امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با این غول بزرگ (زبان انگلیسی) چیکار کنیم مشکل از کجاست؟
(1392/10/8 ، 11:12 صبح)زیبا یگانه نوشته است: بچه ها یه سوال دیگه ببخشید خیلی سوال میپرسم از امروز شروع کردم واسه مطالعه و یادگیری
اینطوری که فایل صوتی رو باز می کنم همین که در حال پخشه پی دی اف رو باز می کنم و نگا می کنم که متن و صدا مطابقت داشته باشه بعد همینطوری میرم جلو و به نظرم 100% دارم اشتباه انجامش میدم ایا نباید یک بار صدا رو گوش داد سپس از متن لغات جدید رو در اورد حفظ کرد یا چی چه جوریه ...
اخه راهنمایی فارسی نداره به منم حق بدین

ویک سوال دیگه هر درس رو باید تو چند روز تموم کرد یه روز یا یک هفته ...
همونطور که گفتم حتما حتما از قوانین شروع کن (همون طور که میبینی چون هنوز درسا شروع نشده یک پی دی اف داری و یک فایل صوتی) . شما از فایل پی دی اف و دیکشنری که در اختیار داری به عنوان مرجعی برای درک فایل صوتی استفاده کن و این مهم نیست که چجوری ازشون استفاده میکنی . بعد از اینکه فایل صوتی رو درک کردی دیگه اون دو تا رو بزار کنار و فقط به فایل صوتی گوش کن (10 بار ، 20 بار ، 40 بار ، 100 بار .... البته تو روزای مختلف) تا اینکه لغات جدید متن که داری در قالب جملات باهاشون آشنا میشی ملکه ذهنت بشن . در ضمن تو همین هفت تا قانون آروم آروم بهت میگه چی کار کنی . شاید اولش از نظرت خسته کننده باشه ولی راه میفتی
پاسخ
(1392/10/7 ، 08:56 عصر)زیبا یگانه نوشته است: رابطه خوبی با فایل پی دی اف ندارم و از حرفات این رو فهمیدم که قسمت اصلی اموزش فایل صوتی هست و اگر خودم خواستم برم سراغ فایل پی دی اف اگه نه که نه ایا درست متوجه شدم یا نه فایل پی دی اف هم جز جدا نشدنی اموزش هست و باید اون رو مطالعه کرد...

و یک سوال دیگه تو اینترنت سرچ کردم تو میهن دانلود حجم فایل نزیدک 7 یا 8 گیگه

برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

و یک جای دیگه تو سایت وطن دانلود هم گذاشته بودند که حجمش خیلی کمه مثلا درس یک 25 مگابایته جریان چیه میتونی یه چکی بکونی اینهمه اختلاف فاحش منو به شک انداخت

[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

و یک سوال این اموزش چند تا درس هست تو وطن دانلود 5 سطحه تو جای دیگه 6 تا جریان اینا چیه...

سلام خب چه کاریه که دانلود کنی!؟ بسته شو از همون [URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید) اینترنتی بخر

2 تا دی وی دی !!! هزینش هم 7000 تومان
پاسخ
برای یادگیری زبان انگلیسی باید در محیطی قرار بگیرید که کلماتی که یاد گرفتید هر روزه به کار برده شوند.با دوستانی که زبان وارد هستند مکالمه داشته باشید.
پاسخ
(1392/10/7 ، 12:03 صبح)زیبا یگانه نوشته است: من نزدیک 4 یا 5 ساله شده برام دغدغه که یاد بگیرم اون پشتوانه رو هم دارم اما نمیدونم چرا هر روشی رو که شروع می کنم تو همون درس اول می مونم بخدا یه جای کار می لنگه اما کجای کار اونو نمی دونم...
غول واسه تو قصه هاست!!!
همچین غول بزرگ رو دیدم تو عنوان که فکر کردم موضوع چیه! غول کجا بود؟!

سلام به همه

زبان انگلیسی خیلی شیرینه! خیلی هم ساده ست. ولی اما داره! اماش هم اونجاست که باید واسش وقت بذارید. کار کنید. زبان انگلیسی رو اگر فول هم باشید اما چندماه سراغش نرید، خیلی راحت توش افت میکنید.

کار شما از اونجایی میلنگه که خودتون هم دلیلشو میگید! از اونجا که همش دنبال این روش و اون روش و این کتاب و اون کتاب و این سی دی و اون سی دی هستید!

همون یه کتاب رو شروع کنید به خوندن و جلو برید. اگر میخواید کاری رو یاد بگیرید از این ستون به اون ستون نرید چون فرج نمیشه! بله یه ستون رو سفت بگیرید و همون رو ادامه بدید و برید بالاتر.

یه کتاب داستان بگیرید اون رو تا آخر بخونید. سی دی ش رو گوش بدید و سعی کننید بدون نگاه کردن به متن کتاب بفهمید که چی میگه. اگر ضعیف هستید از سطحهای پایین تر کتاب شروع کنید. یه کتاب رو که تموم کردید، بعد برید سراغ یه کتاب دیگه. پله پله برید جلو.

موفق باشید
پاسخ
من کلاسهای کانون زبان ایران رو بهتون پیشنهاد میدم

استادای خیلی خوبی داره و اصولی یاد میگیرید حتما
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زبان اسپانیایی tandisnik 0 51 1398/7/12 ، 07:44 عصر
آخرین ارسال: tandisnik
  زبان اسپانیایی tandisnik 0 40 1398/7/12 ، 07:37 عصر
آخرین ارسال: tandisnik
  واژگان انگلیسی و مهم مهندسی عمران به همراه معادل فارسی آن Mehdi Asadi 0 979 1396/5/5 ، 12:02 صبح
آخرین ارسال: Mehdi Asadi
  زمان و نحوه ثبت‌نام در آزمون زبان EPT keiivan 0 1,122 1394/5/22 ، 11:15 صبح
آخرین ارسال: keiivan
  آغاز ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت از 30 فروردین keiivan 0 866 1393/1/27 ، 06:22 عصر
  تاپیک رسیدگی به مشکلات اموزش گام به گام زبان انگلیسی keiivan 8 3,280 1392/9/19 ، 10:30 صبح
آخرین ارسال: a.kh.civil.eng
  اموزش گام به گام زبان انگلیسی برای آنهایی که تازه شروع کرده اند keiivan 55 19,012 1392/9/18 ، 01:45 عصر
  ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT آغاز شد keiivan 0 1,224 1392/6/11 ، 02:07 صبح
  ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی EPT آغاز شد keiivan 0 1,178 1392/5/6 ، 01:18 صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان