مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:566 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:26 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ مشاهده:60 زمان:1395/09/18
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:336 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:98991 زمان:1395/09/18
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:27 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:90 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:325 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3706 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:640 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:133 زمان:1395/09/15

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع آزمون محاسبات 95
1395/03/24 , 06:20 ب.ظ
ارسال: #11
RE: تاپیک جامع آزمون محاسبات 95
سلام ...دوستان من بعد از 4 سال دوری از فضای عمران تصمیم به برگشتن و گرفتن پروانه گرفتم ؛ من کتابهای سری عمران، مباحث 22 گانه و باقی منابع اصلی رو تهیه کردم .میخواسم مدیریت یا بقیه دوستان هر کس میتونه مشاوره بده جهت نحوه شروع منابع و برنامه مطالعاتی بنده با توجه به فراموش کردن خیلی از مطالب لطفا ،از نظر پیشنیاز و ترکیب کردن درست دروس و زمان مناسب تست زنی از مباحثی که خونده میشه..لطفا کمک کنین ممنونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1395/03/27 , 02:56 ب.ظ
ارسال: #12
سلام دوستان
اگه موافقید در تلگرام یا اینستاگرام یک محل برای بحث در مورد ازمون محاسبات ایجاد کنیم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1395/04/04 , 09:15 ق.ظ
ارسال: #13
باسلام
اینجانب پس از فارغ التحصیلی در کارشناسی مقطع ارشد را خواندم. با اینکه ارشد دو سال طول کشید آیا بعد یکسال دیگه میتونم سه سال لازم برای شرکت در آزمون نظام مهندسی را کسب کنم. یا اینکه چون ارشد گرفتم باید دو سال منتظر بمونم تا از مدرک ارشد دو سال بگذره.
مرسی
1395/04/04 , 12:03 ب.ظ
ارسال: #14
یکی از بزرگترین مشکلاتی که دوستان با آزمون دارن اینه که میرن کتاب های سری عمران یا .... میخونند کلا منظورم این نیست که سری عمران خوب یا بد هست منظورم اینه که طراح کاری به سری عمران یا پوران پژوهش یا .... نداره اون آیین نامه رو میذاره جلوش و طرح میکنه من خودم آزمون رو با 62 درصد قبول شدم که البته خیلی بیشتر میتونستم بزنم ولی وقت نشد کلا چند مورد هست که باید قبل از امتحان اونها رو رعایت کنید

1-بند بند آیین نامه ها رو بخونید
2-هیچ چیزی رو به سر جلسه امتحان واگذار نکنید فرصت تفکر سر جلسه ندارید یا بلدید جواب میدید یا بلد نیستید باید سوال رو رها کنید نظر طراحان اینه که شما باید 30 سوال درست بزنید و قبول بشید (!!!!) ( فکر کنید شما سر جلسه امتحان فقط یک روبات هستید و قدرت تفکر ندارید و قادر هستید چیزی رو که قبلا روش برنامه ریزی کردن پس بده )
3-منابع رو پراکنده نگذارید
4-من خودم مثلا برای فولاد حدود 35 صفحه خلاصه نویسی -نکته برداری و ... داشتم که با خودم بردم شاید باورتون نشه از 15 سوال دقیقا 12 سوال با همون نکات و خلاصه نویسی ها حل میشدند
5-یکی از بزرگترین مشکلاتی که شرکت کنندگان دارند اینه که سوالاتی رو که قبلا حل کردن و به نظرشون ساده میاد رو نمیتونند حل کنند برای رفع این مشکل کار های زیر رو انجام بدید
5-1-هر مبحث رو خلاصه نویسی کنید مثلا : مبحث خمش در فولاد (خلاصه نویسی باید شامل :تئوری کوتاه در حد چند خط -فرمول های دسته بندی شده-ارجاع به مثال : به طور مثال یک نمونه حل شده از لنگر پلاستیک حول ضعیف و یک نمونه حول قوی -نکاتی که طی حل نمونه سوالات بهش میرسید لزومی نداره که مثال حل شده تو خلاصه نویسی هاتون باشه منظورم اینه که ارجاع بدید به فلان سوال در مثلا کتاب سری عمران)
5-2-با خودتون سر جلسه شوکلات ببرید که اگه قندتون پایین اومد بزارید زیر زبونتون
5-3-اگه دیدید توی جمع و ضرب ها هم دارید مشکل پیدا میکنید این نشون میده که شما تمرکز کافی (به علت استرس و یا .... ) ندارید سعی کنید یه کم آب بخورید و چند ثانیه چشماتون رو ببندید
5-4-اول ببینید سوال ازتون چی میخواد وقتی که فهمیدید برگه های خلاصه نویسی شدتون رو در اون مورد باز کنید و سپس متن سوال رو بدون عجله بخونید کل داده هاتون رو کنار سوال خلاصه نویسی کنید و اگه لازم بود تبدیل واحد کنید ( شاید این کار 1 دقیقه زمانتون رو بگیره ولی بهتر از اینه که برای هر داده که توی فرمول نیاز دارید 10 بار کل سوال رو بخونید
مثلا :: فرض کنید سوال ازتون نسبت لنگر پلاستیک به الاستیک رو خواسته حالا اینطور عمل کنید :
1-اینا مربوط به بحث خمش هست پس برگه های مربوط به خمش رو بیارید
2-حالا تو برگه ها چی دارید : نحوه بدست آوردن لنگر پلاستیک و همچنین الاستیک
3-توی برگه هاتون با توجه به اینکه این سوال تکراری هست به عنوان یک نکته نوشتید که نسبت MP/MY همان نسبت Z/S هست خب پس فهمیدید که فقط کافی هست این نسبت رو بدست بیارید اگه حتی وسط این هم به مشکل بخورید از روی جزوه هاتون که مثلا به یک نمونه سوال حل شده ارجاع دادید مراجعه کنید ( حالا در نظر بگیرید شما بدون اینگونه مطالب برید سر جلسه اولا چقدر باید بیشتر وقت بزارید دوما با اصلی که بهتون گفتم که شما سر جلسه فقط یک روبات هستید تناقض داره و ممکنه که نتونید سوال رو حل کنید و یا با صرف زمان و انرژی بیشتر حل کنید )
5-5-به برگه هاتون ایمان داشته باشید بدونید اگه کل مطالب رو خلاصه نویسی کنید تقریبا تمام سوالات از همین ها حل میشند

مثلا خود من توی کلاس های تدریسم برای آزمون دوره قبل از 15 تا فولاد 13 تاشون رو عینا توضیح داده بودم و برای بتن از 17 سوال 14 تاشون براش سرفصل داشتم و کامل توضیح داده بودم و .... که البته همین ها هم برای قبولی تو آزمون کافیه (اگه خود شخص بخونه )

ان شا الله موفق باشید بازم سوالی بود در خدمتم همین جا بپرسید جواب میدم
 سپاس شده توسط زینب خوش کلام ، fardinf ، s shiri
1395/06/12 , 03:37 ب.ظ
ارسال: #15
دانلود سوالات آزمون نظارت و محاسبات عمران شهریور 95 باحل نظارت http://www.mycivil.ir/forum/Thread-%D8%A...1#pid61691
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fardinf ، s shiri
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 51 4,695 1395/08/29 12:24 ب.ظ
آخرین ارسال: رضا کاظمی زاده
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 215 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 257 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 916 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی omid_rch 370 84,083 1395/05/11 05:07 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 248 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 606 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan
  کسی میدونه نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ماه کی اعلام میشه ؟ mohammadee65 3 573 1395/02/20 01:41 ب.ظ
آخرین ارسال: maryam68
  نظر سنجی در مورد برنامه ماشین حساب هائی که برای آزمون محاسبات تبلیغ میشه 3916571134 1 1,163 1395/02/13 12:54 ق.ظ
آخرین ارسال: mojtaba_mtow12
  دانلود سوالات آزمون محاسبات94 بهمن کدc303 ebrahimkazemi51 2 904 1394/12/01 09:58 ق.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان