مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:34 زمان:1395/09/14
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:SK1970 پاسخ ها:24 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:507 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:25 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1166 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:36 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:24 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3614 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:117 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2858 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:30 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
^_^بحث آزاد مای سیویل^_^
1393/05/14 , 08:55 ب.ظ
ارسال: #11
RE: ^_^بحث آزاد مای سیویل^_^
سلام
من درست متوجه نشدم منظور شما از اختلاف فرهنگی چیه.شاید اختلاف طبقاتی دارید.برای زندگی خوب از هرچیز مهمتر عشق وتفاهم است.

این دوتا را دارید یانه؟اگر دارید عجله نکنید.رابطه تان را با خانواده قوی تر کنید وتدریجا مهرآن دختر را هم در آنها ایجاد کنید..
با زور وپرخاش نمی شود فضای مناسبی برای زندگی پر محبت ایجاد کرد.
با همان تدریج باید بفهمانید که گزینه های مورد نظر آنها خواهرهای شما هستند ونمی توانید با آننها زندگی کنید.
البته لازم است دنبال کارهم باشید تا بیکارید خانواده شما را قبول ندارند وانتخاب شما را هم پس می زنند.از همان مغازه چرا برای راه انداختن یک کاسبی استفاده نمی کنید؟

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/05/14 , 09:36 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/05/14 09:44 ب.ظ، توسط ebrahimkazemi51.)
ارسال: #12
سلام.بجث ازدواج شد و عاشق شدن .چندتا از تجربه خودمو میگم.
اول عشق قبل ازدواج به صورت افراطی اشتباه است
دوم اول فکر کنید وبعد دل بسپارید وعاشقش شوید.
سوم با این خانم مهندس ها که مغرور هستند بیش از 70درصد زندگی سخت خواهد شد چون احساس قدرت واستقلال زیادی می کنند.
چهارم شما در سن عاشقی قرار دارید ببخشید البته (عاشق کر وکور است)و به مانند جادو جذب هر کسی شوید آن رابطه هر لحظه قوی و پرقدرت خواهد شد.
پنجم شما تا چپقدر می خواهید این مسافت ها را رفت وآمد کنید خطرات مسافرت ودلتنگی ها وهزینه ها وتنهایی های هر از چند گاه را در نظر داشته باشید.
با قدرت تمام و بدون تعارف این ازدواج با مشاهداتی که من داشته ام محکوم به شکست است مگر آنکه آشنایی شما با یکدیگر از طریق خواستگاری صورت بگیرد.

از شهر خودتان زن بگیرید ودختر مردم را وخودتان را دچار عذاب نکنید(البته برای من هم راه دور پیش آمد ومن با توافق دوطرف بی خیال شدیم)
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/05/14 , 10:04 ب.ظ
ارسال: #13
قتل پدر به خاطر دختر مورد علاقه/پایان تلخ آخرین خوشگذرانی شبانه
پسری که پدرش را به خاطر دختر مورد علاقه اش به قتل رسانده بود، خود را تسلیم قانون کرد.
به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، به خانه آمده بودم که پدرم چراغ ها را روشن کرد و سرم داد کشید، باز هم پی آن دختر بودی؟ اگه یک مرتبه دیگه بخوای دنبالش بروی از ارث محرومت می کنم. دیگر طاقت نداشتم، نفهمیدم چطور با پدرم درگیر شدم و . . .

صبح روز 8 مرداد ماه در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد قتل عمد در یکی از محلات شهرستان نائین اصفهان بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

در بررسی های صروت گرفته مشخص شد مرد مسنی 58 ساله به نام قربان در اتاق خواب منزلش در حالی که آثار جراحت بر بدن وی مشهود بود به صورت طاق باز بر روی زمین افتاده و به قتل رسیده است.

در تحقیقات صورت گرفته از یکی از فرزندان مقتول که با مرکز 110 تماس گرفته بود، مشخص شد که قاتل برادر کوچکتر خانواده است و از مدت ها پیش با پدرش مشکل داشته که سرانجام شب گذشته با یکدیگر درگیر شده که این درگیری منجر به قتل پدر می شود.

**حضور قاتل در کلانتری

ماموران با شنیدن اظهارات فرزند مقتول تحقیقات را برای دستگیری و شناسایی و مخفیگاه قاتل در دستور کار خود قرار داده بودند که محسن (فرزند مقتول) خود را به یکی از کلانتری سطح شهر معرفی و به صراحت به قتل پدرش اعتراف کرد.

**قتل به خاطر ازدواج با دختر مورد علاقه

محسن در اعترافات خود گفت: مدت ها است که با دختری آشنا شدم و قصد ازدواج با او را دارم که پدرم با این موضوع مخالفت می کرد و در رابطه با این مسئله با خشونت رفتار میکرد و به هیچ عنوان اجازه حرف زدن به من را نمی داد.

وی افزود: شب حادثه با دختر مورد علاقم به گردش و تفریح رفته بودیم، هنگامی که به منزل بازگشتم، پدرم چراغ ها را روشن کرد و سرم داد کشید، باز هم پی آن دختر بودی؟ اگه یک مرتبه دیگه بخوای دنبالش بروی از ارث محرومت می کنم. دیگر طاقت نداشتم، نفهمیدم چطور با پدرم درگیر شدم و . . .

پسر قاتل گفت: درگیری با پدرم به اتاق خواب کشیده شد و در این بین من با دستم دمبلی را که روی زمین بود برداشتم، یک ضربه محکم به سر پدرم زدم و سپس او از شدت خونریزی به زمین افتاد.

محسن یاد اور شد: پدرم صدایش در نمی آمد، چند نفس بلند کشید و سرانجام جان خود را از دست داد، من نیز به دلیل ترس و وحشت از خانه متواری شدم، با برادر بزرگترم تماس گرفتم و موضوع را براش فاش کردم و همینطور این اتفاق را برای دختر مورد علاقه ام شرح دادم تا صبح در پارک ها و خیابان ها پرسه می زدم تا اینکه عذاب وجوان مرا به کلانتری کشاند.

**بسته شدن پرونده قتل پدر 58 ساله

پس از اعترافات قاتل جوان پرونده قتل مرد 58 ساله بسته شد و متهم پس از سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شد.

انتهای پیام/
1393/05/15 , 12:35 ق.ظ
ارسال: #14
عرض شما درست...
ولی اونطوری که فکر می کنید هم نیست من قصد زن گرفتن و اینارو نداشتم تو دوران دانشگاه باهم اشنا شدیم 5 سالی میشه که از اون روز گذشته از روز اول هم تصمیم به جدایی داشتیم ولی دلامون بهمون اجازه نداد دو سال گذشت جدا شدیم باز نشد یه مدت دیوانه و سر گردان بودم که باز مجبور شدیم ادامه بدیم چون اونی که بین ما بود واقعا فراتر از عشق بود من قبلش هم یه سری رابطه ها داشتم تموم هم شدند چیزی هم نشد همون قضیه قانون4 نیوتن ...
ولی این فرق میکرد
حالا نمی دونم چه کنم دنبال یه راه حلی هستم که نه خانواده رو از دست بدم نه ...
اما کلا به بن بست خوردم
1393/05/15 , 12:38 ق.ظ
ارسال: #15
کلاه قرمزی عزیز..
تا وقتی که خودمون تو شرایطت نباشیم مسلما از ته دل نمیتونیم ی راهنمایی و کمک خوبی داشته باشیم...
الان فقط خودت و کسی که شرایط تو رو داره درکت میکنه...
اشالا که موفق باشی و هیچکدومو از دست ندی...
1393/05/15 , 02:12 ب.ظ
ارسال: #16
سلام
خانواده ت چی میگن.
اختلاف فرهنگیتون چیه.
تا این مسایله روشن نکنی که نمیشه نظر داد
تا اینجای کار به نظرم شما تونستین سالها باهم ادامه بدین پس به درد هم می خورید وباید سفت ادامه بدین!
1393/05/15 , 02:45 ب.ظ
ارسال: #17
هم زبون نیستیم
اگه قراره بیاد شهر ما همه زبون محلی حرف میزنن
اون قبول کرده بیادشهرما
خانوادم میگه اون بیاد اینجا نمیتونه تحمل کنه و کارتون به جدایی و مهریه سنگین میکشه و زندان...
اما واقعا اینطوری نیست خانواده من اصلا شناختی نسبت بهش ندارن بی انصافی می کنن من اگه بعد 5 سال کسی رو نشناسم باید بمیرم همش میگن عشق چشمت رو کور کرده ولی واقعا اونطوری نیست عشق اگه غیر واقعی باشه بعد دوسال دوری باید فروکش کنه
درضمن ما بارها سعی کردیم جدا شیم الان بیش از دو سال همدیگرو یک بار هم ندیدیم(منظورم بعد از اتمام دانشگاه)و فکر میکردم هرکی از دیده برود از دل نیز برود ولی واقعا اینطوری نیست وخانوادم چون شناختی نداره کمی بی انصافی می کنن و میگن در هر صورت طلاق میگیرین واقعا دیگه موندم بخدا....
بچه ها راه حل موثرتون چیه؟
1393/05/15 , 02:47 ب.ظ
ارسال: #18
و در ضمن معذرت میخام از همه تون که سفره دلم رو پیشتون پهن کردم
1393/05/15 , 02:48 ب.ظ
ارسال: #19
گفتن اینها تو سایت درست نیست ولی گاها بدجوری ادم تو مزیقست و مجبوره...
اگه کسی رو ناراحت کرده باشم معذرت میخام...
1393/05/15 , 03:31 ب.ظ
ارسال: #20
(1393/05/15 02:47 ب.ظ)کلاه قرمزی نوشته شده توسط:  و در ضمن معذرت میخام از همه تون که سفره دلم رو پیشتون پهن کردم

با سلام.
اول ممنون هستم از مدیران محترم سایت.
دوم ،امیر علی جان این آواتاری که انتخاب کردی رو اگر دوست داشتی تغییر بده ،آواتاری قرار بده که به شما امید بده.
فراوان دوستانی بوده اند در کنار من که مشکل شما را داشتند و با مراجعه ی به مشاور مشکل آنها حل شده ،این مسایل دیگر توسط
مشاوران قابل حل است.
من خودم کلا با ازدواج های که با دوستی شروع میشوند موافق نیستم.دلیل دارم :چون خانواده ها در ایران نقش پر رنگی را ایفا میکنند.
در خارج از کشور به نظر من هیچ ایرادی ندارد این گونه از ازدواج ها چرا که در فرهنگ آنها این موضوع عادی است.
مادر و پدر فرزندان هم قبلا با هم دوست بوده اندو این موضوع ادامه خواهد داشت در انجا.
تا با یکدیگر زیر یک سقف نروید مشکلات معلوم نمی شوند،پس نمی شود به سالهای دوستی خود اعتماد کنید.
به نظر من امیر علی جان به مشاور فکر کن و این همه عجله نداشته باش.داستان زندگی افراد دیگر را هم که مثل شما بودند را مطالعه بفرمایید.
منو ببخشید ،بیش از اندازه حرف زدم ولی اون چیزی که ته دلم بود رو گفتم.
موفق باشید.

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی صفحه اینستاگرام مای سیویل کیوان بابایی 0 202 1395/03/23 01:57 ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان بابایی
  درخواست کمک از همه اعضای مای سیویل afshin_ipe 0 340 1394/07/29 01:19 ب.ظ
آخرین ارسال: afshin_ipe
  کانال رسمی سایت مای سیویل در تلگرام (عضو شوید) فرشاد امن خانی 7 5,049 1394/07/03 10:37 ق.ظ
آخرین ارسال: MSR9002
  پاتوق طنز مهندسین مای سیویل (just for fun) sabet32 87 26,342 1394/06/19 01:33 ق.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
  تاپیک بزرگ سوالات آزاد nikoo013 16 2,870 1394/06/05 04:33 ب.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
  معرفی بهترین مهندس سایت مای سیویل همه شرکت کنید omid_rch 15 3,806 1394/01/20 11:29 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  درخواست کمک فوری از اعضای مای سیویل آشنا به موبایل کلاه قرمزی 2 872 1394/01/04 12:01 ق.ظ
آخرین ارسال: miladezati
  پیش بینی اعضای مای سیویل از آینده دلار... زیبا یگانه 7 1,313 1393/04/31 01:34 ق.ظ
آخرین ارسال: زیبا یگانه
  تاپیکی برای درمیان گذاشتن تجربه اعضای مای سیویل لودویش میس ون در روهه 5 1,464 1392/01/24 02:38 ب.ظ
آخرین ارسال: rasool ghazali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان