مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91399 زمان:1395/09/19
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:588 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:53 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ مشاهده:86 زمان:1395/09/18
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:336 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99045 زمان:1395/09/18
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:49 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:110 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:343 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3725 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:657 زمان:1395/09/15

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازار کار عمران
1393/11/01 , 05:57 ب.ظ
ارسال: #11
RE: بازار کار عمران
(1393/11/01 04:16 ب.ظ)bnd.lexer@yahoo.com نوشته شده توسط:  مهارت ی طرف داستان کمبود پروژه های عمرانی واجرایی یا به دلایلی متوقف شدن بسیاری از پروژه ها به دلایل ومسایل مشکلات مالی از سوی دیگر وامار بی سابقه ورشد سریع فارغ التحصیلان رشته های عمران یک تو ازن ناهماهنگی رو به وجود اورده......تنها راه عبور ما فارغ التحصیلان بالابردن تخصص وداشتن مهارت کافی در گذشته بسیاری از پروژه ها حاضر بودن شما رو اموزش بدن تا مهارت کسب و کار رو یاد بگیرین ولی الان کمتر کسی حاضر میشه در پروژ ه خودش افراد بدون سابقه کار رو حتی جهت یادگیری هم تحویل بگیره وبنابر این برای یادگیری و داشتن مهارت کافی ناچارا باید ازجیب خرج کنی کلاس ودوره های اموزشی بگذرو نی.......
فرمایشات شما متین.. متاسفانه چون تو مملکت ما تصیمات مدیریتی ضعیفه این مشکل به وجود اومده.. دقیقا الان عرضه از تقاضا بیشتره.. یعنی انقدر که مهندس عمران هست بازار کارش نیست... خب در این حالت اشباع میشه...وقتی دانشگاه ها بدون کنکور .. با دفترچه بیمه... با کارت گواهی نامه از هر رشته ای چه انسانی چه تجربی دانشجوی عمرانی بر میدارن آخرش همین میشه دیگه.. فعلا که عمران الان کارش طوری شده که برای خرج دادن زندگی نمیشه روش حساب کرد مگر اینه پارتی خوب یا سرمایه خوب داشته باشی که میدونم حداقل 70 درصد مهندسای عمران این دوتا رو ندارن

هیچی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/11/01 , 07:26 ب.ظ
ارسال: #12
با سلام و خسته نباشید
به نظر بنده باید این آگاهی فراگیر بشه که:
آقا دیگه نیایید توی رشته هایی که بازار کسادی داره یکیش همین رشته عمران که واقعا فقط زحمت بیهوده اس البته برای برخی ممکنه خوب باشه مثلا پارتی دارا ولی برای اکثریت بیهوده اس الان کارهایی خوبه که از لحاظ بازار کار منطقی است مثل رشته هایی که خیلی نیروش کمه و کارش زیاد ولی کسی نیست بره و مجبورن هر کسی رو ببرن سر کار و این طور میشه که میگن و یا شاید هم شدن به هر حال می بینید که فلانی برق خونده و کارش الان سوزن زن بیمارستان و یا یکی عمران خونده کارش شده بازاریابی مواد غذایی و ... کسی که رشته ای رو انتخاب می کنه از اولین قدم بایستی ببینه این رشته بدرد می خوره یا نه وگرنه بعد از مدتها مطالعه و شب بیداری شب امتحان و 4 و 5 سال برو بیای دانشگاه هیچ عایدت نمی شه و مجبوری هر کاری پیدا شد بری و دیگه برات مهم نیست چه کاری هست.
در پایان پارتی داری بیا رشته عمران وگرنه ول معطلی همچنین هر کسی می تونه الان با این وضع هنوز که زوده تغییر رشته بده و الا ضرر می کنید
بنده خودم الان خدمت رفته و دنبال کار می گردم و چند روز پیش هم رفتم برای مصاحبه برای کار الان شما بگید رشته عمران چند نفر می خواستند 2 نفر حالا از بین چند نفر حدس می زنید از بین 15 نفر 2 نفر می خواهند که اومدن برای مصاحبه.
خوب یه حساب سر انگشتی که کنید می بینید که آنقدر ظرفیت پذیرش عمران پایین بوده که حتی نتونستن با سه برابر ظرفیت پذیرش مهندس عمران بگیرن آخه پذیرش های استخدامی سه برابر ظرفیت می باشد یعنی چه؟
یعنی اینکه اگه شرکتها که می خواهند نیرو بگیرند 3 برابر نیرویی که می خواهند از افراد شرکت کننده نیرو می گیرند که از این سه برابر فقط 1/3 نفرات پذیرفته می شوند.
حالا اینجایی که ما رفتیم 2 نفر عمران می خواستند که سه برابر ظرفیت بایستی 6 نفر بیان برای مصاحبه ولی دیدن خیلی تعداد کمه اومدن مبنای 2 نفر پذیرش رو بردن روی 5 نفر و 15 نفر انتخاب کردن برای پذیرش حالا از بین این 15 نفر 2 نفر انتخاب میشه تازه معلوم نیست این 15 نفر رشته عمران که نسبت به رشته های دیگه بدون آزمون اومدن برای مصاحبه از بین چند نفر ثبت نامی انتخاب شدند .
خلاصه بگم بازار کار عمران طوریه که تا میگن فلان جا عمران می خواهد آنقدر مهندس عمران میره که از بین اونها فقط یا 2 نفر و یا فوقش 5 نفر می خواهند.
شما می تونید یه سر به سایتای کاریابی بزنید و ببیند چه رشته هایی می خواهند و کدومها ظرفیت بالایی دارند؟
این جدول استخدامی رشته هایی پذیرش جایی است که من رفتم :
[تصویر:  xxwe7u4de4q42bucv5jg.png]
می بینید که بیشترین کار مربوط به رشته شیمیه و کمترین عمران و این یعنی کسی دیگه نیاد عمران

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

1393/11/01 , 08:20 ب.ظ
ارسال: #13
(1393/11/01 07:26 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید
به نظر بنده باید این آگاهی فراگیر بشه که:
آقا دیگه نیایید توی رشته هایی که بازار کسادی داره یکیش همین رشته عمران که واقعا فقط زحمت بیهوده اس البته برای برخی ممکنه خوب باشه مثلا پارتی دارا ولی برای اکثریت بیهوده اس الان کارهایی خوبه که از لحاظ بازار کار منطقی است مثل رشته هایی که خیلی نیروش کمه و کارش زیاد ولی کسی نیست بره و مجبورن هر کسی رو ببرن سر کار و این طور میشه که میگن و یا شاید هم شدن به هر حال می بینید که فلانی برق خونده و کارش الان سوزن زن بیمارستان و یا یکی عمران خونده کارش شده بازاریابی مواد غذایی و ... کسی که رشته ای رو انتخاب می کنه از اولین قدم بایستی ببینه این رشته بدرد می خوره یا نه وگرنه بعد از مدتها مطالعه و شب بیداری شب امتحان و 4 و 5 سال برو بیای دانشگاه هیچ عایدت نمی شه و مجبوری هر کاری پیدا شد بری و دیگه برات مهم نیست چه کاری هست.
در پایان پارتی داری بیا رشته عمران وگرنه ول معطلی همچنین هر کسی می تونه الان با این وضع هنوز که زوده تغییر رشته بده و الا ضرر می کنید
بنده خودم الان خدمت رفته و دنبال کار می گردم و چند روز پیش هم رفتم برای مصاحبه برای کار الان شما بگید رشته عمران چند نفر می خواستند 2 نفر حالا از بین چند نفر حدس می زنید از بین 15 نفر 2 نفر می خواهند که اومدن برای مصاحبه.
خوب یه حساب سر انگشتی که کنید می بینید که آنقدر ظرفیت پذیرش عمران پایین بوده که حتی نتونستن با سه برابر ظرفیت پذیرش مهندس عمران بگیرن آخه پذیرش های استخدامی سه برابر ظرفیت می باشد یعنی چه؟
یعنی اینکه اگه شرکتها که می خواهند نیرو بگیرند 3 برابر نیرویی که می خواهند از افراد شرکت کننده نیرو می گیرند که از این سه برابر فقط 1/3 نفرات پذیرفته می شوند.
حالا اینجایی که ما رفتیم 2 نفر عمران می خواستند که سه برابر ظرفیت بایستی 6 نفر بیان برای مصاحبه ولی دیدن خیلی تعداد کمه اومدن مبنای 2 نفر پذیرش رو بردن روی 5 نفر و 15 نفر انتخاب کردن برای پذیرش حالا از بین این 15 نفر 2 نفر انتخاب میشه تازه معلوم نیست این 15 نفر رشته عمران که نسبت به رشته های دیگه بدون آزمون اومدن برای مصاحبه از بین چند نفر ثبت نامی انتخاب شدند .
خلاصه بگم بازار کار عمران طوریه که تا میگن فلان جا عمران می خواهد آنقدر مهندس عمران میره که از بین اونها فقط یا 2 نفر و یا فوقش 5 نفر می خواهند.
شما می تونید یه سر به سایتای کاریابی بزنید و ببیند چه رشته هایی می خواهند و کدومها ظرفیت بالایی دارند؟
این جدول استخدامی رشته هایی پذیرش جایی است که من رفتم :
[تصویر:  xxwe7u4de4q42bucv5jg.png]
می بینید که بیشترین کار مربوط به رشته شیمیه و کمترین عمران و این یعنی کسی دیگه نیاد عمران
سلام دوست عزیزم.. آمار خیلی خوبی رو ارائه کردید و شاید با توجه به همین آمار کسی بیاد این مطلب رو بخونه وبا توجه به حرفایی که زده شد خودش رو مثل ما الاف عمران نکنه..تمام فرمایشات شما بسیار متین و البته درست بود... اتفاقا پسر خاله من کارشناسی عمران داره الان داره بازار یابی یه شرکت رو میکنه.. چون کار گیرش نمیاد.. البته بنده به جرات میگم که نباید نگاه به شهرایی مثل تهران.اصفهان.تبریز.مشهد.انداخت این شهرا واقعا از لحاظ عمرانی آباد هستند.اما خیلی از شهر های ایران مثل شهر خرم آباد.بروجرد.ملایر.خاف.ایرانشهر.بری ببینی میفهمی که همه خونه ها کاه گلی هست و محله ها بافت قدیمی داره. یا آسفالت خیابونای اصلیشون کنده شده و پر از ترک هست . کوچه هاشون خاکی هست. که اگه بخوان اینا رو درست کنن بخدا مهندسای عمران چه با سابقه چه بی سابقه همه میرن سره کار اما خب کشورمون تحریمه و از نظر اقتصادی در فشار قرار داره همین باعث شده که بوجه های عمرانی کم شده باشه. کارای عمرانی خوابیده باشه. و همه بیکار باشن و صبح تا شب بیان تو سایتاو خودشونو با خرج خودشون سرگرم کنن دلشونم خوش باشه مهندسن. دقیقا مثل بنده

هیچی
1393/11/01 , 10:31 ب.ظ
ارسال: #14
درسته مهندس ehsan021 ولی خوب زمان منتظر نمی مونه که تحریم ها برداشته بشه، نشه عمر در گذر است جوانی در حال تمام شدن و پیری در حال آمدن.
با یک نگاه موشکافانه به خودمون می بینیم چه به سرمون اومده خبر نداریم اگه خدا فراموشی رو هم توی ذاتمون نمی گذاشت حالا حالا ها می بایست صد بار پیر شده بودیم دیگه.
به هر حال صبر بر آب از سر گذشتگان امری واجب و فکر و انتخاب و نشان دادن راه درست به کسانی که از هیچ چیز اطلاع درست و یا ناقصی دارند وظیفه است.
شما یه دقت کنید که کارشناسی شده عین بیسکویت توی مغازه بدون کنکور بیا برو رشته ای که می خوای نمی دونم این کار یعنی چه بنده خودم سال 86 -87 که کنکور دادم اوضاع اینجوری نبود بعد از اینکه 2 سال کاردانی رو تموم کردم وسال 91 رفتیم موسسه غیر انتفاعی این اوضاع شروع شد خودمون هم توش غرق بودیم خبر نداشتیم تا اینکه یه مدت گذشت فهمیدیم رفتیم تو گل حسابی.
حالا منظور از گل چیه می بایست تحلیل درستی از شرایط دور و برتون داشته باشین.
الان یه سری موسسات آزاد ماشالله دست به کار شدن کار می کنن که غول کنکور رو شکست بدن که باز همه برن ارشد بابا ما الان کارشناسیم چه کردیم که بریم ارشد ما موندیم که کارشناس یعنی چه بابا اصن بذار یه چیز بگم:
من موقعی که انتخاب رشته کردم و اومدم توی این رشته درس بخونم گفتیم با سختی به آسانی می رسیم و برای اینکه یه کار بلد باشیم بایستی با کار اجرایی آشنا شیم و اومدیم ساختمان و هنرستان درس خوندیم اونجا که اکثر دروس عملی بودن و زیاد کسی با تئوری سر و سر نداشت و اکثرا از ترس محاسبات و ریاضی میومدن رشته فنی و اون هم رشته ساختمان بعد از اینکه دوره هنرستان تمام شد گفتیم بریم یه کنکوری بدیم آقا قبول شدیم رفتیم کاردانی اونجا یه استاد داشتیم که گفت رشته عمران اونهم کسانی که از هنرستان میان و می خواهند مهندس عمران شوند روندش به این صورت که الان هست نبوده و قرار بوده هنرستان بعد توی کاردانی فقط تکنسین فنی ساختمان اونهم برای کار توی کارهای اجرایی ساختمان بده بیرون و این تکنسین ها دیگه نیان بشن مهندس عمران و چون اینکار برای یه دوره کوتاه مدت بوده و خیلی ها جواب گرفتن و اشباع شد اجازه دادن که از کاردانی بشه به صورت ناپیوسته مهندسی عمران گرفت و اونهم تو نظام مهندسی برای اینکه فقط نظارت بگیرن و یا طراحی هزار تا تبصره و بند قرار دادن خلاصه یک طوری قضیه رو پیچوندن که کسی خبر دار نیست و همینطور هی مهندس عمران میاد رو هم و تکلیف معلوم نیست.
خلاصه با چشمی باز می بایست انتخاب رشته کرد و شرایط خانواده و خودمون رو ببینیم بعد پا به انجام کاری بگذاریم.
مطالب بالا رو نگفتم که اعتراض کنم بلکه گفتم که کسی راه ما رو نره وگرنه انسان مختاره.

در پایان به این چیزها می بایست عمل کرد وگرنه...
صبر بر مصائب2-بیشتر چشممون رو باز کنیم3-درست کردن به جای بدتر کردن4- واقعا ببینیم در چه حد و اندازه ای هستیم(بله درسته که همه قابلیت پیشرفت دارند ولی گاهی شرایط طوریه که نمی شه پیشرفت کنی)5-دروغ بهم نگیم6-با هم کار کنیم7-زیرآب نزنیم و...

تشکر و اعتبار یادتون نره

1393/11/02 , 08:39 ب.ظ
ارسال: #15
من الان لیسانس عمرانم سابقه بیمه 9 ماه دارم ولی هیچ کاری نیست کسی راهی پیشنهادی چیزی بگین امیدوار شیم چه باید کرد با این وضعیت؟ :(
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/11/03 , 12:59 ق.ظ
ارسال: #16
(1393/11/01 10:31 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  درسته مهندس ehsan021 ولی خوب زمان منتظر نمی مونه که تحریم ها برداشته بشه، نشه عمر در گذر است جوانی در حال تمام شدن و پیری در حال آمدن.
با یک نگاه موشکافانه به خودمون می بینیم چه به سرمون اومده خبر نداریم اگه خدا فراموشی رو هم توی ذاتمون نمی گذاشت حالا حالا ها می بایست صد بار پیر شده بودیم دیگه.
به هر حال صبر بر آب از سر گذشتگان امری واجب و فکر و انتخاب و نشان دادن راه درست به کسانی که از هیچ چیز اطلاع درست و یا ناقصی دارند وظیفه است.
شما یه دقت کنید که کارشناسی شده عین بیسکویت توی مغازه بدون کنکور بیا برو رشته ای که می خوای نمی دونم این کار یعنی چه بنده خودم سال 86 -87 که کنکور دادم اوضاع اینجوری نبود بعد از اینکه 2 سال کاردانی رو تموم کردم وسال 91 رفتیم موسسه غیر انتفاعی این اوضاع شروع شد خودمون هم توش غرق بودیم خبر نداشتیم تا اینکه یه مدت گذشت فهمیدیم رفتیم تو گل حسابی.
حالا منظور از گل چیه می بایست تحلیل درستی از شرایط دور و برتون داشته باشین.
الان یه سری موسسات آزاد ماشالله دست به کار شدن کار می کنن که غول کنکور رو شکست بدن که باز همه برن ارشد بابا ما الان کارشناسیم چه کردیم که بریم ارشد ما موندیم که کارشناس یعنی چه بابا اصن بذار یه چیز بگم:
من موقعی که انتخاب رشته کردم و اومدم توی این رشته درس بخونم گفتیم با سختی به آسانی می رسیم و برای اینکه یه کار بلد باشیم بایستی با کار اجرایی آشنا شیم و اومدیم ساختمان و هنرستان درس خوندیم اونجا که اکثر دروس عملی بودن و زیاد کسی با تئوری سر و سر نداشت و اکثرا از ترس محاسبات و ریاضی میومدن رشته فنی و اون هم رشته ساختمان بعد از اینکه دوره هنرستان تمام شد گفتیم بریم یه کنکوری بدیم آقا قبول شدیم رفتیم کاردانی اونجا یه استاد داشتیم که گفت رشته عمران اونهم کسانی که از هنرستان میان و می خواهند مهندس عمران شوند روندش به این صورت که الان هست نبوده و قرار بوده هنرستان بعد توی کاردانی فقط تکنسین فنی ساختمان اونهم برای کار توی کارهای اجرایی ساختمان بده بیرون و این تکنسین ها دیگه نیان بشن مهندس عمران و چون اینکار برای یه دوره کوتاه مدت بوده و خیلی ها جواب گرفتن و اشباع شد اجازه دادن که از کاردانی بشه به صورت ناپیوسته مهندسی عمران گرفت و اونهم تو نظام مهندسی برای اینکه فقط نظارت بگیرن و یا طراحی هزار تا تبصره و بند قرار دادن خلاصه یک طوری قضیه رو پیچوندن که کسی خبر دار نیست و همینطور هی مهندس عمران میاد رو هم و تکلیف معلوم نیست.
خلاصه با چشمی باز می بایست انتخاب رشته کرد و شرایط خانواده و خودمون رو ببینیم بعد پا به انجام کاری بگذاریم.
مطالب بالا رو نگفتم که اعتراض کنم بلکه گفتم که کسی راه ما رو نره وگرنه انسان مختاره.

در پایان به این چیزها می بایست عمل کرد وگرنه...
صبر بر مصائب2-بیشتر چشممون رو باز کنیم3-درست کردن به جای بدتر کردن4- واقعا ببینیم در چه حد و اندازه ای هستیم(بله درسته که همه قابلیت پیشرفت دارند ولی گاهی شرایط طوریه که نمی شه پیشرفت کنی)5-دروغ بهم نگیم6-با هم کار کنیم7-زیرآب نزنیم و...
سلام... نمیدونم واقعا چی بگم دوست عزیز . ولی واقعا اوضاع اصلا مساعد نیست... طبق گفته شمام نمیشه وایسیم تا ببینیم کی تحریم ها برداشته میشه و بودجه ها زیاد میشه...در هر صورت منم یه مدتی کار میکردم و سابقه کار دارم اما الان یه جورایی دیگه سابقه کارم بدردت نمیخوره.. حالا شما ببین چقدر اوضاع خرابه که حتی سابقه کارم داشته باشی بی کاری.. الان فقط سرمایه و پارتی.. که خوده بنده هیچ کدومشو ندارم و الان فشار زیادی تو زندگی از لحاظ مالی بهم وارد شده.. یه شرکت رو پیدا کردم واسه کار میگفت ماهی 800 تومن بیشتر نمیدیم..واقعا به حال جامعه مهندسی تاسف خوردم که با این همه درس که ما پاس کردیم باید به ماهی 800 راضی باشیم .. بنده قبول نکردم اما یه نفر گفت الان چند تا مهندس هستن که واسه همین 800 تومنم سرو دست میشکنن ...ببین دیگه چقدر باید تاسف خورد به حال این رشته... بخدا خودم اگه شخصیتم و پرستیژم اجازه میداد میرفتم کارگری میکردم چون الان یه کارگر افغانی داره ماهی 2 میلیون تو مملکت پول در میاره...هر چی باشه از ماهی 800 تومن بهتره

هیچی
1393/11/03 , 01:04 ق.ظ
ارسال: #17
(1393/11/02 08:39 ب.ظ)mostafa67 نوشته شده توسط:  من الان لیسانس عمرانم سابقه بیمه 9 ماه دارم ولی هیچ کاری نیست کسی راهی پیشنهادی چیزی بگین امیدوار شیم چه باید کرد با این وضعیت؟ :(
سلام .. بنده هم مثل شما همین وضعیت رو دارم... و مطمئن باشید که خیلی های دیگه ام همین شرایط ما رو دارن...پیشنهادی که وجود نداره..چون شرایط کشور باید درست بشه که امثال ما هم تصمیم گیرنده اصلی و یا حتی فرعی هم نیستیم تو این مملکت.. فقط باید صبر کنیم شاید یه روزی تحریم ها برداشته شد شاید یه روزی بودجه های عمرانی زیاد شد.. شاید یه روزی خواستن شهرستان هایی که از امکانات کافی برخوردار نیستن آباد کنن... و شایدو شاید..... که اونوقت وضع کار یه تکونی بخوره و مام امیدوار شیم.. در غیر این صورت با شرایطی که الان وجود داره اصلا نباید امیدی داشت..

هیچی
1393/11/03 , 12:04 ب.ظ
ارسال: #18
(1393/11/03 01:04 ق.ظ)ehsan021 نوشته شده توسط:  
(1393/11/02 08:39 ب.ظ)mostafa67 نوشته شده توسط:  من الان لیسانس عمرانم سابقه بیمه 9 ماه دارم ولی هیچ کاری نیست کسی راهی پیشنهادی چیزی بگین امیدوار شیم چه باید کرد با این وضعیت؟ :(
سلام .. بنده هم مثل شما همین وضعیت رو دارم... و مطمئن باشید که خیلی های دیگه ام همین شرایط ما رو دارن...پیشنهادی که وجود نداره..چون شرایط کشور باید درست بشه که امثال ما هم تصمیم گیرنده اصلی و یا حتی فرعی هم نیستیم تو این مملکت.. فقط باید صبر کنیم شاید یه روزی تحریم ها برداشته شد شاید یه روزی بودجه های عمرانی زیاد شد.. شاید یه روزی خواستن شهرستان هایی که از امکانات کافی برخوردار نیستن آباد کنن... و شایدو شاید..... که اونوقت وضع کار یه تکونی بخوره و مام امیدوار شیم.. در غیر این صورت با شرایطی که الان وجود داره اصلا نباید امیدی داشت

سلام مهندس جان پس بریم فعلا مسافرکشی دیگه خخخخخخ
1393/11/04 , 01:21 ق.ظ
ارسال: #19
(1393/11/03 01:04 ق.ظ)ehsan021 نوشته شده توسط:  
سلام .. بنده هم مثل شما همین وضعیت رو دارم... و مطمئن باشید که خیلی های دیگه ام همین شرایط ما رو دارن...پیشنهادی که وجود نداره..چون شرایط کشور باید درست بشه که امثال ما هم تصمیم گیرنده اصلی و یا حتی فرعی هم نیستیم تو این مملکت.. فقط باید صبر کنیم شاید یه روزی تحریم ها برداشته شد شاید یه روزی بودجه های عمرانی زیاد شد.. شاید یه روزی خواستن شهرستان هایی که از امکانات کافی برخوردار نیستن آباد کنن... و شایدو شاید..... که اونوقت وضع کار یه تکونی بخوره و مام امیدوار شیم.. در غیر این صورت با شرایطی که الان وجود داره اصلا نباید امیدی داشت..
سلام
انسان هیچ وقت نبایستی نامید بشود و شکست رو قبول کنه همیشه می بایست امید داشته باشه چون در نامیدی هم بسی امید هست.
مهندس احسان اوضاع خراب هست درست ولی ما سعی کنیم مسیرمون رو طوری انتخاب کنیم که خرابتر از این نشه واقعا ما می بایست برای داشتن زندگی پویا از الان قدم برداریم چون فردا دیر است من شما اون و آن می تونم با یافتن راههای درست از زندگی و با رفتارمون به دیگران القا کنیم که کارشون اشتباه است حالا نه با هر کاری بلکه با اندیشه و منطق صحیح .
به هر حال قصدم نصیحت و پند نیست بلکه اینه که بایستی به خومون بیایم و دیگران رو هم آگاه کنیم و با گله از روزگار گره ای رو روی گره های دیگر نزنیم و سعی کنیم گرها رو باز کنیم و از دیگران هم بخواهیم کمک کنند.
موفق باشید

تشکر و اعتبار یادتون نره

1393/11/04 , 08:21 ق.ظ
ارسال: #20
سلام با روند فعلي بازار کار به نظر من بهترين تصميم براي جوانها اينه که اول برن دنبال پول در آوردن از بازار کار . بهترين کار مملکت الان دلاليه! بعد از در آوردن پول مي تونن هر رشته که خواستن و هر دانشگاهي که دوست داشتن درس بخونن! همه دانشگاههاي کشور الان پولي شدن و با پول مي شه تا دکترا هم مدرک گرفت. بدون دردسر و بدون خون دل و دود چراغ و ...
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb درخواست راهنمایی برای امریه مهندس عمران fardinf 1 138 1395/08/02 08:04 ق.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  آینده شغلی عمران sajadmn2010 5 661 1395/07/25 07:02 ب.ظ
آخرین ارسال: saber2r
  پیشنهاد نام برای شرکت مربوط به عمران (نقشه برداری-ساختمانی و ....) memar-ayande 2 209 1395/07/07 11:30 ق.ظ
آخرین ارسال: memar-ayande
  بهترین موسسه اموزش در زمینه موضوعات عمران mortezafox 3 291 1395/05/26 12:25 ب.ظ
آخرین ارسال: mortezafox
  سومین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری hsn.monfared 0 160 1395/05/15 01:11 ب.ظ
آخرین ارسال: hsn.monfared
  مقایسه درآمد رشته های مهندسی عمران از دید دانشگاه سنگاپور فرشاد امن خانی 1 436 1394/12/24 03:01 ق.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  روشها و نکات فنی مهندسی عمران علی خیرالهی 38 7,545 1394/07/08 06:32 ب.ظ
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  چرا رشته عمران را انتخاب کردم؟؟؟ omid_rch 11 2,190 1394/06/30 01:17 ب.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
  مقایسه بین نرم افزارهای منسوخ شده رشته عمران با نرم افزارهای روی بورس عمران tafakornew 0 507 1394/06/26 02:47 ب.ظ
آخرین ارسال: tafakornew
  رفتار یک مهندس عمران برای قبولی در مصاحبه استخدامی tafakornew 7 1,664 1394/06/21 01:17 ب.ظ
آخرین ارسال: pbaa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان