مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:50 زمان:1395/09/14
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:SK1970 پاسخ ها:24 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:521 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:37 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1170 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:47 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:38 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3617 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:123 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2859 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:35 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امیتازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایستگاه گذاری بروی مسیر در لند
1392/05/13 , 03:16 ب.ظ
ارسال: #1
ایستگاه گذاری بروی مسیر در لند
سلام
من وقتی در لند مسیر تعریف کردم و ایستگاه گذاری را انجام میدم اون مقادیر روی الاینمنت اندازه کوچه نوشته میشن چکار کنم که کیلومترگذاری با اندازه بزرگ نوشته شوند.
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/05/13 , 03:27 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/13 03:27 ب.ظ، توسط Reza-MSR.)
ارسال: #2
RE: ایستگاه گذاری بروی مسیر در لند
(1392/05/13 03:16 ب.ظ)ali719 نوشته شده توسط:  سلام
من وقتی در لند مسیر تعریف کردم و ایستگاه گذاری را انجام میدم اون مقادیر روی الاینمنت اندازه کوچه نوشته میشن چکار کنم که کیلومترگذاری با اندازه بزرگ نوشته شوند.
ممنون

سلام

از قسمت text Style مقدار Height را افزایش بده مثلا 2 قرار بده . بعد دوباره ایستگاه گذاری کن.

[تصویر:  v628_Untitled.jpg]

[تصویر:  d6463_aaaaa.jpg]

موفق و موید باشید

انجام پروژه راهسازی بصورت دستی و نرم افزاری

- مطابق با آخرین آیین نامه ها و نشریات
- توسط جدیدترین نرم افزارهای رشته نقشه برداری از جمله AutoCAD , Land , Civil3D و سایر نرم افزارهای کاربردی دیگر

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/10/14 , 05:29 ب.ظ
ارسال: #3
سلام
سوالی داشتم در مورد تعریف مسیر در نرم افزار ؟؟؟؟؟
define from object رو وقتی میزنم کل مسیر رو با زووم انتخاب کردم بعد که میخوام رسم کناره مسیر رو انجام بدم فقط قسمت اول رو رسم میکند .
چطوری باید کل مسیر رو به پروژه تعریف کنم ؟؟؟؟؟
1392/10/14 , 06:35 ب.ظ
ارسال: #4
(1392/10/14 05:29 ب.ظ)rezvan935 نوشته شده توسط:  سلام
define from object رو وقتی میزنم کل مسیر رو با زووم انتخاب کردم بعد که میخوام رسم کناره مسیر رو انجام بدم فقط قسمت اول رو رسم میکند .

سلام

اگه مسیر شما یکپارچه باشه یعنی از پلی لاین استفاده کرده باشید میتونید بجای فرام آبجکت از فرام پلی لاین استفاده کنید تا کل مسیر انتخاب شود.

ولی اگر غیر از این بود با استفاده از فرام آبجکت نزدیک نقطه شروع مسیر کلیک کنید بعد کل شکل مسیر را پشت سر هم انتخاب کنید و در آخر دو بار اینتر بزنید و در پنجره باز شده اسمی براش بذارید و اوکی کنید.( نکته : قبل از اینکه دو بار اینتر را بزنید حالت زوم خود را کاهش دهید تا شکل مسیر توی صفحه نمایشتون کامل دیده شود در غیر اینصورت فقط قسمتی که زوم شده تعریف خواهد شد)

اگه مشکلتون حل نشد فایل نقشه رو پیوست کنید تا کمکتون کنم.

موفق و موید باشید

- توسط جدیدترین نرم افزارهای رشته نقشه برداری از جمله AutoCAD , Land , Civil3D و سایر نرم افزارهای کاربردی دیگر

1392/10/14 , 10:52 ب.ظ
ارسال: #5
سلام جناب مهندس اگر امکانش هست فیلم ها ی آموزشی به همراه مثال ملموس برای اتوکد لند نیز قرار دهید. با تشکر
1392/10/15 , 04:58 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/25 07:43 ب.ظ، توسط فرشاد امن خانی.)
ارسال: #6
(1392/10/14 06:35 ب.ظ)Reza-MSR نوشته شده توسط:  
(1392/10/14 05:29 ب.ظ)rezvan935 نوشته شده توسط:  سلام

سلام

اگه مسیر شما یکپارچه باشه یعنی از پلی لاین استفاده کرده باشید میتونید بجای فرام آبجکت از فرام پلی لاین استفاده کنید تا کل مسیر انتخاب شود.

ولی اگر غیر از این بود با استفاده از فرام آبجکت نزدیک نقطه شروع مسیر کلیک کنید بعد کل شکل مسیر را پشت سر هم انتخاب کنید و در آخر دو بار اینتر بزنید و در پنجره باز شده اسمی براش بذارید و اوکی کنید.( نکته : قبل از اینکه دو بار اینتر را بزنید حالت زوم خود را کاهش دهید تا شکل مسیر توی صفحه نمایشتون کامل دیده شود در غیر اینصورت فقط قسمتی که زوم شده تعریف خواهد شد)

اگه مشکلتون حل نشد فایل نقشه رو پیوست کنید تا کمکتون کنم.

موفق و موید باشید
ممنون از راهنماییتون . من کارایی رو گفتید انجام دادم ولی وقتی میخوام کناره های مسیر رو طراحی کنم فقط همون قسمت اول رو میشناسه و ترسیم میکنه
من فایل رو برای شما پیوست کردم تا ببینید مشکش چیه!!!

http://s5.picofile.com/file/8126661650/D...k.rar.html

[تصویر:  15455423652.gif]
1392/10/15 , 07:56 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/25 07:47 ب.ظ، توسط فرشاد امن خانی.)
ارسال: #7
(1392/10/15 04:58 ب.ظ)rezvan935 نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون . من کارایی رو گفتید انجام دادم ولی وقتی میخوام کناره های مسیر رو طراحی کنم فقط همون قسمت اول رو میشناسه و ترسیم میکنه
من فایل رو برای شما پیوست کردم تا ببینید مشکش چیه!!!

علت اینکه فقط تکه اول مسیر جاری میشد اینه که شما برای رسم قوسهای عرضی از ابزار (Arc) استفاده کردید ولی این ابزار بهنگام تعریف الاینمنت به نرم افزار قابل شناسایی نبود.

بهتر است برای رسم قوس عرضی از منوی (Lines\Curves) که ابزارهای خوبی برای رسم انواع قوسها دارد استفاده کنید.

بنده به کمک ابزار پی لاین مسیر شما را دوباره ترسیم کردم و مراحل گفته شده در ارسال قبلی را انجام دادم.

خدمت شما

http://s5.picofile.com/file/8126662242/D...0.rar.html

سوالی بود در خدمتم

1392/10/16 , 03:45 ب.ظ
ارسال: #8
نقل قول: علت اینکه فقط تکه اول مسیر جاری میشد اینه که شما برای رسم قوسهای عرضی از ابزار (Arc) استفاده کردید ولی این ابزار بهنگام تعریف الاینمنت به نرم افزار قابل شناسایی نبود.
بهتر است برای رسم قوس عرضی از منوی (Lines\Curves) که ابزارهای خوبی برای رسم انواع قوسها دارد استفاده کنید.
بنده به کمک ابزار پی لاین مسیر شما را دوباره ترسیم کردم و مراحل گفته شده در ارسال قبلی را انجام دادم.
خدمت شما
ممنون از رهنمایی شما مهندس
مسیر اصلاح شده توسط شما رو با پروژه خودم باز میکنم هیچ تعغیراتی نمیتوانم روی آن انجام بدم . هیچ کدام از ابزار ها روش عمل نمیکند.
1392/10/16 , 10:01 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/16 10:11 ب.ظ، توسط Reza-MSR.)
ارسال: #9
(1392/10/16 03:45 ب.ظ)rezvan935 نوشته شده توسط:  
نقل قول: علت اینکه فقط تکه اول مسیر جاری میشد اینه که شما برای رسم قوسهای عرضی از ابزار (Arc) استفاده کردید ولی این ابزار بهنگام تعریف الاینمنت به نرم افزار قابل شناسایی نبود.
خدمت شما
ممنون از رهنمایی شما مهندس
مسیر اصلاح شده توسط شما رو با پروژه خودم باز میکنم هیچ تعغیراتی نمیتوانم روی آن انجام بدم . هیچ کدام از ابزار ها روش عمل نمیکند.

خواهش میکنم.

ابتدا باید نرم افزار را باز کنید بعد از منوی (File) گزینه (Open) را بزنید و از گزینه (Browes) نقشه را انتخاب و روی (Ok) کلیک کنید.

بعد از انجام مراحل فوق نرم افزار از شما میخواهد که آیا مایلید پروژه تعریف کنید شما روی (Yes) کلیک کنید تا تمامی اطلاعات قبلی بازخوانی شود تا بتواند ادامه پروژه را انجام دهید در غیر اینصورت باید به مرحله اول برگردید و از نو شروع کنید.

خب آیا شما این مراحل را انجام دادید؟

اگه جوابتون مثبته که باید بگم احتمالا ایراد از نرم افزاره که چون کد شکنی شده همچنین ایرادهایی رو هم دارد. پس فایلی که من براتون ارسال کردم نمیتونه کمکتون کنه. در این مرحله چاره کار اینه که خودتون باید مسیر را طبق عرایض بنده در ارسال قبلی ویرایش کنید و الاینمت تعریف کنید. کار سختی نیست فقط کافیه که بجای قوسهای فعلی از منوی (Lines\Curves) نرم افزار لند قوس جدید ترسیم کنید و دوباره الاینمت تعریف کنید.

سوالی بود در خدمتم

موفق و موید باشید

1392/10/17 , 01:34 ب.ظ
ارسال: #10
نقل قول: ابتدا باید نرم افزار را باز کنید بعد از منوی (File) گزینه (Open) را بزنید و از گزینه (Browes) نقشه را انتخاب و روی (Ok) کلیک کنید.
بعد از انجام مراحل فوق نرم افزار از شما میخواهد که آیا مایلید پروژه تعریف کنید شما روی (Yes) کلیک کنید تا تمامی اطلاعات قبلی بازخوانی شود تا بتواند ادامه پروژه را انجام دهید در غیر اینصورت باید به مرحله اول برگردید و از نو شروع کنید.
خب آیا شما این مراحل را انجام دادید؟
اگه جوابتون مثبته که باید بگم احتمالا ایراد از نرم افزاره که چون کد شکنی شده همچنین ایرادهایی رو هم دارد. پس فایلی که من براتون ارسال کردم نمیتونه کمکتون کنه. در این مرحله چاره کار اینه که خودتون باید مسیر را طبق عرایض بنده در ارسال قبلی ویرایش کنید و الاینمت تعریف کنید. کار سختی نیست فقط کافیه که بجای قوسهای فعلی از منوی (Lines\Curves) نرم افزار لند قوس جدید ترسیم کنید و دوباره الاینمت تعریف کنید.
سوالی بود در خدمتم
موفق و موید باشید
خیلی ممنون .
مشکل من حل شد . مسیر رو دوباره ترسیم کردم .
قوس ها رو با استفاده از منوی (Lines\Curves) اجرا کردم . مشکلم حل شد
ممنون از شما مهندس جان
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question ایستگاه گذاری بروی مسیر حسینی11 0 116 1395/05/25 06:14 ب.ظ
آخرین ارسال: حسینی11
  درخواست کمک در انتخاب نوع سیستم قوس ها در مسیر mosa2 6 405 1394/11/29 09:54 ق.ظ
آخرین ارسال: mosa2
  تعریف مسیر در لند Mergen 4 563 1394/11/08 12:58 ب.ظ
آخرین ارسال: Mergen
  راهنمایی طراحی مسیر در سیویل siahkamar 9 706 1394/09/05 08:48 ب.ظ
آخرین ارسال: siahkamar
  راهنمایی در مورد انتخاب مسیر پروژه راه samisoft 2 2,871 1394/01/20 09:05 ب.ظ
آخرین ارسال: Reza-MSR
Wink offset مسیر راه CheshmeyeRoshan 4 1,241 1393/10/21 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
  تبدیل مسیر به پولی لاین در لند ali719 9 3,056 1393/03/28 11:50 ب.ظ
آخرین ارسال: Reza-MSR
  طراحی مسیر در پروژه راه hojat70 2 1,781 1392/12/08 02:29 ب.ظ