مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
آسانسور هیدرولیک در ساختمان های قدیمی
شروع کننده:vasvas آخرین ارسال توسط:Amiresh پاسخ ها:5 نکات آموزشی و اجرایی مشاهده:5541 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:20 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:470 زمان:1395/09/12
درخواست نمونه سوال گودبرداری جهت ارتقا پایه 3 به 2
شروع کننده:elyas64 آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:0 سایر مشاهده:8 زمان:1395/09/12
مدلسازی تحلیل و طراحی سوله در نرم افزار ETABS 2016
شروع کننده:mahmoodimr آخرین ارسال توسط:mahmoodimr پاسخ ها:0 آموزش Etabs به صورت فیلم مشاهده:14 زمان:1395/09/12
طراحی و اجرا سیستم فاضلاب روستایی
شروع کننده:siamak takabi آخرین ارسال توسط:siamak takabi پاسخ ها:0 اجرای راهسازی و سازه های پل مشاهده:12 زمان:1395/09/12
دانلود کرک AutoCAD Civil 3D 2009 (تست شده توسط خودم)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:9 دانلود نرم افزار لند civil 3d و Land مشاهده:14520 زمان:1395/09/12
طراحی دستی رمپ پله سازه های بتنی
شروع کننده:MOHANDES_ZAMANI آخرین ارسال توسط:891060443 پاسخ ها:3 طراحی سازه های بتنی مشاهده:3059 زمان:1395/09/12
مقالات بهینه سازی سازه ها و الگوریتم های آن
شروع کننده:mehdipanahi آخرین ارسال توسط:nextgen پاسخ ها:4 مقالات مشاهده:2254 زمان:1395/09/11
دانلود کتاب آموزش اتوکد Mastering AutoCAD 2015 And Autocad LT 2015
شروع کننده:آرش نقیبی آخرین ارسال توسط:muhammad nikrou پاسخ ها:8 آموزش اتوکد AutoCad مشاهده:8178 زمان:1395/09/10
دانلود نرم افزار AutoCAD Civil 3D Land Desktop Companion 2009+SP3 (نسخه کامل)
شروع کننده:Reza-MSR آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:2 دانلود نرم افزار لند civil 3d و Land مشاهده:28395 زمان:1395/09/10

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95
1395/06/17 , 02:08 ب.ظ
ارسال: #31
RE: بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95
باتشکر از رهنمود های مهندسین
کتاب سری عمران برای فولاد بتن خوبه ولی کافی نیست میگن تو شهرهای بزرگ مثلا تهران یک سری انتشارات دیگر هم وجود دارد خیلی دوس دارم اون کتاب هارو ببینم
ببینم تو چه وضعی هستن بخصوص برای بتن
اگر غیر از سری عمران کتاب دیگری می شناسید لطفا اسمش با انتشاران ان را اعلام کنید و اگر کتاب را دارین لطفا چند عکس از صفحات بگیرید بفرستید شنیدم کتاب های مهندس خزایی خوبه ولی نمی دونم تو جه سطحیه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1395/06/17 , 03:54 ب.ظ
ارسال: #32
سلام من تا حالا 8بار این امتحان کذایید دادم.دوبار 48اوردم.سایر دفعات از 35تا43.در هر امتحان حداقل 4خطای ساده محاسباتی دارم که باعث قبول نشدم شده.دیگه کلافه شدم.واقعا بعضیا تو توهم هستن که فک میکنن با چن تا سوال اسونی که هست میشه قبول شد.در حالی که طراح برای 40تا سوال نکته سادیسمی گذاشته.نمونش عرض ترک خمشی که نمونش هیچ جا نبوده.
 سپاس شده توسط زیبا یگانه
1395/06/17 , 03:59 ب.ظ
ارسال: #33
یا سوال مربوط به طراحی تیر که یکی از سوالات رایج دوره لیسانس بود که سرجلسه ظرف 20دقه حلش می کردیم نه تو یه امتحان فوق فرسایشی که تو یه ساعت اخر امتحان و در حالی که بدن و مغز کاملا تحلیل رفته ظرف 4 دقه باید حلش کنیم اونم با تبصره هایی که طراح در نظر گرفته
 سپاس شده توسط زیبا یگانه
1395/06/17 , 04:47 ب.ظ
ارسال: #34
سلام هر چیزی نیاز به تمرین و دقت داره سوالاتی که طرح شده خارج از کتاب نبوده اگرخارج از ایین نامه بود که سازمان نظام مهندسی الان اتش گرفته بود وهمین عرض ترک خوردگی در صفحه اول فصل ترک خوردگی توضیحات ان داده شده در این ازمون اگر شما به همه سوالات پاسخ دهید کسی به شما جایزه نمیده و حداقل نمره برای این ازمون 50 درصدمی باشد لازم نیست به سوالات وقتگیر جواب دهید یکی از مباحث مهم مبحث زلزله است که در اینده خیلی به درد یک مهندس محاسب می خوره یعنی نسبت به سایر ایین نامه ها باید برای ان وقت بگذارید اگر سوالی را طراح اشتباه حل کرده و جواب ان در گزینه ها وجود نداشته باشد نمره ان به همه اعمال می شود در ازمون مرداد حداقل چهار تست به همه اعمال شده بود در ازمون بهمن دوتست اعمال شده بود پس جای اعتراض نیست باید تلاش کرد هر که طاووس خواهد باید جر هندوستان کشد من خودم در ازمون مرداد به خاطر بی دقتی سه سوال را اشتباه زدم و رد شدم .
 سپاس شده توسط زیبا یگانه ، fardinf
1395/06/17 , 06:37 ب.ظ
ارسال: #35
خوب تو سخت بودنش تردیدی نیست ولی ایا بهم دیگه کمک کنیم بهتر نیست
به خدا قسم اگه جز سری عمران کتاب دیگه باشه که سوالات تالیفی بیشتری داشته باشه میشه رو ازمون غلبه کرد من چهار ماه بطور میانگین روزی 7 ساعت خوندم ولی سر جلسه بدنم کم اورد نه شکلات جواب میده نه چیزی تنها راهش اینه که قبل ازمون به کرار ازمون طرح و حل کرد
لطفا در مورد کتاب خزایی اطلاعاتی بدید
1395/06/17 , 07:50 ب.ظ
ارسال: #36
(1395/06/17 04:47 ب.ظ)mohammadee65 نوشته شده توسط:  
سلام هر چیزی نیاز به تمرین و دقت داره سوالاتی که طرح شده خارج از کتاب نبوده اگرخارج از ایین نامه بود که سازمان نظام مهندسی الان اتش گرفته بود وهمین عرض ترک خوردگی در صفحه اول فصل ترک خوردگی توضیحات ان داده شده در این ازمون اگر شما به همه سوالات پاسخ دهید کسی به شما جایزه نمیده و حداقل نمره برای این ازمون 50 درصدمی باشد لازم نیست به سوالات وقتگیر جواب دهید یکی از مباحث مهم مبحث زلزله است که در اینده خیلی به درد یک مهندس محاسب می خوره یعنی نسبت به سایر ایین نامه ها باید برای ان وقت بگذارید اگر سوالی را طراح اشتباه حل کرده و جواب ان در گزینه ها وجود نداشته باشد نمره ان به همه اعمال می شود در ازمون مرداد حداقل چهار تست به همه اعمال شده بود در ازمون بهمن دوتست اعمال شده بود پس جای اعتراض نیست باید تلاش کرد هر که طاووس خواهد باید جر هندوستان کشد من خودم در ازمون مرداد به خاطر بی دقتی سه سوال را اشتباه زدم و رد شدم .
متاسفانه هیچ کدوم از مهندسین تجربه خودشون رو بطور کامل در ختیار سایر مهندسین قرار نمیده خوب مهندس شما که تا اینقدر پیشرفت داشتید به ما بگید نحوه مطاله تون چطوری بوده
من از خودم شروع کنم من بار اول بهمن ماه فقط کتاب سری عمران خوندم رفتم سر جلسه 22 تا جواب دادم برای بار دوم امدم فصل های سری عمران رو با مبحث 9 فصل به فصل خوندم یعنی ابتدا بتن رو تموم کردم دو ماه طول کشید سپس فولاد یک ماه بارگذاری هم یک ماه خیلی خیلی اماده بودم ولی متاسفاه سر جلسه به چندین نکته انحرافی جدید بزخوردم که کل تمرکزم بهم خورد و ابتدا شکست رو قبول کردم ولی باز به خودم امدم باز تلاش کردم ولی دیدم نمیشه زورم نمیرسه شکست رو قبول کردم ولی مطالعم هیچ ایرادی نداشت و عزم قوی برای بهمن دارم خوب مهندسین شماهم بگین چطوری مطالعه کردین کتاب به کتاب خوندین یا مدل دیگه ی... و به نظرتون بهترین راه چیه و بهترین کتاب جز سری عمران چیه و منابع که مطالعه کردبن چه بود
 سپاس شده توسط fardinf
1395/06/17 , 09:07 ب.ظ
ارسال: #37
سلام نحوه ی مطالعه فقط کافی نیست فهم مطالب مهم است من بار اول که امتهان دادم شکست خوردم بار دوم خواندم و اطلاعاتم زیادتر شد بار سوم بیشتر از دوم شد یعنی شکست اول و دوم را مصلحت می دانم خواندن باید به صورتی باشد که مطالب مرور هم شود اگر از شنبه تا پنج شنبه درس خواندید باید جمعه مطالب مرور شود من خودم هر مبحثی را تمام می کردم سراغ مبحث بعدی میرفتم همشون محاسباتی اند
 سپاس شده توسط fardinf ، زیبا یگانه
1395/06/17 , 10:04 ب.ظ
ارسال: #38
با سلام خدمت دوستان.کامنت دوستان رو خوندم که متاسفانه اکثرشون هم همگی نا امید هستن.امیدوارم بتونم تجربیات خودم رو به عنوان یه برادر کوچکتر(خصوصا از لحاظ عقلی) در اختیار دوستان قرار بدم.هر چند خودم از هیچ چیز به اندازه نصیحت بدم نمیاد ولی پیاپیش از همه دوستان بابت جسارتم و نصیحت هام عذر میخام.

1-مطمئن باشین با عدم قبولی در ازمون محاسبات چیزی رو از دست نمیدین.الان پایه ارشد ها هم نمیتونن به راحتی از پروانشون استفاده کنن.شاید عدم قبولی تو این آزمون باعث و محرکی بشه تو یه قسمت دیگه از زندگیتون موفق باشین.اگه هم به انگیزه حرف دیگران باشه که تا میرسن به ادم میپرسن حق امضا داری یا نه میتونین راحت پروانه نظارت رئ بگیرین وبهشون با افتخار بگین بله.بار دیگه تاکید میکنم پروانه محاسبات آش دهن سوزی نیست.

2-من فارغ التحصیل ارشد دانشگاه ازاد هستم.تو دوران دانشجویی هم هیچ وقت شاگرد خیلی خوبی نبودم.اما از ترم 2 ارشد تصمیمو گرفتم و شروع کردم درس خوندن با برنامه ریزی و به طور جد.تمام نمراتم از حالت معمولی به عالی ارتقا پیدا کردن و پایان نامم رو هم 20 شدم.متاسفانه تو دانشگاه آزاد رقابت خیلی کمه و 90 درصد دانشجویان به خاطر مدرک میان(من خودم هم قبلا اینطوری بودم وبه خاطر به تعویق انداختن سربازیم رفتم ارشد ثبت نام کردم).

3-من مرداد 94 نظارت و اجرا رو قبول شدم.بهمن 94 هم با 60 درصد در محاسبات.همشونو دفعه اول.یکی از دوستام که سراسری خونده بود فقط 3 بارش رو میدونم ازمون محاسبات داده بود ولی شاید هم 4 بار امتحان داده.خیلی هم ادعای با سوادیش میشد ولی با هم قبول شدیم.

4-چند سال پیش من حتی فکر نمیکردم نظارت قبول شم.واقعا تو خوابم هم فکر نمیکردم محاسبات قبول شم.ولی الان نمیگم خیلی با سوادم ولی از این قدر پیشرفت کردم که خدا شاهده از دست خودم ناراحت شدم که چرا 60 گرفتم.فقط از قبولی خوشحال بودم ولی عذاب وجدان داشتم چرا که بی دقتی کردم والا راحت 80 میزدم.الان هم خدا روشکر به طور جدی پیگیر این هستم که تو یه دانشگاه خوب خارجی برا دکتری پذیرش بگیرم.چون زبانم خیلی خوبه و الان دارم رو یه مقاله کار میکنم.

این همه سرتون رو درد آوردم تا بهتون بگم نا امید نباشین.خدا تو قرآن گفته حال کسی رو تغییر نمیدیم مگر اینکه خودش بخاد.
بسم الله.همین الان اراده کنین و شروع کنین.به خودتون باور داشته باشین.کسایی که قبول شدن هیچ چیزی تاکید میکنم هیچ چیزی از شما بیشتر ندارن.

توی پست بعدی سعی میکنم نکات عملی که باعث قبولیم شد رو بگم.اشتباهاتم رو هم میگم.همچنین نحوه و مقدار مطالعه.
 سپاس شده توسط زیبا یگانه ، Civil5
1395/06/18 , 01:01 ق.ظ
ارسال: #39
با سلام مجدد.
من برا این امتحان دو و نیم ماه روزی حدود ۵ ساعت خوندم.چون چند ماه قبلش امتحان نظارت و اجرا داده بودم ایین نامه ها به قولی تو مشتم بود.
برا این امتحان اگه بخام تو یه جمله منابع رو خلاصه کنم =سری عمران +خود مباحث.فقط همین دو تا که به نظرمن ۹۵ درصد سوالات رو پوشش میدن.
خانم یگانه گفتین که خیلی اماده بودین و اگه یه کتاب تست تالیفی بیشتر داشت حتما قبول میشدین و گفتین که روش مطالعتون عالی بوده.خواهر من این نا ممکنه والا حتما قبول میشدین.حتمایه جای کار میلنگه این همه ماه خوندین ولی موفق نشدین.

به نظر من باید جزوات مثل سری عمران رو با مباحث موازی خوند.مثلا تو بتن اول ایین نامه رو بخونین بعد برین فصل خمش رو تو سری بخونین.هر مثالی هم تو سری حتی درسنامه میبینین همون اول به جوابش نگا نکنین خودتون حل کنین باور کنین اگه خودتون حتی اشتباه حل کنین هم بهتره تا اینکه همون اول به جواب نگا کنین.البته همه این مورد واضح رو تو تمارین اخر فصل اعمال میکنن ولی تو درسنامه نه.

برنامه ریزی کنین.البته نیاز به برنامه خیلی پیچیده ای نیست.مشخصه چند روز به ازمون مونده.طوری برنامه بچینین که هر مبحث رو دو بار بخونین.یعنی به طور موازی همون طور که گفتم.یعنی تا ده روز مونده تا ازمون برنامه ریزی کنین چون ۱۰ روز اخر مال تسته که مهمترین بخشه که بعدا راجب اون توضیح میدم.خواهشا نگین وقت نمیکنین و نمیرسیم و از این جور حرفا.اگه برنامه ریزی کنین حتما حتما میبینین انگار زمان خریدین . برنامه ریزی خیلی مهمه دیمی نخونین.من خودم با وجود کار کردن هر مبحث رو راحت ۲ با خوندم.

حال چطور برنامه ریزی کنیم؟اصلا پیچیدش نکنین که برا ساعت به ساعت برنامه داشته باشین.اینجوری نمیرسین اعصابتون هم خورد میشه.اولا یه روز تو هفته رو حتما حتما ایتراحت کنین مثلا جمعه هیچی نخونین.اصلا وسوسه نشین به خاطر اون یه روز جای نگرانی نیست چون شما برنامه دارین و طبق اصول پیش میرین.من خودم این طور برنامه میریختم که با توجه به زمانی که داشتم مثلا میگفتم تو ۲ هفته باید مثلا بارگذاری رو تموم کنم.یعنی هم کل کتاب سری رو بخونم هم مبحث ۶.هر جوریربود اگه سنگ از اسمون هم میبارید این کار رو انجام میدادم.البته خیلی کم پیش میومد از ۵ ساعت بیشتر بخونم.ضمنا تو این ۲ هفته به جز بارگذاری هیچ مبحث دیگه ای نمیخوندم و جلوی وسوسه ام رو میگرفتم.

حال مثلا برا این ۲ هفته بارگذاری چه طور برنامه بریزیم که وقت کم نیاریم؟
هر کار بزرگی از یه قدم کوچیک شروع میشه.فرض کنین سری برا بارگذاری ۷فصل داره بعضی فصلا طولانی و بعضیا کوتاهترن.با خودتون برنامه بریزین مثلا برا فردا و پس فردا حتما حتما باید فصل برف رو تموم کنم.این طوری قدم به قدم پیش برین تا طی ۲ هفته بارگذاری رو به همراه مبحثش تموم کنین.تاکید میکنم به همراه خود مبحث.فقط روسری زوم نکنین.بعضی جاها اصلا توسری وجود خارجی نداره.

خانم یگانه این قدر هم نگین این ازمون سخته سخته سخته.به جز خودتون بقیه رو هم نامید میکنین.اصلی ترین دلیل پایین بودن امار قبولی فقط و فقط زیاد بودن سیاهی لشکره.طرف ۱۰ ساله لای کتابو وا نکرده خودتونو با اون مقایسه نکنین.پس خانم یگانه خواهر من و بقیه دوستان نگین این ازمون سخته به قول مهران مدیری شوخیش هم قشنگ نیست.بگین آسونه آسون.

ایشالا بعدا راجب به چیزای دیگه مخصوصا اشتباهام اگه حافظه یاری بده هم میگم تا بقیه اشتباه های منو تکرار نکنن.
 سپاس شده توسط زیبا یگانه
1395/06/18 , 01:31 ق.ظ
ارسال: #40
ممنون بابت راهنمایتون اما لازم دیدم یک سری مطالب رو عرض کنم من خدای نکرده قصدی ندارم که دوستان رو نا امید کنم شما گفتین اینهمه خوندین ولی موفق نشدین حتما جای از کار می لنگه خوب من دلیلش رو بهتون بگم همه چیز خوندن نیست من خیلی وقت میزاشتم هم سری عمران هم خود مباحث خودشم بصورت موازی باهم و برای خودم جزوه تهیه میکردم چون من تا برای خودم جزوه اماده نکنم ده ها بار هم بشینم بخونم نمیشه باید یک جزوه گام به گام از مطالب اماده کنم و جوری بود که مثلا سوالی از برف می امد زود گام به گام اون بخشو باز میکردم و به جواب میرسیدم و یعنی کل وقتم رو همین تهیه گام به گام ها میگرفت تمرینم کم بود از کارم پشیمون نیستم چون همین گام به گام ها تو ازمون بعدی خیلی به کمکم خواهد امد من کل حرعم چیز دیگه ای ... مثلا تو خود سری عمران و هم تو خود مبحث نهم حرفی از لنگر خمشی ترک خوردگی مثبت به منفی نشده فقط اشاره به لنگر خمشی تر خوردگی شده من کل لنگر خمشب ترک خوردگی رو از حفظ بودم ولی واقعیتش دقیقا نمیدوستم منظور طراح سوال از منفی به مثبت چه بود چون قبلا همچین موردی ندیده بودم و سوال به این راحتی رو از دست دادم خوب چرا این مثال رو زدم دلیلش این بود که طراح سوال واقف هستن به سری عمران و سعی میکنن تو هر سوالی یک نکته ریز بدن که مثلا همین نکات باعث شکست من و خیلی ها تو ازمون شده و میشه من کل حرفم اینه میگم جز سری عمران چه کتابی رو هم مطالعه کنیم تا کمک حال ما بشه مثلا من میخوام وقتی حرف از لنگر خمشی ترک خوردگی شد فقط به سری عمران اکتفا نکنم برم ده تا تست دیگش رو که حالت های مختلف اون رو در خودش داره حل کنم ولی نمیدونم چه کتابی همچین موردی رو داره فقط یک چیز به ذهنم میرسه من اوایل مطالعم جزوه بتن برای ارشد اقای دکتر حسین زاده رو دانلود کردم سرفصل هاش شباهت عجیبی به سرفصل های ارائه شده مبحث 9 داشت و این به ذهنم رسید که کتاب های کنکوری ارشد رو هم مطالعه کنم یعنی یک مثلث تشکیل بدم که یک سر مثلث مبحث 9 یک سر سری عمران یک سر کتاب های ارشد و برفرض که میخوام لنگر خمشی ترک خوردگی رو حل میکنم هم مبحث 9 مطالعه شه هم تست های سری عمران و هم بگردم تست های مربوطه تو کتاب ارشد پیدا کنم و بزنم و به تمامی حالت های لنگر خمشی ترک خوردگی تسلط پیدا کنم ولی میدونم همه چی اون طوری که میخوام پیش نمیره باز نظر مهندسین چیه و چه راهکار دیگه پیشنهاد میدن
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 206 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 249 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 901 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,751 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,812 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی omid_rch 370 83,766 1395/05/11 05:07 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 242 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 596 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan
  کسی میدونه نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ماه کی اعلام میشه ؟ mohammadee65 3 563 1395/02/20 01:41 ب.ظ
آخرین ارسال: maryam68
  نظر سنجی در مورد برنامه ماشین حساب هائی که برای آزمون محاسبات تبلیغ میشه 3916571134 1 1,147 1395/02/13 12:54 ق.ظ
آخرین ارسال: mojtaba_mtow12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان