مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:105 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:14 زمان:1395/09/19
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:kaveh1899 پاسخ ها:0 درخواست ها مشاهده:17 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99078 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91426 زمان:1395/09/19
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:603 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:70 زمان:1395/09/19
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:61 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:118 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:359 زمان:1395/09/16

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
^_^بحث آزاد مای سیویل^_^
1393/08/15 , 12:23 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/08/15 12:35 ق.ظ، توسط chili.)
ارسال: #31
RE: ^_^بحث آزاد مای سیویل^_^
(1393/08/14 09:04 ب.ظ)کلاه قرمزی نوشته شده توسط:  داداش دیگه کار از کار گذشته از 5 مهر جدا شدیم گفت نامزد می کنم گفت دیگه زنگ نزن پیام نده اینقدر سخته بخدا...هیچ خبری ازش نمی تونم بگیرم نمیدونم ازدواج کرد نکرد چه میکنه وضعش جوره بی خبر بودن از نزدیکترین نزدیکان عذابش از عذاب قبر بدتره...
خیلی دلم از خدا گرفته خیلی ازش خواستم کمکم کنه ذره کمکم نکرد هیج وقت با خدا آشتی نمی کنم در حق خودم و دلم نامردی شد بقران...
ای خدا به دادم برس که دلم داره میترکه...
سلام
فکر می کنم یه دکتر روانشناس مراجعه کنی بد نباشه.شما تمام زیباییهای زندگی را وخالق این زیباییها وخالق خودت واون دختره را به هیچ می گیری و

هفت ساله گیر دادی به یه دختر که همه دنیای تو اونه.بنده خدا فهمیده شما همرا مناسبی نیستی ورفته زندگی کنه با مردم باشه عبادت کنه هوای تازه استشمام کنه واز مواهب حیات استفاده کنه.دقیقا ازتمام اون چیزهایی که تو به همه شون پشت کردی.
ولش کن همانطور که او ولت کرده ورسما خواسته دیگر مزاحمش نشوی.ولی به دکتر هم مراجعه کن.مشکلت حاده.
آیه صریح قران کریم هست که چه بسا چیزهایی را خدا برای شما مقررکندکه خیری ذرآن هست درحالیکه شما آنرا شر می پندارید.
شما از کجا می دونی این ازدواج مایه شر نمی شد.شاید صاحب فرزند نمی شدید وشاید او یا شما مرض لاعلاجی میگیرفتید که بعدها پشیمان از این ازدواج شوید.خدا برهمه غیبها واسرار عالم آگاه است واحتمالا خیر شما وایشون در جدایی بوده که اتفاق افتاده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/08/15 , 01:44 ق.ظ
ارسال: #32
جناب مهندس ول کن بیخیال شو من تقریبا هم سن تو ام 24 سالمه واسه منم پیش اوم این موقعیت چندین سال باهم بودیم و خیلی دوسش داشتم و از تو داغونتر نبودم مثل تو بودم اما 2سال پیش ازدواج کرد ورفت تازه پدرش از دوستان صمیمی پدرم بود منم دیگه بیخیالش شدم چون فایده ای نداره طرف رفته با یکی دیگه هم آغوش شده من واسه چی غصه بخورم!!!
برو دنبال کار و زندگی و مطمئن باش که مصلحت این بوده و از کجا معلوم که بعدا برات موقعیت بهتری پیدا نشه!!
برای خودت مشغولیت درست کن نمیدونم برو دنبال کار یا ادامه تحصیل بده یا هر چیز دیگه ای فکرت به سمت اون نره و مطمئن باش که فراموشش میکنی همانطوری مه اون تو رو بعد این همه مدت فراموش کرد

دختر نیستی که پسری! فهمیدی که منظورم چیه
1393/08/15 , 03:01 ق.ظ
ارسال: #33
دوستان اگر مایل بودید در زمینه ارتباطات چیزهای بسیار مفیدی یاد بگیرید تا تبدیل به ادم های دسپرت و افسرده نشین من پیشنهاد میکنم یه سر به این سایت بزنید و رادیو 24 ساعته پرچونه رو حتما گوش کنید... مطمعن باشید اگر اینو گوش کنید به هیچ وجه ضرر نمی کنید. http://www.porchooneh.com البته سایت فیلتر هست از فیلتر شکن استفاده کنید. وارد سایت که می شوید در بالای صفحه یه بخشیه مربوط به رادیو و عکس یه رادیو قدیمی هست که برای کامپیوتر از این گزینه استفاده کنید و اگر گوشی اندروید یا ای او اس دارید من پیشنهاد میکنم از اونا استفاده کنید... پشنهاد میکنم به همه دوستان گوش کنند.
1393/08/15 , 11:59 ق.ظ
ارسال: #34
اخه میدونید مشکل چیه خیلی تقلا کرد از طرف اون مشکلی نبود که ... شب و روزش شده بود گریه ...به باباشم گفته بود خانوادش راضی بودن بعد دوستان نگین بخاطر یک دختر خودتو اذیت نکون من اولین بارم که نیست من خودم قبلا رابطه های دیگه داشتم رابطم زیاد نبوده ولی کم هم نبوده همه چی رو میدونم ولی من ایشون رو واقعا از ته دلم انتخاب کردم و خواستم همدم زندگیم بشه وگرنه همین الان هم هستن خیلیا که بخوان من باهاشون...من نمی تونم کسی دیگه رو واردزندگیم کنم خیلی سختی کسید بخاطر من...به خودم قول داده بودم تو اینده جبران کنم هر روز از طرف اطرافیان به شدیدترین نحو تحت فشار بود و این اواخر دشمناش با اهانت بهش که مشکل داری ازدواج نمی کنی بهش حمله ور میشدن ولی تتها کاری که میکرد میومد پیشم و درد و دل میکرد و میگفت تو باشی میخوام دنیا نباشه همه داشتن حسرت مارو میخوردن بخدا اما امان از دست اون مشکل رادیکالی که خدا برام بوجود اورد
همه چی داشت خوب پیش میرفت تا یک مشکل رادیکالی تو زندگیم اتفاق افتاد و کلا شرایط عوض شد (از خدا میخام تو زندگی هیچ کی هیچ کی مشکل رادیکالی پیش نیاد مشکل به حدی رادیکالی بود که کل زندگیم رو عوض کرد و .. )
الان تبدیل شدم به یک ادم که اگه 5 سال پیش ازم میپرسیدن 5 سال دیگه میخوای چیکار کنی اون موقع میگوفتم میخام مهندس بشم و از خدمت که امدم فلان کارو بکونم بهمان کارو بکونم اما الان جی... تبدیل شدم به یک ادم افسرده و ناراحت...هر شب خوابش رو میبینم صبح که ما پامیشم میخوام بهش زنگ بزنم اما نمی تونم دلم داره تاب تاب می کنه صداش رو بشنوم دلم میخواد باهاش درد و دل کنم و بگم نبودی ببینی امیرت چی کشید اما بچه ها اون نیست تنهای تنهای تتهام واقعا تنهای رو با پوست و استخون لمس می کنم کسی هم نیست باهاش دردودل کرد پسر بودن هم این بدی رو داره دختر نیستیم که بریم پیش دوستمون و درد و دل کنیم همه جی رو میریزم تو دلم ...دلم داره میترکه از یک طرف هم خانوادم ازم میپرسن چی شد خداروشکرازدواج کرد که نمی تونم واقعیت رو بگم میگم نه ...بدجوری قلبم درد میکنه از همه جی و همه کس حتی خود خدا ... بجه ها دعام کنید و امیدوارم هیچ وقت گرفتار نشین الهی آمین.
1393/08/15 , 12:19 ب.ظ
ارسال: #35
از تک تک بچه ها معذرت میخام که این مبحث رو اینجا مطرح کردم و باعث دلخوریتون شدم جای بحث اینحا نبود به بزرگواری خودتون ببخشید و برام دعا کنید...
ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی صفحه اینستاگرام مای سیویل کیوان بابایی 0 207 1395/03/23 01:57 ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان بابایی
  درخواست کمک از همه اعضای مای سیویل afshin_ipe 0 344 1394/07/29 01:19 ب.ظ
آخرین ارسال: afshin_ipe
  کانال رسمی سایت مای سیویل در تلگرام (عضو شوید) فرشاد امن خانی 7 5,094 1394/07/03 10:37 ق.ظ
آخرین ارسال: MSR9002
  پاتوق طنز مهندسین مای سیویل (just for fun) sabet32 87 26,390 1394/06/19 01:33 ق.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
  تاپیک بزرگ سوالات آزاد nikoo013 16 2,890 1394/06/05 04:33 ب.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
  معرفی بهترین مهندس سایت مای سیویل همه شرکت کنید omid_rch 15 3,833 1394/01/20 11:29 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  درخواست کمک فوری از اعضای مای سیویل آشنا به موبایل کلاه قرمزی 2 873 1394/01/04 12:01 ق.ظ
آخرین ارسال: miladezati
  پیش بینی اعضای مای سیویل از آینده دلار... زیبا یگانه 7 1,320 1393/04/31 01:34 ق.ظ
آخرین ارسال: زیبا یگانه
  تاپیکی برای درمیان گذاشتن تجربه اعضای مای سیویل لودویش میس ون در روهه 5 1,469 1392/01/24 02:38 ب.ظ
آخرین ارسال: rasool ghazali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان