امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین کتاب آموزش ایتبس کدومه؟
سلام دوستان
بهترین کتاب آموزش ایتبس و سیف جدید مطابق با آیین نامه های جدید چیه بنظرتون؟کتاب آقای باجی یا آقای سلطان آبادی یا اینکه پیشنهاد دیگه ای دارید؟
پاسخ
دکتر باجی
پاسخ
کتاب آقای باجی یا آقای سلطان آبادی
پاسخ
با توجه به شناختی که از رضا سلطان آبادی دارم کتاب ایشون رو پیشنهاد میکنم و بزرگترین مزیت خرید این کتاب این هست که میتونید سوالات پیش اومده رو به طور مستقیم از خودش در این سایت بپرسید/
فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت https://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) https://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) https://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) https://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) https://goo.gl/GsLsyv
پاسخ
با سلام فایل هایه ویدویی آقای ایمانی هم مناسب می باشد
پاسخ
فایل های ویدیویی مهندس جعفری رو کسی گرفته تو چه حدی هست؟؟؟مال آقای ایمانی در چه حدیه؟؟و از کجا میشه تهیه کرد لینکشو میشه بدین؟؟
کتاب مهندس رضا سلطان آبادی و جعفری منظورتونه؟؟
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چزیه که من هستم
اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی

پاسخ
عزیز برو تو سایت نگارنده دانش تو قسمت فوش انلاین هم بتنی و فولادی وجود داره التماس دعا
پاسخ
(1393/11/6 ، 11:17 عصر)mhr22 نوشته است: سلام دوستان
بهترین کتاب آموزش ایتبس و سیف جدید مطابق با آیین نامه های جدید چیه بنظرتون؟کتاب آقای باجی یا آقای سلطان آبادی یا اینکه پیشنهاد دیگه ای دارید؟

با سلام.
بنده نظر شخصی خودم را درباره این موضوع بیان میکنم.
به نظر من کتابهای آموزشی نرم افزار های ایتس و سیف مهندس سلطان آبادی و مهندس جعفری
کتابهای بسیار خوبی هستند ،چون بر اساس آخرین ویرایشهای آئین نامه های ایران نوشته شده اند.
نکته ی بسیار مهمی که وجود دارد این هست که ،این کتابها آموزشهای لازم برای طراحی اتصالات و ...
را به صورت دستی به همراه تصویر آموزش داده اند.
دوستانی که تمایل به یادگیری طراحی سازه ها را دارند حتما باید به روز بودن آموزشهای موجود در بازار را
در نظر داشته باشند ،که کتابهای مهندس سلطان آبادی این مشخصات را دارند.
موفق باشید.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

پاسخ
با سلام خدمت مهندسین عزیز و گرامی من دانشجوی ترم 7 عمران هستم برای انجام پروژ های بتن - فولاد و یادگیری اساسی نرم افزارهای "ایتبز و سیف"
قصد تهیه کتاب مهندس سلطان آبادی و جعرفی رو داشتم اما از خودشون تو سایت ایران سازه هم سوال کردم
ایشون فرمودند این کتاب ها اموزش خود نرم افزار نیست ، یعنی ابتدا باید با نرم افزار آشنا باشم تا بتونم کتاب رو استفاده کنم
میخواستم ببینم ایا کتابی در زمینه اموزش خود نرم افزار هست ؟ یا باید تو کلاس های اموزش نرم افزار که برگزار میشه شرکت کنم
و بعد کتاب های مهندس سلطان ابادی رو مطالعه کنم ؟؟
-----
الان دوره هایی که تو اصفهان برگزار میشه12 جلسه 4 ساعته هستند که 8 جلسه اش اموزش نرم افزار و 4 جلسه اخر مبحث طراحی و تحلیل هستش
پیشنهاد شما چیه ؟

پاسخ
(1393/11/7 ، 11:16 عصر)soheilest نوشته است:
با سلام خدمت مهندسین عزیز و گرامی من دانشجوی ترم 7 عمران هستم برای انجام پروژ های بتن - فولاد و یادگیری اساسی نرم افزارهای "ایتبز و سیف"
قصد تهیه کتاب مهندس سلطان آبادی و جعرفی رو داشتم اما از خودشون تو سایت ایران سازه هم سوال کردم
ایشون فرمودند این کتاب ها اموزش خود نرم افزار نیست ، یعنی ابتدا باید با نرم افزار آشنا باشم تا بتونم کتاب رو استفاده کنم
میخواستم ببینم ایا کتابی در زمینه اموزش خود نرم افزار هست ؟ یا باید تو کلاس های اموزش نرم افزار که برگزار میشه شرکت کنم
و بعد کتاب های مهندس سلطان ابادی رو مطالعه کنم ؟؟
-----
الان دوره هایی که تو اصفهان برگزار میشه12 جلسه 4 ساعته هستند که 8 جلسه اش اموزش نرم افزار و 4 جلسه اخر مبحث طراحی و تحلیل هستش
پیشنهاد شما چیه ؟

با سلام
من کتابی که فرمودین رو در اختیار ندارم.اما خاطرم هست که در قالب 2 پروژه نوشته شده هست.
دقیقاً همان چیزی که شما فرمودین.
درسته که کتاب آموزش نرم افزار ایتبس نیست.
اما برای آموزش ایتبس در حال کلی 2 فرم وجود دارد.
1-آموزش منوهای برنامه
2-آموزش از طریق انجام پروژه

خب به طبع وقتی که شما آموزش از طریق انجام پروژه رو شروع میکنید با پیشرفت پروژه با منوها هم آشنا میشوید.
که بنظرم همین روش دوم خیلی از اولی بهتر هستش.
اصلا نیازی نیست که هزینه زیادی بابت آموزش نرم افزار بدین(منظورم کلاس هست)
تا حالا نزدیک به 30-40 فایل آموزشی ایتبس در اینترنت دیده ام.
اگر از هر کدام از آنها تنها 10 نکته یاد بگیرید کفایت میکند.
پس اگر عجله ای برای انجام پروژه ندارید،از همین فایلها یا کتابی که فرمودین شروع کنید.

موفق و موید باشید/
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل رو ارور o/s در ایتبس طظزظیر 16 6,631 1396/7/5 ، 06:13 عصر
آخرین ارسال: saeidfozhan
Wink چگونگی مدلسازی سقف های پیشتنیده در ایتبس m.salehi 1 127 1396/6/20 ، 10:22 صبح
آخرین ارسال: m.salehi
  درخواست کرک جدید ایتبس 15 و سیف 14 hajix8867 2 125 1396/6/10 ، 09:11 صبح
آخرین ارسال: behzad.g
  مدل کردن اتاق آسانسور در ایتبس sasan.ce 1 336 1396/4/2 ، 08:44 عصر
آخرین ارسال: civil92
  مشکل running out of memory هنگام باز کردن فایل ایتبس vahid_najafi777 4 2,469 1396/3/14 ، 02:47 عصر
آخرین ارسال: mhncivil
  مشکل اساسی با ایتبس Mhoseinm 1 367 1396/3/11 ، 06:51 عصر
آخرین ارسال: civil92
  Error run-time 339 ایتبس majidro 3 935 1396/2/29 ، 07:09 عصر
آخرین ارسال: alimorad39
  غیر فعال کردن طراحی لرزه ای در ایتبس 2015 narjes90 3 604 1396/2/24 ، 10:11 صبح
آخرین ارسال: admin
  جمع بندی مشکل ایتبس sajjadsabouri 2 372 1396/2/9 ، 04:33 عصر
آخرین ارسال: sajjadsabouri
  برداشت وزن در ایتبس برای محاسبات جدید زلزله matin2h 5 3,577 1396/2/6 ، 05:01 عصر
آخرین ارسال: میترام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان