امتیاز موضوع:
  • 110 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین نرم افزار ترسیم نقشه سازه بتنی در cadکدام است؟
سازه 90 و اگر بخواهید کمتر هزینه کنید ECD خوبه.
پاسخ
در جواب آقای پناهی باید بگم که خروجی ها رو باید خودتون تنظیم کنید . یعنی مواردی رو که از نظر شما اضافی به نظر میرسه رو میتونی تو خروجی نیاری . نرم افزار طوری طراحی شده که بتونه همه سلیقه ها رو جواب بده .
هر شخصی به فراخور آن چیزهایی که مدنظرش هست میتونه خروجی مختص به خودشو داشته باشه .
قیمت سازه 90 واقعا زیاده و آپدیت هاشم مجانی نیست . عیب بزرگ سازه 90 همینه . برای کوچکترین آپدیتی که انجام میدهند ، هزینه های میلیونی میخواهند سازه 90 ها . به نظر من افراد صاحب امتیاز سازه 90 در فضا سیر میکنند یا خیال میکنند تو کشور آمریکا هستند و همه مردم پولدار هستند . بابا اینجا ایرانه . مردم اینقدر پول ندارند . اما ایتبس مت خوبه . قیمتش نسبتا خوبه . اپدیت هاشم مجانیه .
من اینها رو بی غرض گفتم . حالا دیگه خودتون میدونید .
پاسخ
(1393/5/3 ، 08:22 عصر)a.khatami نوشته است: سازه 90 و اگر بخواهید کمتر هزینه کنید ECD خوبه.
سلام
نرم افزار ECD كه شما باهاش كار كردين چگونه نرم افزاري هست؟ در حد نرم افزار etabsmate هست؟
اينم سايت اين نرم افزار
http://ksoft.ir/%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%DB%8C/
حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
پاسخ
(1393/5/4 ، 01:42 عصر)mehrazsarafraz14 نوشته است: در جواب آقای پناهی باید بگم که خروجی ها رو باید خودتون تنظیم کنید . یعنی مواردی رو که از نظر شما اضافی به نظر میرسه رو میتونی تو خروجی نیاری . نرم افزار طوری طراحی شده که بتونه همه سلیقه ها رو جواب بده .
هر شخصی به فراخور آن چیزهایی که مدنظرش هست میتونه خروجی مختص به خودشو داشته باشه .
قیمت سازه 90 واقعا زیاده و آپدیت هاشم مجانی نیست . عیب بزرگ سازه 90 همینه . برای کوچکترین آپدیتی که انجام میدهند ، هزینه های میلیونی میخواهند سازه 90 ها . به نظر من افراد صاحب امتیاز سازه 90 در فضا سیر میکنند یا خیال میکنند تو کشور آمریکا هستند و همه مردم پولدار هستند . بابا اینجا ایرانه . مردم اینقدر پول ندارند . اما ایتبس مت خوبه . قیمتش نسبتا خوبه . اپدیت هاشم مجانیه .
من اینها رو بی غرض گفتم . حالا دیگه خودتون میدونید .
سلام
به نظر من قیمت این نرم افزار ها همین الان هم کم هستش
آیا تا به حال قیمت واقع نرم افزار هایی که با 500 تومن میخرید
پیگیرش شدید؟
خیر
قیمت این نرم افزار ها به قدری زیاد هستش که هر کسی نتونه تهیه کنه
این به ضرر شما که نیست بلکه به نفع شما هستش
هنوز هم این نرم افزار ها ارزونه به نظر من

پاسخ
نرم افزار ECD تو بخش تیر و ستون و پلان ها خوبه ، اما تو دیوار برشی باید خودتون یه سری چیزا بهش اضافه کنین و تغییرات بدین. من با etabsmate کار نکردم.
پاسخ
در جواب آقای فلاح منش باید بگم . بله ، البته عده ای که از راه تبلیغ یک نرم افزار درامد کسب میکنند هم باید بگند که قیمت نرم افزار پایین هست . اگه اونا نگند پس کی بگه ؟؟؟
اما دوستان توجه نمیکنند که باید متناسب با قدرت خرید عموم مردم این نرم افزار ها عرضه بشه . دقیقا عین قیمت خودرو شده . وقتی قیمتها بی ضابطه و بدون در نظر گرفتن قدرت خرید مردم بالا میره ، مثل خودروسازها که الان با 1/3 ظرفیت خط تولید دارند کار میکنند ، این هم همینه . عده اندکی مشتری برای این نرم افزارهای گرون پیدا میشه . عزیزم هر چیزی باید متناسب با قدرت خرید عموم مردم اون کشور عرضه بشه . در هر حال خدا رو شکر که اقلا تو این بحث فعلا انحصار تولید اینجور نرم افزار ها با سازه 90 نیست . وگرنه مردم رو بیچاره میکردند . همین 2.5 میلیونی رو که میگند ، اگه انحصار دست خودشون بود باور کنید تا 6 میلیون تومن هم میگفتند . اونوقت باید شورای رقابت وارد این مقوله میشد و واسمون چونه میزد و نرم افزار آقایون رو با 5.750.000 تومن برامون قیمت گذاری میکرد !!!!!
در جایی از صحبتهاتون گفتید که قیمت این نرم افزارها باید بقدری زیاد باشه که هر کسی نتونه بخره . خوب چرا ؟؟؟ چرا نباید هر کسی بتونه بخره ؟ نکنه باید با این نرم افزارها مثل خودرو باید پوزشو بدیم هان ؟ مثلا باید خودرو اونقدر گرون باشه که هر کسی نتونه بخره و ما که دستمون به دهنمون میرسه بریم بخریم و باهاش و خیابون راه بریمو و پوزشو بدیم ؟
این چه منطقیه که باید همه چی گرون باشه که همه کسی نتونند استفاده کنند ؟
اگه منظورتون اینه که مثلا اونقدر این نرم افزار رو گرون کنند که عده کمتری بتونند خرید کنند که اون عده ای که خریدند ، باهاش کار بیشتری گیرشون بیاد ، باید بگم که روزی هر کسی رو خدا میرسونه و با این رقابتهای ناسالم آدم به جایی نمیرسه . اگه قیمت نرم افزار مناسب باشه که همکار من هم بتونه بخره ، خب بذار بخره و کارشو هم انجام بده .
به نظر من قیمت سازه 90 واقعا گرونه و به طور قطع داره مشتریهاشو هم از دست میده . الان سازه 90 داره باجگیری میکنه . یعنی اون افرادی که قبلا سازه 90 خریدند ، چون دیگه صرفشون نمیکنه که برند نرم افزار ارزونی مثل ایتبس مت رو بخرند ، سازه 90 از همین نکته داره سوء استفاده میکنه و آپدیت هاشو پولی کرده و بابت هر آپدیت کوچکی پولهای میلیونی میگیره.
همونطور که گفتم افراد صاحب امتیاز سازه 90 در فضا سیر میکنند و طول میکشه تا سرشون به سنگ بخوره .
زنده باد ارزونی . ننگ باد بر گرونی
پاسخ
این چه منطقیه که باید همه چی گرون باشه که همه کسی نتونند استفاده کنند ؟
اگه منظورتون اینه که مثلا اونقدر این نرم افزار رو گرون کنند که عده کمتری بتونند خرید کنند که اون عده ای که خریدند ، باهاش کار بیشتری گیرشون بیاد ، باید بگم که روزی هر کسی رو خدا میرسونه و با این رقابتهای ناسالم آدم به جایی نمیرسه . اگه قیمت نرم افزار مناسب باشه که همکار من هم بتونه بخره ، خب بذار بخره و کارشو هم انجام بده .
به اطلاع تمامی دوستان می رسانیم که بنده ودوستانم قصد ساخت نرم افزاری ارزان وبا کیفت بالا را داریم.دوستان دعا کنید این کار به سرانجام برسه ودردی از دردهای مهندسین برطرف بشه.
یا مهدی
پاسخ
آقای فلاح اگه قیمت هنوز از نظر شما کمه شما بیشتر پول بده واسه خریدش که جبران شه قیمت کم این برنامه...

موفق باشید.
پاسخ
با تشکر از مهندس mehrazsarafraz14 . واقعا حقیقت رو گفتین.

هیچکی رو من ندیدم که از قیمت سازه90 راضی باشه بعدش یکی میاد میگه هنوز ارزون هست و باید گرون بشه!!!

وقتی باج میدن به این شرکت ها همین میشه..جای تاسف داره واقعا.

خوش باشید
پاسخ
با سلام
بچه ها واقعگرا باشید.چرا اینقدر احساساتی هستید.برای کارهای حرفه ای باید نرم افزارهای خیلی حرفه ای تولید شود.نیاز به تیم قوی وسرمایه گذاری دارد ومدام باید آپدیتهای حرفه ای به عمل آید.بذارید گران باشند.دانشجوی عزیز که هنوز خیلی مانده وارد بازار کار حرفه ای شود.چرا اصرار دارد سازه نود وامثالهم را مفت در اختیارش قرار بدهند.مفت که باشد که دیگر کسی آپدیتش نمی کند وکیفیتش را بالا نمی برد .
مگر همه دانشجویان لگزوز سوار می شوند ویا به فروشندگان زانتیا فحش می دهند که چرا ماشینش گرانه؟
پراید دم دست همه هست هرکس به وسع خودش.یکی پراید یکی زانتیا.
یکی سازه90،یکی ایتبس میت ویکی هم محصول آینده برادر عزیزمان مهندس ابراهیمی.
همه مسایل زندگی حرفه ای همینطوره.تازه فردا روزی تلاش خواهید کرد یک دفتر بزنید هجا مراجعه کنید عدد وارقامی برای رهن واجاره خواهند گفت که سرتان سوت بکشد.عادت کنید نازک نارنجی نباشید
وبا مشکلات همانطورکه هستند روبروشوید.
(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود آموزش نرم افزار AutoCAD Structural Detailing 2014 آریانی 12 9,518 1397/5/5 ، 12:57 عصر
آخرین ارسال: musk
  درخواست کمک در مورد نرم افزار ABAQUS sabet32 2 773 1395/7/19 ، 12:19 عصر
آخرین ارسال: sabet32
Rainbow نرم افزار ترسیم نقشه فولادی کد استیل m.m1313 23 10,067 1395/7/18 ، 02:14 صبح
آخرین ارسال: reza2434
  انتخاب بهترین نرم افزار برای ترسیم ساختمان بتنی eaglesweem 27 15,501 1395/6/15 ، 06:43 عصر
آخرین ارسال: m.m1313
  قیمت سازه 90 ؟ saeed0089 15 13,504 1395/3/23 ، 10:34 صبح
آخرین ارسال: mehdi1183
  تحلیل بار لرزه ای در نرم افزار plaxis ya flac ninja25 1 1,032 1395/2/1 ، 10:52 عصر
آخرین ارسال: mortezafox
  سوال در مورد نرم افزار OpenSees halizade9965 0 680 1395/1/10 ، 12:03 عصر
آخرین ارسال: halizade9965
  نرم افزاری برای رسم نقشه اجرایی اکبر حقیقی 2 1,723 1394/11/16 ، 05:40 عصر
آخرین ارسال: civiling
  سوال در مورد نرم افزار perform3d mrb323 15 6,191 1394/8/12 ، 12:12 صبح
آخرین ارسال: hoomantaghavi
  نرم افزار رسم شکل تیر و خرپا و.. S.K.Y 1 1,218 1394/7/26 ، 09:52 عصر
آخرین ارسال: samisoft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان