امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه قدرتمند برای جلوگیری از ضعیف شدن چشم
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
راستش چشام با کامپیوتر خیلی مشکل داشت 4 الی 5 دکتری هم رفتم و گفتن فقط باید عینک بزنی حتی با عینک هم مشکلم حل نشد و همیشه چشم درد و سردرد داشتم تا اینکه این برنامه رو پیدا کردم امروز میخام این برنامه برای دوستان بزارم تا برای همیشه از شر مضرات کامپیوتر خلاص شین متاسفانه کامپیوتر اثرات مخربی رو چشام گذاشت و باعث شد کمی چشام ضعیف شه اگر من قبلا این برنامه رو داشتم شاید الان چشام ضعیف نبود

بگذریم به قول معروف هروقت جلوی ضرر رو بگیری منفعته
این برنامه با همه برنامه های موجود تو اینترنت خیلی فرق داره این برنامه شمارو مجبور می***ه هر ده دقیقه یکبار 15 ثانیه ورزش چشم کنید هر 10دقیقه یه شکلک ظاهر میشه و به شما اموزش میده که چطوری ورزش چشم رو انجام بدین که شما هم با اون برنامه باید انجام بدین جالبش اینجاست که هر دفعه یه ورزش رو بهتون پیشنهاد میکنه به قدری برنامه جالبه که خودتون هم مشتاق میشین ازش استفاده کنید
و یه قابلیت دیگه هم داره هر نیم ساعت یکبار برنامه به مدت دو دقیقه کل سیستم رو موقتی از کار میندازه و مجبورتون می***ه دو دقیقه ای پاشین برین دوری بزنین آبی بخورین تا عدسی چشمتون تو اون فاصله خودشو تنظیم کنه
تجربه شخصی خودمو از برنامه بگم:از وقتی که ازش استفاده می کنم نزدیک 80درصد از درد چشام کاسته شده
و میتونم با اطمینان صد در صد بهتون بگم این برنامه میتونه از ضعیف شدن چشماتون کاملا بصورت علمی جلوگیری کنه

و من این برنامه رو به تمامی اعضای سایت توصیه می کنم چه اونای که عینک دارند چه اونای که ندارن

اگر واقعا چشماتون براتون عزیزه اگر واقعا دوس ندارین عینکی شین اگر زیاد با کامپیوتر سروکار دارین اگر عینکی هستین و نمی خواهین چشاتون بیشتر از این ضعیف شه واگر واقعا عاشق چشماتون هستین پس حتما ازش استفاده کنید

دوستان استفاده کردن یا نکردن شما برای من نه ضرری داره نه منفعتی اما چون اون موقع کسی نبود این برنامه رو بهم معرفی کنه والانم چشام ضعیف شده برای خودم وظیفه میدونم که این برنامه رو تقدیم کنم به همه دوستان سایت تا چشای خوشگلتون ضعیف نشه...

اگر سوالی در مورد نحوه کار با نرم افزار داشتین در خدمتتون هستم
موفق باشین...

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

pas:www.mycivil.ir
پاسخ
سلام دوست عزیز من نصب کردم ولی پسورد میخواد میشه پسوردشو بدین ممنون
پاسخ
مهندس پاس رو که دادم نمیدونم چرا ندیدینش ولی بازم میزارم
پسورد:

www.mycivil.ir
پاسخ
ممنون الان دیدم قربانت
پاسخ
مهندس خیلی عالی بود دیدی که دیدم ضعیف بود اول پسورود ندیدم ولی با این برنامت واضحتر میبینم ممنون و سپاس
پاسخ
(1391/12/15 ، 12:31 صبح)حسن34 نوشته است: مهندس خیلی عالی بود دیدی که دیدم ضعیف بود اول پسورود ندیدم ولی با این برنامت واضحتر میبینم ممنون و سپاس

خواهش می کنم خوشحال شدم که به دردتون خورد
کار اصلی این برنامه اینه که با اجبار شما به ورزش کردن باعث تنظیم عدسی چشم میشه و این هم باعث میشه که به مرور زمان نه دچار ضعیفی چشم شوید ونه دچار سردردهای شدیدو گاها تهوع اور

اگر احیانا هم موقع استفاده از کامپیوتر چشم درد دارین براتون چند تا پیشنهاد دارم تا حداقل 80درصد از دردتون کم شه :

1-استفاده حتمی از این برنامه و گذاشتن برنامه تو حالتhigh

2-گذاشتن 3 الی 4 تا کاکتوس در پشت مانیتور

3-گذاشتن یک دستگاه بخور در اتاق کامپیوترتون...

اینای که عرض کردم تجربه شخصی خودم بود و تونستم ازش نتیجه هم بگیرم امیدوارم به درد دوستان نیز بخورد
موفق باشین...
پاسخ
ممنون از راهنماییتون
پاسخ
سلام مهندس

کاکتوس این وسط چه کاری رو انجام میده؟؟
پاسخ
اگر دقت کرده باشین بعد از مدتی کار کردن با کامپیوتر دچار خستکی در نواحی دور چشم و یه جور بی حالی می شین همش اثرات مخرب اشعه های که مانیتور منتشر میشه کار کاکتوس هم خنثی کردن تمام این اشعه هاست
برای جواب دهی قوی کاکتوس ترجیحا 4 تا کاکتوس رو در پشت مانیتور قرار دهید تا از اشعه های مضر مانیتور رو جذب کنن و شما در امان باشین...

حتما کارای که گفتم رو انجام بدین تا به چشاتون اسیبی نرسه چون رشته مون عمرانه خواه ناخواه با کامپیوتر زیاد سروکار داریم پس باید کاری کنیم تا حداقل اسیب به چشمامون برسه ...
ضعیف بودن چشم و استفاده از عینک حس خیلی بدی داره امیدوارم هیچ کس بر اثر استفاده نادرست از کامپیوتر عینکی نشه
موفق باشین.
پاسخ
ممنونم
من عینکی بودم بخاطر همین چیزا
اما عمل چشم کردم الان خوبم"دیگه نمیخوام دوباره چشام ضعیف شه
برنامه جالبی بود و سپاس بخاطر دادن اطلاعات در مورد کاکتوس
واسم جالب بود.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای سایت مهندسان مشاور الکساندر گیپ؟؟؟!!! زینب خوش کلام 2 730 1396/2/5 ، 09:54 عصر
آخرین ارسال: gilivy71
  درخواست راهنمایی برای گرفتن نمایندگی پونه پورعلی 11 731 1395/8/13 ، 05:47 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
Lightbulb درخواست راهنمایی برای امریه مهندس عمران fardinf 1 404 1395/8/2 ، 08:04 صبح
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  راهنمای برای انتخاب لپ تاپ afshin_ipe 4 556 1395/7/27 ، 08:06 عصر
آخرین ارسال: saber2r
  پیشنهاد نام برای شرکت مربوط به عمران (نقشه برداری-ساختمانی و ....) memar-ayande 2 559 1395/7/7 ، 11:30 صبح
آخرین ارسال: memar-ayande
  کمک برای حل سوال farzad2174 0 278 1395/3/18 ، 03:04 عصر
آخرین ارسال: farzad2174
  چگونگی استفاده از جمع سپاری برای رونق کسب و کار ( قسمت دوم) Manciple 0 276 1395/2/30 ، 07:23 عصر
آخرین ارسال: Manciple
  کمک برای حل سوالات اسخخدامی شهرداری سال 92 salimpoor 3 500 1394/10/14 ، 12:41 صبح
آخرین ارسال: ailll
  ۱۰ قالب اماده برای رزومه نویس مهندسان با فرمت word فرشاد امن خانی 0 794 1394/10/11 ، 02:05 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  ایده جالب برای پریز های برق فرشاد امن خانی 0 593 1394/9/2 ، 12:32 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان