مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:kaveh1899 پاسخ ها:0 درخواست ها مشاهده:3 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99063 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91416 زمان:1395/09/19
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:596 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:64 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ مشاهده:97 زمان:1395/09/18
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:55 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:114 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:353 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3728 زمان:1395/09/15

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: سایت ار نظر ارزش مطالب در چه سطحی است؟؟؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالی 43.14% 44 43.14%
خوب 45.10% 46 45.10%
معمولی 10.78% 11 10.78%
بد 0% 0 0%
ضعیف 0.98% 1 0.98%
در کل 102 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این سایت چرا اینجوریه؟؟؟؟ (حتما از ما انتقاد کنید)
1391/12/28 , 02:15 ق.ظ
ارسال: #81
RE: این سایت چرا اینجوریه؟؟؟؟ (حتما از ما انتقاد کنید)
با تشکر به خاطر ارتقای سیستم دکمه ای تشکر
میگم کاش میشد امار انجمن رو که در پایین صفحه اصلیه رو به صفحه اصلی اورد (چون در اونجا اصلا نه کسی می بینه نه چیزی یعنی جای هست که هیچ کس فکرشم رو هم نمی کنه )
و علاوه بر اینکه به پایین صفحه اصلی بیارید یک سری جزییات دیگر رو هم اضافه کنید مثلا من دیدم اونجا فقط نوشته بودید برترین کاربر امروز , عوض اون میتونیم هر روز 10 کاربر برتر معرفی شه و همچنین 10 کاربر برتر هفته و 10 کاربر ماه...
باور کنید فقط این کار کوچیک میتونه باعث انگیزه دوستان شه تا مشارکت بیشتری داشته باشند و من مطمین هستم که جواب میده شما برای یک ماه امتحان کنید اگر جواب نداد بازم برگردونید به حالت قبل
مرسی...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1391/12/28 , 12:37 ب.ظ
ارسال: #82
مرسی زیبا از پیشنهادت
کلا تنظیمات و پلاگین های زیادی وجود داره که میشه به انجمن اضاف کرد ولی خود من شخصا سعی ام رو میکنم سایت از استانداردهای جهانی وب بیرون نره مثلا با اضافه کردن یه همچین بخشی میزان رم استفاده شده از سرور سایت بالا میره و همچنین حجم سایت بالا میره یا به قول معروف سایت سنگین میشه و برای کاربرانی که از اینترنت خوبی برخوردار نیستند سایت خیلی دیر بالا میاد که خوب جالب نیست

به هر حال بخش برترین ارسال کنندگان در پایین انجمن فعال شد امیدوارم تونسته باشیم به بخشی از علایق شما جواب داده باشیم

بازم ممنون به خاظر توجهت زیبا

فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت http://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) http://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) http://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) http://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) http://goo.gl/GsLsyv
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1391/12/28 , 12:45 ب.ظ
ارسال: #83
البته ها،من فکر نکنم کلا قالب انجمنمون استاندارد باشه چون من وقتی با خود نرم افزار acrobat reader صفحه ی سایت رو به pdf تبدیل میکنم،خیلی ناجور درمیاد درصورتی که سایت ها و انجمن های دیگه ی فارسی و انگلیسی رو که تبدیل میکنم به این شکل در نمیان و تقریبا مشکلی ندارند.
حتی از طریق سایت های تبدیل آنلاین وب به پی دی اف هم که اینکارو میکنم،بازم این انجمن ظاهرش بهم ریخته تر از بقیه سایت ها میشه.نمیدونم چرا،اما احتمالا از نوع فرومه.
1391/12/28 , 02:55 ب.ظ
ارسال: #84
(1391/12/28 12:37 ب.ظ)فرشاد امن خانی نوشته شده توسط:  مرسی زیبا از پیشنهادت
کلا تنظیمات و پلاگین های زیادی وجود داره که میشه به انجمن اضاف کرد ولی خود من شخصا سعی ام رو میکنم سایت از استانداردهای جهانی وب بیرون نره مثلا با اضافه کردن یه همچین بخشی میزان رم استفاده شده از سرور سایت بالا میره و همچنین حجم سایت بالا میره یا به قول معروف سایت سنگین میشه و برای کاربرانی که از اینترنت خوبی برخوردار نیستند سایت خیلی دیر بالا میاد که خوب جالب نیست

به هر حال بخش برترین ارسال کنندگان در پایین انجمن فعال شد امیدوارم تونسته باشیم به بخشی از علایق شما جواب داده باشیم

با تشکر از شما
خیلی با حال شده
بخاطر ارتقای سیستم تشکر هم ممنون

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

1391/12/28 , 03:04 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/28 03:05 ب.ظ، توسط alialilo.)
ارسال: #85
(1391/12/28 12:37 ب.ظ)فرشاد امن خانی نوشته شده توسط:  مرسی زیبا از پیشنهادت

سلام و خسته نباشید
میگم اگه مثلا من بخوام بدونم چندمین ارسال کننده هستم باید از کجا بدونم یا مثلا فرضا میخوام بدونم اقای ایکس چتدمین ارسال کننده برتر هست از کجا میتونم بفهمم ایا میتونید این قابلیت رو به بخش امار سایت اضافه کنید (منظورم صفحه اصلی نیست صفحه امار انجمن است ) چون ما هرکاری کنیم به پای مدیرهای سایت نمیرسیم حداقل بدونیم تو کاربرهای معمولی کی خیلی فعالیت داره تا بهش برسیم یه جورای فضای رقابتی میشه )(البته قرار نیست بیایم و چیزهای بی خود ارسال کنیم تا مثلا بشیم جزو 20 کاربر برتر , چیزهای که واقعا مفید هستن رو میگم)(چون همونطوری هم که گفتم محاله به پای مدیرا برسیم حداقل 20 کاربر برتر هر هفته معلوم باشه تا سعی کنیم با اشتراک گذاشتن مطالب علمی بشیم جزو 20 کاربر برتر ) ممنون میشم به اینم رسیدگی کنین
با تتشکر از تیم مدیریت انجمن...
1391/12/28 , 05:13 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/28 05:14 ب.ظ، توسط a.kh.civil.eng.)
ارسال: #86
[/quote]
میگم اگه مثلا من بخوام بدونم چندمین ارسال کننده هستم باید از کجا بدونم یا مثلا فرضا میخوام بدونم اقای ایکس چتدمین ارسال کننده برتر هست از کجا میتونم بفهمم
[/quote]

از نوار بالای صفحه ی سایت،لیست اعضا رو انتخاب کنیند،بعد از پایین صفحه،سمت چپ،چیدمان بر پایه تعداد ارسال ها رو انتخاب کنیند و بعد گزینه ی نزولی رو انتخاب کنیند،در همان جا،گزینه ی جستجو رو بزنیند.اینطوری میتونیند برترین ارسال کننده ها رو ببینیند.
1392/01/10 , 07:22 ب.ظ
ارسال: #87
با سلام میگم ایا واقعا جای همچین پستی تو سایت خالی نیست
(((((((فرصتهای شغلی) آگهی های استخدام خود را در این تاپیک مطرح نمایید)))))))
1392/01/11 , 12:59 ق.ظ
ارسال: #88
بنظرتون تو سایتی که فکر میکنم 90-95% کاربرانش یا دانشجو هستن یا تازه فارغ التحصیل شدن این تاپیکی که فرمودین جواب بده؟

بهر حال اگر هم فکر میکنید جاش خالیه خیلی راحت میتوند درست کنید و چراغ اول رو شما روشن کنید.

موفق باشید!

از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

1392/01/11 , 01:12 ق.ظ
ارسال: #89
البته سایت برای خودش هدف هایی داره و هر کاری باید زمینه و برنامه هاش هم فراهم شده باشه تا بشه اون کار رو به نحو احسن انجام داد
تیم مدیریتی مای سیویل هم دوست داره یا کاری رو شروع نکنه و یا اگه شروع کرد اون کار با بالاترین کیفیت ممکن انجام بشه که خوب این کار نیازمند برنامه ریزی و تلاش هست که امیدواریم در آینده بتونیم قدم های بزرگی رو در این مسیر برداریم

فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت http://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) http://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) http://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) http://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) http://goo.gl/GsLsyv
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/01/11 , 02:12 ق.ظ
ارسال: #90
خوب شایدم حق با شما باشه ولی همین 95 درصدی که دانشجو هستن یعنی من شما دوستان آینده بازار رو دست میگیریم و بهتره همچین پستی باشه چون شاید مثلا یکی بخواد تو شهر خودشون شروع به کار کنه یا مثلا قصد داشته باشه تو یک شهر خاص کار رو شروع کنه و نیاز به یک نفر تازه فاروغ التحصیل شده داشته باشه تا کار رو شروع کنه اما نتونه اون شخص رو پیدا کنه بنا دلایلی چون نداشتن بند پ و ...
یا شاید شخصی دفتری رو داره و نیاز به چند تا نیروی جوان داشته باشه خوب میاد و از سایت میتونه به نیازش برسه پس تاپیک اعلام آمادگی دوستان برای کار با اعلام اینکه تو کدوم شهر ها میتونن کار کنن و چی نرم افزاری بلد هستن واقعا واجبه و جای خالیش حس میشه
شاید اصلا من قصد نداشته باشم دفتر بزنم اما وقتی دیدم یک همشهریم اعلام آمادگی کرده منم باهاش..
پس قبول داشته باشیم که همچین پست مهمی میتونه مسیر کار و زندگی خیلی هامون رو عوض کنه
من خیلی در مورد بازار کار رشتمون تحقیق کردم از کوچیک و بزرگ بگیر تا کل اینترنت
و به یک نتیجه رسیدم اگر خودت واسه خودت کار کنی خیلی بهتر ازاینه که تو اداره جات استخدام شی یا جای دیگه ( شایدم اشتباه میکنم) اما واقعیت امر اینه
وقرار نیست حتما شما فاروغ شده باشین و اعلام آمادگی برای کار کنید حتی اگر دانشجو هستین حتی اگر هیچ نرم افزاری رو بلد نیستین میتونین اعلام آمادگی کنید شاید کس دیگه ای هم مثل شما تو شهرتون باشه که اونم شرایط شما رو داشته و شاید بتونین به همدیگه کمک کنید تا هر دوتون به شرایط خوب برسین

ازمدیران سایت تقاضا دارم تا یک بخشی رو باز کنن به اسم بازار کار
و تو زیرمجموعش دو تا پست بزارن
یکیش به این اسم :
اعلام آمادگی برای کار
‏(میشه رو این پست هم خیلی مانور داد چون احتمالش هست خیلی از بچه ها اعلام آمادگی کنن و این پست خیلی شلوغ شه و دوستانی که بیان به نتیجه مطلوب نرسن میشه این پست رو به چند قسمت تقسیم کرد مثلا مناطق مرکزی, شمال ,شمال غربی,شمال شرقی, جنوب ,جنوب غربی ,جنوب شرقی
یکیش رو هم به این اسم :
رسیدگی به مشکلات و در خواست های دوستان در مورد بازار کار
پست اولی فقط به اعلام آمادگی دوستان مربوط بشه
و اگر مطلب دیگه ی دیده شد بلافاصله حذف شه
پست دومی هم به درخواست ها و مشکلات دوستان در مورد بازار کار رسیدگی شه چون اکثرا اعضا دانشجو هستن و اکثرا مشکلات خاص خودشون رو دارند که از کجا شروع کنن یا چیکار کنن میتونه پست مفیدی باشه و راهنمایشون کنه
و در آخر سرعرض کنم جسارت نباشه اینم یک نظری بود فکر کنم مفید باشه..
موفق باشید

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین سایت های تبلیغاتی و درج آگهی کدامند؟ azibaji 0 110 1395/05/20 01:21 ب.ظ
آخرین ارسال: azibaji
  تغییر کاربری سایت rasool ghazali 0 275 1395/02/15 02:37 ق.ظ
آخرین ارسال: rasool ghazali
  سایت تبدیل واحد آنلاین_فارسی! زینب خوش کلام 0 326 1394/07/28 09:32 ق.ظ
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  کانال رسمی سایت مای سیویل در تلگرام (عضو شوید) فرشاد امن خانی 7 5,094 1394/07/03 10:37 ق.ظ
آخرین ارسال: MSR9002
Exclamation انتقاد و گله از مدیران انجمن ! farzad4m 4 773 1394/05/05 12:33 ق.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  خانه تکانی در سایت chili 1 551 1394/04/14 01:36 ب.ظ
آخرین ارسال: صفرکیلومتر
  درخواست کمک برای سایت مهندسان مشاور الکساندر گیپ؟؟؟!!! زینب خوش کلام 0 550 1394/01/25 06:29 ب.ظ
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  معرفی بهترین مهندس سایت مای سیویل همه شرکت کنید omid_rch 15 3,833 1394/01/20 11:29 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  عضویت در سایت نظام مهندسی جهت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی meysam759 7 3,624 1394/01/17 11:36 ب.ظ
آخرین ارسال: siamak_meybodi
  ابراز همدردی با خانم مهندس شفیعی ( مدیر سایت ) admin 24 4,821 1393/12/27 02:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان