مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91398 زمان:1395/09/19
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:587 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:52 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ مشاهده:85 زمان:1395/09/18
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:336 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99045 زمان:1395/09/18
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:49 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:110 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:343 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3725 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:657 زمان:1395/09/15

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات: 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باید موفق شویم.
1394/01/06 , 07:32 ب.ظ
ارسال: #41
RE: باید موفق شویم.
با سلام.
ممنون از شما مهندس کاظمی عزیزم ،جناب چیل آبادی عزیزیم ممنونم و همچنین از شما جناب سرافراز متشکرم.
عرض شود خدمت شما سروران که ،من با کارمندی در شرایط فعلی کشور مخالف هستم .
در ضمن قرار نیست که همه ی انسانهای یک کشور کار آفرین شوند.
در واقع از دولت که هم بگذریم خود ما هم باید تلاش کنیم ،شما برای نمونه چین را ببین ،مردم هم تلاش کردند.
باور کنید اگر ما اون همه جمعیت را داشتیم که دیگر نابود بودیم.
در این شرایط از کشور دوستان عزیزم لطف نمایند ،ایده ای بدهند برای کار ممکن است در همین تاپیک سرمایه اش هم
جور شود.شما دوستان یک بسم ا... بگید اگه کاری نشد اون موقع فکری می کنیم.

در ضمن اگر کسی نخواست شاسی بلند سوار بشه و نخواهد پیشرفت کند دلیلی ندارد وقت بقیه را بگیرد.
اون دسته از افرادی که می خواهند با حقوق کارمندی سر کنند دیگر نمی توانند به آنهایی که پیشرفت می کنند و در آمد
حلال بالایی دارند اعتراض کنند.
موفق باشید.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/01/06 , 07:42 ب.ظ
ارسال: #42
دوستان لطف کنید دیگر در بحثهای خارج از بحث اصلی شرکت نکنید.خواهشا.

نظر دوستان در باره ی کسب و کار اینتر نتی چیست ؟
البته در جریان هستم که کار سختی هست ،ولی بد نیست که یه سرچی از
دیجی کالا در نت بزنید و در آمد ناخالص روزانه دیجی کالا را ببینید ،آن وقت هست که
سر آدم شاخ در می آورد ،در این شرایط سخت اقتصادی میبینیم که چه درآمد بالایی
دارند .البته سالیان سال هست که دیجی کالا فعالیت می کند.
البته فروشگاههای زیادی بودند که نابود شدند و لی به نظر شما رمز موفقیت دیجی کالا چه بوده ؟
و آیا شما نظری درباره ی کسب و کار اینتر نتی دارید ؟
با تشکر.

آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

1394/01/06 , 09:06 ب.ظ
ارسال: #43
دوستان عزیز متاسفانه از دولت هیچ انتظاری نمیتوان داشت!چرا که دولت به لحاظ انجام وظایف و همچنین نظارت بر عملکرد ارگان های خود و شرکت های خصوصی کوتاهی وقصور فراوان می کند.نشانه آشکار آن هم این می باشد که بانک ها و سازمان ها به جای تلاش در جهت خدمت مشغول رسیدن به پول بیشتر و رابطه بازی و زدوبند هستند.از همین نظام مهندسی میگم و جای دوری نمیرم.من در آزمون نظام مهندسی که قبول شدم این دلیل نشد که چشم خودمو به حقیقت ببندم و باز هم گفتم که آزمون ها غیراستاندارد و نامردی هست.ما هر کدام بایستی مدعی و عدالت طلب باشیم .اگر صدای اعتراض ودرد بلند نشود چطور میتوان فهمید که بیماری وجود دارد؟کار بیمار این است که پیشگیری کند و اگر مریض شد به طبیب مراجعه کند.
ما تلاش خودمان را میکنیم حالا اگر نشد دولت می بایست حمایت کند.پس دولت را برای چه وجود آوردند؟وطیفه دولت چیست؟
رهبر فرمودند تولید ملی!آیا تولید ملی صورت گرفت؟اگر میگرفت الان ما اینجا این بحث ها را داشتیم؟آیا جوانان ژاپنی الان در فکر اینگونه مسائل هستند؟
بر سر جوان مسلمان شیعه چه آوردند که اینگونه گرفتار شدند؟علت درد چیست وکجاست؟
یا مهدی

رمز موفقیت دیجی کالا چه بوده ؟تلاش + پشتکار+خلاقیت+شناسایی نیاز بازار یا همان خلاءبازار
1394/01/07 , 12:21 ق.ظ
ارسال: #44
با سلام
دیجی کالا ضمانت کالا می کند مشاوره می دهدپشتیبانی جانانه می کند.جنسش جور وبه روز هست وکلک توکارش نیست. شاید این حرفها تبلیغ این گروهی شود که نمی شناسمشان ولی راه درست همان راهی هست که مورد تایید دین ما هم هست.ومنظورم از گفتن این مطلب نشان دادن راه موفقیت دراز مدت یک گروه هم هست.
من با کسب وکار اینترنتی خیلی موافقم

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/01/07 , 02:32 ق.ظ
ارسال: #45
با سلام
اقای عزتی شما با کسب و کار اینترنتی موافقید منم موافقم اما چگونه و چطور
من نزدیک 10 ساله تو کار نت و غیره هستم هرکاری کردم نتونستم درامدی از نت داشته باشم یعنی واقعا سخته یعنی تو ایران سخته
یه ضرب المثل هست میگه پول پول میاره
اینجا همه دارن شعار میدن من قصد توهین ندارم اما راهکار هیچ کدوممون به درد هیچ کدوممون نمیخوره

به فکر راه حل باشین به فکر کار باشین و واقعا بهش فکر کنید و به قول یکی از دوستام اگه واقعا اهل کار باشین همین تاپیک میتونه باعث بشه یه کار روبه راه کنیم

اگه واقعا هستین یا علی بگین تا ادامه بدم
دوستان متاسفانه تو همین سایت خیلی بیکار داریم خودشم خیلی ... ولی یکمی دور و برتون رو نگاه کنید می بینید افرادی که تحصیل نکردن نزدیک 98 درصدشون شاغل هستن و اون 2 درصد باقی هم دسشتون تو جیب باباست ولی تحصیل کرده ها نزدیک 90 درصدشون دسشتون تو جیب باباشونه و 10 درصد هم شاغل

چرا ما اینطوری شدیم
به سه دلیل؟
دلیل 1- شرایط بد اقتصادی کشور
دلیل 2- توقع زیاد و گاها بجای ما
دلیل 3- استفاده نکردن 100000 کاربر مای سیویل از امکان بالقوه سایت برای همکاری و همفکری و راه انداختن کار

دلیل 1- خوب دلیل اول دست من و شما نیست باید منتظر مذاکرات بمونیم که به امید خدا درست میشه

دلیل 2- خوب ما نزدیک 17 سال درس خوندیم که مثلا خیر سرمون ایندمون تامین بشه ولی یکهو بعد دانشگاه و خدمت می بینی اون اینده ای که براش زحمت کشیدی و مثلا تضمین کردی هیچ تضمینی توش نبوده و دلت برای خودت میسوزه
میخوام یه خاطره تلخ رو براتون تعریف کنم یه مدت دستم تنگ شد پول نداشتم خجالت می کشیدم از بابام بگیرم از خدمت امده بودم مدرکم رو هم گرفته بودم خیلی دنبال کار گشتم نبود صبح زود ساعت 7 پاشدم لباس کار برداشتم برای اولین بار تو عمرم رفتم میدان کار تا شاید یکی بیاد سراغم و منو ببره سرکار اما اونروز تا 10 اونجا بودم همه رو بردن جز من حتی از قیافم هم فهمیده بودن به درد کارگری نمیخورم خیلی داغون شدم فردا سرو وضعم رو خیلی کثیف و خاکی کردم ولی باز کسی منو نبرد تا روز بعدش که فهمیدم خودم باید برم دنبال ماشین ها کمی از غرورم رو بشکنم و خواهش کنم تا منو واسه کار ببرن اون روز از 10 نفر خواهش کردم تا اخر سر ساعت 10.30 یک نفر راضی شد منو ببره یک هفته پیشش کار کردم همون روز اول افتاب زده شدم و بارها بالا اوردم اما نذاشتم صاحب کار متوجه بشه اخرسرم کمی از پولم رو هم بالا کشید چیزی بهش نگفتم چون دلم شکسته بود نای مقاومت نداشتم اون یک هفته فقط یاد اون روزا میوفتادم که داشتم تا صبح درس میخوندم و به خودم میگفتم عوضش ایندم تضمینه اما کدوم اینده
پول اون یک هفته رو تا دو ماه مدیریت کردم ولی باز که پولم تموم شد مجبور شدم برم این دفعه سر کار فهمیدن من لیسانس دارم اگه بدونین کارگرای بی سواد با چه قیافه ای بهم نگا می کردن و چقدر از ته دل راضی بودن و چقدر از ته دل مسخره میکردن و می خندیدن هیچکی درکم نمیکرد مجبور شدم دیگه نرم
حالا امیدوارم همه دلیل توقع زیاد و به جا مارو دونسته باشن

دلیل 3-اقا این سایت 100000 کاربر داره خدا سر شاهده فقطو فقط اگه 100 کاربر تو این پست همکاری کنند میشه به یک نتیجه رسید چرا کسی همکاری نمیکنه
حرف اقای عزتی خیلی متین ولی خوب اقای عزتی شما با فروشگاه اینترنتی موافقید خوب اینم شد حرف البته ببخشیدا ولی بیاین یکمی قضیه رو بازتر کنید ببینید چقدر سرمایه میخواد هزینه طراحی سایت چقدره هزینه ارسال چطوریه ایا فقط میخواد تو تهران فعالیت کنن یا تو شهرستان خاصی
سایت دیجی کالا برای خودش الان غولی شده شما یک شبه بخواین بشین غول که نمیشه

بهترین راه به نظر خود من احداث یک سایت اینترنتی فروش کالای سوپری و خوراکی و پوشاکی انلاینه مثلا شما شیرازین و مطمینا تو شیراز هستن ادامای که توان بیرون رفتن و خرید خوراکی و سوپری ندارن شما میتونیناینفروشگاه رو احداث کنید بعد تبلیغات گسترده داخل شهر انجام بدید که هم قابلیت سفارش انلاین داشته باشین و هم تلفنی و نزدیک 5 تا هم موتور داشته باشین تا کالا هارو در سطحشهر جابه جا کنه نزدیک 50 تا 100 میلیون سرمایه میخواد
خوب این سایت میتونه بخش اعظمش خوراکی و وسوپری باشه ولی در کنار اون میتونید نزدیک 10 الی 20 تا موبایل و 50قلم لباس برای فروش بزارید نباید که همون اول میلیلارد ها سرمایه بزارید

این ازطرح من برای فروشگاه اینترنتی و اما بریم سراغ ایده من که نیاز به همکاری گسترده داره

ببیندیدهمه دنبال کار هستند اولین شرط برای کار سرمایه هست پول پول میاره درسته پس من همه رو تقسیم به پنج گروه زیر میکنم و منتظر پیشنهادات کاری دوستان برای سرمایه انها هستم

گروه 1- سرمایه اولیه 10 میلیون تومان

گروه 2- سرمایه اولیه 20 میلیون تومان

گروه 3- سرمایه اولیه 50 میلیون تومان

گروه 4- سرمایه اولیه 100 میلیون تومان

گروه 5- سرمایه اولیه 200 میلیون تومان

امیداورم هرچی طرح دارین با دتایل و جزییات توضیح بدین دقیقا عین من کاربردی باشه وبه یک حرف بسنده نکنید

مثلا اقای x برای گروه 3 با سرمایه 50 میلیون احداث کارگاه فرغون سازی رو دادن یک زمین میخواد به مساحت اینقدر+ این دستگاه رو میخواد این قیمت + مثلا 3 تا کاگر میخواد روزی8 ساعت کار کنن و ماهی 5 میلیون در میاره 3 میلیون ماله کارگرا برای خودت 2 میلیون میمونه و بازاریابیش هم مثلا اینطوریه

خواهش می کنم از تک تکتون به خودتون بیاین و طرح هاتون همین جا با دتایل توضیح بدید یه یا علی بگین و دستاتون رو بهم بدید و همکاری کابردی رو شروع کنیم شاید گره از زندگی یه مومن بازشد
با تشکر
امضاء: دکتر گاندی معروف به خدای عمران...
1394/01/07 , 03:11 ق.ظ
ارسال: #46
(1394/01/06 07:32 ب.ظ)siamak_meybodi نوشته شده توسط:  با سلام.
ممنون از شما مهندس کاظمی عزیزم ،جناب چیل آبادی عزیزیم ممنونم و همچنین از شما جناب سرافراز متشکرم.
عرض شود خدمت شما سروران که ،من با کارمندی در شرایط فعلی کشور مخالف هستم .
در ضمن قرار نیست که همه ی انسانهای یک کشور کار آفرین شوند.
در واقع از دولت که هم بگذریم خود ما هم باید تلاش کنیم ،شما برای نمونه چین را ببین ،مردم هم تلاش کردند.
باور کنید اگر ما اون همه جمعیت را داشتیم که دیگر نابود بودیم.
در این شرایط از کشور دوستان عزیزم لطف نمایند ،ایده ای بدهند برای کار ممکن است در همین تاپیک سرمایه اش هم
جور شود.شما دوستان یک بسم ا... بگید اگه کاری نشد اون موقع فکری می کنیم.

در ضمن اگر کسی نخواست شاسی بلند سوار بشه و نخواهد پیشرفت کند دلیلی ندارد وقت بقیه را بگیرد.
اون دسته از افرادی که می خواهند با حقوق کارمندی سر کنند دیگر نمی توانند به آنهایی که پیشرفت می کنند و در آمد
حلال بالایی دارند اعتراض کنند.
موفق باشید.
من هم در ابتدا گفتم که اول خودمون باید تلاش کنیم و خدا هم باید کمک بکنه . من دارم میگم دولت هم باید کمک بکنه و نباید ما رو تنها بگذاره . بنده خیلی افراد رو میشناسم که به کارمندی راضی هستند . ماهی سه میلیون حقوق میدن . براشون کافیه . با کلی امکانات و چیزهای دیگه . لطفا آقای میبدی از کارمندی بد نگید . کارمندی هم کار خوبیه . به قول معروف میگن راه دهش نمیدن حالا داره احوال خونه کدخدا رو هم میپرسه . حالا بذار پله پله بریم جلو . کار دولتی گیرمون نمیاد ، چه برسه بخواهیم بریم نمیدونم یک شبه با این بحث های مطرح شده در اینجا کار آفرین بشیم. برو ببین کدوم بانک بهت دو میلیون وام میده .؟ وام میلیاردی رو به کی میدن ؟ چرا آقای میبدی چشمتونو رو واقعیت ها میبندید ؟ من از دردهای جامعه میگم مثل اینکه شما خوشتون نمیاد ؟ شما دستتون جایی بنده که خوشتون نمیاد ؟ اول بریم زمینه کار و فعالیت اقتصادی رو فراهم کنیم ، بعدا بریمسراغ کار آفرینی . با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه . حالا شما هی اینجا بگید که خدمون باید تلاش کنیم. خوب منم میگم . همه دیگه هم میگن . فقط این نیست که . زمینه هم باید فراهم بشه
1394/01/07 , 12:06 ب.ظ
ارسال: #47
اقای سرافراز خوب حرف شما هم درست کی حرف شما یا دوستان دیگر رو رد می کنه ولی با غم خوردن چه دردی دوا میشه اسم تاپیک رو نگا کنید اسمش اینه باید موفق شویم 5 صفحه هم ادامه داشته اما به هیچ جای نرسیدیم پس جای از کار می لنگه عوض غم و غصه خوردن بیاین طرح های کار افرینی تون رو با جزییات کامل اینجا مطرح کنید شاید شما یه طرحی تو زهنتونه که مثلا میخواین مشهد پیادش کنید اما 50 تومن فعلا ندارین خوب اون طرح رو اینجا بیان کنید تا من تو شیراز اجراش کنم اینا حلوا حلوا نیست اینا رمز موفقیت تحصیل نکرده هاست توقع بی جا ندارن هر طرح کار افرینی که باشه رو شروع می کنن ولی ما میگیم باید طرحمون باید حتما جواب بده چون ازشکست میترسیم چون از اینکه مدرکمون زیر سوال بره میترسیم

من ازتون یکباره دیگه خواهش می کنم دور مباحثی که باعث نامیدی و افسردگی میشه رو خط بکشین بعضی از دوستان جوری از واقعیت جامعه میگن انگار مثلا ما تو مریخ زندگی می کنیم و واقف شرایط نیستیم واقع بین باشین اینجا تاپیک غم و غصه خوردن نیست قراره این تاپیک مفید باشه یا علی بگو و ادامه بده

مجددا گروه هارو تو زیر وارد می کنم دوستان مشارکت کنید هم به خاطر خودتون به خاطر دوستان...

گروه 1- سرمایه اولیه 10 میلیون تومان

گروه 2- سرمایه اولیه 20 میلیون تومان

گروه 3- سرمایه اولیه 50 میلیون تومان

گروه 4- سرمایه اولیه 100 میلیون تومان

گروه 5- سرمایه اولیه 200 میلیون تومان

امیداورم هرچی طرح دارین با دتایل و جزییات توضیح بدین دقیقا عین من کاربردی باشه وبه یک حرف بسنده نکنید

مثلا اقای x برای گروه 3 با سرمایه 50 میلیون احداث کارگاه فرغون سازی رو دادن یک زمین میخواد به مساحت اینقدر+ این دستگاه رو میخواد این قیمت + مثلا 3 تا کاگر میخواد روزی8 ساعت کار کنن و ماهی 5 میلیون در میاره 3 میلیون ماله کارگرا برای خودت 2 میلیون میمونه و بازاریابیش هم مثلا اینطوریه
1394/01/07 , 01:01 ب.ظ
ارسال: #48
سلام خدمت همه دوستان عزیزم و سروران گرامی
اول از همه نوروز 1394 رو به همه شما دوستانم تبریک میگم و امیدوارم که سالی پر خیر و برکت براتون باشه و به همه آرزوهاتون برسید وموفق باشید
از مهندس میبدی عزیز هم که این تاپیک خوب رو ایجاد کرد تشکر میکنم.حقیقتا باید بگم که بهترین تاپیکی هست که تو عمرم تو کل اینترنت دیدم.اینکه ما توی این انجمن به هم دیگه روحیه بدیم جهت موفقیت کار خارق العاده ای هست.مطمئنا همه ی ما هر سال وقتی سال جدید تحویل میشه فقط به ارزوها و اهدافمون فکر میکنیم و دوست داریم تو سال جدید به همه اون اهداف برسیم اما خب به بعضی اهداف در طی سال نمیرسیم که خیلی کسل کنندس . اما انسان با امید و آرزو هاش زندس.من امیدوارم که همه به ارزوهای خودشون توی این سال برسن اما اگرم شکستی خوردن ناامید نشن.چون هر شکست مقدمه پیروزی های بزرگی هست که در انتظار ماست.و انسان تا شکست نخوره به پیروزی نمیرسه.پس صرفا شکست خوردن بد نیست.مقدمه پیروزی های ماست. من مطمئنم الان همه یک آرزوی بزرگ دارن و اونم این که تو کارشون موفق باشن .یا اگه بیکارن به یه کار خوب برسن.اما من روی صحبتم با کسایی هست که بیکارن.من اعتقاد دارم کسی که توی جامعه ی ما بیکار هست بخاطر ضعفی هست که خودش داره.شما بعنوان یک مهندس عمران مدرک داری. اما تو هیچ شرکت یا پروژه ای دست نداری و بیکاری.خب علتش اینه که شما به قدری ضعف داری که کسی نمیتونه شما رو وارد بازار کار کنه.پس شما باید در سال جدید یک هدف داشته باشی اونم این که ضعف های خودتون رو برطرف کرده و به نقطه قوت تبدیل کنید.برای مثال شاید برای شما توی یه شرکت موقعیت کاری به وجود بیاد که باید ایتبس رو بلد باشید. اما وقتی ایتبس رو بلد نباشی خب موقعیت کاری که به وجود اومده از بین میره.پس این ضعف شماست.وقتی کسی با عشق و علاقه به رشته عمران فکر کنه موفق میشه و هیچ ربطی به پارتی و پول نداره. من معتقدم انسان های قوی خودشون پارتی خودشونن. و همیشه هم موفق هستن.اما انسان های ضعیف همیشه به پارتی فکر میکنن. یعنی اینکه یه آدم قوی بیادو دستشون رو بگیره. البته خودم همیشه طرز فکرم پارتی بود اما الان این طرز فکر رو عوض کردم.در آخر یه سوال از مهندسان عزیز دارم. بنده دارم شرکت نقشه کشی و یه دفتر فنی مهندسی میزنم اما نمیدونم کارم تا چه اندازه بگیره؟؟؟ مهندسانی که تجربه دارن یه مشاوره به من بدن که برای اینکه کارم در همین ابتدا بگیره چطور باید تبلیغ کنم رو کارم؟؟؟ و چطور عمل کنم که یه شرکت موفق و پر درآمد داشته باشم. .با سپاس از همه شما عزیزان و ممنون از شما که با حوصله حرفای منو خوندید.
یا حق

هیچی
1394/01/07 , 01:09 ب.ظ
ارسال: #49
یعنی خداوکیلی اینجا چرا اینجوریه؟ تاپیک اینقدر طرفدار پیدا کرده و همه دارن داخلش نظر میدن اونوقت من از یک هفته هر روز یک سوال میپرسم چه توی تاپیک جدید و چه توی تاپیک های قدیمی انگار نه انگار
بله باید موفق بود ! اما نه به این شکل !آخه این چه رویه ایی که دنبال می کنید؟
1394/01/07 , 01:27 ب.ظ
ارسال: #50
سلام مرسی از این که این تاپیک رو ایجاد کردید من دانشجوی ترم دو هستم و صفر کیلومتر برای این که بیام تو رشته عمران خیلی انگیزه داشتم و لی از یه لحاظ هم نگران کار و آیندم بودم و یه کسی و میخواستم که در رابطه با رشته خودم اطلاعات کافی داشته باشه و به من انرژی مثبت بده که چه کسی بهتر از شما که هم متخصص هستید و هم آگاه فقط یه نکته ای که به عقل ناقص من رسید اینه که تو همین تاپیک کسایی که واقعا بدون پارتی و ... به یه جایی رسیدن بیان و یه مقدار از تجربیاتشون رو در اختیار بچه های دیگه قرار بدن که هم مثال عینی برای ما باشه هم از تجربیاتشون هم استفاده کافی رو ببریم
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink ثبت و اخذ رتبه شرکت پیمانکاری چه شرایطی دارد? و اگه آماده بخرم چقدر پول باید بدم? siamak takabi 4 258 1395/04/30 04:13 ب.ظ
آخرین ارسال: mortezafox

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان