امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95
نظر شخصیمو بگم. من بار اول سال نود سه نظارت دادم و قبول شدم 70 در حالی که هیچی نخونده بودم جز زمستونش که برا ارشد خنده بودم. امسال هم اولین بار محاسبات امتحان دادم . فک نکنم قبول شما. من یه هفته خوندم. ,ولی راه موفقیت در این ازمون تمرین و تمرین ئ تمرین و ازمون ازمایشی
پاسخ
دوستانی که امتحان دادند توجه داشته باشند که سوال 41 و سوال نیروی بست ها ( یادم نیست شمارش چند بود ) قطعا پتانسیل حذف شدن رو دارند دنبالش باشید حتما حذف میشند و شاید همین باعث موفقیتتون بشه
پاسخ
در سوال 41 گفته شده مقاومت برشی طراحی پیچ ها چقدر میشه نگفته که در چه ضریبی ضرب شود پس جواب صحیح

0.29 * Fu *Anb( سطح مقطع پیچ )
صحیح است که در گزینه ها نیست

اگه هم ضریب رو میخواست میشد 0.85
پاسخ
درود بر دوستان عزیز.
دوستان کسی سوالات محاسبات شهریور 95 کد D را دارد ؟
با تشکر.موفق باشید.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

پاسخ
سلام خدمت مهندسین عزیز من بار سوم است در این ازمون شرکت می کنم قطعا جواب دادن به شصت سوال کار سختی است شما باید برای چهل سوال برنامه ریزی کنید سوالات تحلیل سخت است و زمان گذاشتن برای ان کار اشتباهی است من از کتابهای سری عمران استفاده کردم و در این ازمون به 39 سوال جواب دادم و 6 تای ان اشتباه بود سوالات در سطح متوسط طرح شده با توجه به اطلاعات و میزان مطالعه ی خودم می گویم در هر ازمونی سوال سخت وجود دارد و کسی که سوال طرح می کند پایه یک محاسبات دارد و استاد دانشگاه است در این ازمون باید از یک ماشین حساب خوب استفاده کنید الجبرا حرف اول را میزند و در قدم دوم باید سوالات را از 1 تا 60 بر اساس هر مبحث تفکیک کنید و پاسخ دادن به زلزله و م7 و م8 باید در اولویت قرار گیرد در کل شما 230 دقیقه دیگر زمان دارید شما فرصت اینکه برگردید و تست ها را چک کنید ندارید پس در زدن تست ها دقت کنید قدم سوم نکته برداری از مباحث است مثلا برای م 9 قسنت لرزه ای برای ستونها و تیر ها با شکل پذیری زیاد و متوسط فقط یک برگه اچار از فواصل و طول بحرانی و لنگر مثبت و منفی و حداقل بعد باید در اختیار داشته باشید این کار به منظور کاهش زمان پاسخ دادن به سوال است و از روش های ساده سازی استفاده کنید به ضرایب کاهش و حداقل و حداکثرباید توجه داشته باشید اگر بعد طول یا ضخامت و غیره خواسته شد باید نیروی طراحی و نیروی موجود را مقایسه کنید. انشالله که در ازمون بعدی موفق و پیروز شویدو من هم تجربیات دیگر خود را در اختیار شما عزیزان قرار خواهم داد به امید اینکه توکل و تلاش و پشت کار داشته باشید. پاینده باشید
پاسخ
خیلی خوبه که تجریبات همدیگر رو در اختیار هم قرار بدیم منم موافقم تحلیل سخته ولی به این امر هم واقفم که حذف کردن کامل اشتباه مطلقه هر سال از تحلیل چهار تا سوال میاد مطمئنا زدن چهارتاش سخته به نظرم یکی از دوستان بیاد کل تحلیل رو به چهار قسمت تقسیم کنه مثلا بحث صفر نیروی بحث نیروی تکیه گاهی و ....و شخص بیاد برفرض فقط روی یک یا دو سوال وقت بزاره یک سوال هم سواله
پاسخ
به نظر مهندسین از کی مجددا شروع کنم
خیلی ها میگن یک ماه استراحت نکنی مغزت زده میشه ولی خیلی از دوستان شدیدا در حال مطالعه هستن دوس ندارم اسفندو هم ببازم
پاسخ
یک ماه استراحت
پاسخ
من بار دوم هم شرکت کردم ولی قبول نشدم برای بار سوم برنامه ریزی میکنم
پاسخ
مبحث نهم 15 تا 17 سوال
مبحث دهم هم همنطور
آیین نامه 2800 هم تا 7 سوال یا بیشتر میاد
بهتره روی اینها وقت بذارید بقیه رو همون ماه اخر وقت گذاشته بشه بهتره

من بار اول امتحان دادم بدون اینکه یه روز بخونم ولی نزدیک 15 تا درست زدم
البته قبول دارم که سختش همون 15 تا باقیمانده و جوابهای اشتباه احتمالی
40 سوال جواب بدیم کافیه
یعنی 20 سوال نیاز نیست جواب بدیم البته وقت هم نمیاریم که
پس بعضی از کتابا براشون وقت نذاریم بهتره و وقتو صرف کتابهای دیگه کنیم
حل سوالات قبلی کمک خوبیه و بیشتر باید راه حل بلد باشیم
آزمون فقط نکته داره و بحث پیچوندن داوطلبه نه نحک زدن اون
تا جایی راه داره سوال نکته داره میشه !!!
ولی بخونید بلاخره ضرر نمیشه
از الان خوندن خوبه ولی شاید باز منابع به روز یا عوض بشن
منم موندم کی منابع بگیرن
الان دوستانی که منابع خوبی گرفتن و به کارشون اومده معرفی کنن
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی omid_rch 381 128,823 دیروز، 01:24 صبح
آخرین ارسال: hamedkhosroabadi
Lightbulb راهنمایی برای آزمون نظام مهندسی حسینی11 2 986 1398/11/15 ، 04:27 عصر
آخرین ارسال: حسینی11
Wink فرم آماده اعتراض به آزمون محاسبات مهر 98 h9mzeh 1 292 1398/8/17 ، 04:12 عصر
آخرین ارسال: h9mzeh
  راههای موفقیت در آزمون محاسبات نظام مهندسی آرش نقیبی 19 52,213 1398/7/24 ، 09:37 عصر
آخرین ارسال: behnamx2x2
  سوال فوری درباره نام دانشگاه در ثبت نام آزمون نظام مهندسی Mehdi90 0 394 1398/4/21 ، 12:19 صبح
آخرین ارسال: Mehdi90
Thumbs Up شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی afshin171 2 944 1396/10/28 ، 01:26 صبح
آخرین ارسال: afshin171
  گفتگو در رابطه با نتایج آزمون های نظام مهندسی مهر 96 amirkazemi 0 978 1396/10/17 ، 10:45 صبح
آخرین ارسال: amirkazemi
  ابهام نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 911240 1 964 1396/5/14 ، 12:37 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  نحوه ثبت نام در آزمون مهر 96 REZAF 1 1,097 1396/5/13 ، 11:56 عصر
آخرین ارسال: 911240
  بحث و تبادل نظر در مورد آزمون محاسبات اسفند 95 rasool ghazali 9 2,686 1396/3/27 ، 12:45 عصر
آخرین ارسال: 1q2w3e4rr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان