امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد کار در طبقه همکف با در امد ماهی 10 میلیون تومان میتون
سلام
چند وقت پیش یک دوست عزیزی به من توصیه کرد یه سری کتاب بخرم و بخونم
من هم به شما دوست عزیز توصیه می کنم یک کتاب رو حتما بخونید
پدر پول دار پدر بی پول
موفق باشید
پاسخ
من این پست رو دیدم واقعا خجالت کشیدم...

واقعا که ... یعنی با در آمد قلیون آدم به جایی میرسه؟؟؟

ملت سرطان بگیرن که چی ما یه شاسی بلند سوار بشیم

در ضمن هشیش هم در حد خیلی کمش هم (شاید 5 گرم نه ولی...) اعدام داره

این پولا آخر عاقبت نداره...همه چی هم پول نیست...شاسی بلند هم چیزی نیست که بخاطرش آدم از این کارا بکنه...آرامش هم تو پول زیاد نیست اصلا جو نگیره کسی رو

....

راستی شما حاضرین بعد ها که بچه دار شدین بره توی این کافه ها دنبال قلیون یا هشیش و...؟؟؟؟ اگر پدر و مادر شما این کاره بودن الان شما تو خیابونا شیشه ماشین پاک میکردین

پس هیچ وقت نباید به خاطر پول همه کار کرد؟/نه؟؟ همه چی حلالش شیرینه
پاسخ
بچه ها طرز فکرتون منو کشته مگه میخوام مرکز فروش مواد مخدر باز کنم شاید تو تهران یا شهرهای بزرگ اونطوری باشه اما تو شهرهای کوچیک تو قلیان سراها مواد ‍بخش نمیشه محض اطلاع بگم تو شهرهای کوچیک به دلیل نبودن بارک خوب و اماکن تفریحی خوب از دکتر مهندس و معلم و بولدار و فقیر بگیر همه شبا باتوقشون قلیونسراست نه اینکه دوس داشته باشن جای نیس برن حالا کافه ها فرق میکنه بعضی هاشون خیلی های کلاسا دکتر مهندس وکیلا میرن بعضی ها تو زیر زمین و دنج که جوونا میرن من ندیدم کسی مواد بخش کنه اونجا تهرانه اینجا شهرستان دنیا اسمون فرق داره همه هم رو میشناسن روزی دو تا قلیون بکشی فردا همه خبردار میشن که فلانی دیروز دوتا کشید خلاضه شرمنده که بچه تهران نیستیم و با جو الوده اونجا اشنای نداریم هدفم کار بود نه مواد فروشی کاش قبل از ارسال بست کمی مطالعه کنید با تشکر
پاسخ
حیف شما مهندسین نیست که به جای استفاده از علم مانند افراد معمولی کار کنید؟
پاسخ
همه چی برمیگرده به عرضه ی آدم ! به قول یکی از همین دوستان که گفت ممکنه شروع خوبی با پارتی نداشته باشیم اما مهم اینه که پایان خوبی داشته باشیم

موفق باشید
پاسخ
به نظر من مشارکت در ساخت ایده ی بهتری است
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چزیه که من هستم
اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی

پاسخ
بحث جالبیه .اما برای جذب مردم باید کارایی انجام داد که تازگی داشته باشه و جذاب باشه بیشترین قشری که دوست دارن تمام اولین هارو تجربه کنن جوونا هستن پس باید رو جوونا زوم کرد.ولی راهای زیادی برای پول دراوردن هست که باید خیلی باهوش و تیز بود تا بشه راحت پول دراورد مثل کسب و کار اینترنتی
پاسخ
خدایش هدفت از این پست چی بوده ؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقال نور خورشید به واحدهای مس***ی تا 17 طبقه زیر زمین keiivan 0 750 1394/2/2 ، 11:18 عصر
آخرین ارسال: keiivan
  دستیابی به فناوری ایجاد پوشش های نانو کامپوزیت با روش نوین keiivan 0 707 1393/5/14 ، 01:28 عصر
آخرین ارسال: keiivan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان