مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
واجدین شرایط شرکت در آزمون
شروع کننده:REZAF آخرین ارسال توسط:aref710509 پاسخ ها:4 پرسش و پاسخ(مسائل نظام مهندسی) مشاهده:80 زمان:1395/11/01
جزئیات اتصال تیر و ستون بتن آرمه
شروع کننده:hebrahimifarsangi آخرین ارسال توسط:یوسف ابراهیم پور پاسخ ها:4 سایر مشاهده:250 زمان:1395/10/30
دانلود فایل صوتی کلاس آیین نامه ۲۸۰۰ دکتر ازهری «پیشنهاد ویژه »
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نکات آموزشی و طراحی مشاهده:38 زمان:1395/10/30
سوله با سقف خرپا
شروع کننده:masood85 آخرین ارسال توسط:masood85 پاسخ ها:0 طراحی سالن صنعتی (سوله) مشاهده:20 زمان:1395/10/30
جزوه عالی برای مبحث تغییرشکل در سازه ها
شروع کننده:dena آخرین ارسال توسط:احسان1996 پاسخ ها:1 تحلیل سازه مشاهده:402 زمان:1395/10/30
راهنمایی در مورد سازه هشت طبقه
شروع کننده:sasan.ce آخرین ارسال توسط:sasan.ce پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ مشاهده:75 زمان:1395/10/30
دانلود نقشه ی اجرایی سوله با دهانه ی 12 متر
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:Rezaalipour3106 پاسخ ها:1 نقشه های متفرقه (سازه،سوله،مخزن و....) مشاهده:8972 زمان:1395/10/30
دانلود برنامه اکسل طراحی کامل BasePlate به روشLRFD(مبحث نهم و دهم 1392)(مهدی مهربان)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نرم افزارهای تحت اکسل مشاهده:38 زمان:1395/10/29
پرسش و پاسخ در مورد طراحی با آقای حسین زاده
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:زینب خوش کلام پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ در مورد Etabs مشاهده:16450 زمان:1395/10/29
مسجدی با معماری شگفت انگیز در قلب کلیسای جامع
شروع کننده:mahno0osh آخرین ارسال توسط:mahno0osh پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:33 زمان:1395/10/28

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95
1395/06/18 , 09:31 ق.ظ
ارسال: #41
RE: بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95
البته من منظورم شخص شما نبود من کلی عرض کردم چون به نظرم اگه مطالعه کافی باشه وبا برنامه واز روی منابع مناسب قبولی حتمیه.

اینکه اکثر دوستان موازی میخونن عالیه و بهترین راه.ولی متاسفانه همه فکر میکنن روش مطالعه خودشون بهترینه و حتی اگه جواب نگیرین باز هم روش خودشونو میرن.من منظورم کس خاصی نیست ولی به نظرم اگه یه راه رو دوباره طی کنین دقیقا همون چیزی رو بدست میارین که قبلا بدست اوردین.پس اگه کسی هم زیاد مطالعه کرده و هم برنامه داشته باید در نحوه مطالعه تغییر ایجاد کنه والا نتیجش هیچ تفاوتی با سری های پیش نخواهد داشت.من خودم از چندین نفر نحوه قبولیشونو پرسیدم و بالاخره تونستم روش مناسب خودمو پیدا کنم.

در ضمن روشی که ممکنه برای یه یه نفر موثر باشه ممکنه برای یکی دیگه ناکارآمد باشه.روش مناسب خودتونو پیدا کنین.سایت ایرانسازه که الان تقریبا تعطیل شده ولی اگه برین تو تاپیک های محاسبات چند دوره پیش بچه هاش هم روش خوندن و هم منابع مناسب رو معرفی کردن.من خودم خیلی به کارم اومد راهکارهای بچه های اون سایت.

خانم مهندس متاسفانه باید الان مستقیما به شما اشاره کنم.شما وقتی دارین مطالعه میکنین این رو در نظر داشته باشین که تغییرات کوچکی در برخی سوالات داده خوهاد شد پس باید خودتونو اماده کنین چون طراح سوالات واقعا نامردن و دنبال مچ گیری.به هر حال این شغل سازمان سنجشه در حالیکه بابد این ازمون توسط وزارت راه و شهرسازی طراحی شه ولی فعلا همینی که هست چاره ای نیست.

شما فرمودین فرمول ترک خوردگی رو حفظ بودین.اخه حفظ چرا؟اینکه اون همه فرمول مشکل رو حفظ میکنین نشون از ظرفیت بالای مغز شماست ولی به نظرتون بهتر نیست از این ظرفیت ذهنیتون تو یه راه بهتر استفاده کنین و راههای پیچوندن سوال رو بدونین؟من‌خودمو میگم اگه کتاب مقررات ملی پیشم نباشه اصلا سواد ندارم چون باور کنین حتی ۱ کلمه هم حفظ نیستم.

در مورد منابع هم من‌مثلا بتن خزایی رو نخوندم ولی خیلیها ازش تعریف میکنن.ببینین اگه مسایلش مطابق ویرلیش جدید بتنه ازس استفاده کنین.ولی کلا میگم بعید میدونم کتب یا جزوه ای بهتر از سری عمران تو بازار موجود باشه.از طرف دیگه تععد منابع هر چقدر هم که سطحتون بالا باشه موجب سردرگمی و در نهایت پایین اومدن نمرتون میشه.من کتب سری چاپ ۹۲ رو داشتم که از این چاپهای جدید خیلی ناقصتر بود مقایسه کنین متوجه میشین.اکثر چاپهای الان بند به بند بررسی شده تو چاپهای جدید.منظورم اینه که خیلیها با کمک همون چاپهای ناقص قدیم موفق شدن الان کار شما راح تره چون کتب سری الان هر چند باز هم همه فن حریف نیستن ولی بهتر شدن.

در ضمن حداقل ۵۰ درصد سوالات از ایین نامه است اولویت اول منابع مباحث هستن باید بند بند ایین نامه رو پیش خودتون تفسیر کنین.چون بعضی از جاهای ایین نامه خیلی سادس محاسباتش و فقط جاگذاریه مثل بهمن ۹۴ که دمای بتن رو خواسته بود و فقط جاگذاری بود.بعضیا که فصول اول بتن رو نخونده بودن میگفتن اخه چرا این سوال تو سری نبود واقعا نامردبه و از این حرفا.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط زیبا یگانه
1395/06/18 , 10:53 ق.ظ
ارسال: #42
سلام هر کسی در این سایت نظر داده تجربیات خودشا گفته و حرفی از روی بی عقلی نبوده خانم مهندس شما باید در کلاس های نظام مهندسی سری عمران در تهران ثبت نام کنید معلوم است که از پایه ضعیف هستید دوستان من دراین کلاسها دوره قبل ثبت نام کردند و خیلی راضی بودند اما جزوه به من ندادند من در حدی هم نیستم که نصیحت کنم از روی بی عقلی به فرمایش اقا مهندس اما شما باید یک هفته قبل از ازمون تمام کتابها را دوباره دوره کنید این خیلی اثر گار است اگر شاغل نیستید حداقل روزی 10 ساعت مطالعه داشته باشید لنگر خمشی مثبت در یک تیر قسمت بالای تیر تحت فشار و قسمت پایین تیر تحت کشش خوب این معلوم شد پس باید مرکز سطح را از پایین به بالا حساب کنیم لنگر ترک خوردگی برابر است بامقدار ممان اینرسی ضربدر تنش گسیختگی تقسیم یر فاصله محور خنثی تا دور ترین تار کششی تحت لنگر مثبت از پایین به بالا مرکز سطح همان مقدار تحت لنگر مثبت است لنگر خمشسی منفی یعنی قسمت بالا تحت کشش و قسمت پایین تحت فشار پس همان مقداری که برای مرکز سطح تحت لنگر مثبت را به دست اورده ایم از ارتفاع کل تیر کم کنیم مقدار مرکز سطح تحت لنگر منفی به دست می ایید اما در تیر طره لنگر منفی و مثبت بر عکس است دقت کنید.موفق باشید
 سپاس شده توسط زیبا یگانه
1395/06/18 , 11:40 ق.ظ
ارسال: #43
با تشکر از نظرات عالی تون.... منظورم از حفظ این نبود که فرمول رو حفظ کردم ولی یک تصویری از فرمول تو ذهنم بود میدونستم فرمولش چیه و دلیلشم مطالعه زیاد بود که همه فرمول ها توذهنم بود ولی هیچ موقع حفظ نکردم
درسته متاسفانه پایم کمی ضعیفه ولی شما خیلی پارامترهارو در نظر نمیگیرید ما سر جلسه ازمون حق نداریم رو سوال فکر کنیم یا بلدیم یا اگه نیستیم رد میشیم من خود 60 سوال رو هم میتونستم با کمی فکر حل کنم ولی دیگه 4 ساعت برای اینکار کافی نیست اون موقع 8 ساعت وقت لازم بود جواب بدم من اکثر سوالات رو مفهومی میخوندم برفرض میگم اگه به فصل اول سری عمران مراجعه کنید فرمول ظرفیت خمشی خیلی قابل مانوره مثلا می امد یک سری اطلاعات در مورد تیر میداد بعد ظرفیت خمشی رو میخواست اگه خوب نگا کنید فرمول سوال خیلی قابل مانوره میتونه رده بتن رده فولاد عرض مقطع ارتفاع و خیلی چیز های دیگه رو ازمون بخواد یعنی میخوام بگم من همه حالت های ممکن رو خودم سوال تالیف کردم و حل کردم یعنی فوق اماده بودم ولی یه ولی داره من با اینهمه که امادگی داشتم ولی شکست خوردم من به خودم و خوندنم ایمان دارم ولی میتونم بیام رو تک تک سوالات و دلیل اینکه نتونستم جواب بدم بهتون اطلاعات بدم هدف من اینه که بتونم ازتون کمکی بگیرم بتونم راه مناسبی پیدا کنم بتونم سوالات تالیفی بیشتری حل کنم بخدا قسم همه چی خوندن نیست همه چی نحوه مطالعه نیست
برنامه شخصیم اینه که تو گام اول یک تک صندلی اماده کنم و سوالات سال 86 تا الان رو پرینت کنم و تو 4 ساعت روی تک صندلی حل کنم و بازمان مبارزه کنم ولی باید یک منبع برای سوالات تالیفی بیشتر باشه نمیدونم کتاب های خزایی در چه حدیه چقدر سوال تالیفی داره مثلا خود سری عمران خالی از مشکل نیست اصلی ترین مشکل سری عمران کتاب بتن بوده که سوالات تالیفی کمی داره و به سوالات سال های قبل بسنده کرده اگر از دوستان کتاب بتن خزایی رو دارند اعلام کنند که سطح کتابات چطوریه سوالاات تالیفی داره نداره و اینکه نظر مهندسین در مورد کتاب های ارشد چیه میتونه کمک کنه
1395/06/18 , 02:26 ب.ظ
ارسال: #44
من چون تو تهران نیستم نمیتونم راجب به کلاسای سری عمران نظر بدم.ولی جزوه چندین نفر رو که تو شهر خودمون دیدم نه تنها چیز زیادتری نسبت به سری عمران نداشتن بلکه ناقصترن.مگه تو اون ساعت های محدود کلاس چیکار میشه کرد.به نظر من کلاس برا اونایی خوبه که کلاسی ان به عبارت بهتر تا کلاس نرن نمیتونن چیزیو بخونن.ببینین اگه فکر میکنین کلاس براتون مفیده حتما برین ولی در مورد خودم هیچ اعتقادی به این کلاسا ندارم و از همه دوستام که کلاس رفتن هم زودتر و هم با نمره بهتر قبول شدم.

در مورد تست های تالیفی حقیقتا من کتابی ندیدم که تست های تالیفی زیاد داشته باشه واکثر کتب سوالات سالهای پیش رو پوشش میدن.من جزوه حسین زاده رو ندیدم برین تو سایتش دان کنین ببینین تالیفی داره یه نه.در ضمن تستهای ارشد سالهای پیش هم که خودتون اشاره کردین هم میتونن مفید باشن.

در مورد وقت هم ۱۰ روز اخر رو بزارین برا تست.هر کس روشی داره برا بالا بردن سرعتش.خود من اینجور انجام میدادم که سعی میکردم تو ۱۸۰ دقیقه حداقل ۴۲ سوال رو بزنم.در حالیکه زمان اصلی ازمون ۲۴۰ دقیقه هستش.این باعث شد تا سرعتم خیلی بالا بره وبعد گذشتن ۱ ساعت از آزمون اطمینان داشتم قبولم چون سطح سوالات از سطح سوادم اکثرا پایینتر بودن.منظورم اینه که زمان و سرعت مهمترین عاملن تو موفقیت و سطح سوالات در اولویت بعدی چون اکثر بچه ها اگه وقتشون نامحدود باشه مطمینا بالای ۸۰ میزنن.شما هم تمرین کنین ببینین اگه تونستین تو ۱۸۰ دقیقه حداقل ۴۰ تا سوال بزنین و نمرتون حداقل ۵۰ شد شانس زیادی برا قبولی دارین.چون همون طور که گفتین شرایط ازمون متفاوته و ممکنه شما همون ۴۰ سوال رو تو ۲۴۰ دقیقه جواب بدین.

موفق باشید.
 سپاس شده توسط زیبا یگانه
1395/06/18 , 03:33 ب.ظ
ارسال: #45
این مطالب اخری که عرض کردید بقدری مفید و سازنده بود که واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم واقعا ممنون...
مهندسین بیاییم مطالب و دانسته هامون رو باهم اشتراک بزاریم بیاییم کاری کنیم که وقتی رفتیم سر جلسه فرقی با اون سیاه لشگری که نمی خونن داشته باشیم ماکه وقتمون رو میزاریم ماکه از چشممون میزنیم حداقل بتونیم حقمون رو بگیریم اگر من این وقت رو که برای محاسبات گذاشتم موقع کنکور میزاشتم اگر رتبه یک نبودن مطمئنن رتبه زیر 20 بودم...
من خیلی تعریف کتاب خزایی رو شنیدم دلی متاسفانه به دلیل شهرستانی بودن این امکان برام وحود نداره که برم کتاب رو نگا کنم بعد تهیه کنم من رفتم سایت انتشار کتاب نمونه کتاب روگذاشته بود ولی تا صفحه 30 بود هنوز به مطالب مهم نرسیده بوده و نمیشد فهمید سطح کتاب در چه حدیه اگه مهندسین چند عکس مثلا از فصل طراحی اعضای فشاری با چند عکس از تست هاش بگیرن خیلی خوبتر میشه قضاوت و انتخاب کرد
متاسفانه به دلیل شهرستانی بودن امکان مراجعه به تهران و شرکت در کلاس ها نیست و همچنین کتاب فروشی های سمت ما فقط سری عمران دارند و خبری از کتاب های خزایی نیست و نمیشه رفت نگا کرد و انتخاب کرد
ممنون میشم حداقل شما با چند عکس کمک کنید با تشکر
1395/07/05 , 03:04 ب.ظ
ارسال: #46
لطفا متن اعتراض در سایت قرار دهید که دوستان با یک ادبیات واحد اعتراض نمایند
1395/07/07 , 12:34 ب.ظ
ارسال: #47
Tongue RE: بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95
سلام به همه دوستان عزیزم، آبان ماه ۹۲ یه بار تو آزمون شرکت کردم وبا نمره ۴۷ رد شدم. البته در کلاسهای خانه عمران شرکت کرده بودم اما چون خیلی خوونده بودم فکر میکردم سوالا همه شون نکته خاص دارن در حالیکه اصلا اینطوری نبود الکی وقت هدر دادم....خاستم بگم دلیل اصلی قبول نشدن و ضعف ما در پایه ماست وقتی خیلی از مهندسا اصلا تحلیل سازه شون خوب نیست( من الجمله خود من) چطور میخان قبول بشن اونم با نمره خوب...به یاد داشته باشیم طراحان سوال همه شون اساتید دانشگاه هستن و از ضعف محاسباتی ما اطلاع کامل دارن....خودمن با اینکه حدود ۲.۵ اون سال پول دادم اصلاازینکه قبول نشدم ناراحت نشدم چون چیزایی یاد گرفتم که تو دانشگاه اصلا سراغش نرفته بودم؛اساتیدش فوق العاده هستن بگذریم...
برای امسال کتابهای سری عمران رو گرفتم لطفا کوتاه و خلاصه مامان دوتا وروووجک رو راهنمایی کنید با روزی۳تا۴ساعت چطوری قبول بشه؟
نمیشه و امکانش نیست اصلا تو کتم نمیره مطمیینم وقت بذارم قبولم انشاللهههههههه
ممنون از همه تون در ضمن پایه دو نظارتم و خدارو شکر ازین آزمون راحت شدممممممم
1395/07/12 , 12:11 ب.ظ
ارسال: #48
با سلام به همه دوستان پیشنهاد میکنم کم کم شروع به خواندن برای ازمون بهمن بکنیم
1395/08/22 , 05:06 ب.ظ
ارسال: #49
سلام دوستان عزیز و مهندسان گرامی

دوستانی که تمایل دارند توی دوره """رایگان""" آمادگی برای آزمون محاسبات اسفند 95 شرکت کنند میتونند با بنده به صورت "فقط تماس" در ارتباط باشند همون طور که در بالا اومد دوره رایگان هست و فقط به منظور ادای دین به جامعه فرهیخته مهندسان هست و سعی میکنم تجربیات 5 ساله ام رو در زمینه تدریس در اختیار دوستان قرار بدم

دوره به صورت آنلاین هست

تعهدات شرکت کنندگان ::
1-حداکثر جلسات غیبت 3 جلسه و در صورت افزایش متاسفانه قادر به ادامه همکاری نخواهیم بود (به علت احترام به قوانین کلاس و رسمی بودن دوره )
2-انتشار فیلم - صوت دوره به صورت کامل و یا ناقص به هر شیوه دیگر ممنوع است و انتشار دهنده مورد پیگرد قانونی خواهد بود
3-تقاضا داریم به علت ظرفیت محدود در صورتی که واقعا قصد شرکت در آزمون دوره را دارید شرکت نمایید
4-داشتن اینترنت پایدار با سرعت حداقل 20 کیلوبایت بر ثانیه

تعهدات مدرس ( اینجانب )
1- دوره به صورت 40 ساعت بتن--40 ساعت بارگذاری و 2800-و 40 ساعت فولاد خواهد بود
2-مدرس هیچ تضمینی برای قبولی ارایه نمیدهد لکن تضمین داده میشود که در امتحان آینده 10 سوال بارگذاری-12 سوال فولاد-14 سوال بتن
در دوره به طور کامل شرح و توضیح داده شود (طی 5 سال تدریس بنده و برگزاری 10 دوره آزمون حداقل شباهت آزمون به تدریس بنده )
3-تمام نکات و تکنیک های مربوط به قبولی در این آزمون بدون کم و کاست همانند دوره های با هزینه اینجانب در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد
4-حداکثر ظرفیت دوره 10 و حداقل 4 نفر است ( در صورت عدم استقبال و به حد نصاب نرسیدن دوره برگزار نمیشود )

این دوره فقط به منظور ادای دین به مهندسان عزیز ( به ویژه کسانی که به دلایل مادی امکان شرکت در کلاس ها را ندارند ) کاملا رایگان خواهد بود و هیچ منفعت مادی برای اینجانب وجود ندارد

****در صورت نیاز به تماس میتوانید هر روز بجز ایام تعطیل از ساعت 10:30 تا 12:30 و 17:30 تا 20:30 با همراه بنده در تماس باشید (فقط تماس)

09300798805
1395/08/22 , 11:40 ب.ظ
ارسال: #50
با سلام خدمت همه
از تجربه خودم برا امتحان نظام مهندسی شهریور امسال (95) برای اون دسته از دوستانی که میخوان بدونن میگم.
دانشجوی دکترام برای بار اول شرکت می کردم و قبلا هیچ آشنایی با سوالای نظام مهندسی نداشتم و کلا 21 روز وقت گذاشتم و هیچ کلاسی هم نرفتم تو هر سه تا آزمون نظارت محاسبه و اجرا قبول شدم (نطارت 63 اجرا 53 محاسبات 53) تو این 21 روز فقط کتابای سری عمرانو خوندم قبول دارم که سوالای محاسبات یکم سختن ولی به پایه درسی هم بستگی داره دوستانی هم که قبول نشدن زیاد نگران نباشن چون قبولی تو این آزمون همچین آش دهن سوزی هم نیست چون تو شرایط فعلی حق امضای پایه یکیاش خالیه چه برسه به پایه 3 .
 سپاس شده توسط ebrahimkazemi51
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  واجدین شرایط شرکت در آزمون REZAF 4 80 1395/11/01 01:46 ق.ظ
آخرین ارسال: aref710509
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 1 283 1395/10/28 12:59 ب.ظ
آخرین ارسال: sabzsaze
  راههای موفقیت در آزمون محاسبات نظام مهندسی آرش نقیبی 18 31,922 1395/10/28 12:58 ب.ظ
  آمادگی آزمون محاسبات سال 94 نظام مهندسي mohammad_azm 2 2,372 1395/10/22 01:06 ب.ظ
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 303 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 977 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 3,192 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 2,167 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی omid_rch 370 86,032 1395/05/11 05:07 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 286 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان