مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:61 زمان:1395/09/17
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:miladvb پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ مشاهده:21 زمان:1395/09/16
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:308 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3676 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:610 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:112 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:66 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:64 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:68 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1191 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات: 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باید موفق شویم.
1394/01/07 , 05:50 ب.ظ
ارسال: #51
RE: باید موفق شویم.
(1394/01/07 01:01 ب.ظ)ehsan021 نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان عزیزم و سروران گرامی
اول از همه نوروز 1394 رو به همه شما دوستانم تبریک میگم و امیدوارم که سالی پر خیر و برکت براتون باشه و به همه آرزوهاتون برسید وموفق باشید
از مهندس میبدی عزیز هم که این تاپیک خوب رو ایجاد کرد تشکر میکنم.حقیقتا باید بگم که بهترین تاپیکی هست که تو عمرم تو کل اینترنت دیدم.اینکه ما توی این انجمن به هم دیگه روحیه بدیم جهت موفقیت کار خارق العاده ای هست.مطمئنا همه ی ما هر سال وقتی سال جدید تحویل میشه فقط به ارزوها و اهدافمون فکر میکنیم و دوست داریم تو سال جدید به همه اون اهداف برسیم اما خب به بعضی اهداف در طی سال نمیرسیم که خیلی کسل کنندس . اما انسان با امید و آرزو هاش زندس.من امیدوارم که همه به ارزوهای خودشون توی این سال برسن اما اگرم شکستی خوردن ناامید نشن.چون هر شکست مقدمه پیروزی های بزرگی هست که در انتظار ماست.و انسان تا شکست نخوره به پیروزی نمیرسه.پس صرفا شکست خوردن بد نیست.مقدمه پیروزی های ماست. من مطمئنم الان همه یک آرزوی بزرگ دارن و اونم این که تو کارشون موفق باشن .یا اگه بیکارن به یه کار خوب برسن.اما من روی صحبتم با کسایی هست که بیکارن.من اعتقاد دارم کسی که توی جامعه ی ما بیکار هست بخاطر ضعفی هست که خودش داره.شما بعنوان یک مهندس عمران مدرک داری. اما تو هیچ شرکت یا پروژه ای دست نداری و بیکاری.خب علتش اینه که شما به قدری ضعف داری که کسی نمیتونه شما رو وارد بازار کار کنه.پس شما باید در سال جدید یک هدف داشته باشی اونم این که ضعف های خودتون رو برطرف کرده و به نقطه قوت تبدیل کنید.برای مثال شاید برای شما توی یه شرکت موقعیت کاری به وجود بیاد که باید ایتبس رو بلد باشید. اما وقتی ایتبس رو بلد نباشی خب موقعیت کاری که به وجود اومده از بین میره.پس این ضعف شماست.وقتی کسی با عشق و علاقه به رشته عمران فکر کنه موفق میشه و هیچ ربطی به پارتی و پول نداره. من معتقدم انسان های قوی خودشون پارتی خودشونن. و همیشه هم موفق هستن.اما انسان های ضعیف همیشه به پارتی فکر میکنن. یعنی اینکه یه آدم قوی بیادو دستشون رو بگیره. البته خودم همیشه طرز فکرم پارتی بود اما الان این طرز فکر رو عوض کردم.در آخر یه سوال از مهندسان عزیز دارم. بنده دارم شرکت نقشه کشی و یه دفتر فنی مهندسی میزنم اما نمیدونم کارم تا چه اندازه بگیره؟؟؟ مهندسانی که تجربه دارن یه مشاوره به من بدن که برای اینکه کارم در همین ابتدا بگیره چطور باید تبلیغ کنم رو کارم؟؟؟ و چطور عمل کنم که یه شرکت موفق و پر درآمد داشته باشم. .با سپاس از همه شما عزیزان و ممنون از شما که با حوصله حرفای منو خوندید.
یا حق
با سلام
بنده هم اخیرا میخواهم اقدام به تاسیس دفتر مهندسی نمایم . البته بنده تا دو ماه دیگه میشم پایه یک محاسبات . من میخواهم از اعضای دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی شهر خودمون دعوت کنم که بیان عضو دفتر اینجانب بشن و براشون هم پیشنهاد های جالبی دارم .
حالا نمیدونم شما میخواهید دفتر مهندسی وابسته به نظام مهندسی تاسیس کنید یا کلا همین دفاتر آزاد ؟
چیزی که میدونم اینه که روال کار اینه که صاحبکار میاد شهرداری و از طرق شهرداری به نظام مهندسی و دفاتر مهندسی ارجاع داده میشه و در دفاتر مهندسی براشون نقشه تهیه میشه . تو همین دفاتر هم بقیه نقشه های سازه و مکانیک و برق و اینها تهیه میشه و به صاحبکار تحویل میشه.
من فقط اینها رو میدونستم .
حالا اگر شما هم دفتر تاسیس کردید ما رو هم در جریان کارتون قرار بدهید که همفکری کنیم .
البته گام بعدیم اینه که بعد از محکم کردن جای پای دفترم ، مثلا در سال آینده تعدادی از کارهایی که به دفترم ارجاع داده میشه ، اجراشونم بر عهده بگیرم . یعنی یک معمار درست حسابی پیدا بکنم که کار رو به معمار بسپرم و خودم هم سرآوری کنم .
برنامه بعدیم اینه که تا دو سال بعدش ، دیگه خودم مستقا شروع کنم به ساخت و ساز آپارتمانی .
حالا همه اینها در حد ایده و فکر هست . تا ببینیم چی میشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/01/07 , 06:11 ب.ظ
ارسال: #52
(1394/01/07 05:50 ب.ظ)mehrazsarafraz14 نوشته شده توسط:  
(1394/01/07 01:01 ب.ظ)ehsan021 نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان عزیزم و سروران گرامی
اول از همه نوروز 1394 رو به همه شما دوستانم تبریک میگم و امیدوارم که سالی پر خیر و برکت براتون باشه و به همه آرزوهاتون برسید وموفق باشید
از مهندس میبدی عزیز هم که این تاپیک خوب رو ایجاد کرد تشکر میکنم.حقیقتا باید بگم که بهترین تاپیکی هست که تو عمرم تو کل اینترنت دیدم.اینکه ما توی این انجمن به هم دیگه روحیه بدیم جهت موفقیت کار خارق العاده ای هست.مطمئنا همه ی ما هر سال وقتی سال جدید تحویل میشه فقط به ارزوها و اهدافمون فکر میکنیم و دوست داریم تو سال جدید به همه اون اهداف برسیم اما خب به بعضی اهداف در طی سال نمیرسیم که خیلی کسل کنندس . اما انسان با امید و آرزو هاش زندس.من امیدوارم که همه به ارزوهای خودشون توی این سال برسن اما اگرم شکستی خوردن ناامید نشن.چون هر شکست مقدمه پیروزی های بزرگی هست که در انتظار ماست.و انسان تا شکست نخوره به پیروزی نمیرسه.پس صرفا شکست خوردن بد نیست.مقدمه پیروزی های ماست. من مطمئنم الان همه یک آرزوی بزرگ دارن و اونم این که تو کارشون موفق باشن .یا اگه بیکارن به یه کار خوب برسن.اما من روی صحبتم با کسایی هست که بیکارن.من اعتقاد دارم کسی که توی جامعه ی ما بیکار هست بخاطر ضعفی هست که خودش داره.شما بعنوان یک مهندس عمران مدرک داری. اما تو هیچ شرکت یا پروژه ای دست نداری و بیکاری.خب علتش اینه که شما به قدری ضعف داری که کسی نمیتونه شما رو وارد بازار کار کنه.پس شما باید در سال جدید یک هدف داشته باشی اونم این که ضعف های خودتون رو برطرف کرده و به نقطه قوت تبدیل کنید.برای مثال شاید برای شما توی یه شرکت موقعیت کاری به وجود بیاد که باید ایتبس رو بلد باشید. اما وقتی ایتبس رو بلد نباشی خب موقعیت کاری که به وجود اومده از بین میره.پس این ضعف شماست.وقتی کسی با عشق و علاقه به رشته عمران فکر کنه موفق میشه و هیچ ربطی به پارتی و پول نداره. من معتقدم انسان های قوی خودشون پارتی خودشونن. و همیشه هم موفق هستن.اما انسان های ضعیف همیشه به پارتی فکر میکنن. یعنی اینکه یه آدم قوی بیادو دستشون رو بگیره. البته خودم همیشه طرز فکرم پارتی بود اما الان این طرز فکر رو عوض کردم.در آخر یه سوال از مهندسان عزیز دارم. بنده دارم شرکت نقشه کشی و یه دفتر فنی مهندسی میزنم اما نمیدونم کارم تا چه اندازه بگیره؟؟؟ مهندسانی که تجربه دارن یه مشاوره به من بدن که برای اینکه کارم در همین ابتدا بگیره چطور باید تبلیغ کنم رو کارم؟؟؟ و چطور عمل کنم که یه شرکت موفق و پر درآمد داشته باشم. .با سپاس از همه شما عزیزان و ممنون از شما که با حوصله حرفای منو خوندید.
یا حق
با سلام
بنده هم اخیرا میخواهم اقدام به تاسیس دفتر مهندسی نمایم . البته بنده تا دو ماه دیگه میشم پایه یک محاسبات . من میخواهم از اعضای دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی شهر خودمون دعوت کنم که بیان عضو دفتر اینجانب بشن و براشون هم پیشنهاد های جالبی دارم .
حالا نمیدونم شما میخواهید دفتر مهندسی وابسته به نظام مهندسی تاسیس کنید یا کلا همین دفاتر آزاد ؟
چیزی که میدونم اینه که روال کار اینه که صاحبکار میاد شهرداری و از طرق شهرداری به نظام مهندسی و دفاتر مهندسی ارجاع داده میشه و در دفاتر مهندسی براشون نقشه تهیه میشه . تو همین دفاتر هم بقیه نقشه های سازه و مکانیک و برق و اینها تهیه میشه و به صاحبکار تحویل میشه.
من فقط اینها رو میدونستم .
حالا اگر شما هم دفتر تاسیس کردید ما رو هم در جریان کارتون قرار بدهید که همفکری کنیم .
البته گام بعدیم اینه که بعد از محکم کردن جای پای دفترم ، مثلا در سال آینده تعدادی از کارهایی که به دفترم ارجاع داده میشه ، اجراشونم بر عهده بگیرم . یعنی یک معمار درست حسابی پیدا بکنم که کار رو به معمار بسپرم و خودم هم سرآوری کنم .
برنامه بعدیم اینه که تا دو سال بعدش ، دیگه خودم مستقا شروع کنم به ساخت و ساز آپارتمانی .
حالا همه اینها در حد ایده و فکر هست . تا ببینیم چی میشه
سلام خدمت شما سرور گرامی. بنده قصدم اینه که یک دفتر فنی مهندسی آزاد تاسیس کنم.. نمیخوام وابسته باشه. چون خودم یه چند سالی نقشه کش بودم تو یه شرکت به اسم دستور نوین که الان دیگه توی اون شرکت کار نمیکنم. اون شرکت هم یه شرکت آزاد بود اما توی سازمان ثبت شرکت ها بعنوان یک شرکت با سهامی خاص ثبت شده بود. دقیقا من هم هدفم تاسیس همین نوع شرکت هست... اما خب کمی ترس دارم چون واقعا نمیدونم این کار به صلاح من هست ؟؟؟ یعنی با این همه هزینه که میخوام بکنم آیا ورشکست نمیشم یا به اصلاح زمین نمیخورم؟؟؟ که البته دل رو زدم به دریا و میخوام این کار رو بکنم تا ببینم خدا چی میخواد.. البته امیدوارم که شما هم توی کارتون موفق باشید مطمئنا باید در این راه بیشتر با شما همفکری کنم که اگر قابل بدونید بعد از اتمام این تعطیلات عید و پایان سیزده بدر که من میوفتم دنبال کارای ثبت شرکتو اجاره یه مکان برای شرکتم و بقیه کارا توی این مراحل و همچنین نوع گرفتن کار از کارفرمایان باشما بیشتر همفکری کنم

هیچی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/01/07 , 07:55 ب.ظ
ارسال: #53
(1394/01/07 03:11 ق.ظ)mehrazsarafraz14 نوشته شده توسط:  
(1394/01/06 07:32 ب.ظ)siamak_meybodi نوشته شده توسط:  با سلام.
ممنون از شما مهندس کاظمی عزیزم ،جناب چیل آبادی عزیزیم ممنونم و همچنین از شما جناب سرافراز متشکرم.
عرض شود خدمت شما سروران که ،من با کارمندی در شرایط فعلی کشور مخالف هستم .
در ضمن قرار نیست که همه ی انسانهای یک کشور کار آفرین شوند.
در واقع از دولت که هم بگذریم خود ما هم باید تلاش کنیم ،شما برای نمونه چین را ببین ،مردم هم تلاش کردند.
باور کنید اگر ما اون همه جمعیت را داشتیم که دیگر نابود بودیم.
در این شرایط از کشور دوستان عزیزم لطف نمایند ،ایده ای بدهند برای کار ممکن است در همین تاپیک سرمایه اش هم
جور شود.شما دوستان یک بسم ا... بگید اگه کاری نشد اون موقع فکری می کنیم.

در ضمن اگر کسی نخواست شاسی بلند سوار بشه و نخواهد پیشرفت کند دلیلی ندارد وقت بقیه را بگیرد.
اون دسته از افرادی که می خواهند با حقوق کارمندی سر کنند دیگر نمی توانند به آنهایی که پیشرفت می کنند و در آمد
حلال بالایی دارند اعتراض کنند.
موفق باشید.
من هم در ابتدا گفتم که اول خودمون باید تلاش کنیم و خدا هم باید کمک بکنه . من دارم میگم دولت هم باید کمک بکنه و نباید ما رو تنها بگذاره . بنده خیلی افراد رو میشناسم که به کارمندی راضی هستند . ماهی سه میلیون حقوق میدن . براشون کافیه . با کلی امکانات و چیزهای دیگه . لطفا آقای میبدی از کارمندی بد نگید . کارمندی هم کار خوبیه . به قول معروف میگن راه دهش نمیدن حالا داره احوال خونه کدخدا رو هم میپرسه . حالا بذار پله پله بریم جلو . کار دولتی گیرمون نمیاد ، چه برسه بخواهیم بریم نمیدونم یک شبه با این بحث های مطرح شده در اینجا کار آفرین بشیم. برو ببین کدوم بانک بهت دو میلیون وام میده .؟ وام میلیاردی رو به کی میدن ؟ چرا آقای میبدی چشمتونو رو واقعیت ها میبندید ؟ من از دردهای جامعه میگم مثل اینکه شما خوشتون نمیاد ؟ شما دستتون جایی بنده که خوشتون نمیاد ؟ اول بریم زمینه کار و فعالیت اقتصادی رو فراهم کنیم ، بعدا بریمسراغ کار آفرینی . با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه . حالا شما هی اینجا بگید که خدمون باید تلاش کنیم. خوب منم میگم . همه دیگه هم میگن . فقط این نیست که . زمینه هم باید فراهم بشه

با سلام.
همکار گرامی جناب سرافراز ،مواظب صحبت کردن خود باشید.
با ادبیات درستی سخن نمی گویید ،لطف کنید از این پس درست صحبت نمایید ،
راه دهش نمیدن یعنی چه آقا ؟ ادب داشته باش.
شما که کارمند نیستید چرا نگران کارمند ها هستید ؟
با این حقوق قانون کار آیا می شود زندگی کرد ؟
چند درصد از حقوق بگیران این مملکت ماهی سه میلیون می گیرند ؟
تهمت نزنید ،یعنی چه که دست من جایی بند هست ؟ فکر کردین که چون در فضای مجازی
هستید هر گونه تهمتی را می توانید به شخصی بزنید ؟ مثل اینکه قوانین مملکت را مطالعه نکرده اید .
بدون داشتن مدرک درباره ی کسی حرف زدن در مکانی که عموم مردم در آن هستند ،تهمت و افترا هست ،
و مجازات آن را فکر کنم همه بدانند.

برو ببین کدوم بانک بهت دو میلیون وام میده ؟ به نظر شما کلمه برو ،کلمه خوبی هست برای مکالمه با یک فردی
که با شما دوست صمیمی نیست.

در ضمن اگر خیلی از دولت شاکی هستید اینجا جای اعتراض به دولت نیست.
شکایت خود را در جای دیگری مطرح نمایید.

مدرک خود را برای اینکه من فرمودید دست من جایی بنده چیست ؟
لطفا پاسخ دهید.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

1394/01/07 , 11:43 ب.ظ
ارسال: #54
باسلام
باید احترام مهندس میبدی را که زحمت به خود داده وبحثهای این تاپیک را اداره می کند نکه داریم.ایشان در زمینه کمکهای فنی به کاربران هم ثابت کرده اند که فرد خدومی هستند .انصاف رارعایت کنید واضح است اگر این بنده خدا به جایی وصل بود که الان ماها خدمتشون نبودیم دنبال
سوروسات خودش بود.تازه من خیلی از آنهایی را هم که به جایی وصلند می شناسم وخیلی ها در سفره شان نان می خورند.پس بدبین مطلق نباشیم.آقای مهندس سرافراز! شما بیش از آنچه روحیه خدمتی داشته باشد منتقد هستید.طبق اظهار خودتان در حد پایه یک محاسبات سواد دارید ولی ساده ترین کمکهارا به اعضا ی دیگر نمی کنیدمقایسه کنید خودتان را با مهندس میبدی وتعداد مطالبی که ارسال داشته اند وتعداد پاسخگوییهاشان.پس بهتر است از بهم زدن ریتم گفتگوها دست بردارید.
واما در مورد کسب وکار اینترنتی معتقدم به سه گروه تقسیم می شود
1- تبلیغ وارائه کالا
2- تبلیغ وارائه خدمات
3- تبلیغ وارانه کالا وخدمات
کالا وخدمات در هر زمینه ای می تواند باشدوکشف نیاز بازار در شهر خاص خود خوش فکری است.لزومی ندارد که همان کالاهایی باشد که دیجی کالا ارائه می دهد
تیم کاری بایستی منسجم وهمدل باشند وگرنه آن ضرب المثل معروف که گفته "شریک اگر خوب بود خدا هم برای خود شریک می گرفت" اجرا می شود
به نظرم ایده یک ثروت است نمی توان آن را سر کوچه گذاشت چون دزد می برد.ذکر جزنیات ایده ها در یک سایت عمومی نشان دهنده بی تجربگی افراد است
ولی راهنمایی های کلی کار درست وخدا پسندا نه ای هست همتن کاری که تک تک ماها داریم انجام می دهیم.گاهی راهنمایی های کلی در افراد خاصی تولید ایده دقیق واجرایی می کند.
دوستان از بیان راهکارهای کلی دریغ نکنند ای بسا بحثهایی که ایجاد می کند برای بیان کننده آن هم بی فایده نباشد.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
1394/01/08 , 01:12 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/01/11 02:29 ب.ظ، توسط فرشاد امن خانی.)
ارسال: #55
شوک شوک شوک
فلاش فلاش
توجه توجه
سوپرایز ویژه من به تمام مای سیویلی ها
دانلود طرح توجیهی کار در دفتر فنی و مهندسی و همزمان باز کردن فروشگاه بزرگ سامسونگ با
درامد ماهی 6 میلیون تومان تضمینی

فایل‌(های) پیوست شده
طرح توجیهی کار در دفتر فنی و مهندسی و همزمان باز کردن فروشگاه بزرگ سامسونگ با درامد ماهی 6 میلیون تومان تضمینی.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 75
اندازه 201.76 KB

1394/01/08 , 02:02 ق.ظ
ارسال: #56
(1394/01/07 07:55 ب.ظ)siamak_meybodi نوشته شده توسط:  
(1394/01/07 03:11 ق.ظ)mehrazsarafraz14 نوشته شده توسط:  
(1394/01/06 07:32 ب.ظ)siamak_meybodi نوشته شده توسط:  با سلام.
ممنون از شما مهندس کاظمی عزیزم ،جناب چیل آبادی عزیزیم ممنونم و همچنین از شما جناب سرافراز متشکرم.
عرض شود خدمت شما سروران که ،من با کارمندی در شرایط فعلی کشور مخالف هستم .
در ضمن قرار نیست که همه ی انسانهای یک کشور کار آفرین شوند.
در واقع از دولت که هم بگذریم خود ما هم باید تلاش کنیم ،شما برای نمونه چین را ببین ،مردم هم تلاش کردند.
باور کنید اگر ما اون همه جمعیت را داشتیم که دیگر نابود بودیم.
در این شرایط از کشور دوستان عزیزم لطف نمایند ،ایده ای بدهند برای کار ممکن است در همین تاپیک سرمایه اش هم
جور شود.شما دوستان یک بسم ا... بگید اگه کاری نشد اون موقع فکری می کنیم.

در ضمن اگر کسی نخواست شاسی بلند سوار بشه و نخواهد پیشرفت کند دلیلی ندارد وقت بقیه را بگیرد.
اون دسته از افرادی که می خواهند با حقوق کارمندی سر کنند دیگر نمی توانند به آنهایی که پیشرفت می کنند و در آمد
حلال بالایی دارند اعتراض کنند.
موفق باشید.
من هم در ابتدا گفتم که اول خودمون باید تلاش کنیم و خدا هم باید کمک بکنه . من دارم میگم دولت هم باید کمک بکنه و نباید ما رو تنها بگذاره . بنده خیلی افراد رو میشناسم که به کارمندی راضی هستند . ماهی سه میلیون حقوق میدن . براشون کافیه . با کلی امکانات و چیزهای دیگه . لطفا آقای میبدی از کارمندی بد نگید . کارمندی هم کار خوبیه . به قول معروف میگن راه دهش نمیدن حالا داره احوال خونه کدخدا رو هم میپرسه . حالا بذار پله پله بریم جلو . کار دولتی گیرمون نمیاد ، چه برسه بخواهیم بریم نمیدونم یک شبه با این بحث های مطرح شده در اینجا کار آفرین بشیم. برو ببین کدوم بانک بهت دو میلیون وام میده .؟ وام میلیاردی رو به کی میدن ؟ چرا آقای میبدی چشمتونو رو واقعیت ها میبندید ؟ من از دردهای جامعه میگم مثل اینکه شما خوشتون نمیاد ؟ شما دستتون جایی بنده که خوشتون نمیاد ؟ اول بریم زمینه کار و فعالیت اقتصادی رو فراهم کنیم ، بعدا بریمسراغ کار آفرینی . با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه . حالا شما هی اینجا بگید که خدمون باید تلاش کنیم. خوب منم میگم . همه دیگه هم میگن . فقط این نیست که . زمینه هم باید فراهم بشه

با سلام.
همکار گرامی جناب سرافراز ،مواظب صحبت کردن خود باشید.
با ادبیات درستی سخن نمی گویید ،لطف کنید از این پس درست صحبت نمایید ،
راه دهش نمیدن یعنی چه آقا ؟ ادب داشته باش.
شما که کارمند نیستید چرا نگران کارمند ها هستید ؟
با این حقوق قانون کار آیا می شود زندگی کرد ؟
چند درصد از حقوق بگیران این مملکت ماهی سه میلیون می گیرند ؟
تهمت نزنید ،یعنی چه که دست من جایی بند هست ؟ فکر کردین که چون در فضای مجازی
هستید هر گونه تهمتی را می توانید به شخصی بزنید ؟ مثل اینکه قوانین مملکت را مطالعه نکرده اید .
بدون داشتن مدرک درباره ی کسی حرف زدن در مکانی که عموم مردم در آن هستند ،تهمت و افترا هست ،
و مجازات آن را فکر کنم همه بدانند.

برو ببین کدوم بانک بهت دو میلیون وام میده ؟ به نظر شما کلمه برو ،کلمه خوبی هست برای مکالمه با یک فردی
که با شما دوست صمیمی نیست.

در ضمن اگر خیلی از دولت شاکی هستید اینجا جای اعتراض به دولت نیست.
شکایت خود را در جای دیگری مطرح نمایید.

مدرک خود را برای اینکه من فرمودید دست من جایی بنده چیست ؟
لطفا پاسخ دهید.

منظور از راه دهش نمیدهند شما نیستی . منظور اینه که برای افراد تازه فارغ التحصیل یا فرض کنید چند ساله فارغ التحصیل شده که نه پول دارند و نه تخصص کافی ، شما انچنان داری نسخه موفقیت و کارآفرینی میپیچی و انچنان در فضا میبریدشون که غیر منطقی هست . منظور اونها هستند . یعنی اینکه نه پول دارند و نه تجربه ، حالا میخوان کار آفرین هم بشند .
من کارمند نیستم . من کلا کار رو به سه دسته تقسیم میکنم :
الف- کاری که شخص برای خودش انجام دهد و علاوه بر اینکه درامد بالایی باید داشته باشد ، حتما باید از لحاظ حرص و جوش خوردن هم بصرفه .
ب- کار دولتی : بعد از کار برای خود ، بهترین گزینه کار دولتی هست . بی دردسر و امن . با حقوق مکفی برای گرداندن یک زندگی متوسط . دستت به دهانت میرسد و محتاج دیگران نیستی . احترام هم داری .
ج- کار برای شرکتهای خصوصی : در اینجا به دو دسته تقسیم میشود ----> شرکتهای با انصاف که شاید 5 درصد را تشکیل بدهند و مانند کارمندهای دولتی با شما رفتار میکنند .
یا شرکتهای بی انصاف که دنبال بهره کشی و چپاول حق و حقوق شما هستند و متاسفانه 95 درصد شرکتهای خصوصی را تشکیل میدهند .
کلا حرف من اینه که چون انهایی که تازه فارغ التحصیل شدن نه پول خاصی دارن که خودشون کارآفرین بشن و چون احتمال اینکه شرکت خصوصی با انصاف هم گیرشون بیاد خیلی کم هستش ، پس گزینه مناسب برای انها ، استخدام دولتی هستش .
در ضمن بنده در اینجا قصد انتقاد از دولت را ندارم . من دارم در قالب ارائه راه حل ، میگویم دولت باید فلان کار را بکند . یعنی همان که گفتم که دولت باید کارهای دولتی را سهمیه ای کند و بین جوانان هر 5 سال تقسیم کند تا هر جوان ضمن کسب درامد ، تجربه هم بدست اورد .
بنابراین اینقدر کار دولتی را نکوبید . برادر من کار دولتی دارد و هزار ماشاالله وضع زندگیش توپ است . کار دولتی اینجور نیست که در اوایل شما پیشرفتتو به چش ببینی . ولی در ادامه و بعد ده سال ، بطور قابل ملاحظه ای پیشرفت میکنی .
بنابراین کار دولتی بد نیست . بر خلاف اون چیزی که شما میفرمایید .
بسیاری از حقوق بگیران این مملکت ( با درجه کارشناسی ) حقوق و مزایا و عیدی و سنوات انها را که حساب کنی قطعا اگر بیشتر از ماهی 3 میلیون نشود ، کمتر نمیشود .
در مورد دستتون جایی بنده ، اگر دقت کرده باشید ، بعد جمله ام و در انتهای جمله علامت سوال گذاشتم . حتما میدونید که علامت سوال مفهومش چیه ؟ یعنی اینکه دارم میپرسم ازخودتون . بنابراین نگفتم حتما . بلکه احتمال داده ام و دارم از خودتون سوال میکنم . میتونید یک کلمه جواب بدهید بگویید بله یا خیر . اینهمه آسمون ریسمون بافتن ندارد اقا جان .
منظور از برو ، باز شخص خود شما نیستی . منظور کل افراد جوان هستند . منظور اینکه اینهمه که شما میفرمایید کارآفرینی و فلان و بهمان ، اولا فرد جوان خودش پول ندارد . دوما بانکها وام نمیدهند . سوما اگر هم بدهند همین کارمندان دولتی که شما میفرمایید خوب نیست ادم کارمند بشه ، باید ضمانتتونو بکنند . چهارما بهره بانکها آنقدر زیاد است که صرف نمیکنه .
در مورد آخری هم توضیح دادم که بنده در قالب ارائه راه حل برای مشکل عدم عدالت در واگذاری شغل های دولتی دارم از دولت انتقاد میکنم .
خوب امیدوارم جواب سوالهایتان را گرفته باشید .
1394/01/08 , 02:27 ق.ظ
ارسال: #57
(1394/01/07 11:43 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  .آقای مهندس سرافراز! شما بیش از آنچه روحیه خدمتی داشته باشد منتقد هستید.طبق اظهار خودتان در حد پایه یک محاسبات سواد دارید ولی ساده ترین کمکهارا به اعضا ی دیگر نمی کنید
(1394/01/07 11:43 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  با سلام
(1394/01/07 11:43 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  ابتدا باید عرض کنم که سوالاتی که در اینجا مطح میشود ، به چند بخش تقسیم میشود : بعضی سوالات واقعا بیربط و بی مفهوم هستند ونشان دهنده این است که شخص پرسش کننده اصلا هیچ چیزی از سوالی که پرسیده و یا درسی که خونده نفهمیده . بنابراین این قبیل سوالات اصلا مفهوم نیستند که بخواهیم جواب بدهیم . برخی دیگر از سوالات در قالب این است که یک فایلی را برای دانلود قرار میدهند و میگویند لطفا پروژه منو چک کنید و برام حلش کنید . خوب من یادمه که یک بار استاد درس فولاد 1 ما یک آقای دکتری بود . تمرین داده بود که حل کنیم . یکی از تمرین ها واقعا سخت بود و کسی ازش سر در نمی آورد . تصمیم گرفتیم که برویم پیش خود ایشان تا از خودشان بپرسیم . رفتیم پیش ایشان و گفتیم که کمکمان کند . ایشان هم برگه حل تمرین ما رو دیدند و گفتند که اقلا یک چیزی خودتان بنویسید ، من ببینم چی نوشتید تا من هم کمکتان کنم و مثلا بگویم اینجاشو بد حل کردی یا فلان . حالا حکایت اینجا شده است . هر کسی که پروژه دانشگاهی دارد ، کار را برای خودش ساده کرده . میاد یک ثبت نام ساده در داخل انجمن میکند و بعد انتظار دارد که بقیه اعضای انجمن بیان فایل ایشونو دانلود کنند و از ب بسم الله تا پ پایان ، کل پروژه اشان ورودیها و خروجی ها را برایشان کنترل کنند و جاییش اگر مشکل داره براشون درست کنند و دوباره براشون بفرستند . خوب این خیلی غیر منطقی هست . ما خودمون هم کار و زندی داریم . البته الان که نوروزه ، مقداری وقت آزاد داریم . وگرنه بقیه مدت نه .من بیشتر طرفدار سوالاتی هستم که طرف خودش هم زحمتش را کشیده باشد و اینو از خود طرح سوال میشود فهمید . در ضمن سوال جوری باشه که خلاصه و دقیق باشه تا بتوان در چند سطر به راهنمایی ایشان پرداخت . مثلا گفت که فلان صفحه مبحث نهم این موضوع رو توضیح داده . بقیه اشو خود شخص سوال کننده باید برود دنبالش و نباید لقمه را بجویم و داخل دهانش بگذاریم .همچنین موضوع دیگری که مطرح است و یک اشکال عمده در کل اینترنت هست ، این است که هر کسی که احاطه کاملی به یک موضوعی ندارد ، می آید نظر خودش را آنچنان قطعی بیان میکند که هر کسی که میخواند خیال میکند که ایشان دارد دقیقا صحیح میگوید . بنده خودم بارها شاهد بودم که در جواب سوال کنندگان ، جوابهایی کاملا و صد در صد غلط داده شده است . من حرفم این است که اگر واقعا جواب یک سوالی را نمیدانیم ، واجب نیست جواب بدهیم . بگذاریم بدون جواب بماند تا شخص سوال کننده برود اینقدر بگردد تا از متخصص واقعیش بپرسد و جوابشو بگیره . همچنین است در مورد مطالب منتشر شده در وبلاگها و سایتها . بنده خودم مثلا در مورد موضوعی خاص در گوگل جستجو میکنم ، به نتایجی میرسم که یا ان آموزش منسوخ شده یا غلط هست . خوب یکی نیست به این افراد بگوید آقا جان شما که وبلاگ داری یا سایت داری ، چرا وقتی مطالب انها منسوخ شده یا غلط هست و خودت هم میدانی که غلط هست ، چرا هنوز انها را داری منتشر میکنی ؟ چرا وقت و چشم و چار مردمو هدر میدهی ؟ چرا نمیگذری گوگل نتیجه ای را بدهد که بروز هست و همچنین صحیح است . باز بهتون بر نخوره ها . در مورد اینجا نمیگم . کلا دارم در مورد کل وبلاگها و وبسایتها میگویم .خوب شاید در مورد اینجا هم اتفاق بیفتد .
(1394/01/07 11:43 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  مثلا جوابها بر مبنای مبحث های قبلی باشد و الان که مبحث ها تغییر پیدا کرده ، شخص خواننده مطالب گمراه یشود . پس بهتر است تا این اتفاق برای ایجا نیفتاده ، مدیران اینجا دست به کار بشوند و برنامه بریزند که مطالبی که منسوخ شده را حذف کنند یا لا اقل به روز کنند .
(1394/01/07 11:43 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  اصولا بنده یک وقتی در جایی دیگر در این سایت مطرح کردم که بابت سوالات واقعا تخصصی ؛ اگر امکانش باشد بیاییم چند دکترا متخصص را ببینیم و افراد با پرداخت پول بتوانند از آنها سوالاتشونو بپرسند و به جواب قطعی و صحیح و به روز برسند . من نظرم این بود .
1394/01/08 , 12:01 ب.ظ
ارسال: #58
سلام
فکر کنم این تاپیک برای راهنمایی و ایجاد روحیه و همفکری ایجاد شده. اینکه ما بیاییم از هم دیگه انرژی مثبت بگیریم. اما فضای اینجا تا حدی متشنج شده. ااصلا این بحث رو که طرف کارمنده دولته یا کارمند ادارات خصوصیه یا خودش کار آفرینه رو جمعش کنید . بلاخره هر کسی موفقیت خودش رو توی یه چیزی میبینه . برای مثال خود من زمانی که 18 سالم شد چون اون زمان سن قانونی 18 سال بود الان شده 19 سال .. آرزو داشتم برم توی نیرو انتظامی استخدام دولت شم و بشم یه نظامی. یعنی آرزوی من رفتن توی نظام بود و تا مراحل استخدام شدن هم طی کردم اما قسمت نشد که برم و سرنوشت زندگی من به طرف عمران کشیده شد. خب وقتی یک نفر آرزوی کار دولتی داره اصلا دلیلی نداره ما بخواهیم تو ذوقش بزنیم البته من بازم تاکید میکنم این تاپیک هدفش ایجاد روحیه و انرژی مثبت بود که الان دیگه اینطور نیست. بهتره دوستان در هر تاپیکی اون چهارچوب و ضوابط رو حفظ کنند.

هیچی
1394/01/08 , 12:35 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/01/11 02:30 ب.ظ، توسط فرشاد امن خانی.)
ارسال: #59
(1394/01/08 01:12 ق.ظ)دکتر گاندی نوشته شده توسط:  
شوک شوک شوک
فلاش فلاش
توجه توجه
سوپرایز ویژه من به تمام مای سیویلی ها
دانلود طرح توجیهی کار در دفتر فنی و مهندسی و همزمان باز کردن فروشگاه بزرگ سامسونگ با
[size=medium]درامد ماهی 6 میلیون تومان تضمینی
دوست عزیز فایل ارسالی شما دارای پسورد هست و باز نمیشه . لطف کنید پسوردش رو بدید. ممنون

هیچی
1394/01/08 , 01:55 ب.ظ
ارسال: #60
با سلام.
ضمن تشکر ویژه از جناب مهندس عزتی عزیزم و مهندس خاتمی عزیزم ،باید خدمت دوستان عزیزم عرض کنم که
باور بفرمایید من کار خودم را دارم و الان که دیدم بی کار تر هستم ،سعی کنم تاپیکی ایجاد
کنم که فقط انرژی مثبتی را به دوستان انتقال بدهم.
واقعا دولت به سختی می تواند اشتغال برای جوانان بوجود بیاورد ،آن وقت ما توقع نداشته باشیم که در یک تاپیک
برای جوانان کار بوجود بیاوریم.هدف ایجاد این تاپیک همانطور که مهندس احسان عزیزم فرمودند انتقال انرژی مثبت
به دوستان عزیزم بوده .اگر ما به یکدیگر انرژی مثبت ندهیم چه کسی اینکار را انجام می دهد.

معمولا این گونه تاپیکها بسیار زود قفل می شوند ،این را بنا به تجربه ی خودم در این چند سال اخیر که در انجمنهای
دیگری فعالیت کرده ام دیده ام.امید وارم این اتفاق برای این تاپیک نیفتد.چون واقعا خیلی از دوستان هستند که به
این انرژی های مثبت نیاز دارند از جمله ی خود من .

به خاطر یکسری موضوعاتی که در تاپیک اتفاق افتاد به شخصه از تک تک دوستان عذر خواهی می کنم.

در پایان از مهندس خیر الهی عزیزم تشکر ویژه ای می کنم به خاطر زحماتشان در این تاپیک.

تا بایدی در کار نباشد ،کاری انجام نمی شود.

موفق باشید.

آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink ثبت و اخذ رتبه شرکت پیمانکاری چه شرایطی دارد? و اگه آماده بخرم چقدر پول باید بدم? siamak takabi 4 255 1395/04/30 04:13 ب.ظ
آخرین ارسال: mortezafox

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان