امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 2.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایستگاه گذاری بروی مسیر در لند
سلام
تعریف مقیاس برای پلان معنی نداره وطبیعیه که نقشه هیچ تغییری نخواهد کرد ازقسمتی که گفته شد برای فراخوانی نقشه استفاده میشه.تعریف مقیاس برای رسم پروفیل طولی و عرضی انجام میشه.مثلا اگه شما میخواین پروفیل طولی بکشین باید ازهمون مسیرگزینه ی scale رو انتخاب کنید اگه میخواین تو رسم پروفیل طولی محور قایم یعنی ارتفاعاتون بامقیاس 1:200رسم شه از قسمتvertical1:200روانتخاب میکنید واگه میخواین محور افقی با مقیاس1:2000رسم شه ازقسمت horizantalهمونو انتخاب میکنید.
اگه سوالی بود درخدمت هستم
درواقع مقیاس دادن برای خود پلان در داخل نرم افزار معنی نداره شما میتونید باابزار بزرگنمایی و..سایز نقشتونو تغییر بدین پس هیچ وقت نمیتونه دریک اندازه ثابت بمونه.مقیاس یاهمون scaleبرای تعیین نسبت های محور افقی و قایم پروفیل ها تعیین میشه به عبارتی شما تعیید میکنین که اگه یه فاصله ی معین درمحور قایم رسم شه همون فاصله درمحور افقی به اندازه ی 10 برابر رسم شه
پاسخ
درووووود
یه سوال در مورد طراحی پارکینگ کناره مسیر و خط کند رو در قسمتی از مسیر داشتم
نحوه طراحی به چ صورته ؟
برای طراحی پارکینگ چکار باید کرد ؟
پاسخ
سلام
سوای که من ذهنم رو درگیر کرده اینه که موقع تعریف مسیر به لند فقط دو تا مسیر را تعریف میکنه بیشتر از دو تا تعریف نمیکنه این کار را با لاین انجام دادم ن پلی لاین و موقع انتخاب دو مسیر با defline from objectدو مسیر را انتاب میکنه و در قسمت فرمان دو تا مسیر بیشتر نمیشناسه نمیدونم چرا لطفا راهنمایی کنید و در صورت کلیک بر روی خط بعدی یک خط به حالت عادی بر میگردد
پاسخ
سلام دقیقا سوال منم مانند دوست عزیزی که پرسیدن در مورد معرفی مسیر هستش مهندس جان لطفا راهنمایی کنید اصلا مسیری که با لایند کشیدم و قوس را رسم کردنم موقع معرفی تمام مسیر معرفی نمیشه چیکار کنم دقیقا در قسمت command lineموقعی که انتخاب میکنیم دو مسیررا انتخاب میکنه در اصل باید به اندازه انتخابمون در فرمان بنویسه که نمینویسهلطفا درست توضیحبدین شاید از اتوکد 2009 باشه چیکار کنم در موقع افست فقط اول مسیر را تا راس قوس را افست میکنه لطفا دقیق راهنمایی کنید
پاسخ
سلام میشه بیشتر توصیح بدی؟
پاسخ
بازم سلام .میخواستم بدونم موقع معرفی مسیر به لند دو تا مسیر را بیشتر انتخاب نمیکنه و اگر اینطور تعریف بشه موقع افست مسیر فقط تا مسیر اولی افست میزنه یعتی چهارتا مسیر را ایجاد میکنه و میخوام تین موضوع رو حلش کنم چطور میشه لطفا کمکم کنین فقط میخوام بدونم چطور برنامه دو تا مسیر را بیشتر شناسایی نمیکنه تا به عنوان یک مسیر جاری به طور کامل انتخاب بشه در موقع defline from object فقط دو تا مسیر رو میشناسه لطفا کمکم کنین
پاسخ
سلام
چگونه مسیر را به برنامه لند معرفی کنم موقعیکه defline from objectمیزنم برای انتخاب مسیری که میخوام معرفی بشه دو تا مسیر را بیشتر انتخاب نمیکنه یا بگم شناسایی نمیکنه و مسیرم رو با لاین کشیدم و اگر درست انتخاب نشه در موقع افست مسیر مشکل پیش میاد لطفا راهنمایی کنین که چرا دو تا مسیر را شناسایی میکنه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در خط مسیر روی توپوگرافی alimorad39 7 905 1396/2/22 ، 10:35 عصر
آخرین ارسال: 1q2w3e4rr
  روش خط شکسته در تعیین مسیر haditgr 1 325 1396/1/7 ، 10:27 عصر
آخرین ارسال: عادل رزداری
Question ایستگاه گذاری بروی مسیر حسینی11 0 422 1395/5/25 ، 06:14 عصر
آخرین ارسال: حسینی11
  درخواست کمک در انتخاب نوع سیستم قوس ها در مسیر mosa2 6 1,204 1394/11/29 ، 09:54 صبح
آخرین ارسال: mosa2
  تعریف مسیر در لند Mergen 4 1,374 1394/11/8 ، 12:58 عصر
آخرین ارسال: Mergen
  راهنمایی طراحی مسیر در سیویل siahkamar 9 1,803 1394/9/5 ، 08:48 عصر
آخرین ارسال: siahkamar
  راهنمایی در مورد انتخاب مسیر پروژه راه samisoft 2 3,739 1394/1/20 ، 09:05 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
Wink offset مسیر راه CheshmeyeRoshan 4 1,755 1393/10/21 ، 09:49 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
  تبدیل مسیر به پولی لاین در لند ali719 9 4,101 1393/3/28 ، 11:50 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  طراحی مسیر در پروژه راه hojat70 2 2,401 1392/12/8 ، 02:29 عصر