مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:61 زمان:1395/09/17
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:miladvb پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ مشاهده:22 زمان:1395/09/16
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:308 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3676 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:611 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:112 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:66 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:64 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:68 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1191 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: سایت ار نظر ارزش مطالب در چه سطحی است؟؟؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالی 43.14% 44 43.14%
خوب 45.10% 46 45.10%
معمولی 10.78% 11 10.78%
بد 0% 0 0%
ضعیف 0.98% 1 0.98%
در کل 102 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این سایت چرا اینجوریه؟؟؟؟ (حتما از ما انتقاد کنید)
1392/10/23 , 01:37 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/23 01:40 ب.ظ، توسط کیوان بابایی.)
ارسال: #121
RE: این سایت چرا اینجوریه؟؟؟؟ (حتما از ما انتقاد کنید)
(1392/10/23 01:23 ب.ظ)amirali123 نوشته شده توسط:  
(1392/10/23 11:23 ق.ظ)علی خیرالهی نوشته شده توسط:  
(1392/10/23 11:04 ق.ظ)amirali123 نوشته شده توسط:  با سلام

يه انتقاد داشتم اينكه جايي واسه هر كاربر وجود نداره كه ببينه پستهايي رو كه ارسال كرده الان من چند تا سوال فرستادم الان بايد دونه به دونه بگردم ببينم كجا فرستادم تا جوابم رو پيدا كنم اما اگه يه جايي واسه پست هاي ارسال شده توسط كاربر وجود داشت مستقيما وارد پست شده و جوابم رو ميخوندم

سلام
چرا هست
وارد مسیر زیر شو:
کنترل پنل کاربر
وبعد گزینه یافتن تمامی موضوع های شما
در ضمن اگه تنظیمات رو بدرستی انجام بدین پاسخهای سوال شما واستون ایمیل میشه...
موفق باشین

همون مسيري كه گفتيد رفتم و اونجا هم فقط يه دونه از پست رو كه فرستادم رو نشون ميده چيكار كنم ؟

سلام

از مسیری که توسط همکار عزیزمان جناب مهندس خیر الهی عرض نمودنداستفاده نمایید سپس در پروفایل خود قسمت یافتن تمامی ارسال ها را انتخاب نمایید . حال می توانید سوالات خود را مشاهده کنید .

پاینده باشید

انجام پروژه های ساختمانی از قبیل محاسبات و طراحی ، اجرا ، ترسیم نقشه معماری و سازه ، معماری ساختمان ، ترمیم و نوسازی ساختمان بافت کهنه ، پروژه های دانشجویی
مهندس بابایی 09197250097

Instagram : keyvan.mycivil
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/05/29 , 08:46 ب.ظ
ارسال: #122
با سلام
یه پیشنهاد
اگه بتونید سیستم آپلود فایل هم مانند سیستم آپلود عکس راه اندازی کنید و بشود لینکهای مستقیم فایلها رو از اونجا دریافت کرد بهتر میشه.
ممنون

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/05/30 , 11:34 ق.ظ
ارسال: #123
(1393/05/29 08:46 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  اگه بتونید سیستم آپلود فایل هم مانند سیستم آپلود عکس راه اندازی کنید و بشود لینکهای مستقیم فایلها رو از اونجا دریافت کرد بهتر میشه.

چون سیستم آپلود سنتر جوری هست که فشار زیادی به سرور میاره هاستینگ هایی که سرور می فروشن اجازه نصب آپلود سنتر رو نمیدم
همین آپلود سنتر عکس هم که گذاشتم فشارش روی سرور زیاد هست (ولی باز برای اینکه عکس ها نابود نشه این کار رو کردیم)

از طرفی تمام فایلهایی که توی سایت گذاشته میشه توسط خودم در کمترین زمان به سرور اختصاصی خودمون انتقال داده میشه و شما میتونید با بالاترین سرعت فایل های رو دریافت کنید

فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت http://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) http://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) http://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) http://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) http://goo.gl/GsLsyv
1393/10/08 , 11:44 ب.ظ
ارسال: #124
سلام
سوال پرسیدم توی مطلب آموزش سیف آقای سلطانی ولی کسی جواب نداد ، اشکمون در اومد .

خدایا چنان کن سرانجام کار تا وقتی که هنوز زنده ایم آیین نامه ایران جای بگیره توی CSI و تو خشنود بشی و ماهم رستگار.
1393/10/09 , 01:08 ق.ظ
ارسال: #125
برادر این سایت و دیگر سایتها می توانند برای ما که در شهرهای کوچک و دور افتاده زندگی میکنیم حکم یک دانشگاه مفید و کارامد را داشته باشند اما نمی دانم چرا بعضی از سوالات ما بدون جواب می ماند مثل سوال امروز من در مورد لیسپ اما در بعضی سایتها همین لیسپ به قیمت خونمان به فروش می رسد
1393/12/12 , 06:24 ق.ظ
ارسال: #126
[جداسازی] عضویت ویژه در سایت ( VIP)
با سلام
نکته اینجاست که با عضویت در این سایت چه چیزی برای شما حاصل میشود ؟ اکثر قریب به اتفاق مطالب اینجا آغشته به صحیح و غلط توام هست . مثلا یک شخص پروژه دانشگاهیش را برای دانلود اینجا قرار داده که برخی نکاتش کاملا غلط است و گمراه کننده .
در مباحث نیز هر کسی یک نظری دارد و آن هم باعث سردرگمی کاربران میشود . اینکه بگردی و جزوه دانشگاهی شخصی یا پروژه شخصی را پیدا کرده و در سایت برای دانلود قرار دهیم که هنری نیست .
مثلا من خودم تابستان گذشته برای سقف کامپوزیت دنبال مطلبی میگشتم در این سایت به چند مورد برخورد کردم و آنها مطالعه نمودم . همه آنها بصورت ناواضح و درهم و برهم یک چیزهایی را نوشته بودند که نه سر داشت و نه ته . حالا هی من دارم تو ایتبز راجع به سقف کامپوزیت طبق راهنمایی های عده ای کاربر و جزوات اینجا کار میکنم و به جواب منطقی تو ایتبز نمیرسم . آخر سر یادم آمد که تو کتاب دکتر باجی که چند سال قبل خریده بودم یک مطلبی راجع به سقف کامپوزیت نوشته بود. کتاب را برداشتم مطالعه کردم و طبق گام های کتاب پیش رفتم و به جواب رسیدم . و رحمت به رفتگان دکتر باجی فرستادم که من را از سردرگمی و اشتباهات دیگران نجات داد .
حالا همه اینها را گفتم که بگویم برای اینکه سایتهایی از این دست بتوانیم خدمت رسان تلقی کنیم ، باید بگونه ای باشد که :
ابتدا سایت را به چند بخش تقسیم بندی نموده : مثلا محاسبات بتنی-محاسبات فولادی-پی-ایتبز-اتوکد- و .....
سپس برای هر بخش یک رئیس که استاد دکترای نمونه دانشگاه با سابقه کار بالا باشد تعیین کرده و یک معاون که او هم کارشناس ارشد باشد .
در این صورت میتوان از درهم ریختگی و ناصحیح بودن مطالب اینجا جلوگیری به عمل آورد . هر دسته میتواند چندین کارشناس هم داشته باشد .
ابتدا چند پروزه دانشگاهی را به محضر دکترای متخصص در همان زمینه رسانده و ایشان غلطهای موجود در پروژه را تصحیح فرمایند . ایندفعه این پروژه ها را با خیال راحت میتوان استفاده کرد . همچنین برای مطالب ارسالی مثلا به این گونه باشد که کارشناس های هر دسته ابتدا مطالب ارسالی را دسته بندی کنند و اگر مطلبی تکراری است ، پاسخ آنرا بصورت خصوصی به شخص ارسال کننده یاآور شوند و جوری نباشد که در مورد یک مطلب خاص ده ها پست شبیه هم داشته باشیم . سپس سوالات مفید را به دست کارشناس ارشد مربوطه رسانده و ایشان اگر با قاطعیت جواب رابلد هستند که در سایت پاسخ میدهند اگر بلد نیستند خدمت رئیس دسته رسانده تا ایشان پاسخگو باشند . در این صورت خیال ما جمع میشود که هر آنچ را که از این سایت میخوانیم صحیح است .
این رویه ای که درهم و برهم باشد و چند جزوه و پروژه برای دانلود قرارداده شود و هر کسی راجع به موضوع خاص نظری ناصحیح بدهد ، برای مفید فایده بودن عضویت در سایت مناسب نیست و عملا چیز خاصی دستگیر انسان نمیشود .
البته همکاری با اساتید برجسته هر فن نیز مخارجی دارد . که با تعیین آن میتوان میزان حق عضویت را مشخص نموده . حتی میتوان بصورت کردیت این کار را کرد . یعنی هر کسی ی مبلغ کردیت خریداری نموده و برای هر سوالی که دارد ، مقدار معینی از کردیت او کسر گردد . به این شکل سوالات تکراری و غیر مفید کمتر میشود . یا در هر حال به همان شیوه حق عضویت . هر کدام روش که مدیریت اینجا صلاح بدانند .
و اما : اگر طبق نوشته سربرگ سایت حدود 90000 عضو داشته باشیم و اگر فرض کنیم 70000 هزار نفر آنها بخواهند عضویت ویژه بشوند و برای مدت دو سال ، مبلغ حاصل شده برابر است با : 210000000=3000*70000 یعنی 210 میلیون تومان . سوال اینجاست که به نظر شما طبق گفته مدیر ، هزینه سرور طی دوسال این مبلغ میشود ؟
آیا بهتر نیست با بکارگیری اساتید برجسته و متخصص از سردرگمی کاربران کاسته و به افزایش خدمات رسانی به کاربران کمک کنیم ؟
امیدوارم مطالب اینجانب منتشر شود .
با تشکر
و من الله التوفیق
1393/12/12 , 04:33 ب.ظ
ارسال: #127
RE: عضویت ویژه در سایت ( VIP)
(1393/12/12 06:24 ق.ظ)mehrazsarafraz14 نوشته شده توسط:  با سلام
نکته اینجاست که با عضویت در این سایت چه چیزی برای شما حاصل میشود ؟ اکثر قریب به اتفاق مطالب اینجا آغشته به صحیح و غلط توام هست . مثلا یک شخص پروژه دانشگاهیش را برای دانلود اینجا قرار داده که برخی نکاتش کاملا غلط است و گمراه کننده .
در مباحث نیز هر کسی یک نظری دارد و آن هم باعث سردرگمی کاربران میشود . اینکه بگردی و جزوه دانشگاهی شخصی یا پروژه شخصی را پیدا کرده و در سایت برای دانلود قرار دهیم که هنری نیست .
مثلا من خودم تابستان گذشته برای سقف کامپوزیت دنبال مطلبی میگشتم در این سایت به چند مورد برخورد کردم و آنها مطالعه نمودم . همه آنها بصورت ناواضح و درهم و برهم یک چیزهایی را نوشته بودند که نه سر داشت و نه ته . حالا هی من دارم تو ایتبز راجع به سقف کامپوزیت طبق راهنمایی های عده ای کاربر و جزوات اینجا کار میکنم و به جواب منطقی تو ایتبز نمیرسم . آخر سر یادم آمد که تو کتاب دکتر باجی که چند سال قبل خریده بودم یک مطلبی راجع به سقف کامپوزیت نوشته بود. کتاب را برداشتم مطالعه کردم و طبق گام های کتاب پیش رفتم و به جواب رسیدم . و رحمت به رفتگان دکتر باجی فرستادم که من را از سردرگمی و اشتباهات دیگران نجات داد .
حالا همه اینها را گفتم که بگویم برای اینکه سایتهایی از این دست بتوانیم خدمت رسان تلقی کنیم ، باید بگونه ای باشد که :
ابتدا سایت را به چند بخش تقسیم بندی نموده : مثلا محاسبات بتنی-محاسبات فولادی-پی-ایتبز-اتوکد- و .....
سپس برای هر بخش یک رئیس که استاد دکترای نمونه دانشگاه با سابقه کار بالا باشد تعیین کرده و یک معاون که او هم کارشناس ارشد باشد .
در این صورت میتوان از درهم ریختگی و ناصحیح بودن مطالب اینجا جلوگیری به عمل آورد . هر دسته میتواند چندین کارشناس هم داشته باشد .
ابتدا چند پروزه دانشگاهی را به محضر دکترای متخصص در همان زمینه رسانده و ایشان غلطهای موجود در پروژه را تصحیح فرمایند . ایندفعه این پروژه ها را با خیال راحت میتوان استفاده کرد . همچنین برای مطالب ارسالی مثلا به این گونه باشد که کارشناس های هر دسته ابتدا مطالب ارسالی را دسته بندی کنند و اگر مطلبی تکراری است ، پاسخ آنرا بصورت خصوصی به شخص ارسال کننده یاآور شوند و جوری نباشد که در مورد یک مطلب خاص ده ها پست شبیه هم داشته باشیم . سپس سوالات مفید را به دست کارشناس ارشد مربوطه رسانده و ایشان اگر با قاطعیت جواب رابلد هستند که در سایت پاسخ میدهند اگر بلد نیستند خدمت رئیس دسته رسانده تا ایشان پاسخگو باشند . در این صورت خیال ما جمع میشود که هر آنچ را که از این سایت میخوانیم صحیح است .
این رویه ای که درهم و برهم باشد و چند جزوه و پروژه برای دانلود قرارداده شود و هر کسی راجع به موضوع خاص نظری ناصحیح بدهد ، برای مفید فایده بودن عضویت در سایت مناسب نیست و عملا چیز خاصی دستگیر انسان نمیشود .
البته همکاری با اساتید برجسته هر فن نیز مخارجی دارد . که با تعیین آن میتوان میزان حق عضویت را مشخص نموده . حتی میتوان بصورت کردیت این کار را کرد . یعنی هر کسی ی مبلغ کردیت خریداری نموده و برای هر سوالی که دارد ، مقدار معینی از کردیت او کسر گردد . به این شکل سوالات تکراری و غیر مفید کمتر میشود . یا در هر حال به همان شیوه حق عضویت . هر کدام روش که مدیریت اینجا صلاح بدانند .
و اما : اگر طبق نوشته سربرگ سایت حدود 90000 عضو داشته باشیم و اگر فرض کنیم 70000 هزار نفر آنها بخواهند عضویت ویژه بشوند و برای مدت دو سال ، مبلغ حاصل شده برابر است با : 210000000=3000*70000 یعنی 210 میلیون تومان . سوال اینجاست که به نظر شما طبق گفته مدیر ، هزینه سرور طی دوسال این مبلغ میشود ؟
آیا بهتر نیست با بکارگیری اساتید برجسته و متخصص از سردرگمی کاربران کاسته و به افزایش خدمات رسانی به کاربران کمک کنیم ؟
امیدوارم مطالب اینجانب منتشر شود .
با تشکر
و من الله التوفیق
با سلام
گفتید که:
مطالب اینجا آغشته به صحیح و غلط توام هست
اینکه بگردی و جزوه دانشگاهی شخصی یا پروژه شخصی را پیدا کرده و در سایت برای دانلود قرار دهیم که هنری نیست
دوست عزیز به نظرم همین کار را هم اکثر سایت ها انجام نمی دهند لاقل اگه جزوات با غلط توام باشه باعث میشه کمی هم تلاش کنی و بگردی دنبال جواب در ضمن مگه ما درسی که دانشگاه می خونیم به صورت صحیح به ما آموزش دادند که بخواهیم اینجا اظهار نظر کنیم که چرا اکثر جزوات این سایت غلط دارند اکثر جزواتی را که شما عرض کردید توام با غلط هستند حاصل همین اساتید دانشگاهست و اکنون اگر شما پیشنهادی دارید راجع به اصلاح غلط های جزوات به نظرم بایستی برید جایی دیگه مطرح کنید و اونهم به وزارت علوم و فناوری که بگید چرا اساتید دانشگاهی به این صورت تدریس کردند و یا اینکه چرا دانشجو هاتون پروژه هاشون رو غلط انجام می دهند بنده خودم به شخصه دیدم که اساتید چطور به داشجو نمره کیلویی میدن چرا فقط به این خاطر که یا سن فلان دانشجو بالاست نمی تونه بیش از این توی دانشگاه درجا بزنه و یا اینکه فلان دانشجو شاغله و بایستی زودتر نمره بگیره و ببره برای ارتقای شغلی مدرکش رو ارائه بده و نیازبه نمره داره به هر حال اشکال از جایی دیگه اس و اینکه گفتید مطالب غلط نوشته شده اند خودش جای اثبات داره ببینیم منظورتون اینه که شما الان تمام جزوات رو دانلود کردید و دیدید که اکثرا غلط دارند خوب بشینید اصلاح کنید دوباره روی سایت قرار بدید که کاربر از فلان جزوه غلط استفاده نکنه و خلاصه کنم الانه شما هر سایتی که بری هزارتا قانون گذاشتند که اصلا عضو سایتشون که نمی شی هیچ پا به فرار می زاری این سایت خدارو شکر تونسته به گونه ای کاربر رو به بحث و تبادل نظر فرو ببره و خوشبختانه من از تمام سایتهایی که توی این زمینه فعال اند تنها این سایت را قبول دارم این سایت واقعا در قبال خدماتی که ارائه میده بدون هیچ ادعایی کار کرده و هیچ وقت هم از علمشون در قبال کاربران کم کاری نکردند و خدا رو شکر همیشه در حد توانشون به کاربران پاسخگو بودند.
و گفتید که:
[size=large]ابتدا سایت را به چند بخش تقسیم بندی نموده : مثلا محاسبات بتنی-محاسبات فولادی-پی-ایتبز-اتوکد- و .....
[size=small]
[size=medium]الان که سایت به همین شکل تقسیم بندی شده است و مشکلی نیست که
.
برای هر بخش یک رئیس که استاد دکترای نمونه دانشگاه با سابقه کار بالا باشد تعیین کرده و یک معاون که او هم کارشناس ارشد باشد
ایشان غلطهای موجود در پروژه را تصحیح فرمایند
به نظر شما اگه مدیریت بخواهد چنین کاری انجام بدهد آیا به نظر شما الان به جای اینکه در این سایت فعالیت نماید نبایستی مثلا در ناسا کار می کرد و آنجا نظریه علمی می داد. واقعا یک چیزی گفتید که اصلا با عقل جور در نمی آید مایی که به وبگردی مشغولیم اکثرا دنبال چند چیزیم که میایم فضای مجازی یا دانشجوییم دنبال جزوه و یا پروژه می گردیم بدیم استاد و یا دنبال مقاله می گردیم برای اینکه پایان نامه دانشگاهمون رو ارائه بدیم و .... کدوم کارشناس ارشد و یا دکترایی میاد بشینه پشت سیستم شب تا روز توی جزوات ناقص سرچ کنه و غلط املایی بگیره این حرف که گفتیت اصلا شدنی نیست
البته در زیر جواب خودتان را هم دادید:
البته همکاری با اساتید برجسته هر فن نیز مخارجی دارد
هیچ وقت کسی چیزی را بدون اینکه بندگی نکنه بدست نمی آورد و این مطلبی که از اساتید برجسته و متخصص استفاده کند که گفتید بایستی بگم اگه مهندس می خواست اینکا رو انجام بده الان بایستی به جای این سایت رو اداره کنه بایست توی بهترین مراکز علمی جهان مشغول فعالیت می بود و بایستی آنجا به نظریه پردازی می پرداختند.البته خود مهندس به نظرم در حد توانشون سعی می کنند که جزوات رو بررسی کنند و بعد روی سرور قرار بدهند ولی در بسیاری جاها دیگه خود کاربران می بایست تشخیص بدهند که جزوه اشون می تونه بدرد کسی بخوره که قرار بدهند و یا خیر در غیر اینصورت دیگه به نظرم کسی نمی تونه کاری کنه چه برسه به اینکه اساتید برجسته بیارن برای اینکه سردرگمیها کاسته بشه همچنین اساتید برجسته ای که می گید هیچ وقت در خودش شاید نبینه که بیاد توی سایت ها به کسی خدمتی کنه مگه اینکه خیلی خاکی باشه که الان چنین کسایی کیمیا هستند.
برای مفید فایده بودن عضویت در سایت مناسب نیست و عملا چیز خاصی دستگیر انسان نمیشود .
اوایل شروع به کار این سایت مبلغی دریافت نمی شد آن هم بدین خاطر که سایت هنوز جا داشت برای اینکه پربارتر باشد ولی الان شرایط فرق می کنه الان واقعا سایت خیلی خوب شده و خدا رو شکر این 2000 تومن 1000 تومن کسی رو جایی نمی بره اما با پرداخت شما می تونید چیزهایی بدست بیارید که هیچ کس حاضر نیست در اختیارتون قرار بده و این چیزی نیست که من براش توضیح بدهم شما می بایست در این سایت مدتی فعالیت کنید که متوجه باشید چه عرض می کنم
موفق باشید
تشکر از تمام مهندسین سایت مای سیویل
Omid_rch

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

1393/12/12 , 10:57 ب.ظ
ارسال: #128
این نکته را اضافه کنم که حق عضویت زمانی فعال شد که سایت حدود 70 هزار کاربر داشت و این 70 هزار کاربر قدیمی به صورت خودکار VIP برای آنها فعال شد. الان سایت حدود 100 هزار کاربر دارد و می توان گفت که تقریبا 20 درصد از کاربران جدید ( یعنی 20 درصد 30 هزار کاربر جدید) عضویت ویژه را خریداری کرده اند و اینگونه نیست که 70 هزار کاربر نفری 3000 تومان پرداخت کرده اند.

پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
1393/12/13 , 12:22 ق.ظ
ارسال: #129
سلام
دربعضی از زمینه ها هنوز مطالب کافی در سایت نیست مثل همانی که آقای مهرسرافراز گفتند.ولی خوب نبود ایشون نکاتی را که فهمیده بودن خیلی خلاصه در یک تاپیک ارائه میدادن؟!
ایشون یه مورد را بهش پی بردن مخفی ش می کنن اونوقت عصبانین که چرا دیگران همه چیزو تقدیمش نکرده ان؟!
به نظر من خیلی مطالب آموزنده وخوب هم در این سایت هست که قابل تقدبره وفراموش نکنیم در بخش عضویت عام همه اعضا مسئولند به فراخور دانش ویافته هاشون به پربارشدن سایت کمک کنند وبه سئوالات همدیگه جواب بدن ولی در این بخش بعضی ها هم بی جواب می مونن.
ولی اگه یه بخش جوابگویی خیلی تخصصی هم در سایت ایجاد بشه که خاص اعضای ویژه باشه وکارش پاسخگویی صد درصدی به سئوالای اعضای خاص باشه بد نیست ولازم نیست بقیه اعضا را مجبور کنیم عضو اون بخش بشند.
مثلا یه دانشجویی که پروژه اجرا می کنه هم بتونه سئوالاتش را در بخش عضویت عمومی مطرح کنه وامیدوار به پاسخگویی عام باشه یا عضو بخش خاص هم باشه وسئوالاش را به مدیریت آن بخش بفرسته وبعد جوابش را اختصاصی دریافت کنه.
1393/12/13 , 01:56 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/13 01:58 ب.ظ، توسط فرشاد امن خانی.)
ارسال: #130
RE: [جداسازی] عضویت ویژه در سایت ( VIP)
ممنون از دوستمون که نظراتشون رو با ما به اشتراک گذاشتن

نقل قول: نکته اینجاست که با عضویت در این سایت چه چیزی برای شما حاصل میشود ؟ اکثر قریب به اتفاق مطالب اینجا آغشته به صحیح و غلط توام هست . مثلا یک شخص پروژه دانشگاهیش را برای دانلود اینجا قرار داده که برخی نکاتش کاملا غلط است و گمراه کننده .
موافقم

نقل قول: در مباحث نیز هر کسی یک نظری دارد و آن هم باعث سردرگمی کاربران میشود .
مخالفم: اگر قرار باشه تمام نظرات مثل هم باشه به چه دردی میخوره مهم این هست که هر کس ایده ای بده و دید ما رو نسبت به مسئله باز کنه

نقل قول: اینکه بگردی و جزوه دانشگاهی شخصی یا پروژه شخصی را پیدا کرده و در سایت برای دانلود قرار دهیم که هنری نیست .
موافقم ولی این کار اقدامات جانبی سایت هست و باعث میشه وقت دوستان توی دستیابی به منابع هدر نره ( آیا صرفه جویی در وقت دوستان ارزش نداره؟؟؟)

نقل قول: مثلا من خودم تابستان گذشته برای سقف کامپوزیت دنبال مطلبی میگشتم در این سایت به چند مورد برخورد کردم و آنها مطالعه نمودم . همه آنها بصورت ناواضح و درهم و برهم یک چیزهایی را نوشته بودند که نه سر داشت و نه ته . حالا هی من دارم تو ایتبز راجع به سقف کامپوزیت طبق راهنمایی های عده ای کاربر و جزوات اینجا کار میکنم و به جواب منطقی تو ایتبز نمیرسم . آخر سر یادم آمد که تو کتاب دکتر باجی که چند سال قبل خریده بودم یک مطلبی راجع به سقف کامپوزیت نوشته بود. کتاب را برداشتم مطالعه کردم و طبق گام های کتاب پیش رفتم و به جواب رسیدم . و رحمت به رفتگان دکتر باجی فرستادم که من را از سردرگمی و اشتباهات دیگران نجات داد .
اینجا دانشگاه نیست و نباید توقع داشت بحث دانشگاهی ( مثلا بیایم فولاد رو توضیح بدیم ) بکنیم بلکه باید یه level بالا تر رو دید مثل بحث آیین نامه ای ، ایده های جدید، راهکار و....
بطور مثال شما میگید کتاب حسن باجی ( ممنون از ایشون که خیلی چیز ها به من هم آموخت) طریقه طراحی سقف رو به شما یاد داد ولی
آیا بحث آیین نامه ای رو در کتاب شرح داده؟ نه ( چون کتاب هاش رو قبلا خودم خوندم)
آیا راه کاری مثلا در رابطه با جواب ندادن برش پانچ پی گفته؟ نه
آیا راهکاری برای جواب ندادن برش پانچ سقف گفته؟نه
آیا در رابطه با تکنیک بادبند زدن چیزی گفته؟نه
آیا چیزی در رابطه با ارور های طراحی در نرم افزر گفته؟نه
و.....

نقل قول: حالا همه اینها را گفتم که بگویم برای اینکه سایتهایی از این دست بتوانیم خدمت رسان تلقی کنیم ، باید بگونه ای باشد که :
دقیقا همین کار رو کردیم http://www.mycivil.ir/forum/index.php

نقل قول: سپس برای هر بخش یک رئیس که استاد دکترای نمونه دانشگاه با سابقه کار بالا باشد تعیین کرده و یک معاون که او هم کارشناس ارشد باشد .
به خدا هیچ کی نمیاد شما استادش رو پیدا کن که جرات داشته باشه نوشته هاش رو برای بحث و .... تو سایت بزاره (نوشتن مطالب اون هم تو دید هزاران نفر جرات میخواد) از طرفی اصلا ببین کسی وقت داره بیاد اینجا ( خود ما هم بزور میرسیم به سایت) و البته اگر کسی شرایط رو داشته باشه ما استقبال میکنیم

نقل قول: ابتدا چند پروزه دانشگاهی را به محضر دکترای متخصص در همان زمینه رسانده و ایشان غلطهای موجود در پروژه را تصحیح فرمایند . ایندفعه این پروژه ها را با خیال راحت میتوان استفاده کرد . همچنین برای مطالب ارسالی مثلا به این گونه باشد که کارشناس های هر دسته ابتدا مطالب ارسالی را دسته بندی کنند و اگر مطلبی تکراری است ، پاسخ آنرا بصورت خصوصی به شخص ارسال کننده یاآور شوند و جوری نباشد که در مورد یک مطلب خاص ده ها پست شبیه هم داشته باشیم . سپس سوالات مفید را به دست کارشناس ارشد مربوطه رسانده و ایشان اگر با قاطعیت جواب رابلد هستند که در سایت پاسخ میدهند اگر بلد نیستند خدمت رئیس دسته رسانده تا ایشان پاسخگو باشند . در این صورت خیال ما جمع میشود که هر آنچ را که از این سایت میخوانیم صحیح است .
نظری ندارم

نقل قول: البته همکاری با اساتید برجسته هر فن نیز مخارجی دارد . که با تعیین آن میتوان میزان حق عضویت را مشخص نموده . حتی میتوان بصورت کردیت این کار را کرد . یعنی هر کسی ی مبلغ کردیت خریداری نموده و برای هر سوالی که دارد ، مقدار معینی از کردیت او کسر گردد . به این شکل سوالات تکراری و غیر مفید کمتر میشود . یا در هر حال به همان شیوه حق عضویت . هر کدام روش که مدیریت اینجا صلاح بدانند .

اصلا این رقم ها نیست ( یه موقع فردا میان ما رو به جرم اختلاس میگیرن) این سایت برای من شاید جنبه تفریح داشته باشه مگر نه تا حالا صد بار بسته شده بود

نقل قول: آیا بهتر نیست با بکارگیری اساتید برجسته و متخصص از سردرگمی کاربران کاسته و به افزایش خدمات رسانی به کاربران کمک کنیم ؟

نقل قول: امیدوارم مطالب اینجانب منتشر شود .
بله حتما و ممنون از نظراتتون

فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت http://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) http://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) http://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) http://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) http://goo.gl/GsLsyv
ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین سایت های تبلیغاتی و درج آگهی کدامند؟ azibaji 0 110 1395/05/20 01:21 ب.ظ
آخرین ارسال: azibaji
  تغییر کاربری سایت rasool ghazali 0 273 1395/02/15 02:37 ق.ظ
آخرین ارسال: rasool ghazali
  سایت تبدیل واحد آنلاین_فارسی! زینب خوش کلام 0 325 1394/07/28 09:32 ق.ظ
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  کانال رسمی سایت مای سیویل در تلگرام (عضو شوید) فرشاد امن خانی 7 5,076 1394/07/03 10:37 ق.ظ
آخرین ارسال: MSR9002
Exclamation انتقاد و گله از مدیران انجمن ! farzad4m 4 771 1394/05/05 12:33 ق.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  خانه تکانی در سایت chili 1 548 1394/04/14 01:36 ب.ظ
آخرین ارسال: صفرکیلومتر
  درخواست کمک برای سایت مهندسان مشاور الکساندر گیپ؟؟؟!!! زینب خوش کلام 0 550 1394/01/25 06:29 ب.ظ
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  معرفی بهترین مهندس سایت مای سیویل همه شرکت کنید omid_rch 15 3,814 1394/01/20 11:29 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  عضویت در سایت نظام مهندسی جهت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی meysam759 7 3,616 1394/01/17 11:36 ب.ظ
آخرین ارسال: siamak_meybodi
  ابراز همدردی با خانم مهندس شفیعی ( مدیر سایت ) admin 24 4,812 1393/12/27 02:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان