مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
لینک فیلم آموزش استفاده از عکسها برای مدلسازی در اسکیچ آپ 2016
شروع کننده:SK1970 آخرین ارسال توسط:SK1970 پاسخ ها:0 نرم افزار 3D MAX مشاهده:5 زمان:1395/09/21
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:siamak_meybodi پاسخ ها:3 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7285 زمان:1395/09/20
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:135 زمان:1395/09/20
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:115 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:119 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3547 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:127 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:177 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:96 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99257 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد کار در طبقه همکف با در امد ماهی 10 میلیون تومان میتون
1393/11/28 , 03:30 ب.ظ
ارسال: #1
ایجاد کار در طبقه همکف با در امد ماهی 10 میلیون تومان میتون
سلام وخسته نباشید خدمت هم رشته های عزیز
میخوام یک تاپیک خیلی مهم رو شروع کنم و به کمک همه اعضای سایت نیاز دارم نزدیک 90000 کاربر داریم اگر فقط یک درصدتون مشارکت کنه میشه به یک نتیجه خوب رسید و اما کاری رو که میخوام شروع کنم

ببینید اول از همه باید خودمون رو باور داشته باشیم اگر تو همین اول کار احساس می کنید اعتماد به نفس این کار رو ندارید خواهشا ادامه ندید و تاپیک رو ترک نکنید من دنبال چند نفرم که اعتماد به نفسشون عالی باشه بگذریم

برسیم به اولین شرط برای اجرای این کار : باید یک طبقه همکف خالی به مساحت بالای 200 متر داشته باشیم حالا زیر زمین هم باشه مشکلی نیست

و اما ایده ای که به ذهنم رسیده ببینید متاسفانه وضع اقتصادی کشور خوب نیست و اگر هم بخواهیم بریم تو دفاتر فنی مهندسی کار کنیم باید با ماهی یک تومن سر کنیم پس فکر شاسی بلند رو برای همیشه از ذهنتون پاک کنید اگه با این فکر برید جلو باید تا اخر عمر قسط بدین و سوار پراید باشین ( همیشه تو زندگی سعی کنید بلند پرواز باشید و دنبال کاری باشید که درامدش عالی باشه وگرنه همیشه هشتتون گره نه تونه)خوب چیکار کنیم در امد بالای 10 میلیون داشته باشیم من سه تا ایده دارم که میخوام باهاتون مطرح کنم و انتظار دارم شما هم ایده های
بکرتون رو در این مورد بگید یا نظرهاتون رو بگید چون میخوام تا عید یکی از ایده ها رو اجرای کنم ؟

نکته :اولین نکته ای تو ایده هام هست اینه که من قشر هم سن و سال خودم رو مورد هدف قرار دادم چون واقعا هیچ سرگرمی تو جامعه نیست و خود این میتونه نکته بسیار خوب وامتیاز بزرگی حساب شه و درامد خیلی زیادی هم تو این کاره
نکته2 : شاید خیلی از اعضای سایت براشون عجیب باشه که چرا من این تاپیک رو باز کردم و شاید برای بعضی ها خنده دار در جواب این مهندسین باید عرض کنم که بنده سه هدف داشتم هدف اولم این بود که ایده هام رو با بچه ها مطرح کنم و راجب ایده ها به بحث و تبادل بپردازیم هدف دومم این بود که این ایده هارو با دوستان به اشتراک بزارم شاید کسی هم مثل من همچین مکانی تو بهترین جای شهر داشت و خواست با برادری خواهری فامیلی دوستی این ایده رو اجرا کنه اما اصلی ترین هدفم این بود که چون خیلی از اعضای سایت تو کلان شهر ها هستن و خود من تو شهر کوچیک هستم بالطبع تو شهرهای بزرگ ایده های بیشتری برای پرکردن اوقات جوانان تو مراکز شخصی احداث شده که شاید تا سالهای سال ما تو شهرستان خبردار هم نشیم ممنون میشم دوستان کلان شهر ها ما رو در جریان بزارن

و اما ایده ها

ایده اول : افتتاح کافه خانوادگی با قلیان و چای همراه با دو تا کادر خانم و دو تا کادر اقا همراه با موزیک
ایده دوم :افتتاح کافی شاپ خانوادگی همراه با قلیان و چای و ابمیوه و مخلفات و کادر خانم و اقا
ایده سوم :افتتاح کافه شاپ خانوادگی همراه با قلیان وچای و ابمیوه و مخلفات و کادر اقاو خانم و دو دستگاه بیلیارد

ایده هام خیلی مبتدی هستن و شدیدا به کمک دوستان نیاز دارم خواهشا کمک کنید...

تو شهر ما هیچ سرگرمی جز کافه سرا قلیان و چند تا کافی شاپ کوچیک نیست منتظر نظر دوستان هستم ...

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/11/28 , 05:34 ب.ظ
ارسال: #2
RE: ایجاد کار در طبقه همکف با در امد ماهی 10 میلیون تومان میتون
خسته نباشید!
1393/11/28 , 05:49 ب.ظ
ارسال: #3
حالا این قلیان نباشه نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1393/11/28 , 06:23 ب.ظ
ارسال: #4
خوب گفتم در حد طرحه نباشه هم نباشه پس چطوری میخواهیم ملت رو جذب کنید به اونجا بیان چیکار کنن تو سال 1393...
1393/11/28 , 06:24 ب.ظ
ارسال: #5
امیدوارم منظورم رو گرفته باشید خوب اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بگن چرا نمیگین دوستان منتظر هستم هر حرف و نظر شما میتونه زندگی من رو ...
1393/11/28 , 06:57 ب.ظ
ارسال: #6
با سلام و احترام خدمت شما
دوست عزیز
در ابتدا این شجاعت رو تحسین میکنم
اما نطر من به شخصه
خودم به بیشتر از این مبالغ فکر میکنم
اما دوست دارم در صدر کارهام مارهای عمرانی باشه
الان چند سالی است که هممون داریم عمران میخونیم و من واقعا بهش علاقه دارم
مخصوصا کار های نرم افزاری یا اجرا حتی
اما این حرفتون هم قبول دارم که شاید در ابتدا نشه بدون پارتی شروع خوبی داشت ولی شما به اینده کاری اعتقادی ندارین
حالا بگذریم
میرم سر ایدتون
والا بنده تا این سن نه لب به سیگار زدم نه قلیون
و شدیدا با دود مخالفم
خواهشا این قسمت رو چشم گوشی کنین
اما مسئله از بعد دیگه
مسئله از نوع همکاریست
تو بسیاری از موارد شراکت کردم اما تهش به این رسیدم که اگه تمام مسئله مالی مورد بحث قرار نگیره اخر خوبی نداره
خودمونی بگم
جنگ اول به از صلح آخر
اما در مورد کلیت مسئله
موافق هستم ولی در حال حاضر اعزام هستم و مشمول خدمت
و در مورد این ایده
دوستانم تو همین چند ماه پیش این کار رو تو کرج انجام دادن
خدا رو شکر اونطوری که بنده خبر دارم سودش خیلی خوبه
ولی سرمایه اولیه بیشتر از 200 ملیون بوده.
اگه نظرم رو در قسمتهای دیگه خواستین مطرح کنین.
1393/11/28 , 07:14 ب.ظ
ارسال: #7
میشه کمی بیشتر توضیح بدین 200 میلیون خرج چی کردن دکوراسیون داخلی یا چی .. اگه امکانش براتون هست تو وقت ازادتون خیلی مفصب توضیح بدین چون من با هزینه دکوراسیون و میز و صندلی و غیره حساب کردم شد 20میلیون مگه اونا چیکار کردن چه امکاناتی ارایه میدن ایا چیز جدیدی ارایه دادن که سمت ما نیست خوب خلاصه اونجا شهر بزرگه تا بیاد برسه اینوذا خیلی طول میکشه ادم میتونه سایز کوچیکشو اینورا تئ شهرستان بزنه
1393/11/28 , 11:56 ب.ظ
ارسال: #8
چشم
اولین چیری که مهم است جای زدن اینکاره
مثلا شما تو نوک قله 1000 متر مربع زمین داشته باشین و بهترین امکانات رو ارائه بدین خیلی خوش شانس باشین پنج شنبه و جمعه 300 هزار تومان سودتون باشه
اما اگه 100 متر تو بهترین جا داشته باشین تا شبی چندین ملیون هم میرسه
و چون مغازه نداشتن 110 ملیون ماهی 8 ملیون هزینه مغازه شد
اما مهم تر از اون تبلیغات گسترده ای که داشتن
از ادرس سایت تا تبلیغات در فیس بوک یا ... دیگه که بعضی از اونها خیلی هزینه اولیه داشت که من کاملا موافق بودم
اما بعد از همه اینها میرسیم به دکوراسوین و تزئینات داخلی مثل نوع سرامیک کف و منطبق بودن طرح های معماری با روحیه ی کاری نوع نورپردازی , محل ورود و خروج , نحوه تسویه حساب و... که وقتی مشتری میاد داخل مغازه یه جورایی احساس قرور کنه
میدونه چرا
چون متاسفانه اکثرا ظاهر بین هستند
اما از همه اینها که بگدریم میرسیم به اینکه شما هدفت از این کار چیه؟
صبحانه , ناهار , شام , عصرونه یا ...
که باید منو یی ارائه بدین که تو اون شهر تک باشه
اما بعد از همه ی اینها میرسیم به کسی که میتونه اینکار رو انجام بده
مثلا من تو خونمون قهوه درست میکنم و خودمم خیلی لذت میبرم اما قطعا نمیتونم چندین نوع قهوه باب میل همه درست کنم و روش رو با گل یا گربه یا قلب یا ... تزئین کنم
اما بعدش شما باید قوانینی اجرا کنید که قبل از شروع هر کاری لازم و اولویت با صاحب کاره
مثلا فلان روز از ساعت xتاy فقط تمیز کاری دارین
و هیج کس رو راه ندین
با این کار اگه کامل اجرا شه هم سود داره هم ضرر
ضررش کجاست
جایی که فقط مسئولین کار میکنن و مشتری نداریم
سودش کجاست
جایی که وقتی مشتری میبینه انقدر به قوانین احترام میذارین پس قابل اطمینانین
اما بعد از همه اینها متسفانه باید برین دنبال حاشیه ها
مثلا این شعبه که میگم برای خودش کارت عابر بانک مخصوص داره
کلیک فراخوان
و ... داره
برای هر مناسبتی یک جور تغییر دکوراسیون داره
خلاصه بگم
دوست من 4تا قلیون و دود و یک لیوان قهوه رو هر جایی میشه خورد
قبل از شروع ببین میتونی متفاوت باشی؟
اگه اره شروع کن
اما تو کارهایی که میخواستم انجام بدم و نشد چند نفز خیلی خوب راهنماییم کردن
که یکیش این بود
قبل از شروع تمامی ارقام رو بیار رو کاغذ و به فکر ضرر اولیه یا هزینه ی اولیه باش
بعد استارت بزن.
متاسفانه نمیدونم کدوم شهر زندگی میکنین ولی مسلما در تهران یا کلان شهر ها نیست
اما این امکانات در هر جا که باشین نیاز است.
بازم سوالی بود که میتونستم راهنمایی کنم حتما بیان کنید.
اگر اطلاعاتی داشتم در خدمتم.
1393/11/29 , 12:09 ق.ظ
ارسال: #9
منظور از خانوادگی دقیقا چیه ( دوست دختر جزو خانواده حساب میشه؟) بعد شما می تونی بری سروقت قلیون تلفنی چند وقت مد شده.
البته می شه زیر میزیم چیزای غیر مجاز سرو کرد.
آلان تو تهران یکی از پر درآمد ترین کارا که نیازیم به سرمایه نداره ساقی گری مشروب و مواد مخدره( از نوع علف و هشیش که زیر 5 گرم ازت بگیرن با 50 تومن ولت می کنن) فقط مشکلش اینه که غیر قانونیه.
یه کار دیگه دلالی و بازاریابیه
حالا یه کار دیگه که عمرانیم هس اینه که بری ناظر شهرداری شی یا بری دفتر خدمات یا اداره ثبت و دیگه اخذ رشوه و ..........
کلا پول به این راحتی ها در نمیاد(حلالش)
ولی همه موارد بالا پول شاسی بلندو در میاره که اونم توصیه می کنم چینی شو نخرین
1393/11/29 , 12:34 ق.ظ
ارسال: #10
با تشکر از جنابعالی خانم زیبا یگانه
تشکر بابت تایپیک شما.شاید شما جرقه خوبی رو توی ذهن دیگران ایجاد کردین که واقعا چرا دوستان با 4سال تحصیلات وکسب علم نمی تونند یک تولیدی یا شغلی را ایجاد نمایند و بایستی مانند افراد عوام جامعه در چایخانه مشغول شوند. بنده به شخصه دوستی دارم که این کار را انجام می دهد و مهندس برق هست یکی دیگه هم مهندس برق هست و راننده نیسان هست.
ایده هایی بدهیم که صرف تولید وتوسعه کشور بشوند هرچند هم کوچک باشد یا درآمد کمی داشته باشند.
به جای اینکار دوستان سرمایه های خود را جمع نمایند مثلا در شهری که من زندگی می کنم بیایند و زمین ارزان بخرند ودر آن شهرک سازی نمایند و هر ویلا را با قیمت مناسب بفروشند.
بنده در همین جا از تمامی دوستان دعوت می کنم که در این زمینه نیاز به افرادی جهت مشارکت در ساخت دارم.
مهندس ابراهیم کاظمی عضو نظام مهندسی شهرستان محموداباد
ایمیل:ebrahimkazemi51@yahoo.com
تلفن:09377380677
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتقال نور خورشید به واحدهای مسکونی تا 17 طبقه زیر زمین keiivan 0 499 1394/02/02 11:18 ب.ظ
آخرین ارسال: keiivan
  دستیابی به فناوری ایجاد پوشش های نانو کامپوزیت با روش نوین keiivan 0 402 1393/05/14 01:28 ب.ظ
آخرین ارسال: keiivan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان