مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3664 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:585 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:43 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:103 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:59 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:56 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:62 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1187 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:67 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:57 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی برای درمیان گذاشتن تجربه اعضای مای سیویل
1392/01/23 , 11:51 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/01/23 11:54 ب.ظ، توسط لودویش میس ون در روهه.)
ارسال: #1
تاپیکی برای درمیان گذاشتن تجربه اعضای مای سیویل
سلام خوبین خسته نباشید
میخام استارت یکی از متفاوت ترین تاپیک های سایت رو با اجازه دوستان بزنم..
سایت و محیطش جاییست مجازی که فقط موقع نیاز درسی و پروژه بهش سر میزنیم و نیاز هامون رو برطرف می کنیم و متاسفانه عادت بدیست و میشه خیلی بهتر از این ها از محیط مجازی استفاده کرد.
بزرگترها همیشه آدم رو نصیحت می کنن ولی اغلب 95درصدمون دوست داریم حرفشون رو گوش ندیم و خودمون تجربه کنیم ولی اگه دیده باشین وقتی هم سن خود آدم میاد نصیحت می کنه همیشه بهتر جواب داده تا نصیحت بزرگتر ها...

اول از همه خودم شروع کنم ...

1- (اولین توصیم برای اونای که هنوز انتخاب رشته نکردن): اگر هنوز انتخاب رشته نکردین خواهشا روی رشته های مهندسی رو خط بزنید چون واقعا کار اشتباهیه بازار کاملا به حد فوق اشباع رسیده , اگر حتی علاقه ندارین برین رشته علوم تجربی , اون وقتی رو که من برای عمران گذاشتم اگر برای تجربی گذاشته بودم الان متخخص قلب بودم نه بیکار جامعه , اینو کور کورانه نگوفتم واقعیت جامعه اینه حالا اگر واقعا دوست دارین شما هم مثل ما باشین و خودتون تجربه کنید بسم الله...

2-برفرض شما علاقه وافری به عمران داریند و بنا به دلایلی اشتباه مارو تکرار کردین و عمران خوندین سعی کنید تو طول دانشگاه چند مورد زیر رو فول یاد بگیرید :
- زبان انگلیسی
-اتوکد
-ایتبس
-سیف
اشتباه من و اکثر دوستان این بود که فقط موقع نیاز دنبال این نرم افزار ها میرفتیم مثلا اگه من پروژه بتون نداشتم هیچ وقت دنبال ایتبس نمی رفتم ولی یکی از دوستان من از ترم یک شروع کرد به یادگیری نرم افزار های بالا , راستش ما بیشتر بهش میخندیدیم میگوفتیم پاشو بیا بریم خیابون هارو متر کنیم الان اون صاحب کاره من بیکار
اون الان عین بلبل انگلیسی حرف میزنه من تو وات موندم...
پس خواهشا اگر دوست ندارین مثل ما شید حداقل از تجربه ما استفاده کنید با اینکه میدونم همچنان بعضی از دوستان دوست دارند خودشون تجربه کنند ولی بازم از ما گفتن...

3-یکی دیگر از اشتباهات من این بود کاردانیم تموم شد رفتم خدمت تو خدمت کنکور دادم قبول شدم وسطای خدمت رفتم دانشگاه ... وای شما اصلا اینکار رو نکنید دچار چه مصیبتی که من نشدم خدمتی که دو سال بود برام 4 سال گذشت...

شاید این تاپیک برای خیلی ها جالب نباشه و حتی تمسخرامیز
ولی همین 3 تا مورد کل جوونیمو ازم گرفت و هر روز از خدام میخام منو به عقب برگردونه تا اشتباهاتم رو جبران کنم

اما زندگی دنده عقب نداره...

از همه دوستان درخواست می کنم تجربه های خودشون رو اینجا بزارند تا حداقل از ما کوچکتر ها استفاده کنند...
ادبیاتم خیلی قوی نیست اگر تایپم مشکلی داشت به بزرگواریتون ببخشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/01/24 , 12:01 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/01/24 12:05 ق.ظ، توسط agrab400.)
ارسال: #2
RE: تاپیکی برای درمیان گذاشتن تجربه اعضای مای سیویل
اشتباه یک و دو شما رو من هم انجام دادم آی منم پشیمونم اما چیکار میشه کرد...
من میگم از این بعد رو چیکار کنیم تا چند سال دیگه بازم غضه نخوریم
از همه دوستان با تجربه درخواست می کنم تجربه هاشون رو در اختیار ما بزارند که از این به بعد چیکار کنیم یعنی دقیقا بعد از فاروغ شدن چیکار کنیم تا چند سال دیگه حسرت این روز هارو نخوریم دیگه واقعا جا برای تجربه کردن مجدد نداریم
با تشکر....
1392/01/24 , 12:26 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/01/24 12:28 ق.ظ، توسط علی خیرالهی.)
ارسال: #3
اصلاً هم تمسخر آمیز نیست!
بیشتر نا امید کننده است واسه اوناییکه پست اول رو میخونن!
تجربه هایی رو که گفتی رو میپسندم.
اما مگه فرق ما جوونا از اون مردای مسنی که علاقشون از ما برای درس خوندن بیشتره چیه؟
با 40 سال سن طرف میاد یه جوری درس میخونه که ماها به اراده اش حسرت میخوریم.
بنده هم میدونم که یادگیری نرم افزار خیلی خوبه.اما چرا اون استادی که داره دکتراشو تو آلمان میگیره بهمون میگه که : الان اصلاً سراغ نرم افزار نرید؟
آقای لودویش میس ون در روهه شما تنها 24 سال داری!
از اون بساز بندازی که حتی بلد نیست یه چک بنویسه یا برخی اصطلاحات مهندسی رو کاملاً اشتباه بیان میکنه چی کم داری؟پول.درسته؟
که واقعاً بنظر من خیلی تاسف باره!
بهر حال همه باید از یه جایی شروع کنن!
یکی از کمک پیمانکاری یکی از طراحی ساده و و و...
همه تقریباً وضع فعلی جامعه رو هم خیلی خوب میدونن.
اما تجربه:
من به همه اون دوستایی که میخوان تازه وارد شن میگم:
فرقی نمیکنه دانشگاهت کجا باشه
مهم نیست استادت کی هست
مهم نیست کدوم شهر داری درس میخونی
مهم نیست که این گرایش اشباع شده یا نه
الان فقط ازمون اینو میخوان : چی بارمونه (چی بلدیم)
فقط درسای اختصاصی رو خوب یاد بگیریم!
اگه دانشگاه واحدی بنام کارآفرینی داره حتماً انتخابش کنید.
فقط خواستم نا امید نشیم و مطمئنم که یه روز خوب میاد!

از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

1392/01/24 , 12:41 ق.ظ
ارسال: #4
سلام و وقت ببخیر
یکی از اشتباهاتی که من انجام دادم برام خیلی گرون تموم شد خواستم براتون بیان کنم حداقل شما دچار مشکل نشید..

اگر ترم یک هستین یا هر ترم دیگه ,اگه آب تو دستتونه بزارین زمین برین ثبت نام بسیج..
من قبل از اینکه بیام داشنگاه تو بسیج عضو بودم اما تو دوران دانشگاه تنبلی کردم نرفتم دنبال کارای ثبت نام و اینا ...
الان دوست من 10 ماه باید خدمت کنه یعنی کسری بسیجی میگیره من 21 ماه ...
پس شما هم لطفا پیگیری کنید برای خودتون میگم.
زنده باشید.
1392/01/24 , 12:04 ب.ظ
ارسال: #5
تمام مشکلات دور و بر ما به خاطر همین نامیدی ها و با هم نبودن است ما عادت کردیم و حتی دیگه جزئی از وجودمون شده دیگه مثلا یک نمونه اش رو می گم توی دانشگاه که میایم اگر ترم یکی هستیم هیچکس به فکرت نیست مگر اینکه خودت بیوفتی دنبال فهمیدن مسائلی که حتی ازشون خبر نداری و تا ترم آخر که معلوم نیست چند ترم طول بکشه مات و مبهوت رفتارها و اخلاق هایی هستی که تا قبل از ورود به دانشگاه ذره ای هم تصورش رو نمی کردی. هیچ کس به فکرت نیست مثلا در بدو ورود به دانشگاه با یک سری دوست و آشنا می شی و فکر می کنی چه دوست خوبی داری و تو از روی دل با رفیقت دوستی می کنه و تا تهش هستی ولی وقتی ترم تموم میشه و قت رفتن و جدا شدن از دوستت می کنی می بینی دوست حتی ذره ای هم به یادت نبوده و فقط تو رو می خواسته برای انجام کارهای خودش بله کاره های خودش.
بنده خودم در طول 2.5 کاردانی و 2 سال کارشناسی با اینکه الان 23 سالمه به وفور با افرادی از این دست برخورد داشتم و دیگه برام عادت شده و هر بار با دوستی آشنا می شم دیگه با یک رفتارش می فهمم طرف برای چی اومده طرفم و چی می خواهد.
بله دوستان حالا شما می گید منظورم از این حرفها چیه منظورم اینه تا وقتی من و تو با هم یک فکر نداشته باشیم به هیچ جا نخواهیم رسید و اتفاقی برایت نمی افتد و اگر هم اتفاقی باشد به سختی بدست می آید .
2.5+2=5 سال دانشجو بودم و در طول این 5 سال از این رو به آن رو شدم و دیگر از انسان های رفیق نما و ریاکار خوشم نمی آید.
این ها رو گفتم که بدونید ما دلهامون با هم نیست و همه چیز را به جای اینکه برای یکدیگر بخواهیم برای خود می خواهیم و همین ها هستند که باعث می شوند ما نا امید شویم و حتی برای رسیدن به کار و یا هر چیز دیگر با سختی مواجه شویم.

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/01/24 , 02:38 ب.ظ
ارسال: #6
منم تقریبا کم وبیش این اشتباهات رو انجام دادم حالا مانور دادن رو مشکلات دردی رو دوا نمیکونه و ما تازه فارغ التحصیل شدیم و بهتره از این به بعد رو دچار اشتباه نشیم
و اینجا بهتره از تجربه دوستان با تجربه تر استفاده کنیم مثلا اگه الان یکی که میخواد انتخاب رشته کنه و ازم راهنمایی بخواد به بهترین نحو راهنماییش میکنم پس خواهشا اون دوستانی که چند وقت پیش فارغ التحصیل شدند و الان صاحب کاری یا استخدام شده جای هستن لطفا تجربه هاشون رو در اختیار ما بزارند و برای ما یک برنامه ریزی کنن که مثلا بعد از فارغ شدن و اتمام خدمت اولین کارهای که بکونیم چی ها باشه بریم دنبال آزمون های استخدامی ,بریم دنبال گرفتن پایه ,به فکر زدن دفتر یا شرکت باشیم , بریم تو یک شرکت دنبال کار باشیم , یا ادامه تحصیل بدیم
,یا خودمون با یک سرمایه کوچک کاری رو شروع کنیم
و اینکه الان تو بازار فعلی ایران کدوم یک از راه های بالا باعث پیشرفت و کدومش پس رفت میشه‎?‎

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای گرفتن نمایندگی پونه پورعلی 11 304 1395/08/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
Lightbulb درخواست راهنمایی برای امریه مهندس عمران fardinf 1 135 1395/08/02 08:04 ق.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  راهنمای برای انتخاب لپ تاپ afshin_ipe 4 356 1395/07/27 08:06 ب.ظ
آخرین ارسال: saber2r
  پیشنهاد نام برای شرکت مربوط به عمران (نقشه برداری-ساختمانی و ....) memar-ayande 2 206 1395/07/07 11:30 ق.ظ
آخرین ارسال: memar-ayande
  معرفی صفحه اینستاگرام مای سیویل کیوان بابایی 0 205 1395/03/23 01:57 ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان بابایی
  کمک برای حل سوال farzad2174 0 184 1395/03/18 03:04 ب.ظ
آخرین ارسال: farzad2174
  چگونگی استفاده از جمع سپاری برای رونق کسب و کار ( قسمت دوم) Manciple 0 177 1395/02/30 07:23 ب.ظ
آخرین ارسال: Manciple
  کمک برای حل سوالات اسخخدامی شهرداری سال 92 salimpoor 3 371 1394/10/14 12:41 ق.ظ
آخرین ارسال: ailll
  ۱۰ قالب اماده برای رزومه نویس مهندسان با فرمت word فرشاد امن خانی 0 534 1394/10/11 02:05 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  ایده جالب برای پریز های برق فرشاد امن خانی 0 475 1394/09/02 12:32 ق.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان