امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها توروخدا زود جواب بدید
سلام
روشی که مهندس میبدی به آن اشاره کردند خیلی کوتاه و البته روشی است عمومی.چرا از آن استفاده نمیکنید؟

مهندس hasan83،به اتوکد سه بعدی تسلط دارید؟
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ
با سلام. بله بنده به اتوکد سه بعدی تسلط دارم ولی نیاز به استفاده از اتوکد سه بعدی نیست زیرا تیر قوسی در صفحه می باشد و و دو بعدی است.دوستان عزیز من توصیه دارم برای مهندس شدن حتما باید به اتوکد و اکسل که دو نرم افزار پایه و بسیار مهم هستند باید مسلط شد. استفاده از این نرم افزارها انجام کارهای مهندسی را آسان کرده و در استفاده در سایر نرم افزارهای عمرانی از جمله SAP2000 , ETABS , SAFE , کاربردهای فراوانی دارند.
پاسخ
(1394/4/1 ، 07:22 صبح)hasan83 نوشته است: با سلام. بله بنده به اتوکد سه بعدی تسلط دارم ولی نیاز به استفاده از اتوکد سه بعدی نیست زیرا تیر قوسی در صفحه می باشد و و دو بعدی است.دوستان عزیز من توصیه دارم برای مهندس شدن حتما باید به اتوکد و اکسل که دو نرم افزار پایه و بسیار مهم هستند باید مسلط شد. استفاده از این نرم افزارها انجام کارهای مهندسی را آسان کرده و در استفاده در سایر نرم افزارهای عمرانی از جمله SAP2000 , ETABS , SAFE , کاربردهای فراوانی دارند.
سلام
بله درست میفرمائید.
اما سوال من چیز دیگریست.
در محیط سه بعدی،یک شش ضلعی تو خالی را در نظر بگیرید.چطور میتوانیم از وسط این شش ضلعی به گوشه های آن کمان بزنیم؟هر چقدر تمرین میکنم به وسط اضلاع میرسد.(تمام گزینه های سه بعدی OSnap هم فعال هست.)
ممنون و سپاسگزارم.
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان