خواهد داشت و چه محدودیت های خوام داشت؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1391/11/14 , 12:06 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/11/14 12:18 ب.ظ، توسط علی خیرالهی.)
ارسال: #2
RE: ایا معافیت پزشکی یعنی استخدام نشدن در هیچ جای ؟؟؟
ینده هم به شما دوست عزیز سلام میکنم!

ببینید کلاً به نظر من تو رشته ای که داریم تحصیل میکنیم(عمران) استخدام یه مقوله کاملاً بی ربطی هستش.
بچه های عمران اگه به عنوان یه کارمند بخوان ادامه زندگی دهند.به نظر من اونموقعس که زندگیشون هدر میره.درسته که امنیت شغلی میاره اما اون حس خلاقیت رو ازتون میگیره.
آرزوی هر کسی هست که معاف بشه(مثل خودم)
اما در نظر بگیر 2سال از بهترین دوران زندگیتونو صرف چه کاری میخواهید بکنید!
1-خدمت سر بازی و بعدش اگه احتمالی برای استخدام وجود داشته باشه یا نه!
2-بالا بردن تجربیات در این زمینه که چقدر در آینده کاریتون میتونه موثر واقع بشه!

البته منظور بنده از استخدام در همه ارگانها به جز نظام مهندسی بود!

از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

1392/10/22 , 06:56 ب.ظ
ارسال: #3
من معاف شدم اونم پزشکی
به یه نکته دقت کن معافیت پزشکی یعنی اینکه دیگه هیچ جا نمی تونی استخدام شی و کار کنی و اینهمه درس که خوندی همش به باد میره اشتباه در واقع اگه بری سر یه کار دولتی درس خوندنت تو رشته عمران الکی بود.
1392/10/22 , 11:08 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/22 11:18 ب.ظ، توسط top10.)
ارسال: #4
داداش من هم دنبال معافیت پزشکی(به کسی نگید می خواستم ب خ ر م!!) اما بعدش به این نتیجه رسیدم که برم خدمت چون نمشه ریسک کرد الان هم دنباله گزینه دیگه ای به نام امریه هستم.
اما من خیلی تحقیق کردم هم از اینترنت(در تاپیک های مختلف)هم بیرون از برخی افرادی که کار میکنن. همه نظرات مختلفی داشتن که برخیشون رو من تو سیستمم نگه داشتم برات میزارم:

یک سوال از دوستان دارم
آیا معافیت پزشکی تو استخدام شخص تو شرکت های خصوصی و ارگان های دولتی تاثیر داره؟
کسی تجربه ای داره بزاره استفاده کنیم؟ دو سال نرفتن خدمت باعث میشه یک شخص یک عمر بیکار بمونه؟

جواب ها:

1. اگر میخوای بری تو ارگانهای نظامی پس دنبال معافیت نباش که اصلا استخدام نمیشی
در مورد خصوصی هم باید بگم خودم معافیت پزشکی گرفتم دو سال تو یه شرکت خصوصی کار کردم
در مورد بقیه شرکتها هم باید بگم از بند پارتی استفاده میشه و داشتن کارت از چه نوعش اصلا مهم نیست
در نتیجه خدمت نرو و برای خودت کار کن

خیلی از شرکت های دولتی تاثیر داره حتی بعضیهاشون میگن دارندگان معافیت پزشکی حق شرکت در مصاحبه رو هم ندارن ! ...
در شرکت های خصوصی تاثیر زیادی نداره یا لااقل من چیزی نشنیدم . ضمن اینکه اینجور افراد که مشکل پزشکی دارن بهشون سخت نمیگذره چون معاف از رزم و معاف از رژه و این جور چیزا میگیرن و کلا تو خدمت میخورن و میخوابن .
اینا رو من به عینه دیدم ...

کسی رو سراغ دارم که شرایط شما رو داشت ولی بخاطر همین مساله ی استخدام و این صحبتها اومده بود خدمت . من جای تو بودم (که البته نیستم ) معافیت رو میگرفتم و حال میکردم ، نه اینکه حالا خیلی هم کار دولتی فراوونه !!

شرکت های خصوصی که اصلا براشون مهم نیست

دولتی هم به معافی پزشکی گیر می دن

زمانی که بحوای بانک استخدام شی ( بهترین شغل دولتی )

معمولا از هر 10 تا 9 تاشون می گن که معافی پزشکی نمی گیریم...

ولی اینکه بگی معافی بگیرم یا نه مثل اینه که بگی من یه بلیت بخت آزمایی بردم برم جایزم رو بگیرم یا نه ؟

-3 تا از دوستان من با معافیت پزشکی رفتن اداره برق رسمی هم شدن . شما اگر خل و چل و اینها نباشی موردی نداره برو معافیتت رو بگیر و برو پی زندگیت

بستگی به رشته ات داره من پزشکی گرفتم و استخدام هم شدم.اگه رشته ات با استخدام بانک و مشاغل حساس که گیر می دن باشه پزشکی نگیر در ضمن برای گواهینامه هم حسابی به معافیت پزشکی گیر می دن سایر موارد مشکلی نداره

عزیز، اگه شما معافیت پزشکی داشته باشی مثل آدمی میمونه که خدمت رفته...نترس
در ضمن اما وقتی جنگ بشه(خدای نکرده) باید بری.

برای ادامه تحصیل یا خروج از کشور هیچ مشکلی وجود نداره. و اگر کشور یا دانشگاهی روی مشکل پزشکی خاصی حساس باشه، اون وقت از شما مدرک پزشکی برای تایید می خوان و این ربطی به معافیت پزشکی نداره و کلی هست.

در مورد کار پیدا کردن در ایران، متاسفانه بعضی جاها تاکید می کنند که معافیت پزشکی مورد قبول نیست. این مورد بیشتر در ادارات دولتی مطرح هست و برای شرکت های خصوصی (به جز برای مشاغل خاص) من زیاد ندیدم روی این موضوع حساس باشند. ادارات دولتی هم درصد زیادی نیستند که اینطوری هستند. بنابراین به نظر من هر کسی امکان گرفتن معافیت پزشکی رو داره، در این کار شک نکنه!

از من می شنوید برای معافیت اقدام کنید. حدود 2 سال از عمرتون تو سربازی هدر می ره و کار خیلی مفیدی نمی شه در این مدت انجام داد. ضمن اینکه مشکل خروج از کشور و اینها رو هم دارید. معافیت چشم هم جزو رایج ترین معافیت هاست و فکر نمی کنم بجز مشاغل خاص، مشکلی واستون بوجود بیاد.

اگر کار پیدا نکنید پولی به شما نمی دن. این همه آدم معافیت پزشکی دارن و سر کار می رن. اگر کسی کار پیدا نکنه احتمالاً تنبلی از خودشه

من هم شدیدا توصیه میکنم معافیت پزشکی بگیرید. واقعا حیف آدم عمرش تلف بشه. به نظر من تاثیری در پیدا کردن کار نداره. اگر هم باشه بسیار جزیی هستش. برای اپلای و مهاجرت هم که اصلا تاثیر منفی نداره. حتی تو اپلای از نظر گرفتن ویزا میتونه خوب هم باشه

من به عنوان کسی که با عوض شدن یک شبه قوانین معافیت، عازم خدمت مقدس سربازی شده، قویا و اکیدا بهتون توصیه میکنم که اگر حتی 1% هم احتمال میدهید که معافیت پزشکی میتونید بگیرید، این کار رو انجام بدید، چون واقعا ارزش عمر دو ساله شما بسیار بسیار بسیار بالاتر از چیزی است که فکرش رو میکند (البته 21 ماه دقیقا)
دوست خود من، با معافیت پزشکی (اتفاقا از نوع چشم) در حال حاضر در وزارت بازرگانی مشغول به کار است

دوست من، تا جایی که من اطلاع دارم، معافیت پزشکی شما، مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد. مگر اینکه بخواهید (همونطور که خودتون هم اشاره کردید) در ادارات دولتی استخدام بشوید

به نوع معافیت هم بستگی داره (معافیت پزشکی به علت ضعیف بودن چشم با معافیت ناشی از شیزوفرنی خیلی تفاوت داره

فقط در کارهای دولتی تاثیر داره که اونم الان کار دولتی پیدا نمیشه برو حالشو ببر با معافی

من خودم معافیت دارم پزشکی هست
البته الان شرکت خصوصی هست
ولی خوب معافیت پزشکی داریم تا پزشکی
یکی دست نداره یکی پا نداره یکی چشماش مشکل داره و...
فقط کف پام صافه که طبق بندی در ایین نامه معاف شدم الان هیچ مشکلی ندارم
حالشم میکنم :d

موفق و سربلند باشید

اشک هایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم
1393/09/26 , 04:28 ب.ظ
ارسال: #5
سلام...
نه دوست عزیز خیالت راحت...کی این حرف رو بهت زده؟؟؟؟معافیت پزشکی شامل دو بخشه..یکی بخش معافیت پزشکی عمومی یکی معافیت پزشکی بیماری های خاص ..اون قسمت بیماری خاص مخصوص افرادی هست که مشکل اعصاب و روان دارن یا به عبارت ساده دیوانه و شیرین عقلن به این افراد کارت قرمز میدن .که این کارت قرمز نمیذاره اونا گواهی نامه رانندگی بگیرن..نمیذاره از کشور خارج شن و نمیذاره حتی سندی به اسمشون ثبت شه.خب طرف دیوانه و شیرن عقله حقم دارن که محدودش کنن.اما بخش معافیت پزشکی عمومی برای افرادی هست که مثل شما واریکاسل یا سایر بیماری ها مثل مثلا دیسک کمر دارن .این افراد هیچ مشکلی برای استخدام مخصوصا در کارهای عمرانی ندارن.فقط نمیتونن توی نیروهای مسلح استخدام بشن.اگه قصد داشته باشین توی نیروی انتظامی استخدام بشین پس معافیت پزشکی مانع هست.اما برای کارای دیگه بخصوص عمران افراد به مدارک تحصیلی ...دانش و علم شما در عرصه دفتر فنی و اجرایی نیاز دارن .کسی کاری نداره که شما قبلا چرا واریکاسل داشتی یا نداشتی.من خودم معافیتم پزشکی بخاطر دیسک کمری که دارم.الانم کارم عمرانی هست و جز سابقه کار و علمم تو مسائل عمرانی کسی چیزی دیگه از من نخواسته ..

هیچی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/09/26 , 11:09 ب.ظ
ارسال: #6
داداش من
اگه دنبال کار دولتی هستی ( مثل شهرداری و بانک و ..) معافیت پزشکی نگیر استخدام نمیشی ( یک نگاه به اگهی های استخدام دولتی بکن بد نیست )
شرکت خصوصی مشکلی نیست
ارگان نظامی کلا با معافیت رابطه خوبی نداره پزشکی رو که اصلا قبول نمیکنن ( شایدم بگیرن ببرنت بگن سالمی :))
اما اما اما
بندی قدرتمند وجود دارد که از همه قوی تر است و شما سواد داشته باشی یا نداشته باشی خدمت رفته باشی یا نرفته باشی فرقی ندارد و اونم بند پپپپپپپپپپ است بند قدرتمند پ
 سپاس شده توسط fardinf
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام مهندس محاسب manphetah 0 120 1395/07/27 09:15 ب.ظ
آخرین ارسال: manphetah
  استخدام راهسازی javidjavadi 4 2,069 1394/02/17 10:47 ق.ظ
آخرین ارسال: javidjavadi
  برای استخدام شهرداری چی بخونم؟ u30f 3 1,437 1393/06/01 01:18 ب.ظ
آخرین ارسال: CivilS
  آین نامه معافیت پزشکی miladezati 0 838 1393/03/12 11:14 ق.ظ
آخرین ارسال: miladezati
  زمان مراجعه به دکتر اولیه برای معافیت گرفتن agrab400 4 1,423 1391/12/28 01:53 ق.ظ
آخرین ارسال: Taha_212

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان