مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
معرفي سايت فارسي سئو
شروع کننده:mehranolomi آخرین ارسال توسط:mehranolomi پاسخ ها:0 موضوعات متفرقه مشاهده:17 زمان:1395/09/20
فیلم انجام یک پروژه کامل راه در نرم افزار civil3d 2016
شروع کننده:mosa2 آخرین ارسال توسط:mosa2 پاسخ ها:0 آموزش طراحی با civil 3d و Land مشاهده:46 زمان:1395/09/20
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:siamak_meybodi پاسخ ها:3 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7226 زمان:1395/09/20
فیلم آموزش کامل پروژه بتن با Etabs 2015
شروع کننده:mosa2 آخرین ارسال توسط:mosa2 پاسخ ها:0 آموزش Etabs به صورت فیلم مشاهده:50 زمان:1395/09/20
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:100 زمان:1395/09/20
دانلود نقشه اتوکد جزیره کیش
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:Lilithr پاسخ ها:1 بلوک های آماده اتوکد (مبلمان،پنجره،درب،درخت،میز،و......) مشاهده:1957 زمان:1395/09/19
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:85 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:88 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3519 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:94 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات: 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باید موفق شویم.
1393/12/15 , 02:46 ب.ظ
ارسال: #1
باید موفق شویم.
سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان عزیزم.
خیلی وقت هست که میخواهم درباره ی موضوع مهمی با دوستان صحبت کنم.
شاید دوستانی هستند که به هدفشان در زندگی نرسیده اند.
پیدا نکردن کار مناسب و ...
تصمیم گرفتم تا تاپیکی درباره ی این موضوع ایجاد نمایم.
نزدیک سال نو هستیم ،سال 1393 با همه ی خوبی و بدی هایش در حال پایان هست.
هدف من از ایجاد این تاپیک دادن روحیه ی مثبت به همدیگر است.
دوست دارم زمانی فرا برسد که ،اگر انرژی دوستی تمام شد به این تاپیک بیاید و
دوباره از دوستان انرژی مثبت دریافت کند.
عنوان تاپیک را باید موفق شویم انتخاب کردم ،چون معتقدم تا بایدی نباشد موفقیتی
بوجود نمی آید.
در این تاپیک دوستان در راستای موفقیت هر چه به ذهنشان میرسد می توانند ارسال نمایند
تا دیگر دوستان هم استفاده نمایند.
راستش جای چنین تاپیکی را در این انجمن خالی میدیدم.
خواهشا درباره ی افکار منفی در این تاپیک تا جایی که میشود صحبت نشود.
امید وارم با ایجاد این تاپیک تمامی دوستان به اهدافشان برسند.

من برای شروع یک ویدیو برای دانلود قرار میدهم ،واقعا دیدن این ویدیو را به تمامی
دوستان توصیه میکنم.
در هر هفته یا هر چند روز یکبار هم ویدیو های دیگری را ارسال میکنم ،تا دوستان انگیزه ای
قوی پیدا کنند.

دوستان در این تاپیک از موفقیتهای خود صحبت کنند و شکستهایی که از آنها درس گرفته اند.
صحبتهایی کنید که تا حد امکان نا امیدی را از بین ببرد.

دوست دارم تمامی دوستان در این تاپیک مشارکت نمایند.

امید وارم سال 1394 سال موفقیت همه ی دوستان عزیزم باشد.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/12/15 , 03:47 ب.ظ
ارسال: #2
RE: باید موفق شویم.
سلام
آفرین جناب مهندس من مطمئنم خیلیا این ایده رو داشتن اما مطرح کردنش توسط شما نشانه شهامت بود.
مثلاً خودم از اینکه بیان و مسخره کنند نگران بودم.
فرمودین که در باره افکار منفی صحبت نکنیم.فکر میکنم دقیقا نقطه مقابل موفقیته.
امیدوارم اگه بحث در مورد کارهای اجرایی شد دوستان گرامی نگن که همه چی پارتی و پوله!اینجور حرفا مانع پیشرفت و باعث کسالت روحی خواهد شد .
مطمئنم اگه کاری رو با علاقه انجام بدیم نتیجه خوبی خواهد داشت.
برای سال آینده آرزو نمیکنم،بلکه برای چند دقیقه آینده آرزوی موفقیت برای همه دوستانی که بدون هیچ چشم داشتی به هم نوع خودشون کمک کیکنند.
ارادتمند شما/

از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/12/15 , 03:59 ب.ظ
ارسال: #3
در این پست از زبان جنیفر هیوستون نویسنده سایت Womanitely راه‌های ساده‌ای را معرفی می‌کنیم که می‌توانند به شما در گذراندن اوقات دشوار زندگی کمک کنند. هرچند این توصیه‌ها ساده و آشنا به نظر می‌رسند، اما مرور دوباره آن‌ها (و صد البته عمل به آن‌ها) خالی از فایده نخواهد بود.
من فرد درون‌گرا و بسیار حساسی هستم. حتی کوچکترین مشکلات می‌تواند روز من خراب کند. در واقع تعداد زیادی از تکنیک‌ها را امتحان کرده‌ام که متاسفانه کمک خاصی به من نکرده‌اند. اگر شما در حال تلاش برای مواجه با سختی‌های زندگی هستید من پیشنهاد می‌کنم در دوران سختی که خود را تنها می‌باید از تکنیک‌های شگفت‌انگیز زیر استفاده کنید:
۱-چشمان خود را ببندید
اولین کاری که من وقتی در دردسر وحشتناکی افتاده‌ام انجام می‌دهم این است که چشمان خود را می‌بندم و ذهنم را خالی می‌کنم. درست شبیه کاری که در یوگا انجام می‌شود، به سادگی مشکلات و دشواری‌ها دور می‌شوند و شاید احساس خلسه‌ای ایجاد شود که شک کنید مرده‌اید یا زنده هستید. هرچند امیدوارم هرگز این احساس را تجربه نکنید.
چند ماه پیش شرایط سختی داشتم و انجام این کار برایم آسان نبود اما من از لحاظ طبیعی انسانی قوی هستم و معتقدم مواجه شدن با چالش‌ها و سختی‌ها انسان را قوی‌تر می‌سازد. من یک‌بار زندگی می‌کنم، بنابراین نمی‌خواهم زمان خود را صرف نگرانی در خصوص بی‌عدالتی‌های کاری، برخی روابط دوستانه مسموم، همکاران و در واقع چیزهایی که نمی‌توانم تغییر دهم، کنم. چشمان خود را ببندید، نفس عمیقی بکشید و اجازه دهید نگرانی‌ها و مشکلات ذهن شما را ترک کنند. شکر گزار باشید و بی‌توجه به مشکل پیش آمده لبخند بزنید. لبخند شما کمک می‌کند تا با مشکل خود قوی‌تر بجنگید.
۲-عبادت کنید
اگر با بستن چشمان خود نتوانستید نگرانی‌ها را دور کنید، عبادت کنید. دعا و عبادت گزینه مناسبی برای افرادی‌ست که نمی‌توانند با احساسات خود کنار بیایند و یا از اضطراب رنج می‌برند.
بسیاری از ما به قدرت دعا اعتقاد نداریم اما من باور دارم. وقتی ترس و اضطراب به من حمله می‌کند، من شروع به عبادت و دعاکردن می‌کنم و واقعا فکر این‌که من تنها نیستم، در مواجه با مشکلات و سختی‌ها به من کمک می‌کند.
۳-اجازه دهید افرادی که نمی‌خواهید آن‌ها را ببینید از زندگی شما دور شوند
در حالی که شما از همکاران مزاحم و رئیس خود نمی‌توانید اجتناب کنید، بهتر است لااقل ازدوستان یا بستگانی که ارتباط با آن‌ها برای‌تان استرس‌زا یا آزاردهنده است دوری کنید. ممکن است آن‌ها در اصل آدم‌های خوبی باشند اما اگر در مواجهه با آن‌ها احساس شکست و ناراحتی می‌کنید بهتر است از برخورد با آن‌ها اجتناب کنید. هنگامی که شما در حال عبور از سختی‌ها و مشکلات هستید نیاز دارید که با آدم‌های مثبت که برای شما الهام‌بخش هستند معاشرت کنید و این‌گونه احساس بهتری خواهید داشت. زمانی که ناگزیر به برخورد با همکاران آزاردهنده خود هستید آن‌ها را نادیده بگیرید، یک نفس عمیق بکشید و به خودتان آرامش بدهید. به یاد داشته باشید شما مسائل مهم‌تری دارید، بنابراین وقت خود را برای افرادی که خیر شما را نمی‌خواهند هدر ندهید!
۴-به خودتان ایمان داشته باشید
شرایط مهم نسیت، شما باید همیشه خود را باور داشته باشید. درست است شما در روزهای سختی هستید اما این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید با مشکلات مقابله کنید.
شما می‌توانید، من باور دارم و خود شما هم باید باور داشته باشید. چه بخواهیم چه نخواهیم زندگی پر از سختی‌ها و مشکلات است. به طور منطقی، وظیفه ما این است که بیاموزیم که چگونه بر آن‌ها غلبه کنیم. زمانی که من به والدین، دوستان و همکارانم گفتم که می‌خواهم کار پر درآمد خود را ترک کنم و به جای آن به نوشتن و کارهای داوطلبانه بپردازم، هیچ‌کس من را باور نکرد. با این حال باورمن به خودم، به من کمک کرد که زندگی خود را آن‌گونه که در رویا داشته‌ام آغاز کنم و از چیزهای کوچکی که قبلا در برنامه‌ها و مشغله‌های روزمره نادیده گرفته می‌شد لذت ببرم.
۵-خودخواه باشید
اگر شما فردی مانند من باشید، برای شما این‌که در هر شرایطی به فکر خود باشید سخت خواهد بود. اما من با تجربه شخصی خود می‌توانم بگویم که در این دنیای بی‌رحم، زنده ماندن برای افراد مهربان دشوار است. هنگامی که شما در حال تلاش برای کنار آمدن با دوران سخت زندگی خود هستید، باید بی‌تفاوت و خودخواه باشید. اگر نیاز به زمانی برای فکر کردن و چاره‌اندیشی دارید جلسه و قرار خود را کنسل کنید. مطمئنا این بدان معنا نیست که شما باید همیشه خودخواه باشید اما باید همواره خودتان را در اولویت قرار دهید.
مهم نیست که چه اتفاقاتی در زندگی شما رخ می‌دهد! به یاد داشته باشید که شما به اندازه کافی قوی هستید تا بتوانید با مشکلاتی که در مسیر زندگی قرار دارد مواجه شوید. شما تنها نیستید، مثبت بیاندیشید و خود را باور کنید آن‌گاه در می‌یابید که زندگی به آن سختی که فکر می‌کردید نیست.

منبع:مجله خلاقیت

از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

1393/12/15 , 04:12 ب.ظ
ارسال: #4
جناب مهندس خیر الهی عزیزم واقعا از شما به خاطر مشارکت تشکر ویژه ای میکنم.
من به امید آن روزی این تاپیک را ایجاد کردم ،که یک روزی دوستی بیاید و بگوید که کار پیدا کردم.
قطعا با مشارکت شما دوستان عزیزم امید وارم دوستان به اهدافشان برسند.
موفق باشید.

1393/12/15 , 04:54 ب.ظ
ارسال: #5
دوستان برای شروع کار حتما ویدیو قسمت1 را دانلود نمایید.
حجمش کمی بالا هست ولی با نرم افزار های مدیریت دانلود به راحتی قابل دانلود هست.
با تشکر.

1393/12/15 , 05:11 ب.ظ
ارسال: #6
با عرض سلام
آقای مهندس میبدی استاد گرامی من
بابت ایجاد این موضوع خوب ازتون تشکر میکنم ،
استفاده از تجربیات و نظرات دوستان راجب کار و فعالیت های که داشتن میتونه ادمارو و پخته تر کنه و در رسیدن به اهدافشون یاریشون بده
اینجا میتونیم از خطا ها و ناپختگی های هم درس بگیریم
استاد کلیپی که آپ کرده بودین خعیلی جالب بود ممنونم {-گل-}
عرضمو با تعریف کردن این مورد ادامه میدم
بنده زمان تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی با یکی از رفقا در یکی از شعبه های فروشگاهای معتبر موبایل در شهر تبریز قسمت تعمیراتشو اجاره کردیم و مشغول شدیم. موفقیت بزرگی بود برای پسرای به سن 17-18 سال ، این دوست ما فروشنده بود و بنده تعمیر کار که ایشون پسرخاله خودشو به عنوان وردست به من معرفی کرد که هم کمک حالم باشه و هم کار یاد بگیریه
پسر خاله ی ایشون کار و از بنده یادگرفتن و شرایط و جوری کردن که من مجبور شم فعالیتمو با ایشون قطع کنم، چون به خاطر اعتبار و شرایطی که داشتم نمیتونست مستقیم شراکتو بهم بزنه
این جوری بنده رو توو تنگا قرار دادن
خلاصه به خاطر این که گفتم دوستمه و هم کلاسیمو و اشناست نمیدونم سرم کلاه نمیزاره قرارداد مکتوبی با هم امضا نکردیم پس نتونستم ضرر و زیانی ازش بگیرم
تجربه ای که من کسب کردم از این اتفاق ناخوشایند این چند مورد بود:
1-تحت هیچ شرایطی تمام و کمال به کسی اعتماد نکنم
2-حساب و کتاب و کلا مواردی که توش بحث حق مطرحه خجالت و بزارم کنار
3-همیشه به اینده کارم نگا کنم و علاوه بر برتزی فنی برتری مدیریتی هم داشته باشم (یعنی سعی کنم کار و خودم بچرخونم)

مخصوصا رو مورد دووم تاکید دارم چون افراد تحصیل کرده اکثرا خجالت میکشن و فک میکنن با دفاع از حقشون شاید ناخواسته بی ادبی انجام بدن و خجالت میکشن
http://8pic.ir/images/wr071fad5rovq89t5mxl.gif
http://8pic.ir/images/wr071fad5rovq89t5mxl.gif
1393/12/15 , 07:04 ب.ظ
ارسال: #7
با سلام.
از لطف شما بسیار ممنونم بهروز جان ،البته من در حدی که فرمودید واقعا نیستم.
واقعا فکر نمیکردم این تاپیک انقدر زود راه بیفتد ،کمک شما سروران بود که این اتفاق افتاد.
واقعا ممنونم که درباره ی تجربیات خودتون جناب بهروز صحبت کردید.
شما استاد بنده هستید.
من فکر میکنم دوستانی که درس خود را به پایان میرسانند ،اندکی باید صبور باشند.
در این صبوری باید با خود فکر کنند.
ببینند آیا کارمندی که تازه همین کارمندی هم سخت گیر می اید ،ارزشش را دارد که انسان برای
پیدا کردنش وقت خود را تلف کند ؟
آیا ارزش دارد انسان وقت خودش را به دیگری بفروشد ؟ آن هم با قیمت پایین ؟
اکثر انسانها کارمند میشوند به این علت که از ساعت 5 یا 6 بعد از ظهر دیگر راحت باشند و فکری درباره ی
کاری که انجام بدهند نکنند.
برعکس ان صاحبکار که در خواب هم به فکر کار هست ،زودتر از بقیه سر کار حاضر هست و دیرتر هم از بقیه
سرکار میرود.
این مطالب را گفتم تا کمی از موضوع کارمندی بیرون بیاییم و به کار آفرینی فکر کنیم.

وقتی جناب بهروز فرمودند اجاره کردیم شاید در ذهن خیلی ها این سوال بوجود نیامد که :

اگر اجاره کنم آیا میتوانم از پس اجاره مغازه بر بیایم ؟
ضرر ندهم ؟
و...

دقیقا همین جاست مرز بین شکست و موفقیت.آقای بهروز به این چیزها فکر نمیکردند.
دوست دارم جناب بهروز بیشتر توضیح دهید در زمانی که میخواستید ان قسمت از مغازه را اجاره کنید.
چه حسی داشتید ؟
خود من هم از صحبتهای شما استفاده میکنم.
آیا الان هم حاضرید این شغل را ادامه بدهید ؟ یا به جوانان این شغل را توصیه میکنید ؟
از کجا باید شروع کنند ؟

با تشکر از شما.

1393/12/16 , 10:00 ب.ظ
ارسال: #8
سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم.
با یک فیلم عالی دیگر در خدمت شما هستم ،حتما این فیلم را دانلود کنید.
امید وارم با دیدن این فیلم ها جریان زندگی شما تغییر کند.

به عنوان یک پیشنهاد این فیلم ها را در موبایل خود ذخیره نمایید و هر روز آنها را تماشا کنید.

دوستان درباره ی هدف خود قوی باشید و در مقابل مشکلات کم نیاورید.

1393/12/17 , 10:39 ب.ظ
ارسال: #9
باعرض سلام خسته نباشید
بسیار بسیار ازشما تشکر میکنم بابت قراردادن چنین فیلم هایی که واقعا باعث می شود انسان یک بار دیگر اهداف یا رویاهای خود را مرور کند و برای رسیدن به انها انرژی کسب کند
اینکه شما به جای فکر کردن به خود و دلسوزاندن تنها برای خود ، به فکر هم میهنان خود نیز هستید بسیار بسیار ستودنی است
موفق و پیروز باشید
1393/12/18 , 08:56 ق.ظ
ارسال: #10
سلام خدمت همه دوستان و اقای میبدی که روح امید رو در عزیزان میدمه علاوه بر تلاش و توکل تقوا حلال همه کارها چون خدا به بدترین بنده هاش رحم میکنه چه برسه به عزیزانی که حرمت خدارو رعایت میکنن التماس دعا
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink ثبت و اخذ رتبه شرکت پیمانکاری چه شرایطی دارد? و اگه آماده بخرم چقدر پول باید بدم? siamak takabi 4 258 1395/04/30 04:13 ب.ظ
آخرین ارسال: mortezafox

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان