مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:105 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:14 زمان:1395/09/19
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:kaveh1899 پاسخ ها:0 درخواست ها مشاهده:17 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99079 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91426 زمان:1395/09/19
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:603 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:70 زمان:1395/09/19
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:61 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:118 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:359 زمان:1395/09/16

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با این غول بزرگ (زبان انگلیسی) چیکار کنیم مشکل از کجاست؟
1392/10/07 , 07:38 ب.ظ
ارسال: #11
RE: با این غول بزرگ (زبان انگلیسی) چیکار کنیم مشکل از کجاست؟
(1392/10/07 06:29 ق.ظ)dl4all نوشته شده توسط:  توصیه بنده به همه شما مهندسان عزیز فقط و فقط مجموعه Effortless English (تو سایتای به اشتراک گذاری فایل هست میتونید دانلود کنید) . علتش هم 7 تا قانون اولی هست که توی خود مجموعه وجود دارد . فقط بعد از اینکه 7 تا قانون رو گوش کردید می فهمید (حداقل اکثر افراد) که تا حالا چقدر اشتباه داشتید در یادگیری زبان انگلیسی

بی زحمت میتونید کمی در مورد این مجموعه توضیح بدین اموزشش چطوریه برچه مبنای هست (منظورم از نحوه اموزش اینه: مثلا نصرت رو ببینید نحوه اموزشش اینطوریه که میریزی رو گوشی بعد گوش مید و تکرار به همین راحتی ) حالا نحوه استفاده از این مجموعه اموزشی به چه نحوی هست خواستم دانلود کنم خدا مگابایت حجم داره...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/10/07 , 08:12 ب.ظ
ارسال: #12
(1392/10/07 07:38 ب.ظ)زیبا یگانه نوشته شده توسط:  
(1392/10/07 06:29 ق.ظ)dl4all نوشته شده توسط:  توصیه بنده به همه شما مهندسان عزیز فقط و فقط مجموعه Effortless English (تو سایتای به اشتراک گذاری فایل هست میتونید دانلود کنید) . علتش هم 7 تا قانون اولی هست که توی خود مجموعه وجود دارد . فقط بعد از اینکه 7 تا قانون رو گوش کردید می فهمید (حداقل اکثر افراد) که تا حالا چقدر اشتباه داشتید در یادگیری زبان انگلیسی

بی زحمت میتونید کمی در مورد این مجموعه توضیح بدین اموزشش چطوریه برچه مبنای هست (منظورم از نحوه اموزش اینه: مثلا نصرت رو ببینید نحوه اموزشش اینطوریه که میریزی رو گوشی بعد گوش مید و تکرار به همین راحتی ) حالا نحوه استفاده از این مجموعه اموزشی به چه نحوی هست خواستم دانلود کنم خدا مگابایت حجم داره...
هفت تا قانون این مجموعه به طور خلاصه (تمام این هفت قانون در هنگام گفتن قوانین یا در طول مجموعه به صورت علمی ثابت می شوند) :
قانون اول : (یادگیری لغات در قالب جملات)
Always Study and Review Phrases, Not Individual Words
قانون دوم : (نیازی به یادگیری گرامر نیست!!)
Don't Study Grammar
قانون سوم : (اول گوش بده و با گوشات یاد بگیر نه چشمات)
The Most Important Rule-- Listen First & Learn With Your Ears, Not Your Eyes
قانون چهارم : (یادگیری آهسته و عمیق)
Slow, Deep Learning Is Best
فانون پنجم(دقت کنید که این قانون با قانون دوم در تناقض نیست) : استفاده از mini-story برای یادگیری گرامر
Use Point Of View Mini-Stories : most powerful way to learn and use English grammar automatically
قانون ششم : (استفاده از انگلیسی واقعی)
Only Use Real English Lessons & Materials
قانون هفتم : (به جای گوش کردن و تکرار ، گوش کن و پاسخ بده)
Listen and Answer, not Listen and Repeat

شاید قبلا بعضی از این قوانین رو شنیده باشین ولی احتمال زیاد فقط شنیدین ولی تو این مجموعه از تمام این قوانین پیروی میشه . تو سایت های فارسی یا تو بازار احتمالا به اسم "انگلیسی آسان" این مجموعه رو پیدا کنید . باز اگه سوالی داشتید در خدمت هستم .[/align]
1392/10/07 , 08:37 ب.ظ
ارسال: #13
ممنون ولی احتمالا من نتونستم منظورم رو برسونم ببینید مهندس مثلا نصرت فقط فایل صوتیه و باید بریزی رو گوشی و استفاده کنی یعنی فقط فایل هاش به صورت صوتی بود و نحوه استفاده واقعا راحته وبه قول glx راحت تو جیب جا میشه حالا سوالم اینه این مجموعه Effortless English چی داره ایا فقط فایل صوتی هست که باید بزنم به گوشی و گوش و تکرار بدم یا نه همزمان با فایل صوتی فایل پی دی اف داره که نیاز به لغت یابی و تجربه داره منظورم اینه ...
1392/10/07 , 08:48 ب.ظ
ارسال: #14
هر درس دارای 3 یا 4 یا 5 فایل صوتی و یک فایل پی دی اف هست که رجوع به فایل پی دی اف در صورت نیاز صورت میگیرد
1392/10/07 , 08:56 ب.ظ
ارسال: #15
رابطه خوبی با فایل پی دی اف ندارم و از حرفات این رو فهمیدم که قسمت اصلی اموزش فایل صوتی هست و اگر خودم خواستم برم سراغ فایل پی دی اف اگه نه که نه ایا درست متوجه شدم یا نه فایل پی دی اف هم جز جدا نشدنی اموزش هست و باید اون رو مطالعه کرد...

و یک سوال دیگه تو اینترنت سرچ کردم تو میهن دانلود حجم فایل نزیدک 7 یا 8 گیگه

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

و یک جای دیگه تو سایت وطن دانلود هم گذاشته بودند که حجمش خیلی کمه مثلا درس یک 25 مگابایته جریان چیه میتونی یه چکی بکونی اینهمه اختلاف فاحش منو به شک انداخت

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

و یک سوال این اموزش چند تا درس هست تو وطن دانلود 5 سطحه تو جای دیگه 6 تا جریان اینا چیه...
1392/10/07 , 10:10 ب.ظ
ارسال: #16
اولین فایل صوتی هر درس که باید گوش بدین رو عینا در قالب پی دی اف هم آورده . اگه فایل صوتی رو کامل متوجه بشید نیازی به رجوع به پی دی اف نیست . معمولا رجوع به پی دی اف فقط تو یکی دو روز اول از شروع هر درس انجام میشه (چون بازه زمانی مربوط به هر درس بسته به سطحتون حداقل یک هفته است) و بعد دیگه به اون نیازی ندارید . دقت کنید که توی این مجموعه به هیج وجه خبری از زبان فارسی نیست .

سطوح مختلف این مجموعه همونی هست که در سایت میهن دانلود گذاشته . شما اگه نمی تونید کل مجموعه رو دانلود کنید ، می تونید از همون سایت میهن دانلود به صورت قسمت قسمت دانلود کنید . اون فایل 25 مگابایتی همون هفت تا قانونه که باید اول گوش کنید و بعد از سطح اصلی یعنی New method learning english (با برنامه حدود شش ماه تا یک سال) یک نفس راحت میکشید و انگلیسی از یک غول براتون تبدیل میشه به یک موش به طوری که ویدئوهای آموزش مورد نیازتون رو از اینترنت به زبان انگیسی دانلود میکنید و کتاباتون رو به زبان انگلیسی میخونید و لذت میبرید . در سطوح بعدی هم کم کم میتونید صحبت کنید (البته این به این معنی نیست که در سطح قبلی کاری در این زمینه انجام نمیشه ، هدف اینه که اول کامل بتونید انگلیسی رو بفهمید)

سطح یک حالت مقدمه رو داره ولی باید حتما گوش کنید
سطح New method learning english نزدیک به 40 تا درس داره و ....

ببخشید پر حرفی میکنم فقط یک مورد دیگه مونده و اون هم اینه که در حین استفاده از این مجموعه نیاز به یک دیکشنری خوب دارید که من دیکشنری های زیر رو توصیه میکنم (البته فایل صوتی دوم هر درس مربوط به لغت هست ولی چون انگلیسی به انگلیسی هست شاید به دیکشنری نیاز پیدا کنید) :
LONGMAN Dictionary of Contemporary English 5th Edition (البته حجمش بالاست حدود 4 گیگ ولی ارزش دانلود کردن رو داره)
دیکشنری بابیلون رو هم که همه دارن فقط گلوسری های Aryanpur و hfarsi-advanced version رو حتما داشته باشه (دانلود کنید)
1392/10/08 , 12:38 ق.ظ
ارسال: #17
بنده هم مشکل شما را داشتم.هر کاری می کردم زبان یاد نمیگرفتم.فقط به صرف گذاوندن وقت های بیکاری رفتم کلاس زبان.چند ترم اولش واقعا برا پر کردن وقت میرفتم اما بعد یه مدتی هم علاقه مند شدم به این زبان هم اینکه متوجه شدم یادگیری این زبان از نون شب هم واجب تره.یه مدت برین کلاس به نظر من از هر نوع کتابی مفیدتره.همچنین باید با اراده قوی مطالعه کنین با تنبلی چیزی حل نمیشه.
1392/10/08 , 11:12 ق.ظ
ارسال: #18
بچه ها یه سوال دیگه ببخشید خیلی سوال میپرسم از امروز شروع کردم واسه مطالعه و یادگیری
اینطوری که فایل صوتی رو باز می کنم همین که در حال پخشه پی دی اف رو باز می کنم و نگا می کنم که متن و صدا مطابقت داشته باشه بعد همینطوری میرم جلو و به نظرم 100% دارم اشتباه انجامش میدم ایا نباید یک بار صدا رو گوش داد سپس از متن لغات جدید رو در اورد حفظ کرد یا چی چه جوریه ...
اخه راهنمایی فارسی نداره به منم حق بدین

ویک سوال دیگه هر درس رو باید تو چند روز تموم کرد یه روز یا یک هفته ...
1392/10/08 , 11:20 ق.ظ
ارسال: #19
با سلام منم در حال دانلودم سوالی داشتم راستش من دسترسی به کامپیوتر ندارم (چون سربازم) ولی یه گوشی اندرویدی دارم که میشه هم فایل صوتی رو توش پخش کرد و هم میشه پی دی اف اجرا کرد و هم میشه دیکشنری خوبی زد میشه بگین من هم میتونم استفاده کنم اگه قراره استفاده کنم چه جوری باید...
ایا اول باید فایل صوتی رو گوش بدم و سپس از دیکشنری لغات در بیارم یا چی
و ایا دیکشنری که استفاده می کنم انگلیسی به فارسی باشه یا نه انگلیسی به انگلیسی
مهندش شما خودتون چطوری استفاده کردین...
1392/10/08 , 11:26 ق.ظ
ارسال: #20
(1392/10/08 11:20 ق.ظ)mehdi_hashtrod نوشته شده توسط:  با سلام منم در حال دانلودم سوالی داشتم راستش من دسترسی به کامپیوتر ندارم (چون سربازم) ولی یه گوشی اندرویدی دارم که میشه هم فایل صوتی رو توش پخش کرد و هم میشه پی دی اف اجرا کرد و هم میشه دیکشنری خوبی زد میشه بگین من هم میتونم استفاده کنم اگه قراره استفاده کنم چه جوری باید...
ایا اول باید فایل صوتی رو گوش بدم و سپس از دیکشنری لغات در بیارم یا چی
و ایا دیکشنری که استفاده می کنم انگلیسی به فارسی باشه یا نه انگلیسی به انگلیسی
مهندش شما خودتون چطوری استفاده کردین...

مهندس سیبیلت منو کشته مطمئنی سربازی ....
به نظر من شما از نصرت شروع کنید بهتره البته باید حوصله شو داشته باشین هم استفادش راحته و هم فارسیه و هم دردسر اینارو نداره و به درد شما سربازان وطن فکر کنم بخوره اخه فکر کنم این مجموعه واستون دردسر ساز شه...ترجمه +لغتیابی +و ...
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمان و نحوه ثبت‌نام در آزمون زبان EPT keiivan 0 654 1394/05/22 11:15 ق.ظ
آخرین ارسال: keiivan
  آغاز ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت از 30 فروردین keiivan 0 442 1393/01/27 06:22 ب.ظ
  تاپیک رسیدگی به مشکلات اموزش گام به گام زبان انگلیسی keiivan 8 2,280 1392/09/19 10:30 ق.ظ
آخرین ارسال: a.kh.civil.eng
  اموزش گام به گام زبان انگلیسی برای آنهایی که تازه شروع کرده اند keiivan 55 13,570 1392/09/18 01:45 ب.ظ
  ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT آغاز شد keiivan 0 731 1392/06/11 02:07 ق.ظ
  ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT آغاز شد keiivan 0 681 1392/05/06 01:18 ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان