مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3635 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:564 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:22 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:93 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:48 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:47 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:56 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1184 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:64 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:54 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات: 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باید موفق شویم.
1394/01/08 , 06:20 ب.ظ
ارسال: #61
RE: باید موفق شویم.
با سلام
من هم موافقم که باید به دیگران امید داد و آنها را تشویق به حرکت و فعالیت نمود . اصولا ذات انسان بر همین اساس پرورش یافته است . یعنی هر کسی دوست دارد کار و پیشه ای برای خودش فراهم کند و کار کند .
من بیشتر حرفم روی کسانی هست که تازه فارغ التحصیل شدند یا چند سالی بیشتر نیست که فارغ التحصیل شدند و پول و سرمایه و پارتی و اینها هم ندارند . من میگویم چشم انها را به قله های کارآفرینی و موفقیت ندوزانیم . مثلا نگوییم ، ببینید فلان سلطان شکلات کشور ، حتی یک ریال هم نداشت و با کار و تلاش خودش الان صدها کارخانه داره و رتبه اول شکلات آسیا هست . حالا واقعا من نمیدانم وقتی میگویند فلانی از صفر شروع کرد ، منظور واقعا این هست که از هیچی شروع کرد یا اینکه مثلا سرمایه اندکی داشته یا قرض گرفته یا وام گرفته یا هدیه بهش دادند ؟!!
مثلا آیا میشود یک واکنش شیمیایی بدون مواد اولیه ، انجام شود ؟ مثلا میشود بدون اینکه هیدروژن و اکسیژن داشته باشیم ، آب را بسازیم ؟ آیا وقتی گفته میشود فلانی از صفر ، یک مقدار به عقل جور در نمی آید ؟
من حرفم این است که چرا امید واهی به جوانها میدهید و وقتی آنها فرض کنید این مطالب شما را میخوانند و فرض کنید بنده خدا چند تا تابستان کار کرده و الان مثلا یک میلیون تومان سرمایه اش هست ، پیش خودش میگوید : خوب فلان سلطان شکلات از صفر شروع کرده و کارگاه کوچک ساخته و بعدش هی گسترش داده کارش را تا رسیده به اینجا . پس من که یک میلیون تومان سرمایه دارم هم قطعا میتوانم کارگاه کوچک شکلات سازی راه بیندازم . فرض کنید این بنده خدا وقتش را بگذارد روی این پروژه و برود دنبال اینکه دستگاهی چیزی بخواهد بخرد . آیا به نظر شما میشود ؟
من حرفم این است که بجای اینکه چشم این افراد را به دور دست ها و رویاهای شیرین بدوزانیم ، بیاییم به اهداف نزدیکتر نگاهش راجلب کنیم . مثلا بگوییم خوب شما یک میلیون تومان سرمایه داری ، میتوانی یک دستگاه زیراکس ارزان قیمت بخری و بروی در یک مغازه مثلا سوپری سر محلتان اگر به شما اجازه میدهد در آنجا به گرفتن کپی برای مردم مشغول شوی . مثلا اینجور چیزها .
ولی آیا انصاف است که بگوییم برو چشمت به سلطان شکلات باشد ؟
امید دادن به دیگران با توهم زایی فرق میکند . مثلا در یکی از پاسخ ها دیدم شخصی یک مطلبی را تبلیغ میکند با درامد فلان . حقیقتا بنده نمیدانم این افراد چگونه این چیزها را الکی تبلیغ میکنند !!!
من همیشه عقیده ام این بوده که ادم باید راست و حسینی باشه و برای جذب سرمایه یا جذب همکاری دیگران ، تبلیغات واهی رنگارنگ نکند . همین تبلیغات واهی باعث میشود عده ای جوان جویای کار جذب این تبلیغات شوند و ممکن است همین سرمایه کوچکی را که با خون دل بدست اورده اند را هم از دست بدهند .
بیایید اهدافی را که تعیین میکنیم پله پله و بتدریج باشد .
مثال میزنم :
مثلا خود بنده تا چند ماه دیگر پایه یک طراحیم را میگیرم . الان قصد دارم از طریق sms به همکاران اطلاع دهم که بنده قصد تاسیس یک دفترمهندسی دارم و چون خودم عضو دفاتر موجود بوده ام و مقداری دزدی هایی که در این دفاتر انجام میشود و حق و حقوق مهندسین عضو را ضایع میکنند ، من میخواهم چشم مهندسین را به این واقعیت باز کنم . قدم بعدیم این است که دفتر تاسیس شود و پرونده هایی به دفتر ارجاع شود . قدم بعد این است که در سال آینده خودم تعدادی از کارهای ارجاعی را اجرایش را هم بر عهده بگیرم و به یک معمار قسمتی از کارها بسپرم تا تجربه ای هم کسب کرده باشم و هم مقداری منفعت اقتصادی . قدم بعدیم این است که برای سال بعد یا دو سال بعدیش ، پس اینکه سرمایه ام را به اندازه مناسبی افزایش دادم ، با یکی از همکاران مطمئن و امن ، شریک شویم و شروع کنیم به ساخت و ساز آپارتمانهای حد اکثر 4 طبقه با زیر بنای هر طبقه حد اکثر 100 متر .
فعلا بنده تا اینجاشو برنامه ریزی کرده ام و در فکرم پرورش داده ام .
حالا خودتان قضاوت کنید ، اگر مثلا من می امدم میگفتم ، خوب سلطان ساختمان ایران دارد اپارتمانهای مثلا 50 طبقه با زیر بنای هر طبقه 1500 متر مربع و در بهترین مکان تهران میسازد ، پس منم برم دنبال همین کار !!! آیا منطقی بود ؟
آیا به نظر شما این برنامه ای که من تشریح کردم منطقی تر به نظر نمیرسد ؟ بنده چند سال پیش هم میتوانستم دفتر تاسیس کنم . ولی ترس داشتم . پیش خودم میگفتم که آیا از عهده اجاره مکان دفتر بر می آیم ؟ خود روسای دفاتر وقتی این موضوع را برایشانمطرح میکردم ، از ترس اینکه از دفترشان خارج شوم ، میگفتند که نه بابا دفتر فایده ندارد و فلان و بهمان .
ولی حالا من کار به حرف انها ندارم . من خودم چند سال پیش یک مغازه ساختم و الاناجاره اش داده ام . یک روز پیش خودم گفتم خوب فرض کنیم من برم یک دفتر اجاره کنم که قطعا اجاره اش از اجاره ای که از بابت مغازه خودم میگیرم کمتر هست . حالا فرض کنیم اصلا من با شکست مواجه شدم و کار دفترم نگرفت . چیزی خسارت به من نمیخورد که . فرض کنید به اندازه 6 ماه اجاره مغازه ام ضرر کرده ام . اصلا فرض میکنم 6 ماه مغازه ام را خالی انداخته ام .
هدفم از ذکر این موضوع این بود که ببینید من یک پشتوانه ای برای خودم ساخته ام که الان میخواهم اقدام به تاسیس دفتر بکنم . پس اینجور نیست که شما هیچ چیزی را نداشته باشید و از هیچی همچی بسازید . لا اقل عقل من اینجور میگوید .
من عقل کل نیستم . شاید من اشتباه میکنم که میگویم از هیچی نمیشود همچی ساخت . شاید بشود .
در پایا از مهندس میبدی به خاطر اینکه به ایشان بی ادبی کردم معذرت میخواهم . امیدوارم ببخشید .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/01/08 , 06:30 ب.ظ
ارسال: #62
شوک شوک شوک

فلاش فلاش

توجه توجه

سوپرایز ویژه من به تمام مای سیویلی ها

دانلود طرح توجیهی کار در دفتر فنی و مهندسی و همزمان باز کردن فروشگاه بزرگ سامسونگ با

درامد ماهی 6 میلیون تومان تضمینی

دوستان ای دوستان شما چرا حرف من رو گوش نمی دید چرا ما باید اینطوری باشیم من قبلا هم بهتون گفتم این تاپیک میتونه بزرگترین و موثرترین تاپیک سایت باشه گفتم عوض غم و غصه خوردن بیاین ایده هامون رو تو سایت بیان کنیم ولی اقای عزتی مخالفت کردن گفتن هر ایده برای خودش یک ثروته من نظر ایشون رو محترم میدونم ولی دوست من شاید یک دوستی سرمایه ای داره ولی به قدری درگیر مسایل و مشکلات زندگیشه که حتی کوچکترین ایده ها به زهنش نمیرسه چه اشکالی داره ما بیایم ایده هامون رو تو سایت بیان کنیم مگه ما مسلمان نیستیم مگه قرار نیست بهم دیگه کمک کنیم
استارت کار رو من زدم شما کل اینترنت رو بگرد ببین ایا میتونید طرحی رو که من دادم رو مثلش رو پیدا کنیدخودشم به روز وبا تمام جزییات و ایا سایتی هست که این طرح هارو رایگان ارائه بده خوب معلومه که نه
پس چرا کم کاری می کنید چرا عوض گذاشتن ایده تو سایت بحث کارمندی وغیر کارمندی تو سایت راه می اندازین و باعث دلخوری همدیگه میشین چه مفیدی تو این کار می بینید
این طرح رو به درخواست یکی از دوستان عزیز قرار دادم تمام قیمت ها مربوط به 94/01/05 می باشد یعنی بروزترین ایده موجود در کشور از لحاظ قیمتی می باشد
از قرار معلوم دوستان قصد ادامه ندارند و نمیخوان ایده هاشون رو قرار بدن که لطف دوستان رو نشون میده ولی من تا بتونم تا نفس دارم فعالیت خواهم کرد

به امید فعالیت شما دوستان

link download: page 6

password:987654321

1394/01/08 , 06:34 ب.ظ
ارسال: #63
اینم صفحه دانلود ایده
رمز :987654321
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1394/01/08 , 06:49 ب.ظ
ارسال: #64
دکتر گاندی یک دنیا ممنون
میرم دنبالش بخدا
ایده تون خیلی خلاصه و خوب بود فقط به نظرتون صبح نمایندگی سامسونگ بسته باشه بد نیست میگم نظرت چیه یه منشی نیمه وقت بگیرم بزارم مغازه تا 2 مغازه باشه تا که من خودم رو از دفتر فنی و مهندسی برسونم
1394/01/08 , 06:54 ب.ظ
ارسال: #65
درود بر شما
دانلود کردم واقعا خوب بود ولی حیف به کار من نیومد کاش کاربران خانم سایت نیز دستی بالا بزنن و ایده هاشون رو تو سایت قرار بدن تا به کار خانم ها بیاد فقط خواهشا با جزییات کامل باشه درست مثل دکتر گاندی...
1394/01/08 , 07:11 ب.ظ
ارسال: #66
آقای دکتر گاندی :))))

.خنده ی من به ایده ی شما نیست اما واقعا از یک مهندس توی ایران بیشتر از این توقع نمیره . بازم بهتون برنخوره !
متاسفانه خنده ی من به وضع اکثر مهندسا تو ایرانه ! یکی میگه قیلیونی بزنید یکی میگه موبایل فروشی بزنید :)))

3 تا اصل مهمه !!!
اول و مهمترینشون ، رابطه ی اجتماعی خوب
دوم رابطه ی اجتماعی خوب
سوم رابطه ی اجتماعی خوب
یعنی سر زبان داشتن !! اگر این سه اصل رو داشتی دیگه بقیه اش به استعداد و سواد و چیزای دیگه بستگی داره اما مطمئن باشید وارد بازار کار میشین
1394/01/08 , 07:17 ب.ظ
ارسال: #67
در ضمن ، پنجاه میلیون اگر کسی داشته باشه میتونه دو برابرشو وام بگیره !
میتونه همین دو برابر پول رو بده یک بانک دیگه و دو برابر وام بگیره !
اگر عرضه داشته باشه تو یک سال هم وام رو داده و هم سودشو کرده !
1394/01/09 , 12:14 ق.ظ
ارسال: #68
با سلام ،
دوستان این گزارش برای چند سال پیشه ، شغل این جوان مهندس عمرانه و تو گزارش می گه که چی کار می کنه .
http://www.aparat.com/v/V3g8U
رشته ما رشته پر درامدیه ، اما تو این چن سال به دلایل مختلف ، مثل تحریم و .... یه مقدار شرایطش بد شده.
در کنار هر حرفه دیگه ، مهندسی عمران یادتون نره ، ضمنا هرچه مباحث عمرانی پیشرفته تر شه و پیچیده تر شه ( چه مسایل اجرایی و چه مسائل طراحی ) به نفع ماست ، دست دلال جماعت کوتاه میشه ، و ما به جایگاه خودمون بر می گردیم . ( الان خیلی از افرادی که مدرک دیپلم هم ندارن، خیلی بیشتر از ما مهندسا ، از راه عمران پول در میارن)
ایشالا که وضع مهندسای عمران کشورمون ، بهتر و بهتر شه.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/01/09 , 12:22 ق.ظ
ارسال: #69
در ضمن ، پنجاه میلیون اگر کسی داشته باشه میتونه دو برابرشو وام بگیره !

خوب مهندس farzad4m من دارم من 50 میلیون سرمایه دارم خوب یکمی بیشتر در مورد ایده تون توضیح بدین
منظورتون کدوم بانک می باشد و پول باید چقدر تو حساب کار کنه تا این وام رو بدن
1394/01/09 , 12:36 ق.ظ
ارسال: #70
والا نمیدونم اسم بانک بدم خلاف قوانینه انجمنه !
بپرسید بهتون میگن !
ضامن معتبر هم لازمه !
(1394/01/09 12:22 ق.ظ)agrab400 نوشته شده توسط:  در ضمن ، پنجاه میلیون اگر کسی داشته باشه میتونه دو برابرشو وام بگیره !

خوب مهندس farzad4m من دارم من 50 میلیون سرمایه دارم خوب یکمی بیشتر در مورد ایده تون توضیح بدین
منظورتون کدوم بانک می باشد و پول باید چقدر تو حساب کار کنه تا این وام رو بدن
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink ثبت و اخذ رتبه شرکت پیمانکاری چه شرایطی دارد? و اگه آماده بخرم چقدر پول باید بدم? siamak takabi 4 251 1395/04/30 04:13 ب.ظ
آخرین ارسال: mortezafox

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان