امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعیین توابع شکل المانهای مثلثی ناقص و کامل

سلام دوستان و مهندسین عزیز امیدوارم همگی سالم و موفق باشید
یک راست میرم سر اصل مطلب
همونطور که میدونید در درس المان محدود یک بخشی هست که باید توابع شکل المان مورد نظرمون رو بنویسیم حالا در جزوه ای که استادمون گفتن توابع شکل ها وجود دارن اما روش به دست آوردنشون نیست حالا از شما دوستان میخوام اگه کسی این مطلب رو بلده یه لطفی کنه و به من یاد بده و یا اگه جزوه ویا کتابی هست که این مطلب رو آموزش میده به بنده معرفی بفرمایید.
ممنون....

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام
کتابی که پیوست کردم در عین سادگی خیلی از مفاهیم رو به خوبی توضیح داده و میتونه حتی بعنوان یک کتاب مرجع هم بحساب بیاد
امیدوارم بدردتون بخوره

http://s1.picofile.com/file/8261698476/F...s.pdf.html
پاسخ
(1395/3/3 ، 11:35 عصر)mja7 نوشته است: سلام
کتابی که پیوست کردم در عین سادگی خیلی از مفاهیم رو به خوبی توضیح داده و میتونه حتی بعنوان یک کتاب مرجع هم بحساب بیاد
امیدوارم بدردتون بخوره

سلام و ممنون از توجه شما
راستش بنده کتابی دارم که همین مسایل رو توضیح داده ولی منظور بنده اینه که عبارت های N1 و N2 و N3 و .... تو المان های (مثلثی)سه گره ای و چهار گره ای و .... چطور محاسبه میشن .(نحوه محاسبه).
پاسخ
(1395/3/4 ، 11:32 صبح)MOHANDES_ZAMANI نوشته است:
(1395/3/3 ، 11:35 عصر)mja7 نوشته است: سلام
امیدوارم بدردتون بخوره

سلام و ممنون از توجه شما
راستش بنده کتابی دارم که همین مسایل رو توضیح داده ولی منظور بنده اینه که عبارت های N1 و N2 و N3 و .... تو المان های (مثلثی)سه گره ای و چهار گره ای و .... چطور محاسبه میشن .(نحوه محاسبه).
مثلا در تصویر شماره 3 چطور N4 رو آورده چهار کسی در یکه منفیه کسیه منفیه اتا ؟!!
پاسخ
دوستان کسی نیست کمک کنه
لطف کنید اگه میدونید بگید
پاسخ
دووووووستااااااان کمک کنید بنده نیاز مبرم دارم به این موضوع.......
پاسخ

یعنی هیچ کسی تو این سایت نیست که تو دوره ارشد به این موضوع بر خورده باشه!!!!!!!!!!!؟؟

پاسخ
سلام
من زیاد اینجا نمیام حال و حوصله تایپم نداشتم ولی گفتم بنیویسم
مهندس جان تابع شکل های رو بخای بدست بیاری روندش خیلی طولانیه شاید به 4 تا 5 صفحه طول بکشه بدست بیاری
حفظن کن
من داشتم روندش رو ولی صحبت 4 سال پیش جزوس
ارادت
پاسخ
(1395/3/9 ، 11:41 عصر)pouya70 نوشته است: سلام
من زیاد اینجا نمیام حال و حوصله تایپم نداشتم ولی گفتم بنیویسم
مهندس جان تابع شکل های رو بخای بدست بیاری روندش خیلی طولانیه شاید به 4 تا 5 صفحه طول بکشه بدست بیاری
حفظن کن
من داشتم روندش رو ولی صحبت 4 سال پیش جزوس
ارادت
سلام
ممنون از شما بابت پاسختون راستش سوال همینه نحوه به دست آوردن این توابع حفظ کردنشون مدنظر نیست
ولی بازم تشکر.
اگه بتونید اون جزوه رو پیدا کنید خیلی خوب میشه البته اگه تونستید..
بازم تشکر
پاسخ
سلام اینم روش بدست آوردن توابع شکل( فایل پیوست) البته به روش سه محور ξ1 و ξ2 و ξ3 که البته میشه به روش شما یعنی ξ و η تعمیمش داد
موفق باشین

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   photo.rar (اندازه: 2.92 MB / تعداد دفعات دریافت: 57)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان