امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحلیل پوش آور آداپتیو
با سلام من جهت انجام پایان نامه نیاز به انجام تحلیل پوش آور آداپتیو دارم آیا نرم افزار سپ این امکان را دارد لطفا در این خصوص راهنمایی فرمائید با سپاس
پاسخ
سلام

با برنامه های SeismoStruct ، Abaqus ، opensees و sap می توانید این پروژه تحقیقاتی خود را انجام دهید در بازار کتاب بیشتر موارد کتابهای تخصصی چاپ شده ولی بیشتر باید از منابع لاتین استفاده کنید از یک فرد با تجربه تر در اینمورد مشاوره نمائید .

پاسخ
با تشکر از شما جهت پاسخگویی
به طور اختصاصی آیا sapتحلیل پوش آور اداپتیو انجام میدهد در کتابهای موجود اشاره ایی به این موضوع نشده اگر کتاب یا جزوه ایی و یا شخصی که بتواند به من کمک کند معرفی نمایید
مجدد تشکر می کنم
پاسخ
(1393/7/13 ، 12:18 عصر)kiani20090 نوشته است: با تشکر از شما جهت پاسخگویی
به طور اختصاصی آیا sapتحلیل پوش آور اداپتیو انجام میدهد در کتابهای موجود اشاره ایی به این موضوع نشده اگر کتاب یا جزوه ایی و یا شخصی که بتواند به من کمک کند معرفی نمایید
مجدد تشکر می کنم

بله تا جایی که اطلاع دارم sap تحلیل های غیر خطی پوش آور را انجام می دهد ولی نسبت به دیگر برنامه های معرفی شده دارای ضعف هایی هم می باشد . با توجه به اینکه کار شما تحقیقاتی است به فکر دیگر برنامه ها باشید .
کتاب که چند موردی در بازار کتاب وجود دارد ولی دقیقا چون خودم بررسی نکردم نمی تونم دقیق برای شما کتاب خاصی را معرفی کنم مگر به من فرصت بدهید تا در اینباره برای شما تحقیق کنم .

به نظر من در بخش تحلیل های غیر خطی دکتر فاروقی و مهندس تنباکوچی از بهترین استاید هستند اگر نیاز به مشاوره به این افراد دارید با بنده از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید .
پاسخ
reza.kiani.z@hotmail.com
لطفا اطلاعات خودتون را برای من میل کنید. از شما سپاسگذارم
پاسخ
(1393/7/13 ، 02:05 عصر)kiani20090 نوشته است: reza.kiani.z@hotmail.com
لطفا اطلاعات خودتون را برای من میل کنید. از شما سپاسگذارم

پیام خصوصی خود را چک کنید .
پاسخ
با سلام و تشکر از جناب مهندس بابایی

لطفا مرا در خصوص مفاصل fiber , fema راهنمایی کنید اینها چیستند و چه تفاوت و کاربردی دارند.
با تشکر
پاسخ
(1393/7/19 ، 03:07 عصر)kiani20090 نوشته است: با سلام و تشکر از جناب مهندس بابایی

لطفا مرا در خصوص مفاصل fiber , fema راهنمایی کنید اینها چیستند و چه تفاوت و کاربردی دارند.
با تشکر

ب*****

متاسفانه اطلاعاتم در تحلیل های غیر خطی و بهسازی چندان تکمیل نیست و نمی تونم دقیق راهنمایی کنم .

این کتاب می تونه برای شما مفید باشه ( کتاب تحلیل غیر خطی سازه ها دکتر تابش پور )

کتاب بعدی ( کتاب طراحی و بهسازی لرزه ای سازه ها بر اساس سطح عملکرد با استفاده از تحلیل پوش اور ETABS-SAP2000 - رامین تقی نژاد )

حتماً سرفصل ها را نگاه کنید بعد خرید کنید .

موفق باشید

پاسخ
با سلام.
کتاب تحلیل های مورد نیاز در بهسازی لرزه ای سازه ها با نرم افزار های etabs ، sap ، safe و Seismo Signal هم کتاب خوبی می باشد.
نویسندگان : شایان پاک نیت و احسان پاک نیت.
انتشارات متفکران.
برای شروع کار با نرم افزار می تواند مفید باشد.
موفق باشید.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش نرم افزار ایتبس به روش حدی
آموزش طراحی سازه های فولادی به روش حدی
تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم

موسس و مدیر گروه پولاد سازه : مهندس سیامک حسین زاده

پاسخ
(1393/7/20 ، 12:29 صبح)siamak_meybodi نوشته است: با سلام.
کتاب تحلیل های مورد نیاز در بهسازی لرزه ای سازه ها با نرم افزار های etabs ، sap ، safe و Seismo Signal هم کتاب خوبی می باشد.
نویسندگان : شایان پاک نیت و احسان پاک نیت.
انتشارات متفکران.
برای شروع کار با نرم افزار می تواند مفید باشد.
موفق باشید.
(1393/7/20 ، 12:29 صبح)siamak_meybodi نوشته است: سلام کتاب آقای پاکنیت کمی قدیمی است و فقط نکات نرم افزاری را گفته و کتاب آقای تقی نژاد هم خیلی بد نوشته شده که از آن خیلی چیزی دستگیر خواننده نمی شود بهر حال از پیگیریتون متشکرم

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo سوال در مورد نتایج تحلیل gilivy71 1 186 1395/12/10 ، 07:51 عصر
آخرین ارسال: civil92
  کمک برای بارگذاری و تحلیل و طراحی سازه فضاکار در سپ fardinf 0 443 1395/7/21 ، 09:43 عصر
آخرین ارسال: fardinf
  تحلیل پوش اور در SAP2000 sepehr1771 1 727 1395/4/24 ، 03:18 عصر
آخرین ارسال: samo112
  تحلیل تاریخچه زمانی برج های خنک کننده BABOLIRIKA 1 1,134 1394/5/5 ، 01:48 صبح
آخرین ارسال: M-CIVIL
  تحلیل خرپای ماکارونی!!!!!!! saze80 3 1,130 1394/3/13 ، 01:46 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
Question دلیل ارور در تحلیل پل ماکارانی در سپ sajad222 4 1,612 1393/9/16 ، 03:01 عصر
آخرین ارسال: hasan83
  تحلیل پوش آور مودال mohamadali001 2 3,307 1392/7/27 ، 03:56 عصر
آخرین ارسال: mohamadali001
  مفهوم تحلیل پوش آور kazemkha 1 2,464 1392/7/5 ، 12:56 صبح
آخرین ارسال: miladezati
  تحلیل دینامیکی در sap برای طراحی دکل araeng 5 2,929 1391/11/13 ، 02:45 عصر
آخرین ارسال: hanies

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان