امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تودیع و معارفه رییس سازمان نقشه برداری كشور با حضور معاون برنامه ریزی و نظارت ...
#1
[تصویر:  d346df38-199c-4349-86b9-0967b9fc1024_201...155742.jpg]

مراسم تودیع جناب آقای محمود ایلخان، رئیس سازمان نقشه برداری کشور و معارفه جناب آقای علیرضا آزموده اردلان، با حضور جناب آقای محمدباقر نوبخت، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور برگزار شد.

این مراسم صبح روز شنبه نهم آذر ماه در سازمان نقشه برداری کشور و با حضور معاونین ، مدیران و کارمندان این سازمان برپا گردید.

در آغاز گزارشی از مجموعه فعالیتهای سازمان نقشه برداری کشور در دوره پنج ساله ریاست آقای مهندس ایلخان در این مجموعه، ارائه شد.

پس از آن جناب آقای ایلخان ضمن قدردانی از همکاری پرسنل سازمان نقشه برداری کشور ابراز کردند: در این مدت چندین پروژه ملی با کمک متخصصان سازمان نقشه برداری کشور به نتیجه رسید که موجب عزت و افتخار سازمان در سطح ملی و بین المللی بود.

وی همچنین افزودند: با وجود تمام کاستی های مالی سازمان در این دوره، همواره سعی بر این بود تا پروژه های در دست اقدام سازمان را به سرانجام برسانیم که خوشبختانه موفق نیز بودیم.

ایشان در پایان سخنانشان ضمن قدردانی از همراهی کارمندان سازمان نقشه برداری کشور در این پنج سال، برای رئیس جدید سازمان نقشه برداری کشور آرزوی توفیق و سربلندی نمودند.

در ادامه این مراسم جناب آقای دکتر نوبخت معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور اظهار داشتند: اعتقاد ما بر پایه شایسته سالاری، اعتدال و توسعه است. از آن جایی که فعالیتهای سازمان نقشه برداری کشور نیز در مسیر توسعه کشور انجام میگیرد، بنابراین همواره مورد توجه دولت نیز می باشد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به کامل شدن سنوات رسمی و فرا رسیدن موعد بازنشستگی جناب آقای ایلخان، رئیس جدید برای این سازمان را معرفی کردیم. اما ما در ادامه فعالیتهای سازمان نقشه برداری کشور حتماً از تجارب ایشان بهره مند خواهیم شد. چرا که ایشان در طول خدمتشان به این نظام همواره مدیری پرکار، شریف و دلسوز بودند.آقای دکتر نوبخت در ادامه ضمن قدردانی از زحمات آقای ایلخان انتظارات دولت را از رئیس جدید سازمان نقشه برداری کشور اعلام نمودند.

ایشان افزودند: اولین انتظار معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از سازمان نقشه برداری کشور، این است که طرح ها و پروژه های تخصصی که در جهت فعال تر شدن بیشتر سازمان نقش دارند، گزارش شوند تا در اولین فرصت و تا قبل از 15 آذر (قبل از تحویل لایحه بودجه به مجلس) هماهنگی های لازم برای انجام مأموریت سازمان نقشه برداری کشور به بهترین نحو صورت پذیرد.

گفتنی است رعایت عدالت و ترفیع شرایط این مجموعه و پرسنلش از جمله انتظاراتی بود که آقای دکتر نوبخت از آقای دکتر آزموده اردلان به عنوان رئیس جدید، مطرح کردند.

وی همچنین از رئیس جدید سازمان نقشه برداری کشور خواست تا با توجه به جایگاه تخصصی این مجموعه در کشور، بیشتر به مسائل کیفی بپردازد و در مسیر هر چه بالاتر بردن سطح علمی و حرفه ای آن حرکت نماید. خاطر نشان می شود آقای نوبخت در پایان سخنانش از تلاشها و خدمات آقای ایلخان قدردانی و برای آقای آزموده اردلان در این جایگاه آرزوی پیروزی نمودند.

در این مراسم همچنین آقای اردلان آزموده به اهمیت جایگاه سازمان نقشه برداری کشور اشاره کردند و افزودند: این مجموعه نقش بسیار مهم و کلیدی در حوزه نقشه برداری دارد. چرا که تولید نقشه از سوی هر بخش خصوصی با غیر خصوصی نیازمند اطلاعات مبنای دقیق می باشد که این موضوع فقط از طریق سازمان نقشه برداری کشور در سطح کشور تأمین می شود.

ایشان خاطر نشان کردند: بنابراین با توجه به مسئولیت مهم این مجموعه باید استانداردهای صحیح، اطلاعات دقیق و روشهای علمی کامل در اختیار جامعه نقشه برداران کشور قرار دهیم. این هدف مهم سازمان فقط در سایه تجارب و تخصص همین مجموعه محقق خواهدشد.

آقای دکتر آزموده اردلان در پایان، از شروع همکاری با سازمان نقشه برداری کشور ابراز امیدواری کرد و برای این سازمان آرزوی موفقیت روز افزون نمود.

در پایان این مراسم هدایایی به رسم یادبود و به پاس قدردانی از زحمات 5 ساله آقای محمود ایلخان، از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، معاونین، مدیران و پرسنل سازمان نقشه برداری کشور به ایشان تقدیم شد.


[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تجلیل از مؤسس اداره پرواز و اولین خلبان سازمان نقشه برداری كشور Reza-MSR 0 996 1394/6/2 ، 10:55 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  مدیریت منابع آب با همكاری سازمان نقشه برداری كشور در جهت توسعه پایدار Reza-MSR 0 956 1394/6/2 ، 10:52 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  فراخوان طرح های پژوهشی سال 1394 از سوی سازمان نقشه برداری كشور Reza-MSR 0 1,060 1394/5/28 ، 07:23 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  صد و شانزدهمین نشریه علمی و فنی "نقشه برداری" منتشر شد Reza-MSR 0 1,069 1394/5/11 ، 09:52 صبح
آخرین ارسال: Reza-MSR
  یكصدو نوزدهمین جلسه شورای عالی نقشه برداری با محوریت ایجاد NSDI برگزار شد Reza-MSR 0 985 1394/5/1 ، 09:33 صبح
آخرین ارسال: Reza-MSR
  ارائه خدمات رایگان "سامانه ملی هدی" به كاربران از سوی سازمان نقشه برداری كشور Reza-MSR 0 1,234 1394/4/21 ، 08:14 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  پروژه عكسبرداری هوایی رقومی و تهیه ارتوفتو از اراضی كشاورزی كشور Reza-MSR 0 1,062 1394/4/16 ، 12:59 صبح
آخرین ارسال: Reza-MSR
  ایجاد "فرآیند مدیریت اطلاعات بحران" در سازمان نقشه برداری كشور Reza-MSR 0 1,106 1394/4/16 ، 12:54 صبح
آخرین ارسال: Reza-MSR
  ساماندهی تعرفه خدمات نقشه برداری و تهیه NSDI Reza-MSR 0 1,084 1394/4/14 ، 11:26 صبح
آخرین ارسال: Reza-MSR
  شماره دوم از دوره ششم نشریه علمی ترویجی" مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی" Reza-MSR 0 1,068 1394/4/12 ، 04:54 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان