مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:105 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:14 زمان:1395/09/19
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:kaveh1899 پاسخ ها:0 درخواست ها مشاهده:17 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99079 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91426 زمان:1395/09/19
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:603 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:70 زمان:1395/09/19
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:61 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:118 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:359 زمان:1395/09/16

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسیس یک کارخانه تولیدی انواع بلوک دیواری وسقف
1392/02/02 , 09:41 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/02/06 02:01 ق.ظ، توسط عساکره.)
ارسال: #1
تاسیس یک کارخانه تولیدی انواع بلوک دیواری وسقف
باسلام :خدمت همه مهندسین محترم عمران اینجانب عساکره متولد1356 دانشجوی ترم آخرکارشناسی مدیریت صنعتی این استعدادرادرخود به یقین دارم که بتوانم با شراکت یک نفرکه دارای سرمایه اولیه باشد (سرمایه گذار)یک کارخانه تولید انواع بلوک دیواری وسقفی به تکنولوژی روز درمنطقه تاسیس وراه اندازی نماییم .ضمناباتوجه به اینکه درمنطقه ای صنعتی و وجودشرکتهای زیادزندگی می کنم ازلحاظ تقاضابرای تولیدات مشکلی وجود نخواهد داشت . ساکن بندرامام خمینی (ره)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1395/08/21 , 09:36 ق.ظ
ارسال: #2
RE: تاسیس یک کارخانه تولیدی انواع بلوک دیواری وسقف
سلام
بنده در منطقه استان لرستان وشهرستان خرم اباد هستم ودر حال راه اندازی یک کارگاه کوچک بلوک سبک برای خود وخانواده ام می باشم توصیه من به شما
برای به دست اوردن سرمایه گذار باید میزان توانمندی خود را واصلا طرح رو به صورت خلاصه معرفی بکنید ضمنا اکثر همکاران دنبال اموزش ودرامد از طریق نظارت وطراحی اموزش های مربوط بهدروس عمران وساختمان هستند .جای تاسف دراه که دنبال کارافرینی نیستند وضربه بزرگی به خودشون میزنند
توضیحاتی رو در سر فرصت مناسب برای همکاران بنویسید که شما از بلوک سبکچقدر دانش دارید تا سرمایه گذار شاید با شما همکاری کند البته بنده خودم با کمترین امکانا ت میخوام شروع به کار راه اندازی اینکار کنم کارگاه ما دو مغازه 30 متری در یک شهرک صنعتی .از زمین جلوی مغازها استفاده میکنم درحال راهاندازی برق کارگاه می باشم .بلوک سبک حتما باید مطالعه ودانش اولیه روداشته باشین .سوال شما از بتن سبک چقدر مطلع هستید؟
تا اینجابگم که طرح اختلاط بلد باشین تا بتونین توی کارگاه ترکیبات رو عوض کنید وتمام استانداردهای مربوطه رو داشته باشی
استاندارهای ایران در این زمینه 7782-70- نشریات سازمان برنامه دراین زمینه
ضمنا من یک وانت دراختیار دارم که به کارگاه میرم -شما باید یک کارشناس خوب عمران که در زمینه بتن سبک خوب یاد گرفته باشه در کنار شما باشد وایرادات کار رو اصلاح کنید
1395/08/21 , 09:51 ق.ظ
ارسال: #3
به دنبال تاکتیک استفاده از کمترین کمترین امکانات مالی و ماالی باشید بنده که میخوام از همین کمترین سرمایه برای راه اندازی استفاده کنم
دسته مواد مصرفی برای این کار رو می شناسی یا نه ؟ با چه مواد ومتریالی می خواهید این کار رو راه اندازی کنید ؟ چه منابع مواد اولیه در استان خوزستان نزدیک به شما وجود دارد کرایه حمل با تریلی با تک یا حتی قطار در بندر بر طرح شما تاثیر گذار می باشد!!!!
مواد اولیه اصلی برای برای راه اندازی طرح بلوک سبک چهار عدد بیشتر می باشند مواد اصلی رو میگم نه سیمان واب این مواد رو باید کامل بهشون مشرف باشید جدا از اینکه شما خارج از رشته عمران وساختمان می خواهید وارد این کار شوید از نظر من تحسین برانگیز هستید!وافرین افرین ! قابل توجه همکاران بنده که دنبال کارافرینی نیستند منتظر استخدام یارسیدن جند متر نقشه هستند ولی شما راه بهتری رو برای موفقیت یک فارغ اتحصیل جدید معرفی کردید که خیلی خیلی خوبه
از امکانات بسیج منطقه مهندسی استفاده کن برای دریافت وام لا بهره 15 یا 16 درصد تا سقف 30 میلیون تومان ولی من حتی دنبال گرفتن این وام هم نیستم وباسرمایه حداقل خودمان کاررویش می بریم
1395/08/21 , 09:58 ق.ظ
ارسال: #4
طرح قالب بلوک رو باید حل کرده باشید تما م نکات مهم در طرح بلوک می باشند ابعاد خوبش کدومه وضخامت خوب چقدر باید داشت تا از نظر صرفه وهم تامین مقاوت فشاری بلوک تا چه مقدار جواب بده چون در ازمایشگاه مقاومت مصالح بلوک ساخته شده شما رو زیر ازمایش میشکنن تا مقاوت حداقل اون به دست بیاید بنده خودم اهل ومتولد خوزستان می باشم به این خاطر به شما مطالبی رو می نویسم
1395/08/21 , 10:10 ق.ظ
ارسال: #5
برای بلوک بهتر بهتر اینه که طرح اختلاط داشته باشین البته فکر میکنم در منطقه شما هیچ کسی این کار رو انجام نمی ده چون از دانش این کار خبری نیست!!! یک طرح پیشنهادی در نشریات اینه 1 پیمانه سیمان -5.3 پیمانه شن با مشخصات حداکثر نصف کوچکترین ضخامت دیواره قالب (12.5 میلیمتر)
5.2 پیمانه شن با مدول نرمی 0.6 الی 0.8 باید شسته وشسته باشد عاری از هر نوع الودگی - اب هم 130-150 لیتر است البته حساب کتاب وزن وعوض کردن روخودت باید حساب کنید تا اینجا جهت همکاران وکمک به شما بوده وانتظار بیشتر نداشته باشید. منم باورکن که به سختی وتاش زیاد به این مراحل رسیدم ودرحال استارت تولید ولی خودمونیم وقتی تولید کردی انگار که دنیارو بهت میدن و وقتی تودستت گرفتیش ابهت کارت رومیفهمی!!!
1395/08/22 , 09:03 ق.ظ
ارسال: #6
5.2 مربوط به بخش ماسه وریزدانه است
در طی مراحل طرح اختلاط شما یاد میگیر ی که با کدام قسمتها رو زیاد ویا کم کنی تا هم از نظر اقتصادی برای رقابت با سایر مصالح قدیمی مثل سفال
وهم با بخش معیار مقاومت ترکیب مصا لح صحیح رو به دست بیارم .البته بنده از یک بخش فرمول طرح اختلاط استفاده کردم وبه بخشها دستور العمل طرح اختلاط هم اضافه کردم وتمامی طرح اختلاط من زمانی good and best میشود که هم از نظر قیمت وهم از مقاومت 28 روزه جواب کافی رودریافت کرده باشم
نوع عمل اوری در این فراین بسیار مهم و مهم است چون از نظر من تما م مقاومت یک بتن همه در طرح اختلاط قرار ندارد بخشی از اون در عمل اوری بتن محقق می شود عمل اوری باید در محیطی بدون یخ بندان - بادهای سخت وتند- افتاب شدید ومستقیم باشد
یک تکنیک بسیار خوب عمل اوری بتن سبک شما با استفاده از گرما وخشک کردن + بخار اب می باشد در دمای 80 درجه فرابند رواستفاده می کنیم
هم سرعت رو وهم ومقاومت رو به دست میارم البته هزینه کار بالا می رود ولی از یک روش ابتکاری هم می توانیم استفاده کنیم .واون چادر برزنتی ویک بخاری کارگاهی است
1395/08/22 , 10:37 ق.ظ
ارسال: #7
البته تمام عکسها رو نتونستم بگذارم ببخشید
البته خودم شاید دنبال یک شریک بودن هم بد نباشه ولی پشت کار ومیزان تلاش طرف مقابل خیلی خیلی مهم جون توی این کار شما انواع این چالشها رو دارین بدست اوردن محاسبت صحیح - چالشهای کارگاه - مواردهای سازمانهای مرتبط با کار - رفت وامد به کارگاه - بخش بازاریابی وفروش محصول - بخش مربوط به حوادث - واین که مداوم حواسهای شما رو جمع میکنه تا کنترل کنیم وبه تولید ضربه وارد نشود
1395/08/22 , 10:47 ق.ظ
ارسال: #8
هر چقدر بیشتر یاد میگیری بیشتر شما را جذب خواهد کرد متاسفانه متاسفانه دراین کشور منابع وهندبوکهای مناسب تا کنون ندید ه ام یا باید از محصول اماده یک شرکت استفاده کنید - یا به منابع خارجی ودستورالعمل های اونها روترجمعه کنید .وبعضی ها شون اصلا مناسب نیستند ویا نمونه حل مثال حل شده ندارند - جالب اینجا ست که یه ادرس یه اقای رو در نشریه پیام ساختمان پیدا کردم تماس گرفتم که یک راهنمایی کنه در بعضی موارد به من رقم مشاوره خالی رو ده میلیون تومان ناقابل میخواست طرف بگیره برای همین چند تا نکته که می بینی دوست عزیز بنده اینجا نوشتم عجب ادمایی پیدا میشن توی این پایتخت بیچاره این پایتخت
روش دیگر هم روشهای انتحاری افراد غیر متخصص می باشد همه به شکست وضرر می باشند توصیه من بع شما اینه بدون مطالعه وکسب دانش وارد این کار نشین .دلیل این طرف که می خواست ده میلیون بگیره هم همین موارد بود
1395/08/22 , 10:53 ق.ظ
ارسال: #9
ولی اینقدر هم بزرگش نکنم حقایق رو هم باید گفت بحث بحث کار وکار می باشد وجوانان این مملکت احتیاج به شغل مخصوصا مهندسین همکار وگرامی به هر در میزنن تا منبع درامدی وشغل مناسبی داشته باشن وبانی ومرجعی هم برای دوستان وجود نداره پس تا الان بگم -دانش - پشتکار- خلاقیت- وتحقیق وتحقیق وتحقیق
abibanaha.blogfa.com تارنمای بنده درگوگل فارسی
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاسیس دفتر فنی ... مهم ... زیبا یگانه 6 288 1395/08/19 06:56 ب.ظ
آخرین ارسال: farshidp1
  آشنایی با انواع لوله ranginkaman 1 120 1395/07/06 12:01 ب.ظ
آخرین ارسال: fns4565
  استفاده از بلوک های بتنی در معماری فرشاد امن خانی 0 367 1394/09/18 09:57 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی