مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3659 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:581 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:38 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:101 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:55 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:53 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:61 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1186 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:67 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:56 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک بزرگ سوالات آزاد
1394/01/03 , 02:02 ق.ظ
ارسال: #1
تاپیک بزرگ سوالات آزاد
سلام و نصف شبتون بخیر ساعت یک و خورده ای نصف شبه و اینجاهم انجمن مای سیویل راستش گاها یک سری سوالاتی واسه ادم پیش میاد که برای پیدا کردن جوابش مجبوریم خیلی از انجمن های دیگر غیر مرتبط رو بگردیم یا به خیلی از روم های چت سر بزنیم و درگیر یه سری چیزهای دیگه بشیم و کلا به جواب نرسیم و گاها لازمه تو یک جا یک تاپیکی باشه که یک سری ادم با شخصیت تو اون انجمن باشن تا به سوالات ما به جواب بدن و کمک حال هم باشیم وهدف این تاپیک هم دقیقا همینه
اگه همکاری کنید این تاپیک میتونه خیلی تاپیک بزرگی بشه و عرض کنم میتونیم جواب خیلی از سوالاتمون رو اینجا بگیریم حتی سوالاتی که از بچگی تا الان تو زهنمون موندن
البته برای اینکه تاپیک زیاد به حاشیه کشیده لطفا موارد زیر رو رعایت کنید
قانون اول:لطفا اسپم ارسال نکنید و فقط جوابتون راجب سوال باشه وهیچ
قانون دوم:اگر سوال غیر عمرانی دارین همینجا مطرح کنید و از باز کردن تاپیک جدا در متفرقه خودداری کنید هدف از این کار جمع کردن سوالات متفرفه در یک تاپیک برای جوابگوی زودتر به ان است
قانون سوم:مهربون باشین و این مهربونی تون رو به همه انتقال بدین موفق باشین

سوال اول :من یک سوال از بچگی ذهنم رو درگیر کرده و بار ها از معلمون پرسیدم ولی جوری پیچوندن جواب ندادن چرا موقع باریدن برف رعد و برق نمیزنه نگین بخاطر الکترون منفی مثبته که ...

سوال دوم:امروز داشت نم نم بارون میومد رفته بودیم بیرون من با کوشیم زیر نم نم بارون نزدیک 30 تا عکس گرفتم ولی فکر نکنم اب رفته باشه تو گوشی امدم تو خونه یک لحظه متوجه شدم یه لکه کوچیک کم رنگ بنفنش رنگ افتاده رو صفحه گالاکسیم که اصلا دیده نمیشه فقط وقتی بکگراندگوشی سیاه میشه دیده میشه خلاصه خیلی ناراحت شدم منم ترسیدم از اب باشه گوشی رو گذاشتم تو برنج میخوام یک هفته دیگه دربیارم بنظرتون اب رفته تو گوشی ایا تا به حال براتون اتفاق افتاده تو هیچ انجمنی تو هیچ جای ندیدم که کسی بگه لکه بنفش بیوفته رو صفحه ال سی دیش اصولا بیوفته لکه سیاه میوفته بعدش لکه بزرگ میشه ال سی دی میسوزه
یک درخواست از مهندسین دارم متاسفانه من ودوستام اشنای موبایلی نداریم میتونین از دوستاتون که مغازه موبایلی دارن بپرسین چرا لکه بنفش افتاده رو صفحه ال سی دی خیلی ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/01/03 , 12:33 ب.ظ
ارسال: #2
RE: تاپیک بزرگ سوالات آزاد
در مورد سوال دومتون اگر احتمال اب رفتن داخل گوشیتون رو میدن سیم کارت وباتری گوشی رو در بیارید و گوشی رو سشوار بزنید یه یکی دو دقیقه، فکر کنم مشکلتون حل شه
در مورد سوال اولتون هم توضیح خاصی ندارم ....
1394/01/03 , 03:13 ب.ظ
ارسال: #3
درود

سوال اولتون شبیه این هست که چرا موقع بارش باران برف هم همزمان نمیباره یا اینکه برعکس:) (برداشت من این هست)

در مورد سوال دوم بهتر بود بقول دوستمون با سشوار گوشیتون رو خشک میکردید. نگید که آب نرفته احتمالا ممکنه قطرات آبی داخل یکی از حفره های گوشی مثل قسمت شارژ یا هدفون نفوذ کرده باشه.

با توجه به توضیحاتی که دادید در مورد کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات مختلف بهتر است به انجمن های مربوط به خودش مراجعه کنید.درسته شاید در این انجمن به سوالات شما پاسخ بدند ولی حتما تجربه و اطلاعات انجمن های تخصصی برای شما مفید خواهد بود.

من چند تا سایت و انجمن براتون معرفی میکنم که امیدوارم براتون مفید باشه.

انجمن سافت 98 (حل و بحث مشکلات و نرم افزار کامپیوتر) http://forum.soft98.ir

انجمن موبایلستان (حل و بحث مشکلات و نرم افزار موبایل) http://forum.mobilestan.net

انجمن متخصصان (بحث در موضوعات مختلف علمی و دانشگاهی و مرتبط با رشته های درسی) http://www.irexpert.ir

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/01/04 , 01:30 ب.ظ
ارسال: #4
دیروز شهرمون همزمان موقع بارش برف بارون هم می بارید یعنی قاطی می بارید پس جواب اولتون نقض میشه
شما هم که مثل معلمون منو پیچوندین یعنی هیچکی نمیدونه امدیم فردا یه بچه ازم پرسید منم بیچاره رو .. خو اونم مثل من گناه داره نداره...
در مورد سوال دوم عرض کنم منظورم بیشتر این بود که بزارین واضح تر بگم کاربران اقای سایت بهم کمک کنند چون میدونم دارند دوستانی که تعمیرات موبایلی دارند اگه براشون زحمتی نباشه ازشون بپرسن دلیل لکه بنفش زیر صفحه گوشی چی میتونه باشه ایا دلیلش ابه اگه ابه باید چیکار کرد البته عرض کنم خیلی خیلی ناچیزه و فقط وقتی بکگراند گوشی سیاهه معلوم میشه و دو روزه گوشیم رو گذاشتم تو برنج
ممنون
1394/01/07 , 01:21 ق.ظ
ارسال: #5
بچه ها یه لکه ای مثل این افتاده رو صفحه و فقط وقتی صفحه گوشی خاموشه به چشم میاد نکونه پیکسل اون قسمت سوخته

اخه یکبار برای تلویزیون ماهم این اتفاق افتاد یه قسمتش گاها اینطوری بنفشمیشد الان خود به خود درست شده
1394/01/07 , 01:23 ق.ظ
ارسال: #6
[تصویر:  9rx4jsb4dvp2fa8izhv3.jpg]
1394/01/07 , 01:26 ق.ظ
ارسال: #7
نه اینکه خاموش باشه منظورم این بود وقتی صفحه گوشی سیاه باشه مثلا یه عکس سیاه رنگ رو برای بگ گراند گوشی انتخاب کنم اون قسمت دیده میشه برای دیده نشدن باید عکس رنگی بزارم تا تو عکس رنگی محو شه

تو چند تا انجمن موبایلی مطرح کردم کسی کمک نکرد بچه ها اگه دوستی اشنای موبایلی دارین بپرسین بهم بگین خیلی درگیرم
1394/01/07 , 07:22 ب.ظ
ارسال: #8
(1394/01/07 01:26 ق.ظ)nikoo013 نوشته شده توسط:  نه اینکه خاموش باشه منظورم این بود وقتی صفحه گوشی سیاه باشه مثلا یه عکس سیاه رنگ رو برای بگ گراند گوشی انتخاب کنم اون قسمت دیده میشه برای دیده نشدن باید عکس رنگی بزارم تا تو عکس رنگی محو شه

تو چند تا انجمن موبایلی مطرح کردم کسی کمک نکرد بچه ها اگه دوستی اشنای موبایلی دارین بپرسین بهم بگین خیلی درگیرم
بارش برف و بارون حاصل یک عمل هست به نام لقاح ابر ها.یعنی ابر ها انقدر جمع میشن و هم دیگه رو بار ور میکنن تا مجبور شن ببارن. ابر ها در این عمل به هم با قدرت برخورد میکنند و رعد برق ایجاد میشه.وقتی عمل لقاح ابرها به پایان رسید و ابرها کاملا در آسمان جمع شدن دیگه وقتی بارش فرا میرسه. وقتی هم آسمون میباره انقدر حجم ابرها کم میشه که آسمون بلاخره صاف میشه. یعنی رعد برق فقط زمانی رخ میده که ابرها در حال بارور کردن هم هستن . باید توجه داشت که موقع باریدن دیگه ابرها بارور نمیشن. مگر اینکه باز هم ابری بشه هوا. و عمل بارور شدن ابرها دوباره بخواد در همون حین تکرار شه که معمولا تو کشور خشک سالی مثل ایران ابر ها فقط یکبار بارور میشن و یک بار می بارند. دیگه بنده تا این حد میدونم و البته رشته تخصصی بنده هم هوا شناسی نیست. فقط تا اونجایی که خدا در قرآن در مورد لقاح ابرها صحبت کرده و همچنین با توجه به اون علمی که در کتب از قبل داشتم جواب دادم. در مورد سوال دوم هم متاسفانه چیزی در مورد گوشی نمیدونم.
ممنون ازین تاپیک قشنگی که ایجاد کردید

هیچی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/01/08 , 12:03 ق.ظ
ارسال: #9
پس چرا موقع بارش برف این لقاح صورت نمی گیره سوال اصلی من اینه ؟

سوال 2- بچه ها یعنی هیچ کی اشنایی موبایلی نداره تو نزدیک 10 تا سایت تخصصی تعمییر موبایل مطرح کردم دریغ از یک جواب بازم مای سیویل بخدا...
1394/01/08 , 12:26 ق.ظ
ارسال: #10
سلام
رعد وبرق بخاطر اختلاف پتانسیل بزرگی هست که بین زمین وابرهای باردار انجام می شود.لقاح مال گیاهان هست نه ابرها.
فکر می کنم برف زمانی می بارد که سرمای شدید باعث یخ زدن رطوبت موجود در لایه های پایین اتمسقر شده وقطران سنگین شده وروی زمین می افتند.در این حالت اختلاف بار زیادی بین ابر وزمین وجود ندارد که منجر به تخلیه ولتاژ شود.باریدن باران وبرف دوپدیده فیزیک متفاوت هست وضرورتی ندارد فرآیندش مشابه هم باشد.
در مورد LCD موبایل شما هم من پرسیدم گفتند اگر موبایل خاموش را با سشوار حرارت دهی واز بین نرود HCD صدمه دیده.

عاشق ، خادم است وعشق، تنها سرود ماندگار زندگی است
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بزرگ ترین کامیون های دنیا (عکس+مشخصات) فرشاد امن خانی 3 510 1395/08/26 10:37 ب.ظ
آخرین ارسال: MohammadQ
  کمک برای حل سوالات اسخخدامی شهرداری سال 92 salimpoor 3 370 1394/10/14 12:41 ق.ظ
آخرین ارسال: ailll
  سوالات اجرایی درباره زلزله؟ sajadmn2010 1 432 1394/07/21 07:04 ب.ظ
آخرین ارسال: engineer2014
  تاپیک سوالات آزمونهای استخدامی مهندس رضا 1 430 1394/01/26 08:11 ق.ظ
آخرین ارسال: مهندس رضا
  تاپیک تازه وارد ها به دنیای عمران mehdi_hashtrod 7 1,701 1394/01/03 02:33 ب.ظ
آخرین ارسال: mohsenmas
  تاپیک جامع برای اعلام استخدامی های دولتی و غیردولتی سال 93 زیبا یگانه 8 1,597 1394/01/03 10:04 ق.ظ
آخرین ارسال: mohsenmas
  ^_^بحث آزاد مای سیویل^_^ کلاه قرمزی 34 7,052 1393/08/15 12:19 ب.ظ
آخرین ارسال: کلاه قرمزی
  دانلود نمونه سوالات عمومی جهت آزمون استخدامی فرشاد امن خانی 0 564 1393/06/17 08:30 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  نگاهی به ورزشگاه های بزرگ و زیبا جام جهانی 2022 قطر فرشاد امن خانی 0 564 1393/05/22 07:08 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  درخواست دفترچه سوالات کارشناسی ارشد poursharafeddin 2 1,005 1391/11/01 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: rahnamayan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان