امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک تازه وارد ها به دنیای عمران
سلام و 100 درود من خدمت سربازیم تموم شد دوران پر تاطمی بود دورانی بود پر از تخریب از هر لحاظ اما گذشت و امدم21 ماه گذشت... ...
دوستان مجموعه کارهای که باید بعد از خدمت انجام بدم چیه خودم یک سری اطلاعات دست و پا شکسته دارم که میخوام تو پایین عرض کنم فقط زحمت راهنمایی کردن رو بکشین مرسی ...

1-اولین کار بنظرم عضویت در نظام مهندسیه اما این کار چه سودی برام داره نمیدونم غیر از اینکه سالی 80 هزار بدم نظام مهندسی(راستش توجیه نیستم بهم خرده نگیرین بیشتر از این اطلاعات در این باره ندارم)

2-تا جای که میدونم باید بعد 3 سال برم ازمون بدم درسته خیلی حرفای ضد و نقیضی شنیدم بعضی ها میگن باید 3 سال از رو تاریخ عضویتت تو نظام مهندسی بگذره بعضی ها میگن باید3سال سابقه کار داشته باشی و بعضی از دوستان میگن باید سه سال از رو مدرکت بگذره دوستان لطفا شفافش کنید خیلی خیلی ممنون میشم
...

3-من هنرستانی بودم و مدرکم کارشناسی ناپیوسته فردا پس فردا مجاز به امتحان چی هستم طراحی یا نظارت یا ...

4-از طریق یکی از دوستان قراره تو یه دفتر فنی مهندسی کار کنم با حقوق بسیار بسیار ناچیز...نظر شما چیه و اینکه تو دفتر از من چی کارهای خواسته خواهد شداتوکد و ایتبس رد بلدم اما استادش نیستم

5-تاریخ برگزاری ازمون نظام مهندسی کی می باشد و کی باید اقدام کرد ایا من که 3 سال از رو مدرکم گذشته میتونم امسال امتحان بدم و وقتی قبول شدم سهمیه مو نگه دارم تا روزی که از رو مدرکم سه سال بگذره بعد اقدام به گرفتن پایه طراحی یا نظارت کنم ایا قبولیم نمی سوزه ...

و کلا باید بعد خدمت یک مهندس عمران بعد سربازی باید چه کارهای انجام بده منظورم ثبت نام و انواع اقسام برنامه های بنیاد مسکن و شهرداری ها و .. ایا میشه رفت بنیاد مسکن ناظر شد
یا ازمون های شهرداری چه جوریه و کلا میشه به کدوم نهاد و اداره رفت برای همکاری
دوستان من اطلاعی زیادی از این قضایا ندارم و برادرانه ازتون خواهش می کنم راهنماییم کنید چون این دو سال خدمت واقعا مغزم شست و شو شده چیز زیادی یادم نمونده
ممنون.

پاسخ
سلام
توصیه می کنم
این پست رو یه سر بخونی:
http://www.mycivil.ir/forum/Thread-%D8%B...8%B3%DB%8C
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
خوندم چیز زیادی گیرم نیومد هنوز سوالای بالا تو زهنمه بی زحمت خلاصه وار لطف کنید با تشکر...
پاسخ
از زمان فارغ التحصیلی باید سه سال بگذره بعد می تونی امتحان بدی
البته اگر کاردانی دارید به ازای هر 5 سال از اتمام کاردانی تا کارشناسی یه سال کم خواهد شد
امتحان امسال که هفته آینده اس
اگر رشته مهندسی عمران هستید میتونید نظارت و اجرا و محاسبات امتحان بدید
اگر مهندسی تکنولوؤی عمران هستید نظارت و اجرا می تونید ولی برا محاسبات باید ریزنمرات کاردانی و کارشناسی ببرید تا بررسی کنن
پاسخ
(1393/8/17 ، 05:47 عصر)مهندس رضا نوشته است: از زمان فارغ التحصیلی باید سه سال بگذره بعد می تونی امتحان بدی
البته اگر کاردانی دارید به ازای هر 5 سال از اتمام کاردانی تا کارشناسی یه سال کم خواهد شد
اگر مهندسی تکنولوؤی عمران هستید نظارت و اجرا می تونید ولی برا محاسبات باید ریزنمرات کاردانی و کارشناسی ببرید تا بررسی کنن
تو ریزنمرات چی رو نگا می کنن تعداد واحد های پاس شده یا چی ... من یک جا شنیدم که بیشتر رو در س بارگذاری حساس هستن که حتما باید پاس شده باشه درسته...
پاسخ
(1393/8/17 ، 07:44 عصر)mehdi_hashtrod نوشته است:
(1393/8/17 ، 05:47 عصر)مهندس رضا نوشته است: از زمان فارغ التحصیلی باید سه سال بگذره بعد می تونی امتحان بدی
تو ریزنمرات چی رو نگا می کنن تعداد واحد های پاس شده یا چی ... من یک جا شنیدم که بیشتر رو در س بارگذاری حساس هستن که حتما باید پاس شده باشه درسته...
سلام
مدرکتون رو به نظام مهندسی نشون بدید با ریز نمرات خودشون بهتون میگن میتونید تو چه صلاحیتهایی شرکت کنید.

پاسخ
امتحان هفته اینده اس؟؟؟؟؟؟؟؟
اشتباه نمیکنید
پاسخ
(1394/1/3 ، 12:47 عصر)hamid1002 نوشته است: امتحان هفته اینده اس؟؟؟؟؟؟؟؟
اشتباه نمیکنید
سلام
تاریخ ارسال پست رو نگاه کنید برای ماه آبان هست
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین دانلودهای عمران و معماری - 96-04-26 leomayger2 0 61 1396/4/26 ، 12:30 عصر
آخرین ارسال: leomayger2
  مشاوره باز کردن مغازه مرتبط یا غیر مرتبط به رشته عمران maryam68 0 194 1395/11/26 ، 01:40 عصر
آخرین ارسال: maryam68
Lightbulb درخواست راهنمایی برای امریه مهندس عمران fardinf 1 548 1395/8/2 ، 08:04 صبح
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  آینده شغلی عمران sajadmn2010 5 1,004 1395/7/25 ، 07:02 عصر
آخرین ارسال: saber2r
  پیشنهاد نام برای شرکت مربوط به عمران (نقشه برداری-ساختمانی و ....) memar-ayande 2 740 1395/7/7 ، 11:30 صبح
آخرین ارسال: memar-ayande
  بهترین موسسه اموزش در زمینه موضوعات عمران mortezafox 3 708 1395/5/26 ، 12:25 عصر
آخرین ارسال: mortezafox
  سومین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری hsn.monfared 0 385 1395/5/15 ، 01:11 عصر
آخرین ارسال: hsn.monfared
  مقایسه درآمد رشته های مهندسی عمران از دید دانشگاه سنگاپور فرشاد امن خانی 1 742 1394/12/24 ، 03:01 صبح
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  روشها و نکات فنی مهندسی عمران علی خیرالهی 38 10,221 1394/7/8 ، 06:32 عصر
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  چرا رشته عمران را انتخاب کردم؟؟؟ omid_rch 11 3,007 1394/6/30 ، 01:17 عصر
آخرین ارسال: omid_rch

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان