مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2844 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:12 زمان:1395/09/13
دانلود نرم افزار AutoCAD Civil 3D Land Desktop Companion 2009+SP3 (نسخه کامل)
شروع کننده:Reza-MSR آخرین ارسال توسط:sunson پاسخ ها:3 دانلود نرم افزار لند civil 3d و Land مشاهده:28403 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:481 زمان:1395/09/13
آسانسور هیدرولیک در ساختمان های قدیمی
شروع کننده:vasvas آخرین ارسال توسط:Amiresh پاسخ ها:5 نکات آموزشی و اجرایی مشاهده:5544 زمان:1395/09/13
درخواست نمونه سوال گودبرداری جهت ارتقا پایه 3 به 2
شروع کننده:elyas64 آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:0 سایر مشاهده:14 زمان:1395/09/12
مدلسازی تحلیل و طراحی سوله در نرم افزار ETABS 2016
شروع کننده:mahmoodimr آخرین ارسال توسط:mahmoodimr پاسخ ها:0 آموزش Etabs به صورت فیلم مشاهده:20 زمان:1395/09/12
طراحی و اجرا سیستم فاضلاب روستایی
شروع کننده:siamak takabi آخرین ارسال توسط:siamak takabi پاسخ ها:0 اجرای راهسازی و سازه های پل مشاهده:16 زمان:1395/09/12
دانلود کرک AutoCAD Civil 3D 2009 (تست شده توسط خودم)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:9 دانلود نرم افزار لند civil 3d و Land مشاهده:14522 زمان:1395/09/12
طراحی دستی رمپ پله سازه های بتنی
شروع کننده:MOHANDES_ZAMANI آخرین ارسال توسط:891060443 پاسخ ها:3 طراحی سازه های بتنی مشاهده:3066 زمان:1395/09/12

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95
1395/06/12 , 04:22 ب.ظ
ارسال: #1
بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95
سلام و خسته نباشید خدمت همه خسته ها...

آزمون محاسبات تموم شد و شاید بگم بزرگترین شکست زندگیم رو خوردم بالای 4 ماه شبانه روزی مطالعه کردم فوقش تونستم 25 تا بزنم کل فصل های مباحث رو بند به بند خونده بودم کارم به جای رسیده ود برای هر بند چندین سوال تستی طرح میکردم و بعدا از خودم ازمون هم میگرفتم و موفق هم بودم برای هر کتاب کلید واژه خیلی مختصر ومفید هم نوشتم برای فصل ها خلاصه چند صفحه ای هم نوشته بودم ولی سر جلسه همه چی برعکس شد

با اینکه به بند بند ایین نامه مسلط بودم

طراح سوال چقدر بی وجدان بود ایا نباید فرقی بین کسی که نخونده و کسی که خونده باشه

من خودم رو برای سخت ترین شرایط اماده کرده بودم سخت ترین ازمون هارو از خودم گرفته بودم ولی شکست خوررم خودشم بدجوری

خیلی خیلی ناراحتم انشالله خدا حقم رو از طراح های بی وجدان بگیره

این چه وضعشه اخه شورش رو واقعا در اوردن بیان سهمیه ای کنن بخدا خیلی بهتره

مهندسین شما ازمون رو چطوری دادید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط محسن جعفری ، ebrahimkazemi51 ، fardinf
1395/06/12 , 06:45 ب.ظ
ارسال: #2
RE: بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95
با سلام
به نظر من ، جذب افراد برای کار محاسبات و نظارت ، باید به تناسب نیاز بازار باشه . به نظر من نباید مردم رو اذیت کنن . ببینید الان این خانوم مهندس چهار ماه زندگیشو گذاشته واسه این آزمون . خب آقایون طراح سوال ، چرا مردم ازاری میکنید . اگه قراره آزمون سخت برگزار کنید که کمتر کسی قبول بشه ، اصلا این فلسفه آزمون از دست میره . آزمون باید با سطح دانش دانشجو در دوره دانشگاه متناسب باشه . خب اگه سطح دانشگاه هاتون پایین هست ، اصلا چرا جذب دانشجو دارید ؟ این دو تا با هم در تناقض هست .
به نظر من و بارها این نظر رو گفتم ، اینه که نباید مردم رو هر شش ماه یک بار اذیت کرد . آقا جان ببینید هر سال چقدر نیاز به افراد محاسب دارید . فرض کنید از همین امسال ، اومدید حساب کردید ، دیدید که مثلا اضافه هم دارید . خب بگذارید من 4 سال دیگه . فرض کنید تو این 4 سال 20 تا مهندس محاسب یا ناتوان میشن یا فوت میکنن . اونوقت بیایید آزمون برگزار کنید و قبل آزمون هم بگید که تنها 20 نفر قبول میشن و دیگه درصد مرصد رو ولش کنید و 20 نفر اول رو قبول اعلام کنید . دیگه اینجوری هر شش ماه یک بار مردم اذیت نمیشن .
خانوم مهندس البته بگم که قبول شدن توی این نوع آزمون ها ، ملاک علمی دقیق نداره . یعنی اگه قبول هم نشدید نشان دهنده ضعف علمی و اینها نیست .
در ضمن کار محاسبات و نظارت الان تقریبا 3 سال هست که افتضاحه . خدا شاهده الان من 3600 متر مربع سهمیه محاسبات دارم و حدود 3000 متر هم سهمیه نظارت . نزدیک به 1.5 سال هست که هیچ نقشه محاسباتی رو امضاء نکردم . منظورم اینه که زیاد ناراحت نباشید . البته من میدونم ناراحتی شما به خاطر اینه که اینهمه زحمت کشیدید ، ولی آزمون جوری برگزار میشه که همه رو به یک چوب میرونه . دقیقا حق با شما هست . نباید اینجور باشه .
من توصیه میکنم که برای پیشرفت در زمینه رشته ای که درس خوندید ، به دیگر زمینه های رشته عمران توجه کنید . سعی کنید در بازار اشتغال اقدام کنید و یا تحصیل در مقاطع بالاتر البته به شرط اینکه زمینه های اشتغالش توی شهرتون فراهم باشه .
در هر حال خودتونو ناراحت نکنید . اینها مقاطع زودگذری از زندگی هستند و ارزش واقعی زندگی به اینها نیست .
ان شاء الله در مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید .
 سپاس شده توسط زیبا یگانه ، ebrahimkazemi51 ، fardinf
1395/06/12 , 07:13 ب.ظ
ارسال: #3
(1395/06/12 04:22 ب.ظ)زیبا یگانه نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید خدمت همه خسته ها...

آزمون محاسبات تموم شد و شاید بگم بزرگترین شکست زندگیم رو خوردم بالای 4 ماه شبانه روزی مطالعه کردم فوقش تونستم 25 تا بزنم کل فصل های مباحث رو بند به بند خونده بودم کارم به جای رسیده ود برای هر بند چندین سوال تستی طرح میکردم و بعدا از خودم ازمون هم میگرفتم و موفق هم بودم برای هر کتاب کلید واژه خیلی مختصر ومفید هم نوشتم برای فصل ها خلاصه چند صفحه ای هم نوشته بودم ولی سر جلسه همه چی برعکس شد

طراح سوال چقدر بی وجدان بود ایا نباید فرقی بین کسی که نخونده و کسی که خونده باشه

من خودم رو برای سخت ترین شرایط اماده کرده بودم سخت ترین ازمون هارو از خودم گرفته بودم ولی شکست خوررم خودشم بدجوری

مشکلات مثل سنگ هستند اگر مانعی به وجود اومد نا امید نشین.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fardinf ، زیبا یگانه
1395/06/12 , 07:38 ب.ظ
ارسال: #4
(1395/06/12 04:22 ب.ظ)زیبا یگانه نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید خدمت همه خسته ها...

با سلام

مطالب شما رو در مورد آزمون
94 و تلاشهاتون وتجربیاتتون رو خوندم و امیدوار بودم در آزمون 95 موفق باشید در وهله
اول متاسف شدم از اینکه میبینم نتونستید موفق
باشید اما پیشنهاد میکنم نا امید نشین و اطمینان میدم به شما که آزمون بعدی قطع به
یقین موفق خواهید شد
.

من هم مثل شما و بقیه دوستان
یکی از شرکت کنندگان این آزمون بودم اما برای اولین بار چون هر بار به دلیل اینکه مجالی
برای آماده شدن و خوندن مباجث نداشتم سر جلسه نمیرفتم و اینبار با وجود اینکه استارت
مطالعه رو زدم که در یه دوره 60 روزه بتونم اماده کنم خودم رو ولی باز هم مشکلات کار
و زندگی 60 روز رو به دو هفته تقلیل داد و نشد که بشه
.

اما در مورد کتابهای سری
عمران اینو باید بگم که به نظر بنده کتابهای بسیار خوبی هستن به شرط مطالعه و تمرین
مداوم. مطالعه آزمونهای سالهای قبل خیلی خیلی میتونه ذهنیت به شما بده نسبت به سولات
آزمون
.

من در دوران خدمت سربازی
و اواخر خدمت خودم رو برای آزمون نظارت اماده میکردم و انقدر مطالعه برام شیرین بود
که تقریبا همه وقتم رو بعد از برگشت از پادگان به خونه صرف مطالعه میکردم. کلیه مباحث
رو یکبار روزنامه وار و بار دوم با دقت بیشتر مطالعه کردم و بانک سوالات سری عمران
که مربوط به آمونهای گذشته بود رو هم مطالعه میکردم و تک تک سوالهارو قبل از نگاه کردن
به جوابش خودم از داخل مباحث میگشتم و پیدا میکردم و این شد که مباحث به دفعات برام
تکرار میشد و ملکه ذهنم میشد و ضمنا کاملا مشخص بود برام که کدوم قسمتها از هر مبحث
بیسترین سوالهارو تو آزمون داره چون معمولا یه قسمتایی از مباحث بود که هر سال سوالات
از همون قسمتا میومد. روز آخر همش احساس میکرم اماده نیستم و نمیتونم سوالارو حل کنم.
فکر کنم کلا سه ماه وقت گذاشتم و روزای اول کمتر و تقریبا از دو ماه به آزمون بیشتر
وقتم صرف خوندن میشد ولی با علاقه و اشتیاق میخوندم و زوری نبود در واقع. برای اجرا
اما وقت نذاشتم چون اکثر مباحثش با نظارت مشترک بود رو مباحث مشترکش حساب کزده بودم
و گفتم اونم شرکت میکنم ولی هدفم نظارت بود با وجود اینکه همه مباحث اجرا رو هم تهیه
کرده بودم. خلاصه سر جلسه همون یکساعت اول همه سولالرو جواب دادم و چندتارو نزدم. بعذش
رفتم سر جلسه اجرا اونجا هم سوالاتی رو برام اشنا بود رو سریع زدم و وقت اظافی رو گذاشتم
برای سوالاتی که تو مباحث خارج از نظارت بود و چندتایی هم زدم
.

با 80 درصد نظارت و 50 درصد
اجرا هر دو رو ار اول قبول شدم. ولی هنوز نتونستم اون اشتیاق و علاقه و وقتی که رو
برای اونا داشتم برای محاسبات پیدا کنم. به ه ر حال فعالیت فعلی من این الزام رو برام
به همراه داره که آزمون محاسبات رو هم قبول شم و اینکارو هم میکنم
.

خواستم بگم همین الان که
احساس میکنید شکست خوردید دقیقا زمانیه که باید شروع کنید

چون زمان زیادی تا آزمون
بعدی ندارید و هیچوقت نا امید نشید
.

راستی بسته پوران پژوهان
رو تهیه کردید؟ مفید هستش یا تفاوتی با سری عمران نداره؟
 سپاس شده توسط ebrahimkazemi51 ، زیبا یگانه ، fardinf
1395/06/12 , 08:09 ب.ظ
ارسال: #5
احساس میکنید شکست خوردید دقیقا زمانیه که باید شروع کنید
منم نظارت بار سوم قبول شدم.طراحی هم بار دوم امتحان دادم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محسن جعفری ، behrooz_iri ، زیبا یگانه ، fardinf
1395/06/12 , 08:30 ب.ظ
ارسال: #6
سلام به همه

خدمت تمام دوستان عرض خسته نباشید دارم در مورد سوالات باید عرض کنم سوالات فولاد سخت-بتن متوسط-بارگذاری سخت-و پی و مبحث 8 آسون بود
در کل متوسط سطح این امتحان نسبت به دو سه دوره اخیر به نسبت سخت بود

خدمت تمام دوستانی که ان شا الله قبول میشند و یا خدای ناکرده موفق نمیشند عرض کنم دنیا تمام نشده این جواب شاید کلیشه ای باشه ولی واقعا یک حقیقت محض هست به ویژه برای آزمون دشواری مثل محاسبات همه دوستان توجه داشته باشند که این آزمون دارای قلق های خاصی هست و بنده طبق تجربه ای که دارم تقریبا میدونم اگه بار اولتون باشه که امتحان میدید من حتی اگه کامل خونده باشید شانس قبولیتون رو زیر 20 درصد میدونم ( منظورم از اینکه کامل خونده باشید اینه که مثلا توی تست زدن حدود 65-70 درصد بزنید
باید توجه داشته باشید که آزمون واقعا در سطح بالایی برگزار میشه ( نمیخوام واژه سخت رو بکار ببرم ) پس انتظار نداشته باشید که حتما بار اول قبول بشید مهمترین اصل در قبولی این آزمون ممارست هست یعنی بهتر بگم باید پاپیچش بشید و از شکست ناامید نشید بدونید که اگه بار اول هست که شرکت میکنید و بالای 40 درصد زدید من به جرات شما رو جزء کاندیداهای قبولی در دوره آینده میدونم پس ناامید نباشید یک ماه استراحت کنید و باز تلاش کنید و بدونید بالاخره غول محاسبات تسلیم شما خواهد شد
پس باز هم عرض میکنم هرگز دست از تلاش برندارید و هرگز ناامید نشوید که ناامیدی عین کفر است شما وقتی که ناامید شوید بازنده اید نه وقتی که در امتحان قبول نمیشوید من شاگرد هایی داشتم که 5 بار امتحان دادند و قبول شدند و کسانی رو هم داشتم که بار اول 45 درصد زدند و دیگه بیخیال شدند!! قطعا بازنده واقعی ناامیدانند
 سپاس شده توسط زیبا یگانه ، ebrahimkazemi51 ، fardinf
1395/06/12 , 09:11 ب.ظ
ارسال: #7
من بار دومم بود بار اول 22 سوال زدم تو این ازمون 25 تا
بسته های پوران پژوهش متاسفانه بی کیفیت هستن و به درد نمیخوره ولی دیدت رو نسبت به سوالات اماده میکنه من بقدری اماده هستم که الان میتونم به 10 نفر تضمینی محاسبات یاد بدم و قبول شن
1395/06/12 , 09:19 ب.ظ
ارسال: #8
هدف این تاپیک اینه که بیاییم راهکار هارو بهم بگین من یک هفته استراحت میکنم بعدش باید یه تک صندلی تهیه کنم و بشینم تا بهمن فقط سوال طراحی کنم و فقط ازمون بدم چون دیگه مطلبی نمونده که حفظ نباشم من فقط یک مشکلی که داشتم این بود امدم گفتم اول بتن رو میزنم بعد فولاد بعد بارگذاری متاسفانه نکته زیاد داشت مطالب همان بودن ولی تو هر کدوم یه نکته جدید وجود داشت که میشد حل کرد ولی انگاری دنبال ساعت افتاده بودن خیلی سریع حرکت میکرد من به زمان باختم
به تمامی مهندسین میگم ازمون محاسبات یعنی مبارزه با وقت
و من به زمان شکست خوردم
دوستان اطلاع دارید این تک صندلی هارو از کجا میشه تهیه کرد چون اگر بخواهید قبول شید و با زمان مبارزه کنید باید تمام شرایط ازمون رو صحنه سازی کنید تا مسلط بشید چون واقعا عادت کردن به تک صندلی خیلی مهمه من خیلی جزوه داشتم و تا می امدم کتابارو سوا کنم شاید در حد چند ثانیه وقت میگرفت ولی استرس وارد میکنه دوستان باز پیشنهادات خودتون رو بگین
 سپاس شده توسط ebrahimkazemi51 ، fardinf
1395/06/12 , 09:53 ب.ظ
ارسال: #9
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
 سپاس شده توسط زیبا یگانه
1395/06/12 , 10:19 ب.ظ
ارسال: #10
سلام خدمت همه دوستان
من بعد مرداد پارسال دومین بارمه امتحان میدم. پارسال بییست روز خوندم ۳٨% زدم . اما متاسفانە امسال نخوندم ولی خداییش خیلی آسون بود. سی و هشت تو سوال جواب دادم ، سی تا شونو مطمئنم درستە. هشت تاشون تو دوگزینە موندم و جواب دادم. کافیه از اون هشت تا دوتاشون درست باشه. اگە قبول بشم دقیقا معجزه رخ داده. موفق باشین
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 206 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 250 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 902 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,754 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,815 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی omid_rch 370 83,777 1395/05/11 05:07 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 242 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 596 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan
  کسی میدونه نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ماه کی اعلام میشه ؟ mohammadee65 3 564 1395/02/20 01:41 ب.ظ
آخرین ارسال: maryam68
  نظر سنجی در مورد برنامه ماشین حساب هائی که برای آزمون محاسبات تبلیغ میشه 3916571134 1 1,149 1395/02/13 12:54 ق.ظ
آخرین ارسال: mojtaba_mtow12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان