امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهیه و آماده سازی مقالات بر اساس تحقیق و تفحص
با سلام
اینجانب طرحی دارم که می خواستم بیان کنم.
طرحی در راستای آماده سازی تحقیقات در زمینه رشته عمران در رابطه با اصلاحات و تصحیحات مقررات ساختمان بر اساس تجربیات ایرانی نه غیر و بر اساس تحقیقات بومی خودمان به بررسی برخی مسائل پرداخته شود و مقررات ساختمان را ملی نماییم و از بیگانگان تبعیت ننماییم و خودمان به تحقیق و بررسی بپردازیم و به دنبال مسائلی بپردازیم که بعضی مقررات را که بر اساس آیین نامه های کشور های بیگانه است خارج نماییم در این راستا به نظر من می توان یک سری دانشجویان و علاقه مندان به رشته عمران را در کل کشور جهت این مهم در این سایت با هم هماهنگ کنیم و با یک دیگر بر سر یک سری مسائلی که بسیاری از مقرراتش بر اساس کشورهای بیگانه است اصلاح نماییم و خواستار اصلاح ایین نامه های موجود در اکثر ایین نامه هایمان بنماییم پس با موافقت شما در این پست شروع به تحقیق و بررسی چگونگی انجام این کار خواهیم پرداخت.
پس هر کس موافق است در اینجا کامنت بزند و نظر خود را اظهار نماید.
موفق باشید
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
man hastam key shoroe konim
پاسخ
به عنوان مثال می تونین به موضوع نیروها تحقیقی انجام بدیم
چطوره؟
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکاتی در خصوص طراحی بر اساس ویرایش چهارم استاندارد 2800 کیوان بابایی 2 1,252 1394/7/7 ، 10:31 عصر
آخرین ارسال: sajjadsabouri
  دانلود ضوابط و مقررات تهیه و ترسیم نقشه های معماری ( نظام مهندسی هرمزگان) فرشاد امن خانی 0 1,062 1393/8/15 ، 03:10 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  توصیه هایی جهت تهیه دفترچه محاسباتی ساختمان admin 0 1,440 1391/9/27 ، 02:59 عصر
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان