مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3645 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:575 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:30 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:96 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:53 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:49 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:58 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1186 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:65 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:55 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با این غول بزرگ (زبان انگلیسی) چیکار کنیم مشکل از کجاست؟
1392/10/06 , 11:32 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/06 11:35 ب.ظ، توسط زیبا یگانه.)
ارسال: #1
Lightbulb با این غول بزرگ (زبان انگلیسی) چیکار کنیم مشکل از کجاست؟
سلام خوبین اینی که من میگم فقط مشکل من نیست مشکل خیلی هاست ما چیکار کنیم مشکل از کجاست
روال نزولی من برای یادگیری زبان خارجه:
1- یه روز تو کلاش شنیدم که استاد زبان گفت که یکی از اصلی ترین راه های یادگیری زبان اینه که لیسینگ قوی باشه منم یه چند سالی تا دلتون بخواد فیلم زبان اصلی دیدم نشد که نشد...

2- زبان نصرت رو گرفتم ولی فقط تونستم درس اول رو بخونم دیگه یه جورای خواه یا ناخواه سراغش نرفت....

3- 504 گرفتم اونو هم همچنین درس یک رو تموم کردم موندم...

4-رفتم پیش یکی از دوستان که فوق لیسانس زبان داشت کتاب وکبیلوری رو پیشنهاد داد که اونم 4 سطح داشت از سطح ابتداییش شروع کردم که اونم موفق شدم تا درس 2 بخونم و اونم دیگه فراموش شد رفت...

5-میام سراغ اموزش های مهندس کیوان که تو سایت زحمت کشیدن بازم هیچی نمیفهمم...

6-سراغ کلی سایت های اموزشی زبان میرم کلی مطلب دانلود کردم بازم هیچی فقط ترافیک اینترنتیم تموم شد

7-دیدم دیگه کار از کار گذشته تو جای دیدم که زدن دانلود اموزش زبان اگلیسی تو خواب (البته قبلا نسخه فروشیش رو دیده بودم اون موقع گفتم به حق چیزای ندیده و نشنیده مگه میشه)" خلاصه دانلودش کردم ریختم تو گوشی شب موقع خواب زدم به گوشم و خوابیدم که شب اول کابوس دیدم شب دوم هم سیم هندسفری عزیزم کنده شد

8-چند تا یرنامه واسه سیستم اندروید بود که یکیش اموزش زبان در عرض یک ماه اونم دان کردم کمی استفاده کردم چیزی نفهمیدم و...علاوه بر اون نزدیک 10 تا برنامه اموزشی زبان واسه اندروید دانلود کردم که اونم به دردم نخورد

بچه ها واقعا مشکل از کجاست دیگه من باید چیکار میکردم تا زبان رو یاد بگیرم بخدا خیلی اعضاب میکشم خیلی حالم گرفته میشه که نمی تونم این مهم رو یاد بگیرم یعنی واقعا چی داره که برام شده عین یه غول بزرگ...

از همه بچه ها خواهش می کنم یه همفکری و کمک بکونن بخدا موندم....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/10/06 , 11:43 ب.ظ
ارسال: #2
RE: با این غول بزرگ (زبان انگلیسی) چیکار کنیم مشکل از کجاست؟
سلام زیبا جان خوب هستین...

زیبای عزیز من فکر کنم که هر چیزی تحت اراده ادمی درست میشه... و نشد وجود نداره این یکی از ویژگی های ادمی هستش...هر چی بیتشر از ذهنت کار بکشی قوی تر میشه....نگران نباش...زبان انگلیسی یعنی تمرین و تکرار درست...اگه خسته شدی تاحالا کمی روشت اشتباه بود...

خواهشا در کلاس های مجازی بنده شرکت کن مطمئن باش راه درست رو پیدا خواهی کرد.

منتظر هستم...
1392/10/06 , 11:47 ب.ظ
ارسال: #3
مهندس عزیز میدونی مشکل کجاست هیچ کدوم از روش ها واسم جذاب نیست
اینقدر علاقه دارم که یاد بگیرم که بیا و ببین اما متاسفانه هیچ روشی واسم جوابگو نیست
حالا جالبش اینه که یکی از فانتزی هام هم اینه که یک روش اموزشی زبان ابداع کنم که همه 3 سوته زبان یاد بگیرن اما کو...
1392/10/06 , 11:57 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/07 12:31 ق.ظ، توسط کیوان بابایی.)
ارسال: #4
سلام

همانطور که جناب مهندس کیوان توظیح فرمدند کار نشد ندارد .

ابتدا اراده نمایید . علاقه نشان دهید سپس پشتکار به خرج دهید اگر واقعا هدف مشخص کنید حرکت را انجام دهید و با برنامه ریزی و از کم شروع نمایید مطمعن باشید حتما با گذشت زمان بر آن چیره خواهید شد و به مرز نهایی خود خواهید رسید .

برنامه ریزی خیلی موثر است چون در غیر این باعث سردرگمی و بی نظمی در انجام آن خواهید شد و کم کم با پیش روی آموزش های در برگیرنده انتخابی برای شما بدون لذت و خستگی را به دنبال خواهد داشت .

موفق باشید

انجام پروژه های ساختمانی از قبیل محاسبات و طراحی ، اجرا ، ترسیم نقشه معماری و سازه ، معماری ساختمان ، ترمیم و نوسازی ساختمان بافت کهنه ، پروژه های دانشجویی
مهندس بابایی 09197250097

Instagram : keyvan.mycivil
1392/10/07 , 12:01 ق.ظ
ارسال: #5
این قضیه ریشه در شروع یادگیری زبان انگلیسی از دوران مدرسه داره .. غول کجا بود خانمی؟؟؟ لابد هنوز نخاستی که براش وقت بذاری ... یه بچه که دنیا میاد تا بتونه زبان مادریشو یاد بگیره و 4 تا کلمه رو پس و پیش کنه و یه جمله بگه ، پدر مادرش باس 4-5 سال صبر کنن اونوقت شما انتظار داری یه زبان دیگه رو که اونم عمرا" در طول روز مجموعا نیم ساعت هم نه این زبان رو میشنوی نه حرف میزنی ،، 3 سوته یاد بگیری؟آره میشه بشرطی که اصلا به زبون مادریت حرف نزنی در طول مدت این 3 سوت!!!! بقول استاد زبان کانون زبان من؛در ساعات بیکاری روحی و جسمی! عوض رفتن به عالم هپروت، با خودت انگلیسی صحبت کن حتی با حفظ کردن جملات روزمره اونا ... هروقت تونستی به این نقطه برسی که بجای فکر و خیال در مورد گذشته و آینده و اینکه چرا امروز فلان جا این حرف رو زدی یا چرا اینو به فلانی نگفتی یا عوض عوض کردن مدل موها جلو اینه و خیلی چیزای دیگه ، بیزحمت انگلیسی صحبت کن با خودت .. مهم هم نیس که جمله ایی که میگی از نظر فعل و فاعل و زمان کاملا درست باشه .. در مجموع به حرفای همکار گرامی اقای keiivan خوب گوش بده ..
1392/10/07 , 12:03 ق.ظ
ارسال: #6
من نزدیک 4 یا 5 ساله شده برام دغدغه که یاد بگیرم اون پشتوانه رو هم دارم اما نمیدونم چرا هر روشی رو که شروع می کنم تو همون درس اول می مونم بخدا یه جای کار می لنگه اما کجای کار اونو نمی دونم...
1392/10/07 , 12:30 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/07 12:36 ق.ظ، توسط کیوان بابایی.)
ارسال: #7
خاتم مهندس درسته من حرف شما را کاملا قبول دارم اما کار اگر در همان اول موفقیت آمیز بود دیگر تجربه معنایی نداشت . باید شکیبا بود و زود درجا نزد . امیدوار باشید و با برنامه پیشروی داشته باشید.

ما هم برای شما دعا می کنیم با آرزوی موفقیت

انجام پروژه های ساختمانی از قبیل محاسبات و طراحی ، اجرا ، ترسیم نقشه معماری و سازه ، معماری ساختمان ، ترمیم و نوسازی ساختمان بافت کهنه ، پروژه های دانشجویی
مهندس بابایی 09197250097

Instagram : keyvan.mycivil
1392/10/07 , 12:40 ق.ظ
ارسال: #8
سلام شما باید با برنامه بروید جلو روزی یک لغت
1392/10/07 , 06:29 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/10/07 06:31 ق.ظ، توسط dl4all.)
ارسال: #9
توصیه بنده به همه شما مهندسان عزیز فقط و فقط مجموعه Effortless English (تو سایتای به اشتراک گذاری فایل هست میتونید دانلود کنید) . علتش هم 7 تا قانون اولی هست که توی خود مجموعه وجود دارد . فقط بعد از اینکه 7 تا قانون رو گوش کردید می فهمید (حداقل اکثر افراد) که تا حالا چقدر اشتباه داشتید در یادگیری زبان انگلیسی
1392/10/07 , 09:47 ق.ظ
ارسال: #10
Wink Androidman
فقط یک روش وجوددارد:
عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاقه
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمان و نحوه ثبت‌نام در آزمون زبان EPT keiivan 0 648 1394/05/22 11:15 ق.ظ
آخرین ارسال: keiivan
  آغاز ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت از 30 فروردین keiivan 0 441 1393/01/27 06:22 ب.ظ
  تاپیک رسیدگی به مشکلات اموزش گام به گام زبان انگلیسی keiivan 8 2,276 1392/09/19 10:30 ق.ظ
آخرین ارسال: a.kh.civil.eng
  اموزش گام به گام زبان انگلیسی برای آنهایی که تازه شروع کرده اند keiivan 55 13,543 1392/09/18 01:45 ب.ظ
  ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT آغاز شد keiivan 0 725 1392/06/11 02:07 ق.ظ
  ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT آغاز شد keiivan 0 680 1392/05/06 01:18 ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان