مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ مشاهده:32 زمان:1395/09/17
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:68 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:311 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3680 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:614 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:117 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:66 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:66 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:71 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1191 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 91 رأی - میانگین امیتازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین نرم افزار ترسیم نقشه سازه بتنی در cadکدام است؟
1392/03/23 , 12:53 ق.ظ
ارسال: #11
RE: بهترین نرم افزار ترسیم نقشه سازه بتنی در cadکدام است؟
به نظر من بهترین نرم افزار خود cad بدون هیچ الحاقی
این نرم افزار ها خیلی دست بالا میگیرن

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/03/23 , 01:03 ق.ظ
ارسال: #12
سلام
آخه cad که نمیتونه جزییات ارماتور بندی رو حساب کنه که
از طرف دیگه خوبی نرم افزار etabsmate این هست که اشتباه نمیکنه و چیزیو از قلم نمیندازه. وقتی که من قبلا بصورت دستی نقشه ها رو میکشیدم هر بار که چک میکردم یه میلگرد تقویتی رو جا انداخته بودم اما حالا خیالم راحته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/03/23 , 01:11 ق.ظ
ارسال: #13
نمیتونه بله
ولی اگر با دقت کار کنید ترسیم بروش دستی خیلی حرفه ای تره وبهتر میتونید تصمیم گیری کنید

1392/03/23 , 01:20 ق.ظ
ارسال: #14
اون نقشه ها رو تو یک ثانیه میکشه و با کیفیتی بهتر از نقشه های دستی و اگه لازم باشه میتونید ادیتشون کنید
اگه نمونه نقشه هاشو ببنید حرف منو تایید میکنید
بالاخره تکنولوژی برا افزایش سرعت و دقت هست دیگه
1392/04/05 , 04:35 ب.ظ
ارسال: #15
خیلی ممنون از نرم افزار خوبی که معرفی کردید
1393/05/02 , 10:41 ب.ظ
ارسال: #16
سلام
کسی از دوستان با نرم افزار SAMT2000 کار کرده؟ به نظر قیمت مناسبی دارد.
http://www.samt2000.com/index.php

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
1393/05/03 , 12:57 ق.ظ
ارسال: #17
سلام
مهندس پناهی عزیز به نظرم این نرم افزار ها توی یه دوره طولانی باید امتحانشونو پس بدن
خیلی زیاد شده این نرم افزار ها

1393/05/03 , 02:49 ق.ظ
ارسال: #18
من یک ماه پیش نرم افزار ETABS MATE رو خریدم . تخفیف هم دادند . به نظرم نرم افزار خوبیه . آپدیت مجانی هم میدند . همین بیست روز پیش آپدیت مربوط به ترسیم پروفیل طولی تیر رو دادند . کار کردن باهاش راحته . فقط دو تا فایل خروجی ایتبس رو توش ایمپورت میکنی . بعدشم خروجی به اتوکد رو میزنی و دیگه همه چی تمومه . البته این چیزها رو نداره : مثلا قادر به ترسیم تیر دو سر مفصل نیست . تیرهایی که در دو ارتفاع مختلف باشند رو نمیتونه ترسیم کنه .
البته این مواردی که گفتم استثنایی هست و خودتون میتونید دستی ویرایش کنید نقشه رو . اما بقیه چیزها رو خودش ترسیم میکنه : نقشه پلان تیر ریزی در طبقات. نقشه جزئیات تیر. نقشه پلان ستونگذاری. نقشه جزئیات ستون. نقشه دیوار برشی . کیفیت نقشه ها بالاست و وقتی پرینت میگیری خیلی خوب از اب در میاد .
حالا شما حساب کتاب کن ، اگه واسه یکی دو تا کار کوچیک میخوای که نیازی به خرید نرم افزار نیست . اما اگه کارش براتون موجود هست و بصورت مکرر نیاز داری ، بهتره هر چه زودتر خرید کنی . از وقتی من اشنا شدم با نرم افزار قیمتش 900 تومن بود . بعدش شد یک میلیون تومن . فکر کنم چند روز دیگه 1.200 بشه .
همچنین صحبت آقای فلاح منش رو قبول ندارم که فرمودند بهترین نرم افزار خود کد هستش . من قبل اینکه نرم افزار رو بخرم ، مجبور بودم ساعتها وقت بذارم و نقشه سازه هفت طبقه رو مثلا ترسیم کنم با چه رنجی . بعد ترسیم هم دوباره باید چک میکردم که میلگردی چیزی رو از قلم نندازم . اکثرا هم آخرش ی چیزی از قلم می افتاد . اخیرا کارفرمای ما ، ما رو تحت فشار گذاشته بود و از ما نقشه یک سازه هفت طبقه با دیوار برشی رو ، یعنی محاسبات ایتبس و سیف و دفترچه محاسبا ت و چک لیست زلزله و نقشه سازه و سی دی خروجی ها رو فقط سه روز بهمون مهلت میداد که انجام بدیم که واقعا زجر اور بود .
قسمت عمده کار هم همین ترسیم نقشه بود که خیلی وقت گیر بود . اما الان راحت شدیم .
چیزی که من میدونستم همین بود . امیدوارم به کارتون بخوره.
1393/05/03 , 05:04 ب.ظ
ارسال: #19
(1393/05/03 12:57 ق.ظ)حمید فلاح منش نوشته شده توسط:  سلام
مهندس پناهی عزیز به نظرم این نرم افزار ها توی یه دوره طولانی باید امتحانشونو پس بدن
خیلی زیاد شده این نرم افزار ها
سلام
نمونه نقشه تهیه شده با این نرم افزار و ارائه شده در سایت رو ملاحظه کردم. خروجیش زیاد محشر نیست و اگر دست مجری ساختمان بدهی نمیتونه خیلی روان نقشرو اجرا کنه. نقشه یک مقدار گیج کننده و پیچیده هست بخصوص برای آرماتوربندهای ایرانی. ولی قیمت بسیار مناسبی دارد.

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
1393/05/03 , 07:51 ب.ظ
ارسال: #20
با سلام.
نرم افزار ETABS MATE خیلی از دوستان تعریف کردن.
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کمک در مورد نرم افزار ABAQUS sabet32 2 182 1395/07/19 12:19 ب.ظ
آخرین ارسال: sabet32
Rainbow نرم افزار ترسیم نقشه فولادی کد استیل m.m1313 23 6,830 1395/07/18 02:14 ق.ظ
آخرین ارسال: reza2434
  انتخاب بهترین نرم افزار برای ترسیم ساختمان بتنی eaglesweem 27 10,991 1395/06/15 06:43 ب.ظ
آخرین ارسال: m.m1313
  قیمت سازه 90 ؟ saeed0089 15 9,442 1395/03/23 10:34 ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi1183
  تحلیل بار لرزه ای در نرم افزار plaxis ya flac ninja25 1 468 1395/02/01 10:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mortezafox
  سوال در مورد نرم افزار OpenSees halizade9965 0 257 1395/01/10 12:03 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  نرم افزاری برای رسم نقشه اجرایی اکبر حقیقی 2 1,003 1394/11/16 05:40 ب.ظ
آخرین ارسال: civiling
  سوال در مورد نرم افزار perform3d mrb323 15 4,384 1394/08/12 12:12 ق.ظ
آخرین ارسال: hoomantaghavi
  نرم افزار رسم شکل تیر و خرپا و.. S.K.Y 1 646 1394/07/26 09:52 ب.ظ
آخرین ارسال: samisoft
  دانلود آموزش نرم افزار AutoCAD Structural Detailing 2014 آریانی 11 6,519 1394/07/19 10:09 ب.ظ
آخرین ارسال: aliahaniyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان